Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Εξάτμιση Race tech ή Race guns;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 17:32

Άαα και πούστε τον σιγαστήρα δεν θα τον βάλετε ποτέ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 18:02

dimitrisv έγραψε:


Ωστε 250 η racetech ε;!!! χμμμμ Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 8117

Μήτσο εκτός το ότι είναι πολύ τίμια έχει και γαμώ τα θορύβια λέμε!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Bretsos K2 στις Παρ Σεπ 10 2010, 18:25, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 18:14

Ναι, αλλά πατέντα-κουμπωτή?..
Μου κάνει κάπως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 18:22

του σουζούκι φρικ την είχα πάρει κ την έστειλα κ την έβαλε μια χαρά ο άλλος εξατμισας...δεν είναι τόσο ζόρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 18:25

Ρε αμα το γυριζα στην κοκα πιο φτηνα θα μου βγαινε λεμε!!!!!

Ασε να σκεφτω. ΝΩΝΤΑ σκεφτεσαι οτι σκεφτομαι? YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 18:40

Να ρωτήσω και εγώ κάτι;
Εγω αν τη βάλω, με σιγαστήρα πάντα, μπορώ να κάνω ενα ταξίδι π.χ. 3 μερες επι 600 km 2κάβαλος χωρίς να παίξουν τα διόλια μου απο το θόρυβο;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 18:44

painter έγραψε:
Να ρωτήσω και εγώ κάτι;
Εγω αν τη βάλω, με σιγαστήρα πάντα, μπορώ να κάνω ενα ταξίδι π.χ. 3 μερες επι 600 km 2κάβαλος χωρίς να παίξουν τα διόλια μου απο το θόρυβο;


την πρώτη εβδομάδα που θα την βάλεις όχι, την δεύτερη κ κάθε επόμενη στάνταρτ κ μιλάω για ξετάπωτη...επίσης την πολύ φασαρία δεν την ακούν οι αναβάτες αλλά οι ακολουθούντες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 18:52

tazakos έγραψε:
painter έγραψε:
Να ρωτήσω και εγώ κάτι;
Εγω αν τη βάλω, με σιγαστήρα πάντα, μπορώ να κάνω ενα ταξίδι π.χ. 3 μερες επι 600 km 2κάβαλος χωρίς να παίξουν τα διόλια μου απο το θόρυβο;


την πρώτη εβδομάδα που θα την βάλεις όχι, την δεύτερη κ κάθε επόμενη στάνταρτ κ μιλάω για ξετάπωτη...επίσης την πολύ φασαρία δεν την ακούν οι αναβάτες αλλά οι ακολουθούντες.
λέγε μου τέτοια και με βλέπω να της την κάνω δώρο στα 100.000. άλλα 13300 μου έμειναν ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
white angel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
white angel

Ηλικία : 45
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 22/04/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 10 2010, 18:54


λέγε μου τέτοια και με βλέπω να της την κάνω δώρο στα 100.000. άλλα 13300 μου έμειναν ...[/quote]
πάντα όρθιος και να τα 1.000.000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 03:05

Την Racetech την άκουσα και εγώ στην Πανελλήνια στην μηχανή του alex73.

΄Οντως πολύ ωραίος θόρυβος και αρκετά όμορφη στο μάτι,ειδικά όπως την φαντάζομαι σε άσπρη............. Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 747395

Που θα πάει........249? πρέπει να βρώ ακόμα για να την πάρω XYLO

Και δεν κάνει να ζηλεύω κιόλας γιατί σαν αγοράκι που είμαι θα πάθω και καμία ζημιά NO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KiLLeR13

KiLLeR13

Ηλικία : 48
Τόπος : KoRiNtHoS
Registration date : 26/06/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 03:49

Exclamation


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KiLLeR13 στις Σαβ Σεπ 11 2010, 03:52, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KiLLeR13

KiLLeR13

Ηλικία : 48
Τόπος : KoRiNtHoS
Registration date : 26/06/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 03:52

JackDan έγραψε:
Την έβαλα προχθές.. προσφέρεται οποιαδήποτε στιγμή για "αυτιά". Κινούμαι σε περιοχές Μαρούσι-Κέντρο-Περιστέρι τις καθημερινές.

καλορίζικη γιαννάκη .... θα σε πάρο τηλ να μου πεις λεπτομέρειες....
κάτι άλλο να ρωτήσω...
έχει βάλει κανένας σε 1000 να μας πει εντυπώσεις ??

yeye yeye yeye yeye yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 07:39

Αντε ας μιλησω και εγω, ο οποιος ειμαι κατα των αφτερ μαρκετ εξατμισεων για τον λογο οτι σιχαινομαι τον θορυβο.
Η εν λογω εξατμιση μου αρεσει μεχρι αηδιας εμφανισιακα. Δεν νομιζω να εχω δει καμια πιο ομορφη στο ματι. Η τιμη της ειναι απιστευτη και αυτη. Τωρα στον θορυβο...απλα δεν με χαλαει, και δεν με χαλαει και ξεταπωτη, οποτε λογικα ταπωμενη θα μου κανει μια χαρα. Θα σκεφτομουν σοβαρα να παω να την βαλω, αλλα με χαλαει παρα πολυ το γεγονος οτι βγαινει ο καταλυτης. Το ξερω οτι δεν θα σωσω εγω τον κοσμο, αλλα τι να κανουμε; Παντως εαν χαλασει ειτε ο καταλυτης ειτε η εξατμιση μου η μαμα, την RaceTech θα παω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 12:21

παντως το παληκαρι μου ειπε οτι δεν εχει καπακια καρμπον οποτε τα περιμενει απο την επομενη εβδομαδα!!!θα ξαναπερασω μια για να μαθω αν εφερε και λογικα θα την παραγγειλω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 12:24

painter έγραψε:
tazakos έγραψε:
painter έγραψε:
Να ρωτήσω και εγώ κάτι;
Εγω αν τη βάλω, με σιγαστήρα πάντα, μπορώ να κάνω ενα ταξίδι π.χ. 3 μερες επι 600 km 2κάβαλος χωρίς να παίξουν τα διόλια μου απο το θόρυβο;


την πρώτη εβδομάδα που θα την βάλεις όχι, την δεύτερη κ κάθε επόμενη στάνταρτ κ μιλάω για ξετάπωτη...επίσης την πολύ φασαρία δεν την ακούν οι αναβάτες αλλά οι ακολουθούντες.
λέγε μου τέτοια και με βλέπω να της την κάνω δώρο στα 100.000. άλλα 13300 μου έμειναν ...


Δεν πιστεύω Εμμάνουελ, να μου ζητάς δώρο εξάτμιση τα χριστούγενα για την φιλιότσα!!!!!!!!

Είπαμε αδιάβροχο!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 11 2010, 22:07

Πολυ το καθυστερειτε κυριοι καντε λιστα για Κρητη λεμε ....αμα πια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 13 2010, 14:00

μεχρι και την παρασκευη δεν ξερει αν θα εχει καπακια καρμπον!οποτε ακομα μια αναβολη!φτουυυυυυυυυυυυ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14 2010, 16:14

παιδια εχουμε καμια διευθυνση απο μαγαζι για αγορα της RaceTech?την ερωτευτικα!!!!!!!!! EROS EROS EROS EROS EROS EROS EROS EROS EROS EROS EROS EROS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14 2010, 16:52

vstromrider έγραψε:
παιδια εχουμε καμια διευθυνση απο μαγαζι για αγορα της RaceTech?την ερωτευτικα!!!!!!!!! EROS EROS EROS EROS EROS EROS EROS EROS EROS EROS EROS EROS

σκυλιτση 14-16 πειραιας Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14 2010, 17:12

Οταν είδα τον Αλεξ να περνάει από το καφέ στον κεντρικό της Λευκάδας και άκουσα τον θόρυβο
τον φώναξα να σταματήσει για να δώ ΠΟΙΑ ήταν αυτή η εξάτμιση..Στο γρήγορο που πέρασε μου άρεσε
εμφανισιακά και αρκετά από ήχο..Ακούγεται πλέον ο δικύλινδρος κινητήρας όπως πρέπει..
Οταν παρατήρησα την εξάτμιση εκ πρώτης είδα μια ενδιαφέρουσα πρόταση αφού ήξερα ότι παίζει στα 250?
και με επιλογή σιλανσιέ στα ίδια λεφτά το οποίο βγαίνει-μπαίνει

Αυτό που δεν μου άρεσε και θεωρώ ότι με μεράκι διορθώνεται είναι το πλαστικό κάλυμμα του καταλύτη ας πούμε
Κάνει μια γωνία πάνω αυτό το πλαστικό και καλύπτει ένα μικρό μέρος της εξάτμισης

Αν μπορέσουμε εκεί και τροποποιήσουμε λίγο το πλαστικό ώστε να ''δέσει'' πιο καλά είναι ΟΚ Wink

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 54181612

Ενας ακόμα ενδοιασμός είναι ως προς την μακροχρόνια ακουστική..Μήπως είναι από τις εξατμίσεις
που όσο περνάει ο καιρός δυναμώνει η βαβούρα και θέλουν γέμισμα ??? Οι χειροποίητες το κάνουν συνήθως..

Κάποιος φίλος είπε επίσης ότι δίνει σε δυναμομέτρηση +4 ίππους..
Η Laser μπροστά μου έδωσε 4,5 ίππους στον Λοχία και είναι κάτι επώνυμο των 650? (τιτάνιο)

Η διαφορά των 400? είναι αξιοσημείωτη,απλά μήπως ότι πληρώνεις παίρνεις ??
Αν μπορεί κάποιος φίλος που την έχει αρκετό καιρό ή έχει κάνει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10-20Κ χλμ
να μας πεί για τον ήχο της..
Και αν μπορεί κάποιος που την έβγαλε για να βάλει κάτι άλλο,να μας πεί ΓΙΑΤΙ το έκανε..

Επειδή είναι κάτι που ενδιαφέρει αρκετό κόσμο,μαζί και εμένα μπορούμε να προχωρήσουμε έστω και 2-3-4-5 εξατμίσεις
σε ένα τυπικό PB μπας και ρίξουμε λίγο ακόμα την τιμή ~200?/230? !!

_________________
Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14 2010, 17:20

Στράτο αν θυμάμαι καλά (μπορεί και να έχει αλλάξει αυτό τώρα που μιλάμε) για τα μέλη της Λέσχης η τιμή είναι χαμηλότερη ούτως ή άλλως.
Προσοχή, για τα μέλη της Λέσχης λέω, όχι τους συμφορουμίτες.
Δισταύρωσέ το.
Το παπαράκι του πλαστικού που εξέχει μου τη δίνει κι εμένα...
Με λίγο μεράκι, πολύ όρεξη, τροχό λείανσης και θερμοπίστολο, ΓΙΝΕΤΑΙ Cool
Στο τέλος βάψιμο εννοείται...ξέρεις εσύ, μαυρομάτ.

Υ.Γ. Το Cool στο τέλος των ποσταρισμάτων το χεις registered trademark ή μπορώ κι εγώ; Σε άφρο παραλλαγή έστω;afro

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14 2010, 19:17

λοιπον απλα για να βοηθησω να διαμορφωσετε αποψη για την συγκεκριμενη εξατμιση μιας και η φωτο που ποσταρισε ο στρατος απο πανω την εχω τραβηξει απο το πλαι, παρτε μια καταφατσα να την φχαριστηθητε.
οσο για το προστατευτικο πλαστικο του λαιμου που εξεχει λιγουλακι στο τελικο σκεφτητε πως αν μεγαλωσει περισοτερο το λαιμο του τελικου ωστε να μην βρισκει καθολου ισως μετα να μην σας αρεσει το τελειωμα μιας και θα βγαινει αρκετα περισοτερο εξω απο την ουρα.
οσοι αποφασισετε παντως να βαλετε τελικο της race tech αγοραστε και προστατευτικο λαιμου απο κ4 ας πουμε που δεν ειχε καταλυτη (για οσους εχουν καταλυτη) μιας και το μαμα δειχνει γκουμουτσα γιατι καλυπτει τον καταλυτη(γνωμη μου παντα).
16 ευρουδακια εχει αν θυμαμαι καλα απο τον σφακ.
η τιμη ειναι 300 ευρω και για τα μελη της λεσχης 250.
ο πετρος ειναι ξηγημενο παιδι και κρατησε αυτη την τιμη και για τους φορουμιτες, η τιμη ειναι σουπερ.

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Raceteck

Uploaded with ImageShack.us
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14 2010, 19:20

αντε να φερει και τα καπακια να παμε να τη βαλουμε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14 2010, 19:38

Καλησπερα φοραω αυτην την εξατμιση περιπου 14000+ χιλιομετρα και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος..
Στο ταξιδι δεν με κουραζει καθολου και την φοραω ξεταποτη,εχω ακουσει ομως παραπονα απο την συνοδηγο για τον θορυβο στις μικρες ταχυτητες..
Παντως μετα απο αυτα τα χιλιομετρα που την εχω κανει ο ηχος της παραμενει γλυκος οπως οταν την ειχα πρωτοβαλει..!!
Για το πλαστικακι του προστατευτικου της εξατμισης που λες, ειναι θεμα τοποθετησης..
Βαζω φωτο απο το μηχανακι μου σε 2'
https://2img.net/r/ihimizer/i/10090510.jpg/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 14 2010, 19:45

Εδω φαινεται καλυτερα..
https://2img.net/r/ihimizer/img34/2161/25102009jg.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: