Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Μάης 04 2011, 16:03

Μέσα στα σπερματοθυλάκια τα σπερματοζωάρια έχουν πανηγύρι.Ποτό,μουσική,χορός,βαβούρα,ανέκδοτα.Μονάχα ένα από αυτά,μόνο του στη γωνία,δε συμμετέχει στο ξεφάντωμα και κάνει ασκήσεις.Να κάμψεις,να τρέξιμο γύρω στη σάλα,να βάρη (squat, πάγκος, Larry Scot),περιμένει κάνοντας γυμναστική.Κάποια στιγμή,τα άλλα το φωνάζουν να πιεί μαζί τους.-Μήτσο,τι θα γίνει;Παράτησε τα και έλα να πιεις κάνα ποτήρι!-Καλά,ξεφαντώστε εσείς.Όταν όμως έρθει η ώρα,ΕΓΩ θα είμαι αυτός που θα φτάσω πρώτος στο ωάριο και θα το γονιμοποιήσω..Και πριν προλάβει να τελειώσει άλλη μία έλξη στο μονόζυγο,χτυπάει ο συναγερμός.Μια τεράστια προειδοποιητική κόκκινη πινακίδα αναβοσβήνει τα γράμματα "ΟΡΓΑΣΜΟΣ" και ακούγεται ένας εκκωφαντικός ήχος πανικού (σαν τις σειρήνες αεροπορικής επιδρομής).Τα σπερματοζωάρια παρατάνε τα πάντα,τρέχουν και στήνονται στην εκκινήση,έτοιμα για να ξεχυθούν στο διάδρομο.Ο Μήτσος στην πρώτη γραμμή,με μάτι κόκκινο από την αδρεναλίνη,περιμένει μαζί με τους άλλους.Το πράσινο ανάβει και το τσούρμο αρχίζει το τρέξιμο.Μερικοί τσαλαπατιωνται στη διαδρομή,οι πιο γέροι τα φτύνουν μετά από λίγο,οι πιωμένοι ξερνάνε τα άντερα τους,ο Μήτσος όμως τους έχει αφήσει όλους πίσω.Το τρέξιμο συνεχίζεται (η κάμερα δείχνει τα κεφάλια των δρομέων από πίσω,φωνές πανικού παντού,μη σπρώχνεις ρε!-κάνε πιο πέρα μαλακα! και στο βάθος,ο σωληνοειδής στίβος που πλησιάζει στο τέλος του),με το Μήτσο να προηγείται των άλλων.Φτάνει στην έξοδο,βγάζει το κεφάλι του έξω,σταματάει απότομα,και με πρόσωπο παραμορφωμένο από τον πανικό φωνάζει στους άλλους που τον πλησιάζουν ασταμάτητοι:-Πίσω μαλακες! Πισω γαμω την πουτ@ν@ μου! Μαλακια ηταν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Μάης 05 2011, 20:27

Ο μαέστρος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Μάης 05 2011, 22:27

Ήταν τρεις φίλες,η Άννα,η Βαρβάρα και η Γωγώ.Αυτές λοιπόν οι τρεις φίλες,πήγαιναν κάθε απόγευμα για καφέ.Ένα απόγευμα λοιπόν λέει η Άννα:-Κορίτσια,δε θα πιστέψετε τι μου συνέβη χθες.Ήρθε ο Ανδρέας αργά από την δουλειά του,κατασκοτωμένος από την κούραση και του λέω:-Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρυο μπάνιο κι έλα εδώ να σε ξεκουράσω εγώ.Kι έτσι έγινε.Mέχρι να βγει από το μπάνιο,εγώ είχα φορέσει ότι πιο πρόστυχο εσώρουχο είχα και τον περίμενα.Μόλις βγήκε,του τραβάω την πετσέτα του,τα πιάνω και του λέω:-Mωρό μου, τι κρύα αρχιδια είναι αυτά που έχεις; Έλα εδώ να σου τα ζεστάνω εγώ.Kι έγινε κορίτσια της τρελής μέχρι το πρωί!-Θα το δοκιμάσω κι εγώ,λέει η Βαρβάρα.Την επόμενη μέρα λοιπόν,βρίσκονται πάλι οι τρεις φίλες και κατενθουσιασμένη η Βαρβάρα τους λέει:-Άννα είχες απόλυτο δίκιο.Έκανα ακριβώς το ίδιο και είχε φοβερά αποτελέσματα.Ήρθε χθες ο Βασίλης από τη δουλειά,ψόφιος από την κούραση.Και του είπα:-Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο κι έλα εδώ σε εμένα να σε ξεκουράσω.Mέχρι να βγει από το μπάνιο,φόρεσα ότι πιο πρόστυχο βρήκα μπροστά μου και μόλις βγαίνει από το μπάνιο,του τραβάω την πετσέτα,του τα πιάνω και του λέω:-Mωρό μου,τι κρύα αρχιδια είναι αυτά που έχεις;Έλα εδώ να σου τα ζεστάνω.Kι έγινε της κόλασης μέχρι το πρωί!Tότε,σκέφτηκε και η Γωγώ:''Γιατί μόνο αυτές;'' Θα δοκιμάσω κι εγώ!Την επόμενη μέρα λοιπόν,θα ξαναβρίσκονταν οι τρεις φίλες.Η Γωγω όμως είχε αργήσει.Κάποια στιγμή μετά από πάρα πολύ ώρα έρχεται η Γωγώ μαύρη από το ξύλο,γεμάτη μελανιές και γδαρσίματα.-Τι έπαθες καλέ;Τη ρωτάνε οι φίλες της.-Να,χθές όταν ήρθε ο Γιάννης από την δουλειά,πεθαμένος από την κούραση,του λέω:-Πήγαινε μωρό μου να κάνεις ένα κρύο μπάνιο και έλα μετά εδώ σε εμένα να σε ξεκουράσω.Eν τω μεταξύ,φόρεσα ότι πιο πρόστυχο είχα στο σπίτι.(Σνιφ-σνιφ)-Ε, ωραία και μετά τι έγινε;-Μόλις βγήκε από το μπάνιο,πάω κοντά του,του τραβάω την πετσέτα του τα πιανω και του λέω:-Μωρό μου, γιατί έχεις ζεστά αρχιδια; O Aνδρέας και ο Bασίλης τα είχαν κρύα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Μάης 06 2011, 00:51

1000 λογοι να παρω 1000.....

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
Popeye

Popeye

Ηλικία : 82
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 29/03/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Μάης 06 2011, 12:39

Βρε τι μου θυμίζει...

τι μου θυμίζει!...
Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://el-gr.facebook.com/people/Dijkstra-Jim/641639661
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Μάης 06 2011, 15:51

ΜΙΑ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ Ο ΘΕΟΣ ΔΙΑΛΕΞΕ ΤΟΥΣ ΕΒΡΑΙΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΙΣ 10 ΕΝΤΟΛΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ..

Πρώτα πλησίασε τους Ιταλούς:-Τί εντολές προσφέρεις;-Ού φονεύσεις.-Σκούζι αλλά δεν ενδιαφερόμαστε.Μετά πλησιάζει τους Έλληνες:-Τί εντολές προσφέρεις;-Ού κλέψεις.-Συγνώμη αλλά δε θα πάρουμε.Μετά πλησιάζει τους Γάλλους:-Τί εντολές προσφέρεις;-Ού θελήσεις τη γυναίκα του γείτονά σου.-Mερσι αλλά δε θα πάρουμε.Πλησιάζει τέλος τους Εβραίους:-Πόσο κάνουν;-Μα,είναι δωρεάν.-Ωραια.Πιασε δεκα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Μάης 07 2011, 15:31

Φεύγει κρυφά η 15χρονη Ελενιτσα απ'το δωμάτιο της και παει προς το δασάκι να κάνει τσιγάρο.Ανάβει το τσιγάρο και ακούει κατι βογγητά πιο πέρα.Πάει να δεί τι συμβαινει και βλέπει δύο αντρες να κάνουν σεξ.Πλησιάζει και τι να δεί.Ο πατέρας της πάνω σε ένα δεντρο να ερωτοτροπει με άλλον άντρα.Σοκαρισμένη φωνάζει:-Μπαμπααααα;;-Ελενιτσα;; Eλενιτσα καπνιζεις;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Μάης 07 2011, 19:49

Περνάει μια κοπέλα έξω από ένα μαγαζί ωδικών πτηνών με ένα παπαγάλο για κράχτη στην πόρτα.Ακούει κάποιον να της φωνάζει "ψιτ" γυρνάει και βλεπει εναν παπαγαλο.Ρωτάει:-Τι; Και ο παπαγάλος:-Καλα μιλαμε εισαι πολυ ασχημη.Χαλια μαυρα.Τσαντίζεται αλλά το αγνοεί.Την άλλη μέρα πάλι τα ίδια ο παπαγάλος:-Ψιτ!-Τι;-Καλα μιλαμε εισαι πολυ ασχημη.Χαλια μαυρα.Αυτή τη φορά μπαίνει μέσα στο μαγαζί,πιάνει το αφεντικό και του λέει τι συμβαινει.Τα παίρνει το αφεντικό,βγαίνει έξω,αρπάζει τον παπαγάλο απ'το λαιμό και του λέει:-Θα σε φάω ζωντανό ρε! Γι αυτό σε έχω έξω; Ξανατόλμα να πεις τα ίδια και σε έσκισα στα δύο! Τα ακούει όλα αυτά η κοπέλα και φεύγει ευχαριστημένη ρίχνοντας ένα
υπεροπτικό βλέμμα στο πουλί που έχει λουφάξει απ' τη βία του αφεντικού.Την άλλη μέρα περνάει επίτηδες έξω απ' το μαγαζί,έτσι για να γιορτάσει τη νίκη της έναντι του παπαγάλου.-Ψιτ! Φωνάζει πάλι ο παπαγάλος.Γυρνάει η κοπέλα με ύφος νικητή και ρωτάει:-Τι; Και ο παπαγάλος:-Ξερεις εσυ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Μάης 08 2011, 22:05

Ήταν ένας Έλληνας, ένας Γάλλος και ένας Ισπανός και λέει ο Ισπανός:
- Εγώ το έκανα με την κοπέλα μου και την άλειψα με λάδι και ούρλιαζε για 5 λεπτά.
- Σίγά, εγώ το έκανα με την κοπέλα μου, και την άλειφα με σαντιγύ και ούρλιαζε για 15 λεπτά.
- Εγώ σας νικάω και τους δύο, λέει ο Έλληνας. Εγώ άλειψα την γκόμενα με λιωμένη σοκολάτα και ούρλιαζε για 7 ώρες!
- 7 ώρες; Πώς το έκανες αυτό;
- Σκούπισα τα χέρια μου στις κουρτίνες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
INDIANOS
Member
Member
INDIANOS

Ηλικία : 46
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 14/02/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Μάης 08 2011, 22:10

Το 2007 το καναλι του Star αρχισε να δειχνει την σειρα Texas Ranger με πρωταγωνιστη τον θρυλικο,μοναδικο,καλυτερο ηθοποιο του κόσμου(ας λέμε μόνο καλα λόγια να έχουμε το κεφαλι μας ήσυχο) Chuck Norris.

Έτσι και έμεις σαν Ελληνες αρχίσαμε να φτιάχνουμε μαζικα ανέκδοτα με πράγματα που κανει ο Chuck Norris,κατι που γινοταν ηδη στο εξωτερικό.
Περίπου εδω και ενα εξάμηνο εχει ξαναξεκινήσει αυτη η μόδα έτσι και σας παρουσιάζουμε τα καλύτερα ανεκδοτα με τον υπερτατο Chuck.!!



Ο Chuck Norris είναι τόσο μπροστά, που όταν κοιτάζει πίσω βλέπει το μέλλον.

Ο Chuck Norris απέναντι σε 7 κακούς βγάζει το εξάσφαιρο.Ο 7ος πεθαίνει από σεβασμό.

Ο Chuck Norris ξέρει ποιος σου έμαθε τα Σμυρνέικα τραγούδια.

Ο Chuck Norris έχει κάνει προσπέραση σε καρουζέλ.

Ο Τσακ Νορις μπορει να ξεμαθει ποδηλατο.

Ο Τσακ Νορις δεν κανει καμψεις, σπρωχνει τη Γη

Ο Τσακ Νορις μπορει να κανει τα κρεμμυδια να κλαινε

Μερικοι μαγοι περπατουν στο νερο. Ο Τσακ Νορις κολυμπαει στην ξηρα.

Ο Τσακ Νορις παιζει masterleague στο FIFA 11 .

O Τσακ Νορις ηξερε απο την αρχη ποτε θα βει το Gran Turismo 5.

Το Half life 3 δεν βγαινει γιατι το δοκιμαζει ακομα ο Τσακ .

O Τσακ Νορις δεν αγορασε το 3DS για να παιζει σε 3D , επαιζε ηδη απο το Game Boy Color .

Ο Τσακ Νορις παλεψε με τον Σουπερμαν. Ο ηττημενος θα φορουσε το βρακι του απ εξω.

Ένα κουνούπι τσίμπησε τον Chuck Norris. Το κουνούπι μετά, έβγαλε σπυρί και έπαθε μαλάρια.

O Tσακ Νορις βγαζει royal flush στο texas holdem χωρις να εχει πεσει το flop.

Ο Τσακ Νορις πηγαινει σε εστιατοριο και οι σερβιτοροι του αφηνουν πουρμπουαρ...

Ο Τσακ είναι ο μόνος που μπορεί να 'ξε-χτυπήσει' μια ομελέτα και να την κάνει πάλι αβγό.

-Γιατι στον Άρη δεν υπαρχει ζωη??
-Γιατι ο Τσακ Νορις ειναι Παοκ.

Ο Τσακ Νόρις απήγαγε εξωγήινο.

Ο Τσακ Νόρις μπορεί να σκοτώσει 1 τριγώνι με 2 σμπάρους.

Ο Τσακ Νόρις δεν διαβάζει βιβλία, απλά τα κοιτάει μέχρι να του δώσουν τις πληροφορίες που ζητάει.

Ο σατανας ειδε τον Τσακ Νορις και εκανε τον σταυρο του!

Όταν ο Τσάκ ρίχνει το μπούμερανγκ αυτό φοβάται να γυρίσει πίσω.

Ο Τσακ Νορις πηγε με τον Χριστο φανταρος

Ο Τσακ Νορις ξερει που πηγε ο ταξιτζης τον Διονυσιου.

Ο Chuck Norris πρωταγωνιστουσε και στα 6 Star Wars ως η Δυναμη (Use the Force)

Τα φαντάσματα, κάθονται γύρω από τη φωτιά και λένε ιστορίες για τον Chuck Norris.

Ο Chuck Norris τελείωσε το διάβασμα του Facebook.

Η φοβία για τις αράχνες ονομάζεται 'Αραχνοφοβία'. Η φοβία για τους κλειστούς χώρους ονομάζεται 'Κλειστοφοβία'. Η φοβία για τα ύψη ονομάζεται 'Υψοφοβία'. Η φοβία για τον Chuck Norris ονομάζεται 'Λογική'.

O Chuck Norris μπορεί να φάει νερό.

Ο Chuck Norris να αφήσει δαγκωματιά σε νερό.

Ο Chuck Norris μπορεί να ζωγραφίσει τον τέλειο κύκλο με έναν χάρακα.

Ο Chuck Norris έχει Yahoo email στην Google (gmail).

O Chuck Norris γεννήθηκε σε μία καλύβα πάνω στο βουνό, που έχτυσε ο ίδιος.

O Chuck Norris μπορεί να βάλει σε αλφαβητική σειρά τα m&m's.

Το νερό πνίγεται αν μείνει για πολλά δευτερόλεπτα μέσα στον Chuck Norris.

Ο Chuck Norris μπορει να σκοτώνει δύο σμπάρους, μ' ένα τρυγόνι.

Ο Chuck Norris έλυσε ένα puzzle 500 κομματιών, με μόλις 300 κομμάτια.

Ο Chuck Norris μπορεί να μιλήσει με echo...

Όταν διψάει ο Chuck Norris πίνει δύο μπουκάλια καυτερού τσίλι.

Το Google όταν θέλει να βρει κάτι, ψάχνει στο Chuuckle.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 08:14

ΒΑΛΤΕ LIKE ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΚΟΥ . . . .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deep_sea
Member
Member
deep_sea

Ηλικία : 49
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 02/03/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 12:06

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ CHUCK NORRIS
400 γεγονότα για τον μεγαλύτερο άνθρωπο του κόσμου


Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Chucknorrisfactsbookcov

Το παραπάνω βιβλίο κυκλοφόρησε το Νοέμβριο του 2007 από τις αμερικάνικες εκδόσεις Gotham Books, θυγατρική του Penguin USA (τον αμερικάνικο κλάδο του ομίλου Penguin Group, που είναι επί του παρόντος ο μεγαλύτερος εμπορικός εκδότης βιβλίων στον κόσμο). Ο Norris στη συνέχεια έκανε μήνυση τον Δεκέμβριο κατά της Penguin USA επικαλούμενος «παραβίαση εμπορικού σήματος, άδικο πλουτισμό και ιδιωτικά δικαιώματα».

Πέρσι τον Ιούνιο κυκλοφόρησε και η συνέχεια του παραπάνω βιβλίου (επίσης από τις εκδόσεις Gotham Books).

ΤΟΝ CHUCK NORRIS ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ
400 γεγονότα για τον άνδρα που δεν γνωρίζει ούτε φόβο ούτε έλεος


Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Chucknorrisfactsbookcov

Τα βιβλία κυκλοφορούν κανονικά και είναι διαθέσιμα στα μεγάλα βιβλιοπωλεία του διαδικτύου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 22:18

ΑΥΤΟΣ είναι ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ κυρίες και κύριοι ..............



Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Chucknorrisfactsbookcov


Υ.Γ respect ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΕΝΑ LIKE

Υ.Γ Όσοι συμπαθείτε τον SALONIKOLI καλείστε να το δείξειτε ΕΜΠΡΑΚΤΟΣ !!!!!!!

ΒΑΛΕ LIKE ΚΑΙ ΕΛΑ ΒΡΑΔΥ

ΕΝΟΣ LIKE ΜΥΡΙΑ ΕΠΟΝΤΕ

ΤΡΕΙΣ LIEIKOYN ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΟΡΕΥΟΥΝ

TA ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ LIEIKONTAS

O ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΣ LIKE ONEIΡEYETΑΙ
.................................
................................
................................

στόχος μας τα 1000 like ...........
ΤΙ ΛΕΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ???


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 22:31

LORDOS έγραψε:
ΑΥΤΟΣ είναι ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ κυρίες και κύριοι ..............






Υ.Γ respect ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΕΝΑ LIKE

Υ.Γ Όσοι συμπαθείτε τον SALONIKOLI καλείστε να το δείξειτε ΕΜΠΡΑΚΤΟΣ !!!!!!!

ΒΑΛΕ LIKE ΚΑΙ ΕΛΑ ΒΡΑΔΥ

ΕΝΟΣ LIKE ΜΥΡΙΑ ΕΠΟΝΤΕ

ΤΡΕΙΣ LIEIKOYN ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΟΡΕΥΟΥΝ

TA ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ LIEIKONTAS

O ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΣ LIKE ONEIΡEYETΑΙ
.................................
................................
................................

στόχος μας τα 1000 like ...........
ΤΙ ΛΕΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ???


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

εεεεεεεε εισαι Μ@Λ@Κ@ς ....τελος



XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 22:33

LIKE VS LIKE

Lordos 34 - 32 niksalonik

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Arrow-10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 22:36

kopeli έγραψε:
LIKE VS LIKE

Lordos 34 - 32 niksalonik

kopeli 21

Το πήρες Κρητικιεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!



respect respect respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 22:49

I LIKE MY BOY I LIKE .................

ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ...................

ΑΡΕΣΩ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΩ....................




rock rock rock

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 22:53

αααααααααααααα ..............

ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ BOZOU !!!!!!!!!








YOU! YOU!

XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 22:56

LORDOS έγραψε:
kopeli έγραψε:
LIKE VS LIKE

Lordos 34 - 32 niksalonik

kopeli 21

Το πήρες Κρητικιεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!


kopeli :22.....lordos :35 ....niksalonik : πασο!!!!!!

υ.γ. ο τζακ Νορις απέκτησε πλασματική φήμη .....................τα υπόλοιπα εννούντε bliax bliax bliax bliax

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 09 2011, 23:00

niksalonik έγραψε:
LORDOS έγραψε:
kopeli έγραψε:
LIKE VS LIKE
Lordos 34 - 32 niksalonik
kopeli 21
Το πήρες Κρητικιεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!
kopeli :22.....lordos :35 ....niksalonik : πασο!!!!!!

ΤΑ ΒΛΕΠΩ !!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
sakisserraios
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
sakisserraios

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη/μακεδονια
Registration date : 21/02/2010

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤρι Μάης 10 2011, 01:14

OK OK

OK OK

ΜΑΡΕΣΕΤΕ 1000ΑΡΙΔΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤρι Μάης 10 2011, 08:03

sakisserraios έγραψε:
OK OK

OK OK

ΜΑΡΕΣΕΤΕ 1000ΑΡΙΔΕΣ

μπράβο Σάκη
καλορίζικο και καλοτάξιδο το καινούριο
vara pappous
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Apolitos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Apolitos

Ηλικία : 56
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 17/10/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤετ Μάης 11 2011, 12:47

geia To Ελληνικό παραμύθι… τελείωσε! Νομίζω ότι ήρθε η ώρα για τις Ελληνίδες μάνες και γιαγιάδες να αλλάξουν το φινάλε στα παραμύθια που λένε σε παιδιά και εγγόνια… Το καινούριο είναι: “Και ζήσαν αυτοί καλά κι εμείς τον ήπιαμε…”
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Μάης 16 2011, 20:19

Στο τόπικ που άνοιξε ο vagman1
Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 451272
https://www.vstromhellasforum.com/t13910-topic

Στο 0:25 παίζει η κοπέλα του Αργύρη. Very Happy

Λες να το ξέρει ότι τον απατά; Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου   Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου - Σελίδα 16 Icon_minitimeΤρι Μάης 17 2011, 13:14

κανενας προθημος να δουλεψει στο ιδιο γραφειο What a Face What a Face What a Face
http://www.newstoday.gr/article/48905/me-dikastike-apophase-tha-aunanizetai-ste-douleia-tes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
 

Χαβαλές ...κι οτι Π@π@ριες βαλει ο νούς σου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 16 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Ανέκδοτα...funny video...-
Μετάβαση σε: