Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15 2010, 18:25

Θέλω ένα ακόμα αν γίνεται τέτοιο και για αύριο.. Rolling Eyes lol!

_________________
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Οκτ 18 2010, 19:03

Καλησπέρα σε όλους.
Σε κάποια συνάντησή μας είχα αναφέρει ότι έχω στην κατοχή μου μια ενδοεπικοινωνία της Nolan (N-com) και σκέφτομαι να την δώσω. Είχα βάλει και αγγελία στο forum(Ενδοεπικοινωνία Nolan N-com) αλλά επειδή για αρκετό διάστημα ήμουν εκτός λόγω εργασίας δεν μπόρεσα τελικά να την πουλήσω. Οπότε εάν κάποιος ενδιαφέρεται και την θέλει, απλά του την χαρίζω. Είναι μόνο για Nolan N-Com κράνη και όπως αναφέρω και στο παλαιότερο post, χρειάζονται τα κεφαλακουστικά για να δουλέψει.Κόστος περίπου από 50? έως 80? ανάλογα τον τύπο του κράνους.

Θα περιμένω λίγες μέρες, έως την Παρασκευή, μήπως υπάρχει ενδιαφέρον από το Βολιώτικο κλιμάκιο. Αλλιώς θα postαρω "παραέξω", εκτός κλιμακίου.

Την Καλησπέρα μου σε όλους και πάλι. Guten Tag λέμεεεεε success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Οκτ 18 2010, 19:23

KARA έγραψε:
@ nikosv-strom

KARA ετοιμασε τα πέδιλα σου.............να σε βαλω και λιγο στο κλιμα!!!



ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Rcpjjo


Είσαι όλα τα λεφτά ψηλέ. Άλπεις όμως ρε φίλε. Εκεί που πονάω βαράς;

Πάρε και μια "μάχημη" bliax δικιά μου την ώρα του περιβόητου αγώνα.


ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Oreoi2

Ich war auch i in der Yacht

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Oreoi1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19 2010, 23:58

Κώστα είσαι γεννημένος για μεγάλη ζωή ρε φίλε.....sailing και δεν μαζεύεται Exclamation Exclamation Exclamation

Φωτογραφία όμως από το παρολίγον πνήξιμο δεν βλέπω και ανησυχώrock
Λοιπόν αύριο το απόγευμα καφέ έτσι......κανόνισε Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21 2010, 20:08

στράτο που είσαι χαμένος,δεν περνάς και για καφέ απο την ευξεινούπολη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 21 2010, 20:42

Μια Τετάρτη δεν ήρθα και αμέσως στη Νικολούλη πήγες κι εσύ !!! Very Happy

_________________
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 01:55

nikosv-strom έγραψε:
KARA καλημερα!πες μου οτι εχεις αδεια και σημερα να τρελαθω!!!αντε κουραγιο σε οσους εργαζονται σκληρα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Νίκο δεν θέλω να σε πικράνω αλλά και σήμερα (Παρασκευή) θα κάθομαι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Αν κοπροσκιλιάζεις και εσύ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 846930 για πρωινό καφεδάκι....Άν όχι κουράγιο ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 747395
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 08:25

Καλημερα φιλε KARA!δεν με πικραινεις καθολου!ολα ειναι μια χαρα!!!!απλα επειδη εχω να κατσω απο τις καλοκαιρινες μου(αυγουστο) διακοπες σας χαιρομαι ολους εσας που τοσο ευκολα μπορειτε και περνετε αδεια!(λαμογια μην κρυβεστε)και για σας το λεω!!σε αντιθεση με μενα που ακομα και αρωσστος πηγαινω κανονικα για δουλεια!!!! success
kolaraki kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 08:59

Καλημέρα πρέπει κάποιος να δουλεύει για να πληρωνώμαστε εμείς οι δημόσιοι. bliax bliax

πάω βόλο για καφέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε οποιος θέλει έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερχετεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 11:06

με τετοιο μπουρδελοκρατος που εχουμε ετσι ειναι!!!!αλλα αυτη τη στιγμη εχει αναλαβει το δ.ν.τ τα ινια!!!αυτη τη στιγμη οι ανεργοι φτανουν τις 500000 χιλιαδες και δεν εχει απολυθει ουτε ενας δημοσιος υπαλληλος!!μη σας κανει εντυπωσει μολις αρχισουν και οι απολυσεις στο δημοσιο τομεα!!ΔΥΣΤΗΧΩΣ για ακομα μια φορα οι χαμηλο-μισθοι,συνταξιουχοι θα ειναι αυτοι που θα την (πληρωσουν) !και ας μην χαιρομαστε που θα αφησουμε στα παιδια μας αυτη την ανεκτημητη κληρονομια!!!!για εμενα προσωπικα που εμαθα να δουλευω απο τα 13 μου και να ιδρωνω για να βγαλω το μεροκαματο(κατι σε Ξανθοπουλο μου κανει αυτο!!!) δεν αλλαζει τιποτα !!!εμαθα να ζω στα λιγα και καλα!!για εναν ομως που εμαθε στα πολλα και του κοβεις τα μισα???δικο τους προβλημα!!ευχαριστω για την προσοχη σας!!Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 22 2010, 22:32

ΚΥΡΙΟΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ,λοιπόν το τσίπουρο φετινής χρονιάς βγήκε,μπουκαλοσφραγίστηκε και είναι έτοιμο για πιώμα,για κράτηση το νούμερο ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 846930 είναι 6969696969 φτου και βγαίνω,θα τηρηθεί αυστηρώς σειρά προτεραιότητας (εκτός δωροδοκίας) για να μην υπάρξει πρόβλημα,ευχαριστώ για την προσοχή σας.

εκ διευθύνσεως παναγιώτης ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 09:54

panoszan έγραψε:
ΚΥΡΙΟΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ,λοιπόν το τσίπουρο φετινής χρονιάς βγήκε,μπουκαλοσφραγίστηκε και είναι έτοιμο για πιώμα,για κράτηση το νούμερο ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 846930 είναι 6969696969 φτου και βγαίνω,θα τηρηθεί αυστηρώς σειρά προτεραιότητας (εκτός δωροδοκίας) για να μην υπάρξει πρόβλημα,ευχαριστώ για την προσοχή σας.

εκ διευθύνσεως παναγιώτης ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705


Πιστεύω ότι προτεραιότητα πρέπει να έχουν αυτοί που με την συμμετοχή τους συνέβαλαν στην παραγωγή του........ miffy
Το πιασες το υπονοούμενο έτσιWink

Όχι τίποτα άλλο χθες ήρθα σπίτι και επειδή βεβαίως μύριζα από πάνω μέχρι κάτω με ρώτησε η γυναίκα.....καλά ρε τομάρ πόσο ήπιες Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes




Υ.Γ:Οι γίγαντες με έσκισαν kolaraki kolaraki kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 23 2010, 10:17

Φυσικά οι συμετέχοντες έχουν προτεραιότητα θα κανονίσω μια μέρα πάρτυ με τσίπουρα (όχι με ούζα) και να δηλώσετε όλοι παρών βεβαίως βεβαίως,θα δω ποια μέρα θα ταιριάξουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 24 2010, 11:45

Που είστε και δεν μπαίνετε μέσα,που γυρνάτε όλη μέρα λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Οκτ 25 2010, 09:36

Πανο εμεις γυρναμε????η εσυ δεν μπορεις να βγεις απο το σπιτι?? XYLO XYLO bliax

παντοφλακι λεμε!!!!! xaxa xaxa xaxa xaxa

κανε μια λιστα για το τσιπουρο!!!!!και πες μας και τιμη λιανικης πωλησης!!με αποδειξη παντα να μην φοροδιαφευγουμε!! eee XAXAXAXA




Υ.Γ. Εμαθα εκανες δοκιμες.... στο τσιπουρο χθες.Κανονισε να μην αφησεις ουτε για δειγμα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Οκτ 25 2010, 16:01

Καλησπέραααααααααα απο σήμερα δουλεύωgmt
απο τις 5.30 στο πόδι έτσι για να μην λέει ο Νίκος ότι δεν δουλεύουμε εμείς οι δημόσιοι. bliax
άσε Νίκο εγώ ήμουνα όλο στον βόλο αυτην την εβδομάδα,εσύ δεν έβγαινες νικολάκη tsou tsou
οσο για το τσίπουρομπεκρούλιασμα πρέπει να δω πότε δεν έχουν τα παιδιά αγώνες το σαβ/κο και ως τοτε πιστεύω να μην το έχω πιεί
XYLO XYLO XYLO XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Οκτ 25 2010, 18:15

Εσυ εκανες παραπονα ομως Παναγιωτακη οτι γυρναμε ολη μερα!!!Εγω δεν σε ρωτησα εαν γυρνουσες ολη την εβδομαδα!Βεβαια οσο και να γυρνουσες η ηλικια σου δεν σου επιτρεπει και πολλα!!!! XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA







Υ.Γ.δεν πιστευω να τα περνεις στα σοβαρα ολα αυτα????
Υ.Γ.γιατι αν δεν τα περνεις καιρος να ξεκινησεις!!!!!!


bliax bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Οκτ 25 2010, 19:57

εκεί που είσαι ήμουνα εδώ που είμαι θα' ρθεις bliax bliax

νικολάκη είσαι τρέλααααααααα
και στην ηλικία μου
θα είσαι με κομπρέσαααααααααα

YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Οκτ 25 2010, 20:55

Παναγιωτη ρε κολογερε δεν βλεπεις με τα φωτα σου και θελεις και προβολακια και μετα λες για το νικο ε? pappous pappous pappous pappous pappous pappous pappous pappous pappous
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26 2010, 10:04

Παναγιωτη τα γεγονοτα μιλανε απο μονα τους!!!! Shocked Shocked Shocked
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705



ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολους οσους γιορταζουν!!!!!!!!
OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NAXOS

NAXOS

Τόπος : ΝΑΞΟΣ
Registration date : 10/07/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26 2010, 11:41

Φίλε χρόνια πολλά, να είσαι γερός και δυνατός και να χαίρεσαι την οικογένειά σου. geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26 2010, 11:51

καλημερα μικρα ανοητα v-stromakia, φιλε μου την κυκλοφορω με βραδυ - ομιχλη - βροχες

και παντα σε αντιξοες συνθηκες το μωρο μου,οχι σαν καποιους που αμα κρυωση λιγο ο καιρος και βρεξει την σκεπαζουν για να μην κρυωσουν, ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705

το χειμωνα συνανταω στην εθνικη οταν παω για δουλεια ομιχλη μετα τον κομβο στις μικροθηβες μεχρι στο πεβ ασε που ειναι και νυχτα οταν παω για δουλεια οχι σαν μερικους που ξημερωνει και μετα πανε για δουλεια xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26 2010, 12:40

Βρε αλητ,βρε παλιοχαρακτηρα!!!!μην μαθω οτι πηρες το αυτοκινητο και πηγες για δουλεια την μ@μησες!!!!χαχαχαχαχαχαχαχ!!!παναγιωτη ας σταματησουμε καπου εδω διοτι η μ@λ@κια δεν κοβεται!!!το γνωριζουμε ολοι ακομα και οι παντρεμενοι!!!!!!
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 644705

καλο μεσημερι σε ολους !!!!
αυριο θα πιουμε καφε?????
drink drink drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26 2010, 16:37

εγω θα λοιπο λογο ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 482447 να εχετε μια καλη συναντηση ολη και ευχομαι να μαζευτειτε ολοι.


geia geia geia geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 28 2010, 13:24

κοιταζοντας σημερα διαφορα απο την πανιταλικη ειδα και αυτο
https://www.youtube.com/watch?v=4twMc1qqKcI
στο σημειο 3:39 λεπτο του βιντεο θα διακρινετε τους Volos Riders με
1)V.stratos
2)KARA
3)Nigoutsi
4)δεν χριαζεται καποια αναφορα σε αυτον!!


μακαρι εαν διοργανωθει κατι αντιστοιχο να μπορεσω να συμμετεχω και εγω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 8 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: