Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 11 2009, 22:37

Παιδια Τελικα τι εγινε ? Βρηκαμε φιμε κρυσταλα φλας σε τιμες μοναστηρακιου ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cris

cris

Ηλικία : 51
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 19/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12 2009, 16:54

Τι έγινε ρε παιδιά???
Θα τα ντυθούμε στα φθηνά "λευκά" επιτέλους??
Ή με το μοντέλο του ...........2050???
YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 21 2009, 21:19

Στο Stelpet που ρωτησα δεν εχει τα φθηνα ,μονο καποια επωνυμα οπως ειπε με 19 € το ζευγαρι.
Γνωριζει κανεις καποια αλλη πηγη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 26 2009, 22:27

dimitrisinside έγραψε:
Στο Stelpet που ρωτησα δεν εχει τα φθηνα ,μονο καποια επωνυμα οπως ειπε με 19 € το ζευγαρι.
Γνωριζει κανεις καποια αλλη πηγη?

Απλώς μια επιβεβαίωση...έτσι μου είπαν και εμένα χθες το ίδιο, στο κεντρικό τους κατάστημα Αγ. Φιλίππου στο Μαναστηράκι. Στο παράρτημα της Καλλιθέας, είχε το σετάκι των 14 € με τις λάμπες...αλλά το επέστρεψα γιατί τα δύο κρυσταλλα δεν εφάρμοζαν σωστά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noe
Member
Member
noe

Ηλικία : 45
Τόπος : Καβαλα-Δραμα
Registration date : 29/05/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 01 2009, 00:02

THUNDER STORM-1 έγραψε:
dimitrisinside έγραψε:
Στο Stelpet που ρωτησα δεν εχει τα φθηνα ,μονο καποια επωνυμα οπως ειπε με 19 € το ζευγαρι.
Γνωριζει κανεις καποια αλλη πηγη?

Απλώς μια επιβεβαίωση...έτσι μου είπαν και εμένα χθες το ίδιο, στο κεντρικό τους κατάστημα Αγ. Φιλίππου στο Μαναστηράκι. Στο παράρτημα της Καλλιθέας, είχε το σετάκι των 14 € με τις λάμπες...αλλά το επέστρεψα γιατί τα δύο κρυσταλλα δεν εφάρμοζαν σωστά...

το παραπανω εχει συμβει και με τα συγκεκριμενα ???.... http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=2186

να μην τα παραγγηλω τζαμπα! οποιος τα εχει αγορασει ας μας πει Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 01 2009, 01:39

Οχι. Θα σου έρθουν τα σωστά νομίζω.
Τα φλασάκια πάνε ανά ζεύγη (αριστρο και δεξιό).
Μάλλον ήταν και τα δύο ζεύγη για την δεξιά πλευρά αφού τα αριστερά φτουράνε και πουλήθηκαν όλα. (μάλλον λέω)
Στο stelpet Καλλιθέας είχανε μόνο αυτά και στα κεντρικά που πήγα δεν είχαν κανένα απο αυτά παρά μόνο τα ακριβά.
Απότι όμως έμαθα, τα πολύ φθηνά ξεθωριάζουν και θαμπώνουν γρήγορα.
Αν θες την γνώμη μου, μην τα αλλάζεις. Τα Καλύτερα ποιοτικά φλάς είναι της μαμάς Suzuki...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koymentakos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
koymentakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 17/03/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 02 2009, 16:18

noe έγραψε:
THUNDER STORM-1 έγραψε:
dimitrisinside έγραψε:
Στο Stelpet που ρωτησα δεν εχει τα φθηνα ,μονο καποια επωνυμα οπως ειπε με 19 ? το ζευγαρι.
Γνωριζει κανεις καποια αλλη πηγη?

Απλώς μια επιβεβαίωση...έτσι μου είπαν και εμένα χθες το ίδιο, στο κεντρικό τους κατάστημα Αγ. Φιλίππου στο Μαναστηράκι. Στο παράρτημα της Καλλιθέας, είχε το σετάκι των 14 ? με τις λάμπες...αλλά το επέστρεψα γιατί τα δύο κρυσταλλα δεν εφάρμοζαν σωστά...

το παραπανω εχει συμβει και με τα συγκεκριμενα ???.... http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=2186

να μην τα παραγγηλω τζαμπα! οποιος τα εχει αγορασει ας μας πει Question

εγω παιδια παντως δεν ειχα προβλημα με τα παιδια απο το μοτορειντ μου ηρθαν και πολυ γρηγορα μαλιστα και ταιριαζουν απιστευτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkstd

gkstd

Ηλικία : 51
Τόπος : Παιανία
Registration date : 24/01/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 03 2009, 10:49

Εγώ αγόρασα τα φιμέ απο motoraid και μάλιστα δύο 4τράδες και για έναν φίλο λίγες μέρες αργότερα δεν είχα κανένα πρόβλημα και τα πεδιά είναι εξυπηρερικότατα.

http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?products_id=3118

Μάλιστα κάπια στιγμη αγοράζοντας κάτι αποστάτες που τελικά ήταν πολύ ψυλή και δεν τους ήθελα τους δέχτικαν πίσω και αγόρασα του μικρότερους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.balloonshouse.gr
Loverboy
Member
Member
Loverboy

Ηλικία : 38
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 07/06/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 03 2009, 11:21

ρε παιδια εχει βρει κανεις φλασακια led? μονο φλασακια οχι φαναρι.. ψαχνω κατι καλαισθητο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trod

trod

Ηλικία : 43
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 19/06/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 03 2009, 14:24

menios ant έγραψε:
ρε παιδια εχει βρει κανεις φλασακια led? μονο φλασακια οχι φαναρι.. ψαχνω κατι καλαισθητο..

Εννοεις κατι σαν αυτα (διαφανες) και αυτα (κοκκινο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loverboy
Member
Member
Loverboy

Ηλικία : 38
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 07/06/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 03 2009, 22:24

ναι φιλε μου αλλα κατι πιο ομορφο.. πιο ντελικατο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalafan

kalafan

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 30/12/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 03 2009, 22:46

Βρες ενα μαγαζι που πουλαει προιοντα OXFORD και δες...εχει κατι καταπληκτικα φλας LED ...
Τωρα ποσο κανουν... Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Loverboy
Member
Member
Loverboy

Ηλικία : 38
Τόπος : thessaloniki
Registration date : 07/06/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 03 2009, 23:06

kalafan έγραψε:
Βρες ενα μαγαζι που πουλαει προιοντα OXFORD και δες...εχει κατι καταπληκτικα φλας LED ...
Τωρα ποσο κανουν... Question Question Question
θα το ερευνισω το θεμα ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
trod

trod

Ηλικία : 43
Τόπος : Πειραιάς
Registration date : 19/06/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 04 2009, 03:30

menios ant έγραψε:
kalafan έγραψε:
Βρες ενα μαγαζι που πουλαει προιοντα OXFORD και δες...εχει κατι καταπληκτικα φλας LED ...
Τωρα ποσο κανουν... Question Question Question
θα το ερευνισω το θεμα ευχαριστω

Οριστε τα oxford και φορεμενα αλλα εμενα δεν μου προσωπικα δεν μου αρεσουν. Βεββαιως περι γουστου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kimonas
gold member
gold member
kimonas

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 01/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 15 2009, 23:53

Καλησπερα στα παιδια....
θα ηθελα την βοηθεια σας για οποιον γνωριζει..
εχω εναν φιλο που του επεσε το στρωμα και εσπασε το αριστερο φλασακι του..
Επειδη του εχει ξανατυχει και αγορασε καινουργιο φλασακι απο αντιπροσωπεια,του ειπα πως μερικα παιδια εχουν βαλει φλασακια χωρις ομως τις προεκτασεις τους....ειναι καποια αλλα που βιδωνουν απευθειας πανω στο φαιρινγκ.Δεν βρισκουν με το πεσιμο κ δεν σπανε.
Δεν θυμαμαι ομως απο ποιο μοντελο suzuki ζηταμε τα φλας για να μας τα δωσουν...
Ταιριαζουν κουτι απο οτι ξερω....
Υπαρχει κανεις που να γνωριζει?
Ευχαριστω προκαταβολικα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
THUNDER STORM-1
Member
Member
THUNDER STORM-1

Τόπος : Δέλτα Φαλήρου Athens
Registration date : 19/05/2009

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 16 2009, 00:58

Kimona δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς φλασάκια ζητάς αλλά αν θεσ να αντικαταστήσεις το σπασμένο, μην τα πάρεις απο την Suzuki (32 €). Να πάς στη Stelpet Καλλιθέας (Αργυρουπόλεως) και να τα πάρεις με 13 ή 18 € (θα σου πώ ακριβώς αύριο...μεθαύριο) τα είδα στη βιτρίνα του με την τιμή πάνω χθές.

Σχεδόν όλοι μας έχουμε κάνει αυτό το "χαζό" πέσιμο από stand. Πες στον δικό σου να μή στενοχωριέτε...
Να του πείς ακόμα: ΠΑΝΤΑ ταχύτητα μέσα όταν παρκάρεις!! το "νύχι μαζεύει" πολύ εύκολα σε μικρή κατηφοριά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kimonas
gold member
gold member
kimonas

Ηλικία : 49
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 01/04/2008

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ   ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 16 2009, 21:56

Το επαθε στο ξεκινημα δυστηχως σε χωματοδρομο...
τα φλας που λεω ειναι απο μοντελο street suzuki.
Ισως να ειναι κανενα gsxf η gsxr.
η βαση κουμπωματος τους ταιριαζει γαντι στο δικο μας.
Απλα αυτα δεν εχουν το μαυρο κουτσουρακι προεκτασης που εχει το δικο μας.
Anyway,θα παω στην Μιχαλοκοπουλου μολις γυρισω Αθηνα να δω αν ξερει κανεις και εκει..
Θα ποσταρω εδω πισω αν βρω κατι καλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΦΛΑΣ-ΛΕΥΚΑ ΦΛΑΣ-ΜΙΚΡΑ ΦΛΑΣ-ΜΕΓΑΛΑ ΦΛΑΣ-ΟΛΑ ΤΑ ΦΛΑΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 7 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: