Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
leandros



Ηλικία : 45
Τόπος : Χανιά Κρήτη
Registration date : 19/08/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 19 2008, 23:18

έβαλα κι εγώ λευκά φλας, είναι πανέμορφα.
Από αντιπροσωπεία Χανίων, 25ευρω τα 4 κρύσταλλα + 4 ευρώ οι 4 πορτοκαλί λάμπες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meteo.gr/stations/chania/
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 20 2008, 09:00

leandros έγραψε:
έβαλα κι εγώ λευκά φλας, είναι πανέμορφα.
Από αντιπροσωπεία Χανίων, 25ευρω τα 4 κρύσταλλα + 4 ευρώ οι 4 πορτοκαλί λάμπες

φιλε μου απο Χανια εισαι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 20 2008, 12:42

Oταν λέτε λευκά φλας εννοείτε ΜΟΝΟ το κρύσταλλο ή τα μικρά μου είναι ενσωματομένα πάνω στο φέρινγκ ??
Αυτά με ενδιαφέρουν..Τα 2α..Είναι πιο μουράτα από τα μακρυνάρια που έχει από το εργοστάσιο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leandros



Ηλικία : 45
Τόπος : Χανιά Κρήτη
Registration date : 19/08/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 20 2008, 14:58

μένω Χανιά μόνιμα αλλά δεν είμαι Χανιώτης.
Τα κρύσταλλα άλλαξα μόνο, όχι όλο το φλας με τη βάση του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.meteo.gr/stations/chania/
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 20 2008, 15:45

leandros έγραψε:
μένω Χανιά μόνιμα αλλά δεν είμαι Χανιώτης.
Τα κρύσταλλα άλλαξα μόνο, όχι όλο το φλας με τη βάση του

Να βρεθειτε με τον mageira και αυτος μια απο τα ιδια ειναι bliax
ασε που το παιζει Ρεθυμνιωτης
κανονιστε να πιουμε καφεδακι

sorry για το offtopic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wolf

wolf

Ηλικία : 51
Τόπος : Ηλιουπολη
Registration date : 04/09/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 08 2008, 14:28

ψαχνω για το στρομι μου κρυσταλα για φλας smoked οχι λευκα,οπου εχω βρει εχουν ολοκληρο το φλας 13~15 ευρω το ενα.Εχει βρει κανεις σε κανα μαγαζι στην Αθηνα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 08 2008, 14:54

http://www.barracudamoto.it/DettaglioProdotto.aspx?IDP=586&CAT=39

ολα τα λευτα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 08 2008, 15:22

kalamaria έγραψε:
http://www.barracudamoto.it/DettaglioProdotto.aspx?IDP=586&CAT=39

ολα τα λευτα!!!!!!
ΚΑΛΟΟΟΟ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wolf

wolf

Ηλικία : 51
Τόπος : Ηλιουπολη
Registration date : 04/09/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 08 2008, 15:24

kalamaria έγραψε:
http://www.barracudamoto.it/DettaglioProdotto.aspx?IDP=586&CAT=39

ολα τα λευτα!!!!!!
πραγματι πολυ ωραια φλας και γενικα το σαιτ εχει ομορφα πραγματα και οικονομικα σχετικα...(ψηνομαι για το χρυσαφι τιμoνακι Smile )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 08 2008, 15:31

εγω θελω καθρεπτες και φλας επειγοντος cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 08 2008, 17:43

kalamaria έγραψε:
http://www.barracudamoto.it/DettaglioProdotto.aspx?IDP=586&CAT=39

ολα τα λευτα!!!!!!

Θα έπρεπε να ντρέπεσαι!!!
Να μου στείλεις ΤΩΡΑ τη διεύθυνσή σου για να σου στείλω το λογαριασμό που θα κάνω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 08 2008, 21:48

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 8117 ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 8117 ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 95412 ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 95412 OK geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wolf

wolf

Ηλικία : 51
Τόπος : Ηλιουπολη
Registration date : 04/09/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 09 2008, 16:40

wolfgr έγραψε:
ψαχνω για το στρομι μου κρυσταλα για φλας smoked οχι λευκα,οπου εχω βρει εχουν ολοκληρο το φλας 13~15 ευρω το ενα.Εχει βρει κανεις σε κανα μαγαζι στην Αθηνα?

πηγα και stelpet αλλα δεν εχει σκετα κρυσταλα ουτε καν λευκα,ξερει καποιος που θα βρω εστω λευκα κρυσταλακια στην αθηνα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 09 2008, 18:09

wolfgr έγραψε:
wolfgr έγραψε:
ψαχνω για το στρομι μου κρυσταλα για φλας smoked οχι λευκα,οπου εχω βρει εχουν ολοκληρο το φλας 13~15 ευρω το ενα.Εχει βρει κανεις σε κανα μαγαζι στην Αθηνα?

πηγα και stelpet αλλα δεν εχει σκετα κρυσταλα ουτε καν λευκα,ξερει καποιος που θα βρω εστω λευκα κρυσταλακια στην αθηνα?
Μια που είσαι Ηλιούπολη,πήγαινε στη Συγγρού στην σουζούκι,εκεί τα πήρα 20 ευρώ και τα 4!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimsalo

dimsalo

Ηλικία : 44
Registration date : 17/01/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 15 2008, 16:20

Τα λευκα φλας τα πουλαει η ιδια η αντιπροσωπεια.Πορτοκαλι λαμπακι εχει παμφθηνα στο μοναστηρακι σε ενα στενο με ολο ποδηλαταδικα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xxxGFxxx

xxxGFxxx

Τόπος : περιστερι οεο
Registration date : 15/08/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 15 2008, 18:37

[quote="wolfgr"]
wolfgr έγραψε:
ψαχνω για το στρομι μου κρυσταλα για φλας smoked οχι λευκα,οπου εχω βρει εχουν ολοκληρο το φλας 13~15 ευρω το ενα.Εχει βρει κανεις σε κανα μαγαζι στην Αθηνα?

για smoked ψηνομαι και εγω αλλα δεν νομιζω να εχουν,,,,βρηκεσ τιποτα εσυ??και να σε ρωτησω...επειδη θελω ενα φλασακι ολοκληρο οχι μονο το κρυσταλλο και στην suzuki μου ειπαν κατι για 30+ γιουρια...που τα βρηκες με 13-15??/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pulsar
Member
Member
pulsar

Ηλικία : 58
Τόπος : Πετρουπολη
Registration date : 30/03/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 15 2008, 19:53

[quote="xxxGFxxx"]
wolfgr έγραψε:
wolfgr έγραψε:
ψαχνω για το στρομι μου κρυσταλα για φλας smoked οχι λευκα,οπου εχω βρει εχουν ολοκληρο το φλας 13~15 ευρω το ενα.Εχει βρει κανεις σε κανα μαγαζι στην Αθηνα?

για smoked ψηνομαι και εγω αλλα δεν νομιζω να εχουν,,,,βρηκεσ τιποτα εσυ??και να σε ρωτησω...επειδη θελω ενα φλασακι ολοκληρο οχι μονο το κρυσταλλο και στην suzuki μου ειπαν κατι για 30+ γιουρια...που τα βρηκες με 13-15??/
Ερμου και Αγ.Φιλιππου 3 Μοναστηρακι το καταστημα Τουρτουγλου εχει ολοκληρα φλας 12 η 13 ευρω geiaα!! εχει και λευκα με πορτοκαλι λαμπες 12 ευρω τα 4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xxxGFxxx

xxxGFxxx

Τόπος : περιστερι οεο
Registration date : 15/08/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 16 2008, 00:04

[quote="inpulsar"]
xxxGFxxx έγραψε:
wolfgr έγραψε:
wolfgr έγραψε:
ψαχνω για το στρομι μου κρυσταλα για φλας smoked οχι λευκα,οπου εχω βρει εχουν ολοκληρο το φλας 13~15 ευρω το ενα.Εχει βρει κανεις σε κανα μαγαζι στην Αθηνα?

για smoked ψηνομαι και εγω αλλα δεν νομιζω να εχουν,,,,βρηκεσ τιποτα εσυ??και να σε ρωτησω...επειδη θελω ενα φλασακι ολοκληρο οχι μονο το κρυσταλλο και στην suzuki μου ειπαν κατι για 30+ γιουρια...που τα βρηκες με 13-15??/
Ερμου και Αγ.Φιλιππου 3 Μοναστηρακι το καταστημα Τουρτουγλου εχει ολοκληρα φλας 12 η 13 ευρω geiaα!! εχει και λευκα με πορτοκαλι λαμπες 12 ευρω τα 4
.....


se ευχαριστω πολυ φιλε μου.....θα κανω μια επισκεψουλα αυριο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 17 2008, 21:31

[quote="xxxGFxxx"]
wolfgr έγραψε:
για smoked ψηνομαι και εγω αλλα δεν νομιζω να εχουν,,,,βρηκεσ τιποτα εσυ??

Το www.motoraid.eu άρχισε να βγάζει smoked φλασάκια για versys, tdm, varadero... Νομίζω πως θα φέρει και για vstrom, αλλά μπορείς να κάνεις ένα τηλ και να σου πουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xxxGFxxx

xxxGFxxx

Τόπος : περιστερι οεο
Registration date : 15/08/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 25 2008, 11:46

ρε παιδια δεν ειναι πολλα 40ευρο για 4 κρυσταλλα και ας εχει και τις λαμπες......απο την στιγμη που ο αλλος δινει 13 με 15 που ειπατε ολο το φλας??????

να ρωτησω κατι γιατι δεν καταλαβα και δεν εχω παει ακομα μοναστηρακι.....δινει ολοκληρο φλας με φιμε κρυσταλλο????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 05 2008, 16:02

Τελικά παρήγγειλα τα smoked κρύσταλλα από το motoraid και τα περιμένω σήμερα το απόγευμα.
Ελπίζω ότι θα φαίνονται ωραία με τη γενικότερη μαυρίλα...
Αλλά είμαι σίγουρος πως θα δώσουν άλογα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 05 2008, 16:10

gmavrid έγραψε:

Αλλά είμαι σίγουρος πως θα δώσουν άλογα!!!


Με πρόχειρους υπολογισμούς, τουλάχιστον 4 άλογα τα έχεις στο νερό....
Επίσης αν η μοτό σου ήταν ασημί θα είχες άλλα 4 extra άλογα...Αλλά ήθελες μαύρο μάτ.....Δεν ήξερες δεν ρώταγες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 05 2008, 16:11

aris_n έγραψε:
gmavrid έγραψε:

Αλλά είμαι σίγουρος πως θα δώσουν άλογα!!!


Με πρόχειρους υπολογισμούς, τουλάχιστον 4 άλογα τα έχεις στο νερό....
Επίσης αν η μοτό σου ήταν ασημί θα είχες άλλα 4 extra άλογα...Αλλά ήθελες μαύρο μάτ.....Δεν ήξερες δεν ρώταγες?

Μη βάλεις smoked φλασάκια τότε να σε κοντράρω στα ίσια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 05 2008, 16:22

gmavrid έγραψε:


Μη βάλεις smoked φλασάκια τότε να σε κοντράρω στα ίσια!!!

Νομίζω οτι πρέπει να σηκώσω το γάντι και να κανονίσουμε μια μονομαχία στο αυτο/μιο Σερρών.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 05 2008, 19:52

aris_n έγραψε:
gmavrid έγραψε:

Αλλά είμαι σίγουρος πως θα δώσουν άλογα!!!


Με πρόχειρους υπολογισμούς, τουλάχιστον 4 άλογα τα έχεις στο νερό....
Επίσης αν η μοτό σου ήταν ασημί θα είχες άλλα 4 extra άλογα...Αλλά ήθελες μαύρο μάτ.....Δεν ήξερες δεν ρώταγες?

συγνώμη αλλά εγώ ξέρω ότι το μαύρο είναι πάντα δέκα άλογα δυνατότερο και για αυτό πήρα αμάξι και μηχανή μαύρα και όντως βλέπω διαφορά από τα άλλα χρώματα στο δρόμο..πλένω συνέχεια αλλά αξίζει. Επίσης όταν πήρα το μαύρο led κωλοφάναρο και έβαψα μαύρο το καπάκι της εξάτμισης παρατήρησα ότι άρχισαν να γεμίζουν καλύτερα-γρηγορότερα όλες οι ταχύτητες και φρενάρω πιο καλά σε βρεγμένο. Cool τι να πουν τα ασημί...μέχρι και μαύρο πρόεδρο οφ γιου-ες-έι έχει πλέον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: