Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
butcher

butcher

Ηλικία : 63
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/10/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΚυρ Νοε 28 2010, 20:52

STATHIS έγραψε:
butcher έγραψε:

Που να ηξερα οτι επαιζες('football').Ημουνα με την παρεα στο ΚΟΥΡΙ και επινα καφεδακι

α δεν θελω τετοια!!!και εμεις τιποτα?πιστευω να περασες καλα γιατι ειχε ωραια μερα για βολτα!
Περασαμε πολυ καλα και μετα τον καφε ξερεις τη ακολουθει ('drink')('drink') θα τα πουμε την τεταρτη..........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Νοε 29 2010, 19:19

panoszan έγραψε:
δεν ηρθες να με δεις που επαιζα football στο κροκιο σταθη για να διαβασεις ανεκδοτα,φτου σου ρε φιλαρακι και εκανα και γαμω τα παιχνιδια

tsou ,που θα παει θα συναντηθουμε ρε φιλαρακικαι τοτε τα λεμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 489962


Βρε panoszan σε ποιά ομάδα παίζεις μπάλα;Ασχολούμαι κι εγώ βλέπεις ως trainer...... football
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Νοε 30 2010, 10:42

γ τοπικο αρης ανθοτοπου τερμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Νοε 30 2010, 15:23

panoszan έγραψε:
γ τοπικο αρης ανθοτοπου τερμα

Eπαιζε,δεν τον βλεπω να ξαναπαιζει η μανια!!κανα 5χ5 μονο!!! YOU! YOU! YOU! football bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Νοε 30 2010, 16:45

panoszan έγραψε:
γ τοπικο αρης ανθοτοπου τερμα

Θα θυμ'ασαι τ'οτε την Νίκη Περιβλέπτου και τον Παγασητικό πέρυσι....ήμουν ο Προπονητής....Τα λέμε φίλε!Και καλή μπάλα ,εγώ πιστεύω οτι θα παίζεις για χρόνια...είναι μικρόβιο το ξέρεις κι εσύ!!!!! cheers success yeye yeye football
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Δεκ 01 2010, 07:42

κατσε να μου φυγει ο πονος και να περασει λιγος καιρος για να σταματησει να γκρινιαζει η κυρα και μετα ξανα προς την δοξα τραβα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Δεκ 06 2010, 00:18

Παλιό βιντεάκι αλλά πολύ καλό.........




xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Δεκ 07 2010, 15:09


ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 124912 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 124912 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 124912 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 124912 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 124912 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 124912 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 124912
ΒΡΕ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ.....ΒΡΕ ΠΟΥ???????????????


http://picasaweb.google.com/105441582077131757761/MotoradunoVStrommers2010?authkey=Gv1sRgCM2o-sW__7SLtAE#5474943727510965186
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 299611 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 299611 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 299611 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 299611

ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΑΓΗΤΟ....ΤΖΑΜΠΑ...ΠΡΩΤΟΙ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 11:03

Και όπως βλέπεις KARA + NiGucci μου φάγανε όλο το φαγάκι... Crying or Very sad Cool

_________________
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 12:28

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ
ΤΟΥΣ V-STROM VOLOS RIDERS!!!

Μιας και ο καιρος αρχιζει να χαλαει σας προτεινω τις παρακατω εκδρομουλες!
Την Κυριακη 12/12/2010 η εταιρια MOUTSIOS TRAVEL θα πραγματοποιησει εκδρομη στο παραδοσιακο οικισμο του Παλαιου Αγ.Αθανασιου Νομου Πελλας!!!
Και την επομενη Κυριακη 19/12/2010 στην μοναδικη Ονειρουπολη Δραμας η οποια ειναι μοναδικος προορισμος για ολα τα μικρα παιδια!!
Για οσους επιθυμουν να συμμετεχουν μπορουν να επικοινωνησουν μαζι μου!για περισσοτερες λεπτομεριες στον απογευματινο καφε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 12:32

Ψιτ εσύ ο από πάνω..Οταν ο καιρός χαλάει οι Volos Riders βολτάρουν !!! rock
Θα μάθεις πού θα πάει.. Wink

_________________
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 13:04

Και εγω για βολτα σου μιλαω!!! OK OK OK XYLO XYLO
θα τα πουμε το απογευμα στο καφε!!!!! drink drink drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 16:40

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 451272 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 451272
https://www.youtube.com/watch?v=Vo0Cazxj_yc
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 22:39

ARIWNAS έγραψε:
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 451272 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 451272
https://www.youtube.com/watch?v=Vo0Cazxj_yc


Φίλε μου νομίζω ότι με αντιγράφεις..... miffy

κοίτα εδώ και θα καταλάβεις!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 09 2010, 09:31

KARA έγραψε:
ARIWNAS έγραψε:
ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 451272 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 451272
https://www.youtube.com/watch?v=Vo0Cazxj_yc


Φίλε μου νομίζω ότι με αντιγράφεις..... ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 572761

κοίτα εδώ και θα καταλάβεις!!!!


ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 844898 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 844898 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 844898 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 844898 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 844898 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 844898


ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ....Απλά εσύ είσαι ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ εμβέλειας, ενώ εγώ ΤΟΠΙΚΟΥ χαρακτήρα............


Αλλά όπως λένε και στο Χωρίο μου "καλύτερα πρώτος στο χωριό παρά τελευταίος στην πόλη" ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 326502
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 11 2010, 16:19

Καμια συμμετοχη για Παλαιο Αγιο Αθανασιο????????Εγω παντως αυριο θα ειμαι στο tour αφου εσεις δεν θελετε να ερθετε καλα να παθετε!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Καλο σ/κ σε ολους οτι και εαν κανετε!!! geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
superbill

superbill

Ηλικία : 59
Τόπος : ΒΟΛΟΣ/ΑΘΗΝΑ/ΜΥΣΤΡΑΣ
Registration date : 18/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Δεκ 14 2010, 16:30

Κυριακή βράδυ κι ενω η ζωή μου βαδίζει σχετικώς καλά,δανείζομαι τη vespa ενός φίλου για να πάω 300 μέτρα απο το σπίτι μου να πάρω γλυκά.Δέν έχω πιεί,δεν παιρνω ουσίες και είμαι χωρίς κράνος.Στον γυρισμό απίστευτος μαλάκας με xsara χρυσαφί χωρίς φώτα κρίνει σωστό να βγεί γκαζωμένος κάθετα στην Αγ.Δημητρίου.Με χτυπάει στο πίσω φτερό,γυρνάει το μηχανάκι πέφτοντας και χτυπάω στον αριστερό του καθρέφτη.Ο μαλάκας φεύγει ενω είμαι κάτω.ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ: vespa γάμα τα.Σκισμένο χείλος,σκισμένο σαγόνι,σημάδι σοβαρό στο δεξί μάγουλο και στουμπισμένο γόνατο.Είναι η δεύτερη μέρα που είμαι σπίτι παιρνοντας αναλγητικά,με μια φάτσα που θα κάνει κανα μήνα να στρώσει κι ένα πόδι που δεν εννοεί να βοηθήσει ουσιαστικά στην ισορροπία μου.Δε σχολιάζω τίποτα μιάς κι όλοι μας τα ξέρουμε.Απλώς τον πόνο μου σας λέω. gmt gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
butcher

butcher

Ηλικία : 63
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/10/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Δεκ 14 2010, 17:24

superbill έγραψε:
Κυριακή βράδυ κι ενω η ζωή μου βαδίζει σχετικώς καλά,δανείζομαι τη vespa ενός φίλου για να πάω 300 μέτρα απο το σπίτι μου να πάρω γλυκά.Δέν έχω πιεί,δεν παιρνω ουσίες και είμαι χωρίς κράνος.Στον γυρισμό απίστευτος μαλάκας με xsara χρυσαφί χωρίς φώτα κρίνει σωστό να βγεί γκαζωμένος κάθετα στην Αγ.Δημητρίου.Με χτυπάει στο πίσω φτερό,γυρνάει το μηχανάκι πέφτοντας και χτυπάω στον αριστερό του καθρέφτη.Ο μαλάκας φεύγει ενω είμαι κάτω.ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ: vespa γάμα τα.Σκισμένο χείλος,σκισμένο σαγόνι,σημάδι σοβαρό στο δεξί μάγουλο και στουμπισμένο γόνατο.Είναι η δεύτερη μέρα που είμαι σπίτι παιρνοντας αναλγητικά,με μια φάτσα που θα κάνει κανα μήνα να στρώσει κι ένα πόδι που δεν εννοεί να βοηθήσει ουσιαστικά στην ισορροπία μου.Δε σχολιάζω τίποτα μιάς κι όλοι μας τα ξέρουμε.Απλώς τον πόνο μου σας λέω. gmt gmt gmt

Φιλε Βασιλη σου ευχωμαι περαστηκα και γρηγορη αναρωση.
ποσα κιλα μαλακας πρεπη να ηταν............... ('cow')
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voliotis
Member
Member
voliotis

Τόπος : volos
Registration date : 27/04/2009

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Δεκ 14 2010, 18:16

αρε φιλε τωρα που εχουμε και δικο μας χασαπι πρεπει να βρουμε τον παλιο μοσχο και να του τον παμε μια βολτα....
περαστικα ρε ατομο και να συκωθεις απο το κρεβατι του πονου οσο πιο γρηγορα μπωρεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Δεκ 14 2010, 18:20

Παρόμοια περίπτωση οδηγούσα ένα KLE και πήγαινα στο σχολείο μου ένα πρωί και ένα ζώον ξεπάρκαρε με όλη την ταχύτητά του στην Αναλήψεως....η πτώση μου αναπόφευφκτη το ζώον με κοιτούσε συνεχώς απο τον αριστερό καθρέφτη σε όλη την πτώση μου..τον έβλεπα και με έβλεπε.Πέρασα μια εβδομάδα στο κρεββάτι με ρήξη πλάγιου συνδέσμου και μηνίσκου.Τον βρήκα (δεν σταμάτησε βλέπεις...) και τον κατήγγειλα στην αστυνομία.Τότε άρχισε ο γολγοθάς.Η αστυνομία προσπαθούσε να με πείσει να αποσύρω την μήνυση!!!!,οι μάρτυρες που μου έδωσαν τα στοιχεία του ζώου άφαντοι και έμεινα με το να αποσύρω την μήνυση και με το παράπονο της αδικείας και ατιμωρησίας σ'αυτή την χώρα.Συνέβησαν το 2008 και απο τότε σταμάτησα να παίζω ποδόσφαιρο...Τα γράφω αυτά για να περάσω το μήνυμα οτι κάποιοι μας θεωρούν αλήτες επειδή καβαλάμε σαν λόρδοι και ξέρουμε να χαιρόμαστε πραγματικά κΑΙ ΑΛΗΘΙΝΆ ΤΗΝ ΖΩΉ.Άλλωστε παρακολουθώντας τις συζητήσεις στο φόρουμ μας εύκολα καταλαβαίνει κανείς οτι τα μούτρα δεν είναι οι...καβαλάρηδες Vstrom αλλά τα ζώα που έχοντας (ή μήπως δεν έχουν..) ένα δίπλωμα πιστεύουν οτι η ζωή των άλλων οδηγών τους ανήκει!!!!
Γι αυτό φίλε σου εύχομαι γρήγορα όρθιος ξανά και για πάντα.Και στους άλλους ρίξε μια ΜΟΥΝΤΖΑ!!!! Εμείς μπορεί να πέφτουμε καμιά φορά αλλά ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΥΠΟΒΙΒΑΣΕΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΧΑΜΗΛΟ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥΣ!!!! VSTROM ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 709343
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Δεκ 14 2010, 18:32

Τι να πεις ρε Βασίλη; Οι Έλληνες θα παραμείνουμε για πάντα Έλληνες. Ευχές για ταχεία αναρρωση ψυχη τε και σωματι.Αυτό όμως που με τρομαξε είναι οτι δεν φορούσες κράνος οπότε απο την αλλη λεω και δόξα τω Θεω που δεν έπαθες τπτ χειρότερο.Περαστικα enesoula enesoula enesoula
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoszan

panoszan

Ηλικία : 48
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 05/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Δεκ 14 2010, 21:55

περαστικα φιλε μου βασιλη, γρηγορη αναρρωση να εχεις και να σε εχουμε γρηγορα κοντα μας.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Δεκ 15 2010, 09:27

Περαστικά Φίλε Βασίλη, και προσοχή στο μέλλον.....και πάντα κράνος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
superbill

superbill

Ηλικία : 59
Τόπος : ΒΟΛΟΣ/ΑΘΗΝΑ/ΜΥΣΤΡΑΣ
Registration date : 18/09/2008

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 16:56

Ευχαριστώ παίδες.Είμαι ήδη σαφώς καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!   ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16 2010, 17:02

Βασίλη αν και καθυστερημένα περαστικά και από εμένα και καλή ανάρωση Cool

Με το καλό να σε έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 11 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: