Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Μάης 17 2011, 21:14

- Καλά εσύ είσαι άσχημη!
- Κιʼ εσύ είσαι μεθυσμένος!
- Ναι, αλλά εσύ είσαι πολύ άσχημη!
- Κιʼ εσύ είσαι πολύ μεθυσμένος!
- Ναι, αλλά εγώ αύριο δεν θα είμαι lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Μάης 17 2011, 21:58

INDIANOS έγραψε:
- Καλά εσύ είσαι άσχημη!
- Κιʼ εσύ είσαι μεθυσμένος!
- Ναι, αλλά εσύ είσαι πολύ άσχημη!
- Κιʼ εσύ είσαι πολύ μεθυσμένος!
- Ναι, αλλά εγώ αύριο δεν θα είμαι lol!

καλόοοοοο Cool

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Μάης 17 2011, 22:09


Ένα καγκουρό δραπέτευε συνέχεια απ το ειδικά περιφραγμένο δώρο του στο ζωολογικό κήπο. Οι αρμόδιοι, ξέροντας ότι μπορεί να πηδάει πολύ ψηλά, βάζουνε έναν φράχτη 3 μέτρα ψηλό. Το επόμενο πρωί το καγκουρό έκανε τις βόλτες του στον ζωολογικό κήπο, έξω απ τον περιφραγμένο χώρο του. Οι αρμόδιοι σηκώνουν το φράχτη στα 6 μέτρα, αλλά το επόμενο πρωί, πάλι έξω το καγκουρό. Συνεχίζουν την ίδια ιστορία, κάθε μέρα πιο ψηλό φράχτη, κάθε πρωί έξω το καγκουρό. Ο φράκτης τώρα είναι στα 20 μέτρα ύψος. Τελικά, μια καμήλα απ το διπλανή περίφραξη ρωτάει το καγκουρό: - Πόσο ψηλά πιστεύεις ότι θα τον φτάσουνε το φράχτη; - Πιθανόν 50 μέτρα, εκτός αν κάποιος σκεφτεί να κλειδώνει την πόρτα τα βράδια.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Μάης 17 2011, 22:12

Ένας τύπος πηγαίνει κάθε Παρασκευή στην Εθνική Τράπεζα και κάνει κατάθεση 1 έως 2 εκατομμύρια! Μια Παρασκευή τον φωνάζει ο διευθυντής και τον ρωτάει
- Συγνώμη κύριε μου, χωρίς να θέλω να γίνω αδιάκριτος, τι δουλειά κάνετε και έχετε τόσες καταθέσεις;
- A, κύριε διευθυντά μου, να σας πω ευχαρίστως. Βάζω στοιχήματα, χοντρά στοιχήματα και συνήθως τα κερδίζω! Θέλετε να βάλουμε μαζί ένα;
- Τι στοίχημα; ρωτάει ο διευθυντής περίεργος.
- 100,000 ότι θα έρθω τη Δευτέρα το πρωί εδώ και θα χω κόψει τα αρχ***ια μου!
- Πάει! του λέει ο διευθυντής, που δεν πίστευε να φτάσει σε τέτοια ακρότητα. Τη Δευτέρα το πρωί μπαίνει ο τύπος στην τράπεζα και πηγαίνει χαμογελαστός στον διευθυντή.
- Τι έγινε, έχασα ή κέρδισα; τον ρωτάει με σιγουριά ο διευθυντής.
- Bαλε το χέρι σου και πιάσε να δεις μόνος σου, του απαντάει ο άλλος.
Bαζει ο διευθυντής το χέρι του και τα αρχ***ια ήταν στη θέση τους!
- Mα καλά, μόλις έχασες 100,000 και συνεχίζεις να Γέλας;
- Βλέπεις τον φρουρό στην είσοδο που κλαίει; Μπαίνοντας προηγουμένως έβαλα στοίχημα μαζί του 500,000 ότι σε 5 λεπτά ο διευθυντής θα μου πιάνει τα αρχ**ια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤρι Μάης 17 2011, 23:51

Jimmis έγραψε:

Bαζει ο διευθυντής το χέρι του και τα αρχ***ια ήταν στη θέση τους!
- Mα καλά, μόλις έχασες 100,000 και συνεχίζεις να Γέλας;
- Βλέπεις τον φρουρό στην είσοδο που κλαίει; Μπαίνοντας προηγουμένως έβαλα στοίχημα μαζί του 500,000 ότι σε 5 λεπτά ο διευθυντής θα μου πιάνει τα αρχ**ια!

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΤετ Μάης 18 2011, 07:21

Η δασκάλα λέει στα παιδιά :
Σήμερα θα βγάλουμε μια αναμνηστική φωτογραφία για να την έχετε και να λέτε όταν μεγαλώσετε ότι, να, εδώ είναι ο Φάνης, Ο Δημήτρης, η Μαρία...
Κι ένας μαθητής πετάγεται και λέει:
- Και στη μέση είναι η δασκάλα μας η μακαρίτισσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΠαρ Μάης 20 2011, 19:59

Δύο τύποι και ένας πόντιος που μόλις έχουνε φάει ισόβια βρίσκονται στο ιδιο κελί και συζητάνε για το πώς θα περάσουν τον καιρό τους στη στενή.Εγώ λέει ο πρώτος έχω φέρει μαζί μου το γιο-γιό μου θα παίζω λιγο με αυτό θα περνάει ο καιρός.Τί μας λες ρε φίλε,του λέει ο δεύτερος,με ενα πραγματάκι που πηγαίνει πάνω κάτω θα περάσεις όλη σου ...τη ζωή; Εγώ έχω φέρει μαζί μια μίνι τραπουλίτσα,θα παίζουμε καμιά πρεφούλα ή ότι άλλο γουστάρετε και ετσι θα τη βγάλουμε.Και ο πόντιος:-Καλά ρε πάτε καλά και οι δύο; Θα βγάλετε μια ζωή παίζοντας χαρτιά και γιο-γιό;-Γιατί ρε φίλε,εσύ πώς θα τη βγάλεις;-Εγώ ρε λέει έχω φέρει μαζί μου μια κούτα ταμπόν.-Και τι θα το κάνεις ρε μεγάλε το ταμπόν εδώ μέσα;-Τι θα το κάνω; Να ρε διαβάστε εδώ.Μ'αυτό μπορείς να κάνεις κολύμβηση,ιππασία,ορειβασία και ότι άλλο γουστάρεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V-STRONG
Member
Member
V-STRONG

Ηλικία : 54
Τόπος : VARDARIS BEACH
Registration date : 11/10/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΣαβ Μάης 21 2011, 01:09

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 22677519863766542951089
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΣαβ Μάης 21 2011, 09:26

INDIANOS έγραψε:
- Καλά εσύ είσαι άσχημη!
- Κιʼ εσύ είσαι μεθυσμένος!
- Ναι, αλλά εσύ είσαι πολύ άσχημη!
- Κιʼ εσύ είσαι πολύ μεθυσμένος!
- Ναι, αλλά εγώ αύριο δεν θα είμαι lol!

Ομοιος διαλογος εγινε μεταξυ του Τσωρτσιλ και μιας δημοσιαγραφου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΣαβ Μάης 21 2011, 09:44

INDIANOS έγραψε:
Δύο τύποι και ένας πόντιος που μόλις έχουνε φάει ισόβια βρίσκονται στο ιδιο κελί και συζητάνε για το πώς θα περάσουν τον καιρό τους στη στενή.Εγώ λέει ο πρώτος έχω φέρει μαζί μου το γιο-γιό μου θα παίζω λιγο με αυτό θα περνάει ο καιρός.Τί μας λες ρε φίλε,του λέει ο δεύτερος,με ενα πραγματάκι που πηγαίνει πάνω κάτω θα περάσεις όλη σου ...τη ζωή; Εγώ έχω φέρει μαζί μια μίνι τραπουλίτσα,θα παίζουμε καμιά πρεφούλα ή ότι άλλο γουστάρετε και ετσι θα τη βγάλουμε.Και ο πόντιος:-Καλά ρε πάτε καλά και οι δύο; Θα βγάλετε μια ζωή παίζοντας χαρτιά και γιο-γιό;-Γιατί ρε φίλε,εσύ πώς θα τη βγάλεις;-Εγώ ρε λέει έχω φέρει μαζί μου μια κούτα ταμπόν.-Και τι θα το κάνεις ρε μεγάλε το ταμπόν εδώ μέσα;-Τι θα το κάνω; Να ρε διαβάστε εδώ.Μ'αυτό μπορείς να κάνεις κολύμβηση,ιππασία,ορειβασία και ότι άλλο γουστάρεις..

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 850313 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 850313 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 850313 σεζω σα κατσιας αφορισμενο!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΣαβ Μάης 21 2011, 16:32

Ο Τσακ Νόρρις έχει κάνει μόνο μια φορά στην ζωή του σεξ.Ακόμα περιμένουμε να τελειώσει.


[img]Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 18815515253364147975338 [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Μάης 22 2011, 23:01

μηπως μοιαζουν Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Zeys

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Μάης 22 2011, 23:05

Jimmis έγραψε:
μηπως μοιαζουν Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Zeys


Πολυ ομως??,!!!!!!

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Μάης 22 2011, 23:21

αντε ηλια....
τα αστρα του γιωτη ξεχασες να βαλεις σημερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΚυρ Μάης 22 2011, 23:23

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 8117 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 8117 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 8117 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 8117

ο ενας ειναι ο ζευς...
ο αλλος ;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: χαβαλες   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 00:07

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vezouvios
Administrator
Administrator
Vezouvios

Ηλικία : 45
Τόπος : Mακεδονια
Registration date : 09/10/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 00:13

V A G O S έγραψε:
αντε ηλια....
τα αστρα του γιωτη ξεχασες να βαλεις σημερα...
Δεν το ξέχασα απλα πρεπει να δημιουργήσω νεα λιστα χρηστών και δεν είναι κατι εύκολο....

_________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
ΗΛΙΑΣ
Θεσσαλονικη.Ελλας
www.vstromhellasforum.com
Email:vezouvios@vstromhellasforum.com
Vstrom -650 K4  Vstrom -1000 K7. MTS 1200s K16

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Anim_77de2acd-f78b-e4a4-21de-bcd392d7392b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 00:19

Vezouvios έγραψε:
V A G O S έγραψε:
αντε ηλια....
τα αστρα του γιωτη ξεχασες να βαλεις σημερα...
Δεν το ξέχασα απλα πρεπει να δημιουργήσω νεα λιστα χρηστών και δεν είναι κατι εύκολο....



popcorn popcorn popcorn popcorn οκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 13:37

μηπως μοιαζουν [URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/zeys.jpg/]Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Zeys[/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
Apolitos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apolitos

Ηλικία : 56
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 17/10/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 14:01

Jimmis έγραψε:
μηπως μοιαζουν [URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/zeys.jpg/]Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Zeys[/
XYLO Εγώ είμαι πάλη από άλλη φωτογραφία .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 15:44

Μια μέρα όπως γύριζε ο Τοτός από το σχολείο,βλέπει στον κήπο το σκύλο του νεκρό,με τα πόδια ψηλά.Ρωτάει τον πατέρα του γιατί τα πόδια ήταν σηκωμένα ψηλά όταν πέθανε κι αυτός του λέει πως έτσι μπορεί να κατέβει πιο εύκολα ο Θεός και να τον πάρει στον Παράδεισο.Μια άλλη φορά λοιπόν όταν γυρίζει ο πατέρας του λέει ο Τοτός:-Μπαμπά,σήμερα η μαμά ήταν σχεδόν νεκρή!-Δηλαδή;-Ε να,ήταν στο δωμάτιό της και είχε τα πόδια της σηκωμένα προς τα πάνω και φώναζε:''Χριστέ μου έρχομαι''.Αν δεν ήτανε οι δύο ναύτες από πάνω της να την κρατήσουν,θα την είχαμε χάσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 16:58

για δείτε εδώ ..............

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 451272

http://vstromhellas.forumgreek.com/t14025-topic


για πάμε όπως παλιά !!!!!!!



XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
Jimmis
gold member
gold member
Jimmis

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-- ΕΔΕΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/05/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 19:48

https://youtu.be/BmHuhErftAE
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://dkautosevice@yahoo.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 20:08

Jimmis έγραψε:
https://youtu.be/BmHuhErftAE


Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα...............

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA







ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 17 Icon_minitimeΔευ Μάης 23 2011, 21:57

Πιάνει ο πατέρας τον Τοτό στην αποθήκη να...

τραβάει μ@λ@κι@. Του χώνει μία σφαλιάρα, χαμπάρι ο Τοτός, συνεχίζει ατάραχος.
Του χώνει δεύτερη, τίποτε.
Του χώνει τρίτη, τίποτε.
… Τελειώνει ο Τοτός, κοιτάει προς τα πάνω:
- Α, εσύ είσαι μπαμπά;
……- Γιατί,ρε ποιος νόμιζες ότι ήταν;
- Νόμισα ότι με βάρεσε η μ@λ@κι@ στο κεφάλι…
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 17 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Ανέκδοτα...funny video...-
Μετάβαση σε: