Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Matsos corner

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 02 2011, 18:20

Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΘΑΡΡΑΛΕΟΥ ΑΝΔΡΑ..
Αυτός που γυρνάει σπίτι του 6 η ώρα το πρωί βρωμοκoπώντας οινόπνευμα
και γυναικείο άρωμα,με ρουφηξιές στο λαιμό και κραγιόν παντού.Τραβάει
ένα χαστούκι στο κωλαράκι της γυναίκας του και της λέει:"Ξύπνα.Σειρά
σου"..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 08 2011, 18:53

Ο Γιωρίκας άνοιξε ένα μαγαζί με κοτόπουλα, το οποίο δεν πήγαινε καλά.
Λίγο παραπέρα υπήρχε ένα άλλο πού έγραφε "Κοτόπουλα Ιωαννίνων" και γινόταν χαμός από πελάτες.
Πιάνει λοιπόν και γράφει μια ταμπέλα "Κοτόπουλα Ιωαννίνων" και τη βάζει στο μαγαζί του, οπότε άρχισε να κουτσοδουλεύει.
Μια μέρα έρχεται το ΣΔΟΕ για έλεγχο, αφού έλεγξε βιβλία, ταμειακές, άδειες λειτουργίας και τα λοιπά λέει ο ελεγκτής:
- "Kατεβάστε ένα κοτόπουλο παρακαλώ."
Του βάζει δάκτυλο στον πισινό, και λέει:
- "Το κοτόπουλο αυτό δεν είναι Ιωαννίνων.Προέρχεται από Λαμία,κατεβάστε ένα άλλο."
Πάλι του βάζει δάκτυλο και λέει:
- "Aυτό προέρχεται από Τρίκαλα. Δεν πουλάτε κοτόπουλα Ιωαννίνων όπως γράφει η επιγραφή σας. Θα σας βάλω πρόστιμο για παραπλάνηση
του καταναλωτή."
Καθώς συμπληρώνει το έντυπο με τα στοιχεία του Γιωρίκα ρωτάει κάποια στιγμή:
- "Aπό που κατάγεστε κύριε Γιωρίκα;"
Kαί ο Γιωρίκας κατεβάζοντας το παντελόνι του:
"Για να δούμε , θα το βρεις ρε πούστη;"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 08 2011, 19:27

Πεθαίνει κάποιος και πάει για παράδεισο. Τον
σταματάει ο Πέτρος μπροστά από τη πόρτα του λέει:
-"Ωπ για μισό , που πάς φίλε μου;"
-"Μέσα", λέει ο άλλος."
-"Για κάτσε να δω τα βιβλία μου.... Χμμμμ....μμμ... Μάλιστα. Δεν έχεις κάνει τίποτα πολύ κακό στη ζωή σου, ούτε όμως και πολύ καλό. Αν μου πεις μια πολύ καλή πράξη θα σε αφήσω να μπεις."
-"Άκου άγιε να σου πω ιστορία. Οδηγούσα σε ένα σκοτεινό δρόμο ένα βράδυ Σάββατο και στην άκρη τι να δω; 15 αλήτες να έχουν περικυκλώσει μια κοπέλα και να ετοιμάζονται να τη βιάσουν!! Κατεβαίνω και εγώ από το κάρο, βουτάω ένα λοστό δίνω μια γερή στον αρχηγό και του ανοίγω το κεφάλι! και λέω στους άλλους :" ΡΕ
ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ! Η ΘΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΗΣΥΧΗ Η ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΩ."
-"Πω πω φίλε φοβερό", λέει ο Άγιος Πέτρος. "Πολλά κότσια έχεις! Και πότε έγινε αυτό;"
-"Ε να , δε θα ʼναι κάνα 5 λεπτο..."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12 2011, 02:54

Πόσο λυπάμαι τις γυναίκες που λένε ότι όλοι οι άντρες είναι ίδιοι.. Αν είχαν
αξιοπρέπεια δεν θα ήξεραν όλους τους άντρες... !!!


--------------------------------------------------------------------------------


ΣΥΜΒΟΥΛΗ : οταν παντρευτειτε να υπογραψετε με μολυβι!!!


-------------------------------------------------------------------------

Οι 13 λόγοι γιατι συμφέρει να αλλάξεις τη γυναίκα σου με μια σκυλίτσα…

1. Οσο πιό πολύ αργήσεις να γυρίσεις σπίτι, τόσο πιό ενθουσιασμένη είναι η σκυλίτσα όταν σε βλέπει.
2. Δεν πρόκειται να παρεξηγηθεί αν τη φωνάξεις με το όνομα άλλης.
3. Στα σκυλιά αρέσει να αφήνεις πεταμένα πράγματα στο πάτωμα.
4. Οι γονείς της δεν έρχονται ποτέ επίσκεψη.
5. Τα σκυλιά συμφωνούν ότι για να τα κάνεις να καταλάβουν τι λές πρέπει να τους υψώσεις την φωνή.
6. Δεν χρειάζεται ποτέ να την περιμένεις να ετοιμαστεί, για να βγείτε έξω. Είναι έτοιμη 24 ώρες το 24ωρο.
7. Τα σκυλιά νομίζουν ότι έχει πλάκα όταν είσαι μεθυσμένος.
8. Στα σκυλιά αρέσει το κυνήγι και το ψάρεμα.
9. Δεν πρόκειται ποτέ να σε ξυπνήσει μες στη νύχτα για να σε ρωτήσει, “Αν πέθαινα, θα έπαιρνες άλλο σκύλο?”
10. Αν γεννήσει, απλά βάζεις μιά αγγελία στην εφημερίδα και τα δίνεις.
11. Θα σε αφήσει να της βάλεις κολάρο με καρφιά, χωρίς να σε χαρακτηρίσει διεστραμμένο.
12. Αν μυρίσει επάνω σου την μυρωδιά άλλης σκύλας, δεν τρελαίνεται. Απλώς της φαίνεται ενδιαφέρον.
13. Αν, τέλος, φύγει δεν παίρνει τα μισά σου υπάρχοντα μαζί της
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12 2011, 12:14

Ένας γύφτος αγοράζει οικόπεδο δίπλα από το σπίτι ενός γιατρού... Φωνάζει λοιπόν έναν μηχανικό και τον βάζει να του κτίσει ένα ίδιο ακριβώς σπίτι. Όταν τελείωσε το σπίτι του ο γύφτος βγαίνει στο μπαλκόνι και φωνάζει τον γιατρό.
- Γιατρέ, γιατρέ!
- Τί συμβαίνει; του λέει ο γιατρός.
- Να, του λέει ο γύφτος, εσύ μπορεί να μην με χωνεύεις, αλλά εγώ είμαι ίδιος με σένα, γιατί έχουμε το ίδιο σπίτι!
- Αποκλείεται, του λέει ο γιατρός, γιατί δεν έχουμε τα ίδια έπιπλα...
Σκυλιάζει ο γύφτος, παραγγέλνει τα ίδια ακριβώς έπιπλα με του γιατρού και ξαναβγαίνει στο μπαλκόνι.
- Γιατρέ, γιατρέ! Ιδιο σπίτι έχουμε, ίδια έπιπλα, είμαι ίδιος με σένα.
- Τί λες, του λέει ο γιατρός, έχουμε το ίδιο αυτοκίνητο; Και του δείχνει μια πολυτελή Mercedes που είχε στο γκαράζ.
Σκυλιάζει ο γύφτος, βάζει γραμμάτια, παίρνει δάνεια και αγοράζει μια ακριβώς ίδια Mercedes και βγαίνει πάλι στο μπαλκόνι.
- Γιατρέ, γιατρέ!
- Τί θες πάλι; του λέει ο γιατρός.
- Είμαι ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ από σένα!
- Γιατί; του λέει ο γιατρός.
- Έχουμε ίδιο σπίτι, ίδια έπιπλα και ίδιο αυτοκίνητο, συμφωνείς;
- Συμφωνώ, αλλά από πού και ως πού είσαι καλύτερος από μένα; του λέει ο γιατρός.
- Γιατί εγώ έχω γείτονα γιατρό, ενώ εσύ έχεις γείτονα ΓΥΦΤΟ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vassilis79
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
vassilis79

Ηλικία : 44
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 26/11/2009

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12 2011, 12:19

Τον έκανε μάγκα ο γύφτος ... xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 20 2011, 17:26

Ένας φαρμακοποιός προσλαμβάνει έναν ασκούμενο. Το βράδυ που έχουν εφημερία του δίνει οδηγίες:
- Κοίταξε, τα φάρμακα τα ξέρεις, θα δίνεις ό,τι σου ζητάνε. Εγώ θα κοιμηθώ και δεν θα με ξυπνήσεις παρά μόνο σε πολύ επείγουσες περιπτώσεις.
Στις 3 το πρωί, αρχίζει ο βοηθός και ουρλιάζει:
- Αφεντικόοοοοοο!!!
- Τι είναι μωρέ;
- Ήρθε ένας και είχε το στομάχι του και του έδωσα simeco, καλά έκανα;
- Ναι μωρέ και για αυτό με ξύπνησες; Δεν σου είπα μόνο σε επείγουσες περιπτώσεις; Μη με ξαναξυπνήσεις άδικα γιατί θα σε απολύσω!
Στις 4 το πρωί, ξανά:
- Αφεντικόοοοοοο!!!!
- Τι είναι μωρέ πάλι;
- Ήρθε ένας και είχε πονοκέφαλο και του έδωσα ασπιρίνη, καλά έκανα;
- Ρε, θα σε πλακώσω! Δεν σου είπα να μη με ξυπνάς για βλακείες;;;;
Στις 5 το πρωί, άντε πάλι:
- Αφεντικόοοοοοο!!!!
- Ε, ρε την έχεις βάψει! Αν και τώρα με ξύπνησες για βλακεία, θα σε απολύσω!! Λέγε τι έγινε!

- Ήρθε μια γκομενάρα, με μία γούνα και δεν φορούσε τίποτε από μέσα, την ανοίγει και μου λέει: “Αγόρι μου, από την ηδονή δεν σε βλέπω.” Και της έδωσα κολλύριο. Καλά έκανα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΤΣ
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
ΜΙΤΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 20/04/2010

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 20 2011, 18:08

Τον μ@λ@κ@..............
Matsos corner - Σελίδα 2 Goynarikogynaika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 22 2011, 18:25

Σε μια οικογενειακή συγκέντρωση λέει ο πατέρας στη μοσχαναθρεμμένη κόρη:
- Γλυκιά μου, σήμερα σου επιτρέπω να πιείς λίγο κρασί.
-Όχι μπαμπά, δε θέλω! Με πειράζει στα πόδια…
- Σοβαρά; Σου τα πρήζει;
-΄Οχι. Μου τ΄ανοίγει…
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Garfield

Garfield

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/07/2009

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 23 2011, 10:41


Εκατό καλόγριες συγκεντρώνονται στην τραπεζαρία του μοναστηριού, όπου θα τους μιλήσει η ηγουμένη.
Ηγουμένη: -Έχω να σας ανακοινώσω κάτι πολύ σοβαρό.Χθες μάθαμε ότι στο μοναστήρι μας μπήκε ένας άντρας.
Ενενήντα εννιά καλόγριες:-Ιιιιιιιι!
Μια καλόγρια: – Χε,χε,χε!!
Ηγουμένη: – Και μάλιστα συναντήθηκε με μια από σας!
Ενενήντα εννιά καλόγριες: – Ιιιιιιι!!!!
Μια καλόγρια: – Χε,χε,χε!!
Ηγουμένη: – Και με αυτήν που συναντήθηκε έκανε ερωτά, γιατί βρήκαμε και ένα προφυλακτικό!
Ενενήντα εννιά καλόγριες: – Ιιιιιι!!!!!!!!
Μια καλόγρια: – Χε,χε,χε!!
Ηγουμένη: – Και το προφυλακτικό ήταν τρύπιο!
Ενενήντα εννιά καλόγριες: – Χε,χε,χε!!!
Μια καλόγρια:-Ιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Garfield

Garfield

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/07/2009

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 23 2011, 10:43


Mια φορά μια καλόγρια, που είχε πάει στην πόλη, έχασε το τελευταίο λεωφορείο για το μοναστήρι και μη έχοντας άλλη επιλογή κάνει ωτοστόπ. Σταματάει μια πολυτελής Mercedes κι ακούγεται από μέσα μια γυναικεία φωνή:
- Για το μοναστήρι, αδελφή, έμπα να σε πάω, με βγάζει ο δρόμος μου.
Μπαίνει, λοιπόν και βλέπει μια πανέμορφη ξανθιά, ωραία ντυμένη, με ακριβά κοσμήματα και όλα τα συναφή. Περίεργη καθώς ήταν η καλόγρια τη ρωτάει:

- Δεσποινίς μου, υποθέτω ότι αυτό το ωραίο μεταξωτό φόρεμα που φοράτε θα σας κόστισε ακριβούτσικα.
- Όχι ιδιαίτερα αδελφή, ίσα-ίσα μια ερωτική βραδιά.
Η καλόγρια βουβάθηκε και κάνει να γυρίσει από την άλλη και να σου βλέπει μια φανταστική γούνα:
- Αυτή η γούνα δεσποινίς μου, θα σας κόστισε, φαντάζομαι.
- Όχι ιδιαίτερα αδελφή, ίσα-ίσα μια ερωτική βραδιά.
Ενώ είχε ήδη νυχτώσει για τα καλά, έφθασαν στο μοναστήρι. Πριν κατέβει, η καλόγρια κάνει άλλη μια ερώτηση:
- Δεσποινίς μου, συγχωρήστε με άλλη μια φορά για την αδιακρισία μου, αλλά θα είχα την περιέργεια να μάθω αν αυτή η Mercedes σας κόστισε πολύ.
- Μπα, ίσα-ίσα μια εβδομάδα ερωτικών βραδιών.
Η καλόγρια ευχαρίστησε την ευγενική κοπέλα και κατέβηκε από το αυτοκίνητο. Μπαίνει μέσα στο μοναστήρι και πάει και κλείνεται στο κελί της. Κάποια στιγμή ακούει να της χτυπάνε την πόρτα.
- Ποιος είναι;
- Άνοιξε αδελφή Μαρία, ο πατήρ Ευάγγελος είμαι.
Και απαντάει η καλόγρια:
- Πατήρ Ευάγγελε, δεν πας στο διάολο κι εσύ και οι καραμελίτσες σου με γεύση μέντας;



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26 2011, 19:43

Ένας επιχειρηματίας, αποφασίζει πριν πάει στο σπίτι του, να…
«ανανεωθεί» με ένα «πιπίνι». Σε μια κρίση ειλικρίνειας όμως, ενημερώνει την σύζυγό του για την επικείμενη αργοπορία του, στέλνοντάς της ένα φαξ:
Προς την αγαπημένη μου σύζυγο.
Θα καταλάβεις σίγουρα ότι έχω κάποιες ανάγκες τις οποίες, εσύ μετά τα 54 σου χρόνια, δεν μπορείς πλέον να μου ικανοποιήσεις. Είμαι πολύ ευχαριστημένος μαζί σου και σε εκτιμώ σαν μία καλή σύζυγο. Για τον λόγο αυτό, αφού διαβάσεις αυτό το φαξ, ελπίζω ότι δεν θα ερμηνεύσεις λανθασμένα το γεγονός ότι θα περάσω το βράδυ με την 18χρονη γραμματέα μου στο ξενοδοχείο Comfort Inn Hotel. Σε παρακαλώ μην αναστατώνεσαι. Θα γυρίσω στο σπίτι πριν τα μεσάνυχτα.
Όταν ο άντρας επέστρεψε σπίτι, βρήκε την παρακάτω επιστολή στην τραπεζαρία:
Αγαπημένε μου σύζυγε.
Έλαβα το φαξ σου και σε ευχαριστώ για την ειλικρίνειά σου. Θα ήθελα με αυτή την ευκαιρία να σου υπενθυμίσω ότι και εσύ επίσης είσαι 54 χρονών. Ταυτόχρονα θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι την ώρα που το διαβάζεις αυτό, θα είμαι στο ξενοδοχείο «Τα πιτσουνάκια» με τον Μιχάλη, τον προπονητή μου στο τένις, ο οποίος, όπως και η γραμματέας σου, είναι 18 ετών. Σαν επιτυχημένος επιχειρηματίας και με τις εξαιρετικές σου γνώσεις στα Μαθηματικά, θα καταλάβεις ότι είμαστε στην ίδια κατάσταση, αν και με μία μικρή διαφορά: Το 18 χωράει περισσότερες φορές στο 54 από ότι χωράει το 54 στο 18…
Για τον λόγο αυτό δεν θα επιστρέψω πριν το αυριανό μεσημεριανό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 27 2011, 16:31

Aν ο Νώε ήταν Έλληνας…

Σε ένα χρόνο θα ρίξω βροχή και θα σκεπάσω ολόκληρη τη Γη με νερό και θα καταστρέψω τα πάντα.



Αλλά θέλω εσύ να σώσεις τους δίκαιους και ευσεβείς ανθρώπους και δύο ζώα από κάθε είδος που υπάρχει στη Γη.


Σε προστάζω να χτίσεις μία Κιβωτό.
Και ο Θεός παραδίδει στον Νώε τα σχέδια για την Κιβωτό.. Με φόβο Κυρίου ο Νώε παίρνει τα σχέδια και συμφωνεί να φτιάξει την Κιβωτό.

Θυμήσου, είπε ο Κύριος,
Πρέπει να έχεις τελειώσει την Κιβωτό και να έχεις μαζέψει όλα τα ζώα σε ένα χρόνο..

Ένα χρόνο αργότερα, αρχίζει να σχηματίζεται μια καταιγίδα και όλες οι θάλασσες της Γης έχουν φουρτούνα. Ο Θεός κοιτάει τι γίνεται και βλέπει τον Νώε να κάθεται στην αυλή του και να κλαίει.

Νώε! Ανακράζει, Που είναι η Κιβωτός;

Συγχώρεσε με Κύριε, παρακαλά ο Νώε, έκανα ό,τι μπορούσα αλλά αντιμετώπισα μεγάλα προβλήματα.

Πρώτα-πρώτα έπρεπε να πάρω άδεια για την κατασκευή και τα σχέδια που μου έδωσες δε συμφωνούσαν με τον ισχύοντα κανονισμό.

Χρειάστηκε να προσλάβω ναυπηγό και να ξαναγίνουν τα σχέδια από την αρχή.

Μετά βρέθηκα σε διαμάχη με το Λιμενικό για το αν χρειαζόταν η Κιβωτός σύστημα πυρασφάλειας, βάρκες και σωσίβια.

Μετά μου έκανε καταγγελία ο γείτονας μου, γιατί παραβίαζα λέει τα όρια δόμησης χτίζοντας την Κιβωτό στην αυλή μου, και έτσι χρειάστηκα άδεια και από την Πολεοδομία.

Είχα πρόβλημα και να βρω ξύλα για την Κιβωτό γιατί υπήρχε απαγόρευση υλοτόμησης για την προστασία της Πιτσιλωτής Κουκουβάγιας.

Tελικά κατάφερα να πείσω την Υπηρεσία Προστασίας Δασών πως χρειαζόμουν το ξύλο για να σώσω τις κουκουβάγιες.

Αλλά όμως ο Οργανισμός Προστασίας Ζώων δεν με άφηνε να πιάσω κουκουβάγιες. Και έτσι δεν έχουμε κουκουβάγιες.

Μετά οι ξυλουργοί κατέβηκαν σε απεργία, αλλά κατάφερα να έρθω σε συμφωνία με το σύλλογο τους. Τώρα έχω 16 ξυλουργούς να δουλεύουν στην Κιβωτό, αλλά δεν έχω κουκουβάγιες.

Όταν άρχισα να μαζεύω τα υπόλοιπα ζώα, μου έκανε μήνυση μία ομάδα ακτιβιστών, γιατί θα έπαιρνα μόνο δύο από κάθε είδος.

Όταν ξεμπέρδεψα με αυτή τη μήνυση με ενημέρωσαν από το ΥΠΕΧΩΔΕ ότι δεν γινόταν να συνεχιστούν οι εργασίες αν δεν κάνω δήλωση για την επίδραση στο περιβάλλον του σχεδιαζόμενου κατακλυσμού. Δεν τους αρέσει η ιδέα ότι δεν έχουν αρμοδιότητα στις αποφάσεις του Δημιουργού του Σύμπαντος..

Μετά οι τοπογράφοι τους Στρατού απαίτησαν χάρτη της προτεινόμενης ροής των υδάτων του κατακλυσμού.

Εγώ τους έστειλα μία υδρόγειο.
Αυτές τις μέρες προσπαθώ να λύσω ένα ζήτημα με την Επιτροπή Ισότητας, που λένε ότι κάνω διακρίσεις επειδή δεν θα πάρω ανθρώπους που δεν πιστεύουν σε Εσένα, Κύριε.

Μου έστειλαν και αυτή την ειδοποίηση με δικαστικό επιμελητή ότι οφείλω φόρο και πρόστιμο γιατί δεν δήλωσα την Κιβωτό ως σκάφος αναψυχής.

Τώρα η εφορία έχει παγώσει τις καταθέσεις μου γιατί πιστεύουν ότι φτιάχνω την Κιβωτό για να φύγω από την χώρα για να μην πληρώσω φόρους.

Και ακόμη δεν έχει αποφασίσει το Συμβούλιο της Επικρατείας αν ο Κατακλυσμός είναι αντισυνταγματικός, αφού πρόκειται για θρησκευτική πράξη.

Πραγματικά, δεν υπάρχει περίπτωση να τελειώσω για τουλάχιστον 5 – 6 χρόνια.

Και τότε άρχισε να καθαρίζει ο ουρανός, να λάμπει ο ήλιος και να ηρεμούν οι θάλασσες. Το ουράνιο τόξο στόλισε τον ορίζοντα.

Ο Νώε κοίταξε τον Θεό με ελπίδα.
Κύριε, αυτό σημαίνει ότι δεν θα τα καταστρέψεις όλα;;;

Και απάντησε ο Θεός:
Μπα, δε βαριέσαι. Ας το κάνει το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ (!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 16:43

Ήταν ένας Ιταλός , ένας Γάλλος κι ένας Έλληνας και συζητούσαν για το ποιος από τους 3 προσφέρει περισσότερο οργασμό στην σύντροφό του.
Ο Ιταλός της παρέας:
- Χθες βράδυ όταν κάναμε έρωτα με τη γυναίκα μου, της έτριψα το κορμί με αρωματικό λάδι πρώτα. Μετά κάναμε παθιασμένο σεξ!
Φώναζε για πέντε λεπτά όταν τελείωνε…
- Εμείς, όταν κάναμε έρωτα, είπε ο Γάλλος, έτριψα το κορμί της ολόκληρο με αρωματικό βούτυρο…
Μετά κάναμε παθιασμένο σεξ κι όταν τελείωνε φώναζε για δεκαπέντε λεπτά…
Και ο Έλληνας της παρέας:
- Εμείς όταν κάναμε έρωτα χθες, άλειψα όλο της το κορμί με τριμμένη σοκολάτα …. Μετά το τέλος του παθιασμένου σεξ μας, φώναζε για τρεις ώρες!!
Οι άλλοι δυο απόρησαν:
- Καλά, τι μπορεί να έκανες και φώναζε για τρεις ώρες;
- Σκούπισα τα χέρια μου στις κουρτίνες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 06 2011, 23:40

Ο μπαμπάς καρχαρίας μαθαίνει στον γιο του πως να τρώει ανθρώπους που κολυμπούν στα νερά τους:
- Λοιπόν γιε μου , μόλις αντιληφθείς κάποιον που κολυμπάει κοντά σε σένα το πρώτο πράγμα που κάνει είναι να πλησιάσεις κοντά του , έπειτα ανεβαίνεις σιγά σιγά ούτως ώστε να φανεί το πτερύγιό σου και να τον τρομοκρατήσεις.Έπειτα κάνεις 5 σβούρες γύρω του , τον πλησιάζεις τον δαγκώνεις λίγο , κάνεις άλλες 2 σβούρες κι έπειτα ορμάς κατά πάνω του και τον τρως.Εντάξει;
- Ναι πατέρα.αποκρίνεται ο γιος καρχαρίας.
- Ωραία , πες τα τώρα κι εσύ.
- Εεεεεεε να , τον βλέπω που κολυμπάει κοντά μου , αφήνω λίγο να δει το πτερύγιό μου και ορμάω και τον τρώω.
- Όχι όχι γιε μου!Σου είπα:τον πλησιάζεις , ανεβαίνεις σιγά σιγά να δει το πτερύγιό σου και να τρομοκρατηθεί , κάνεις 5 σβούρες γύρω του τον δαγκώνει λίγο , κάνεις άλλες 2 και μετά ορμάς πάνω του να τον φας.Ωραία;
- Ναι πατέρα κατάλαβα τώρα.
- Ωραία πες μου τι κάνεις από την αρχή λοιπόν.
- Εεεεεε τον βλέπω που κολυμπάει......κάνω 2 σβούρες γύρω του και ορμάω και τον τρωω...
- Ε τι να σου πω αγόρι μου;Φάτον με τα σκατά του εσύ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 08 2011, 00:39

‎2 Πόντιοι εξετάζουν να πάνε σινεμά.
-Θες να πάμε να δούμε μια θριλεράρα? Το δολοφόνο με το ηλεκτρικό πριόνι.
-Τι υπόθεση έχει?
-Ε, ενας τρελός με ηλεκτρικό πριόνι τριγυρνάει στη πόλη και σφάζει κόσμο.
- Καλά ρε πόση μπαλαντέζα έχει ο πούστης?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 11 2011, 16:03

Μπαμπάς και κόρη συζητούν επί ...αυτοκινήτων...
Κόρη:
- Μπαμπά, εχθές ένας νεαρός από το σχολείο, μου είπε κάτι που δεν το καταλαβαίνω...
Μου είπε ότι έχω καταπληκτικό σασί, δυο πανέμορφα αμορτισέρ και δυο φοβερούς προφυλακτήρες. Τί εννοούσε;
Μπαμπάς:
- Να πεις στον νεαρό, ότι έτσι κι ανοίξει το καπό για να μετρήσει πόσο είναι το λάδι στη μηχανή, θα του "τσακίσω" την εξάτμιση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 11 2011, 16:05

Μια μητέρα είχε τρεις κόρες, και οι τρεις παρθένες...Παντρεύτηκαν και οι τρεις μαζί. Η μητέρα ανησυχούσε για την σεξουαλική απειρία τους, ήθελε να ξέρει πως περνάνε κατά την διάρκεια του μήνα του μέλιτος. Τις έβαλε να υποσχεθούν ότι... θα στείλουν μια κάρτα που θα έγραφε με υπονοούμενα (για να μη καταλάβουν τίποτα οι άντρες τους) πως είναι η εμπειρία τους.
Η πρώτη έστειλε μιά κάρτα από την Ταϊτή, 2 μέρες μετά τον γάμο. Έγραφε μόνο "Nescafé"!Η μητέρα έτρεξε στην κουζίνα και έβγαλε από το ντουλάπι ένα κουτάκι “Nescafe”
Έγραφε "Good to the last drop”.
Η μητέρα κοκκίνισε, αλλά ένοιωσε χαρούμενη για την κόρη της .
Η δεύτερη έστειλε μια κάρτα από την Κυανή Ακτή, μια εβδομάδα μετά τον γάμο, που έγραφε: "Rothmans"Η μητέρα ήξερε τώρα τι να κάνει, έτρεξε πήρε ένα πακέτο τσιγάρα, και διάβασε: "Extra Long. King Size"Πάλι κοκκίνισε λίγο, άλλα ένοιωσε χαρούμενη για την κόρη της..
Η τρίτη έφυγε για μήνα του μέλιτος στο Conflan Ste Honorine . Η μητέρα περίμενε μιά βδομάδα, δύο, τρεις... Τελικά, μετά από ένα μήνα, μια κάρτα έφτασε. Μόνο οι παρακάτω λέξεις ήταν γραμμένες και αυτές με τρεμάμενο χέρι: "South Africa Airways"
Η μητέρα άρπαξε ένα περιοδικό, ξεφύλλισε με ανυπομονησία τις σελίδες, και βρήκε την διαφήμιση της SAA Και η διαφήμιση έγραφε:
"Ten times a day,
seven days a week,
both ways."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 11 2011, 16:09

Τρεις μπογιατζήδες ένας Αλβανός ένας Γερμανός και ένας Έλληνας πεθαίνουν και πάνε στον Παράδεισο.
Ο Αγιος Πέτρος τους ανοίγει την Πόρτα.
- «Καλώς τα παιδιά! Και είχα ανάγκη απʼ την ειδικότητά σας! Θέλω να βάψω την Πόρτα του Παράδεισου για πέστε μου πόσα θέλετε να την βάψετε;
- «600 ευρω» λέει ο Αλβανός.
- «Μπα! 600; Και πως τα λογάριασες»
- «Ε, να 200 για μένα 200 εφορία και ένσημα και 200 τα υλικά»
- «Εσύ λέει του Γερμανού πόσα θέλεις;»
- «900 ευρω = 300 για μένα + 300 εφορία και ένσημα + 300 τα υλικά»
- Εσύ λέει του Έλληνα ποσά θέλεις
- «Είμαι πολύ πιο ακριβός αλλά μας συμφέρει όλους και θα πάρω τη δουλειά»
- «Δηλαδή πόσο ζητάς;» ρωτάει ο Αγ. Πέτρος.
- «3 χιλιαρικάκια»
- «3.000. Εσύ είσαι τρελός παιδί μου!!!»
Αναστέναξε ο Ελληνας με την αμάθεια. Με εντελώς κουρασμένο ύφος, παίρνει αγκαζέ τον Αγιο Πέτρο και του εξηγεί:
- «Ελα πιο κοντά να μην μας ακούν… Δημιουργική λογιστική δεν σας μαθαίνουν εδώ ρε παιδιά; Φαντασία δεν έχετε; Άκουσε να δεις αφού πρέπει να το εξηγήσω κιόλας: 3.000 = 1.000 για σένα + 1.000 για μένα + 400 για τον Γερμανό να κάνει πέρα + 600 που ζήτησε ο Αλβανός. Ο Αλβανός θα βάψει την πόρτα με υπεργολαβία από εμένα. Στην πατρίδα μου, όποιος δίνει τη χαμηλότερη προσφορά, στο τέλος αυτός κάνει τη δουλειά και παίρνει όσα ζήτησε απʼ την αρχή. Είτε υπογράφει τη σύμβαση ο ίδιος είτε κάποιος άλλος. Επιπλέον, ο Γερμανός θα πάρει 400 για κάτι που δεν έκανε. Οπότε σε παίρνει να τον απειλήσεις πως θα αποκλειστεί από μελλοντικές δημοπρασίες αν δεν σου αλλάξει το πόμολο σαν δωρεά. Θα το κάνει, δεν υπάρχει περίπτωση να αρνηθεί αφού έτσι βάζει πόδι στην επιτροπή δημοπρασιών. Έτσι μένουν ΟΛΟΙ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ευχαριστημένοι. Και ο Γερμανός, και ο Αλβανός, και εγώ, και εσύ, και ο Παράδεισος, και το αφεντικό σου που θα δει βαμμένη πόρτα και καινούργιο πόμολο εκτός σύμβασης. Πες μου τώρα, έχεις κανένα λόγο να μη μου δώσεις τη δουλειά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kostis
Member
Member
Kostis

Ηλικία : 42
Τόπος : Χανιά-Άγιος Νικόλαος
Registration date : 17/11/2009

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14 2011, 21:20

Matsos corner - Σελίδα 2 3787515331 Matsos corner - Σελίδα 2 3787515331 Matsos corner - Σελίδα 2 3787515331 Matsos corner - Σελίδα 2 3787515331
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 15 2011, 19:13

Είναι ένα ζευγάρι με ένα 8χρονο γιο που συνεχώς τους ρωτάει πώς γίνονται τα μωρά.
'Ετσι μια μέρα η γυναίκα λέει στον άνδρα:
- Λοιπόν, πρέπει να μιλήσεις στο γιο μας για το σεξ.
Αλλά πρέπει να του τα πεις όλα κάπως απαλά.....
- Και πως να του τα πω ρε γυναίκα απαλά;
- Πες του για τα λουλούδια, τις μέλισσες και τα λοιπά...
Οπότε πάει ο άνδρας να μιλήσει στο γιο του για το σεξ.
Αλλά ένιωθε ρομερά αμήχανα για το πως θα έπρεπε να ξεκινήσει το θέμα.
Παίρνει όμως θάρρος και αυτοπεποίθηση και αρχίζει να λέει στο γιο του:
- Λοιπόν γιε μου, έχω να σου πω κάποια πράγματα.
Ο άνδρας ώρες-ώρες έχει ανάγκη και όταν του σηκωθεί πιάνει τη γυναίκα, τη βάζει κάτω και την ξεσκίζει στο ***, της αλλάζει τα φώτα δηλαδή.
Εεεε, κάπως έτσι γίνεται και με τα λουλούδια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 21 2011, 20:13

Ας λέμε τον φαντάρο φίλο μας Κώστα. Ο Κώστας μια μέρα ενώ ήταν σκοπιά στην πύλη, παίρνει ένα γράμμα από τον ταχυδρόμο. Με χαρά αναγνωρίζει στον φάκελο τον γραφικό χαρακτήρα της κοπέλας του - ας την πούμε Ιωάννα. Γεμάτος χαρά ανοίγει το φάκελο, διαβάζει και το χαμόγελό του παγώνει..(είναι πολύ εύκολο έτσι και αλλιώς να σου παγώσει το χαμόγελο εκεί πάνω όταν έχει -10ο)

Να τι διάβασε:

"Αγαπημένε μου Κώστα,

Είμαστε μαζί 3 χρόνια. Και το ξέρεις πόσο σε αγαπώ. Δεν μπορώ να αντέξω όμως το ότι είσαι μακριά μου. Για αυτό πήρα την απόφαση να χωρίσουμε. Έτσι και αλλιώς, σε μερικές στιγμές αδυναμίας, σε απάτησα. Συγχώρεσε με, αλλά έτσι είναι καλύτερα και για τους δυό μας.. Σε παρακαλώ να μου στείλεις όποιες φωτογραφίες μου έχεις.

Γεια, Ιωάννα"

Μέχρι να τελειώσει η σκοπιά, ο Κώστας έχει καπνίσει 17 1/2 πακέτα τσιγάρα και έχει ρίξει το κλάμα της ζωής του.

Τελειώνοντας τη σκοπιά του, και προσπαθώντας να ηρεμήσει, πάει στο θάλαμο, και φωνάζει όλες τις σειρές .Τους ζητάει να του δώσουν όσες φωτογραφίες μπορούν, από γκόμενες, αδερφές, θείες, ξαδέρφες και πάει λέγοντας. Μαζεύει καμιά 80αριά φωτογραφίες και τις βάζει σε ένα φάκελο.

Mετά πάει στο κρεβάτι του και γράφει το εξής γράμμα:

"Αγαπητή Ιωάννα,

Επειδή δεν μπορώ να θυμηθώ ποια ακριβώς είσαι, σε παρακαλώ, διάλεξε την δικιά σου φωτογραφία και στείλε τις υπόλοιπες πίσω.
Κώστας"
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 26 2011, 22:40

Πάει ο μπαμπάς στο κρεβάτι του παιδιού του, για να το καληνυχτίσει και το ακούει να λέει…
- Θεούλη μου, θέλω να έχεις καλά τη μαμά μου, το μπαμπά μου, τη γιαγιά μου και δώσε χαιρετίσματα στον παππού μου!Το ακούει ο μπαμπάς αλλά δε δίνει σημασία…
Την επόμενη μέρα χτυπάει το τηλέφωνο και είναι η γιαγιά. Πέθανε ο παππούς!!!
Το ίδιο βράδυ πάει πάλι ο μπαμπάς να καληνυχτίσει το παιδί και ακούει:
- Θεούλη μου, θέλω να έχεις καλά τη μαμά μου, το μπαμπά μου και δώσε χαιρετίσματα στη γιαγιά μου!
Το ακούει ο πατέρας αλλά και πάλι δε δίνει σημασία!
Την επόμενη μέρα πέθανε η γιαγιά! Ο πατέρας τα είδε όλα! Το βράδυ πήγε επίτηδες να κρυφακούσει:
- Θεούλη μου, θέλω να έχεις καλά τη μαμά μου και δώσε χαιρετίσματα στον μπαμπά μου!
Με το που το ακούει αυτό ο μπαμπάς τρελαίνεται!
Την επόμενη μέρα φεύγει απʼ το σπίτι νωρίς για τη δουλειά και γυρίζει αργά το βράδυ ευτυχισμένος που μέχρι στιγμής ήταν ζωντανός!
Μπαίνει στο σπίτι καλησπερίζει τη γυναίκα του και της λέει:
- Συγνώμη αγάπη μου, που άργησα αλλά είχα μια πολύ άσχημη μέρα… Και η γυναίκα του λέει:
- Μιλάς εσύ; Εγώ τι να πω που πέθανε ο κουμπάρος μπροστά στην πόρτα μας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 28 2011, 19:35

Η σύζυγος στον σύζυγο:
-Χρυσέ μου, θέλω να σου πω ότι σύντομα θα είμαστε τρεις.
Ο σύζυγος την αγκαλιάζει με χαρά και της λέει:
-Αυτό είναι καταπληκτικό! Είσαι βέβαιη;
-Φυσικά, το τηλεγράφημα ήταν ξεκάθαρο. Η μητέρα μου θα είναι αύριο εδώ!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Matsos corner - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Matsos corner   Matsos corner - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 30 2011, 16:35

Γυρνάει ο άντρας στο σπίτι και βλέπει την γυναίκα του να μαζεύει τα πραγματά της.
- Που πας της λέει?
- Πάω στο Las Vegas λέει αυτή,έμαθα ότι εκεί δίνουν 50 ευρώ για μία πίπα!
Τότε ξεκινάει και ο άντρας να μαζεύει τα πράγματά του.
- Εσύ που πας τον ρωτάει η γυναίκα του?
- Πάω και εγώ στο Las Vegas ,της λέει,είμαι περίεργος να δω πως θα ζεις με 100 ευρώ τον χρόνο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Matsos corner

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Ανέκδοτα...funny video...-
Μετάβαση σε: