Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Μαρ 16 2011, 13:29

1. Gandalf 4 x ασημί
2. nasos_patra 4 x ασημί
3. Aristrom 2 x ασημί / 2 χ λευκά
4. Jumaru 2 x ασημί / 2 χ λευκά
5. Sakk 4 x ασημί / 2 χ μαύρα / 4 χ λευκά
6. Apk 4 x ασημί
7.tezas 2 ασημι / 2 μαυρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Μαρ 16 2011, 13:37

tezas έγραψε:
Πανο καλοφαγωτα..

Εχουμε καιρο για αυτα .... αντε με το καλο να φυγει ο γυψος να ανεβουμε Ρακιτα κανα Σ/Κ
γιατι εχω κατι αλλα ετοιμα για σχαρα κ τις μπυρες ηδη ψυγειο ..... peinao



EROS EROS EROS EROS EROS
Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 41907274
Επαθα πλακα αλλα...
Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 78463 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 78463 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 78463 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 78463 Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 78463
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Μαρ 16 2011, 15:00

Αυτόκλητα Foroum:
1. Gandalf 4 x ασημί
2. nasos_patra 4 x ασημί
3. Aristrom 2 x ασημί / 2 χ λευκά
4. Jumaru 2 x ασημί / 2 χ λευκά
5. Sakk 4 x ασημί / 2 χ μαύρα / 4 χ λευκά
6. Apk 4 x ασημί
7.

Θανασάκη sorry αλλά η λίστα αναφέρεται μονάχα σε άτομα τα οποία έχουν ήδη δηλώσει συμμετοχή στο power buy
για τα αυτοκόλλητα, η παραπάνω λίστα αναφέρεται σε όσους εξ' αυτών παραλαμβάνουν Πάτρα οπότε και θα τα παραλάβω
εγώ γι' αυτούς Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 42
Registration date : 15/12/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Μαρ 16 2011, 16:29

ειμαι και εγω στο power buy δες εδω https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AvDRwDer2chpdG5TaHZPVVdGcTMzVnJPNXNNQUxIT0E&hl=el&authkey=CMuUhYIM#gid=0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17 2011, 10:54

1. Gandalf 4 x ασημί
2. nasos_patra 4 x ασημί
3. Aristrom 2 x ασημί / 2 χ λευκά
4. Jumaru 2 x ασημί / 2 χ λευκά
5. Sakk 4 x ασημί / 4 χ μαύρα / 4 χ λευκά
6. Apk 4 x ασημί
7. tezas 2 ασημί / 2 μαύρα
8. v_kostas 2 ασημί / 2 μαύρα

Σωστά παιδιά ανανέωσα τη λίστα με βάση το εξελάκι που είχε φτιαχτεί το 'χα ξεχάσει αυτό και κοιτούσα το quote στο φορουμ......κωστάκη πήγα να σε ξεχάσω ορε μίλα ..... αλλά γι' αυτό έκανα και τη λίστα για να αποφευχθούν κάτι τέτοια Exclamation Exclamation Exclamation
Αν ξεχνάω κάποιον άλλο ας συμπληρώσει Exclamation Exclamation Exclamation

Aris_n πέτα τα vstrom club και βάλε foroum αυτοκόλλητα foroum είμαστε ορέεεεεεεε bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17 2011, 12:01

Ρε βάλτε και μένα...που να τα προλάβω όλα τα πόστ...έχω χαθεί με τη δουλειάααααααα Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17 2011, 15:17

Κώστα ..... για ετοίμασε και κανα μείνει "power buy" για τα προβολάκια - τοποθέτηση που μας έλεγες χθες να δούμε πόσοι ενδιαφερόμαστε και έπειτα πάμε και παίρνουμε προσφορά Wink Wink Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17 2011, 15:40

Gandalf έγραψε:
Κώστα ..... για ετοίμασε και κανα μίνι "power buy" για τα προβολάκια - τοποθέτηση που μας έλεγες χθες να δούμε πόσοι ενδιαφερόμαστε και έπειτα πάμε και παίρνουμε προσφορά Wink Wink Exclamation Exclamation Exclamation

Νίκο το έχω υποψιν μου, απλά πρέπει να πάω απο εκεί να συνενοηθώ με το μαγαζί για να πω σε όλους περί τινος πρόκειται..
Ομως μια και το ανέφερες να ξέρουν όλοι οτι μιλάμε για τα προβολάκια Hella που έχουν βάλει ο VSTROMIMIS.
Η τιμή που τα έβαλε ο Δημήτρης είναι 80 ευρώ με τοποθέτηση,δηλάδη προβολάκια-καλώδια-διακόπτης.

Καλό θα είναι όποιος το διαβάζει να δηλώνει και επιθυμία να ξέρουμε πάνω κάτω πόσοι θα βάλουμε. GRAFO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17 2011, 15:42

Μιας κι ο NICK414 ερχεται στις 2 Απριλη εγω λεω 1η να φυγω για Cuba

Ενα εθιμο που θελω να μοιραστω μαζι σας ειναι πως εκει οταν οι κοπελες ενηλικιωθουν 16-18
οι δικοι της αγοραζουν ενα φορεμα-παπουτσια-χρυσαφικα κλπ κλπ
(σε πολλες περιπτωσεις εργαζονται μια ζωη για αυτα και ελλειψη χρηματων τα δανειζονται κιολας)

Μαζι με αυτα προσλαμβανουν κι ενα φωτογραφο και πηγαινουν σε ενα πολυτελες ξενοδοχειο-μαγαζι-παρκο
και φωτογραφιζεται.
Τις φωτογραφιες λοιπον της παιρνει η οικογενεια και τις στελνει σε συγγενεις σε γυρω χωρια για να βρεθει γαμπρος.

Ειμαι 1,85 (μαζι με τα μαλλια) οποτε καταλαβαινεται ....... !!!!
Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Cuba314
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17 2011, 15:45

Jumaru έγραψε:
Μιας κι ο NICK414 ερχεται στις 2 Απριλη εγω λεω 1η να φυγω για Cuba

Ενα εθιμο που θελω να μοιραστω μαζι σας ειναι πως εκει οταν οι κοπελες ενηλικιωθουν 16-18
οι δικοι της αγοραζουν ενα φορεμα-παπουτσια-χρυσαφικα κλπ κλπ
(σε πολλες περιπτωσεις εργαζονται μια ζωη για αυτα και ελλειψη χρηματων τα δανειζονται κιολας)

Μαζι με αυτα προσλαμβανουν κι ενα φωτογραφο και πηγαινουν σε ενα πολυτελες ξενοδοχειο-μαγαζι-παρκο
και φωτογραφιζεται.
Τις φωτογραφιες λοιπον της παιρνει η οικογενεια και τις στελνει σε συγγενεις σε γυρω χωρια για να βρεθει γαμπρος.

Ειμαι 1,85 (μαζι με τα μαλλια) οποτε καταλαβαινεται ....... !!!!
Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Cuba314

Jumaru ένα ένα μας τα λές!!!! Κουφ@λ@..... bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17 2011, 17:59

Ρε αυτό το βιντεάκι που τραβούσε η κοπέλα που ήταν στο μπλέ vstrom θα το δούμε ποτέ; bounce bounce
Θέλω να δώ αν γράφω ωραία στην κάμερα!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17 2011, 22:12

Jumaru έγραψε:
Μιας κι ο NICK414 ερχεται στις 2 Απριλη εγω λεω 1η να φυγω για Cuba

Ενα εθιμο που θελω να μοιραστω μαζι σας ειναι πως εκει οταν οι κοπελες ενηλικιωθουν 16-18
οι δικοι της αγοραζουν ενα φορεμα-παπουτσια-χρυσαφικα κλπ κλπ
(σε πολλες περιπτωσεις εργαζονται μια ζωη για αυτα και ελλειψη χρηματων τα δανειζονται κιολας)

Μαζι με αυτα προσλαμβανουν κι ενα φωτογραφο και πηγαινουν σε ενα πολυτελες ξενοδοχειο-μαγαζι-παρκο
και φωτογραφιζεται.
Τις φωτογραφιες λοιπον της παιρνει η οικογενεια και τις στελνει σε συγγενεις σε γυρω χωρια για να βρεθει γαμπρος.

Ειμαι 1,85 (μαζι με τα μαλλια) οποτε καταλαβαινεται ....... !!!!
Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Cuba314

affraid affraid affraid affraid Σκιάχτηκα!!!!

Γιατί της τα βούλωσες τα ματια? Shocked Μπαινει ο πατέρας της στο φόρουμ???
eee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17 2011, 23:03

aristrom έγραψε:
Jumaru έγραψε:
Μιας κι ο NICK414 ερχεται στις 2 Απριλη εγω λεω 1η να φυγω για Cuba

Ενα εθιμο που θελω να μοιραστω μαζι σας ειναι πως εκει οταν οι κοπελες ενηλικιωθουν 16-18
οι δικοι της αγοραζουν ενα φορεμα-παπουτσια-χρυσαφικα κλπ κλπ
(σε πολλες περιπτωσεις εργαζονται μια ζωη για αυτα και ελλειψη χρηματων τα δανειζονται κιολας)

Μαζι με αυτα προσλαμβανουν κι ενα φωτογραφο και πηγαινουν σε ενα πολυτελες ξενοδοχειο-μαγαζι-παρκο
και φωτογραφιζεται.
Τις φωτογραφιες λοιπον της παιρνει η οικογενεια και τις στελνει σε συγγενεις σε γυρω χωρια για να βρεθει γαμπρος.

Ειμαι 1,85 (μαζι με τα μαλλια) οποτε καταλαβαινεται ....... !!!!
Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Cuba314

affraid affraid affraid affraid Σκιάχτηκα!!!!

Γιατί της τα βούλωσες τα ματια? Shocked Μπαινει ο πατέρας της στο φόρουμ???
eee


Ο Jumaru είναι καλός γαμπρός και μακάρι να μπαίνει ο πατέρας της στο φόρουμ... Θα του πάει με το V Strom και πεσκέσι ένα από τα καινούρια κατσικάκια, και θα το πάρει το κορίτσι...

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 559468bigthumbnail

Υ.Γ. : Γιατί μου φαίνεται συγκαλυμμένη..."έκδοση" αυτό το στόρυ με τις φωτογραφίες ενηλικίωσης; Έτσι ο τουρίστας που δε θα "πάρει" όπως ο Πάνος, (...ή όχι??? Ψώνισες από το μαγαζί ρε μούτρο???) θα πει όταν γυρίσει την ιστορία όπως μας μεταφέρθηκε, ο δε τουρίστας που θα "ψωνίσει" θα μείνει ικανοποιημένος από το προϊόν και θα το πει μόνο σε "μυημένους". Οι γυναίκες της Κούβας θα παραμείνουν ηθικές, οι τουρίστες αμφότεροι ικανοποιημένοι και το Κράτος θα συνεχίσει να κάνει πως δεν καταλαβαίνει για να μη φρικάρει ο λαός εντελώς...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την apk στις Πεμ Μαρ 17 2011, 23:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17 2011, 23:09

Παρέλαβα και το μελετάω για τις βάσεις:

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 58433071



Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 23186553



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17 2011, 23:17

Kαλοφότερα Αγγελή!!! Για πές εντυπώσεις?? Ωραία φαιίνονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 17 2011, 23:30

Είναι της Hella, πολύ καλή κατασκευή, μεταλλικό περίβλημα και βραχίονας στήριξης. Ο διακόπτης τους δε μου αρέσει, οπότε θα καταλήξω μάλλον σε ξεχωριστή αγορά (Αρίστο, λέω να πάρω από τον Louis, μαζί με άλλα κοκοψόψαρα, θέλεις τίποταWink ). Για βάσεις σκέφτομαι αυτές της sw-motech:

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Swhawkmountingkitvstrom



Τί λέτε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18 2011, 00:18

Αγγελη προχωρα σε παραγγελια γιατι εγω ειμαι σε φαση που .........δεν ξερω τι θελω! Rolling Eyes
Εχει πεσει και πολυ δουλεια αυτο το καιρο και δεν ειμαι σε θεση να μελετησω τον καταλογο με ηρεμια :&^%*&%*&%^:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18 2011, 13:56

aris_n έγραψε:
Ρε βάλτε και μένα...που να τα προλάβω όλα τα πόστ...έχω χαθεί με τη δουλειάααααααα Laughing Laughing Laughing

Άρη δε μπορούμε να σε βάλουμε μέσα ... έχει περάσει η ημερομηνία λήξης του power buy .....
αλλά ίσως βρούμε κανα περισσευούμενο αφού ενδιαφέρεσαι .... Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18 2011, 20:33

Gandalf έγραψε:
aris_n έγραψε:
Ρε βάλτε και μένα...που να τα προλάβω όλα τα πόστ...έχω χαθεί με τη δουλειάααααααα Laughing Laughing Laughing

Άρη δε μπορούμε να σε βάλουμε μέσα ... έχει περάσει η ημερομηνία λήξης του power buy .....
αλλά ίσως βρούμε κανα περισσευούμενο αφού ενδιαφέρεσαι .... Very Happy Very Happy Very Happy

Εννοείται οτι περισσέυει και για τον Άρη.. Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 10:36



_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 13:51

YOU! YOU! παλιό αλλά καλό narcissus

Το μηχανάκι είναι πλέον σερβιρισμένο και έτοιμο για νέες εξορμήσεις ....... Laughing Laughing Laughing cheers


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 15:01

YOU! YOU!

Τρελλά σουπίδια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 19:15

που ειστε ολοι????μηπως ετοιμαζεστε για το αυριανο καφεδακι?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2011, 20:05

Έσο πάντα έτοιμοι Σάκη ........ Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!   Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!! - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 20 2011, 09:04

Gandalf έγραψε:
Έσο πάντα έτοιμοι Σάκη ........ Laughing Laughing Laughing

λεσο πανα πει πάντα ρε bliax

εξ' από εκ των ανέκαθεν XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
 

Ότι...να'ναι!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: