Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 21:50

chrismal_V-STROM 650 K7 έγραψε:
Καλησπερα στην VSTROM παρεα θα με συνχωρισετε παλι για την αυριανη απουσια μου αλλα με καλη το καθικον ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 482447 υπηρεσια.Καλα να περασετε





ΧΩΣΕ ΑΡΜΑΝΤΟ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 11:47

Γεια χαρά λεβεντιές ..... φιλούθκια ..... τα λέμε στον καθιερωμένο καφέ μας σήμερα το απόγευμα ..... Basketball Basketball Basketball Exclamation Exclamation Exclamation

Φέρνουμε και τα χρήματα για τα μπλουζάκια σήμερα .... λέτε να τα παραλάβουμε κιόλας ... cyclops ... τέσπα bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 11:51

Αντε ρε παλιοπαιδα να πιουμε και καμια μπυρα... geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 13:13

Καλημέρα παλικάρια

Καιρού επιτρεποντος θα είμαι και Εγω στην συναντηση σας σήμερα!!!

VSTROM
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
CHRIS POWER

CHRIS POWER

Ηλικία : 48
Τόπος : Ναυπακτο.
Registration date : 08/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 13:22

Γεια σας ρε ομορφοπαιδα, Laughing Laughing δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω στο καφε λογου ραντεβου με τον οδοντιατρο :albino:
να τα περασετε καλα και παρακαλω προσοχη στα μπλουζακια μου (εαν ειναι να γινει παραλαβη σημερα)γιατι εαν χαθουν XYLO PITA



Οσα αναφορα τα χρηματα ελπιζω να μην υπαρχει καποιο προβλημα να δωθουν στην επομενη συναντηση μας. merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 13:34

τι ώρα θα πιούμε τον καφέ μας σήμερα...??? στις 7 ειναι καλά....???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 15:55

Γιωργο η καθιερωμενη ωρα ειναι στις 19:30,εγω θα παω στις 19:00 οποτε οποιος θελει ερχεται. geia


Έχει επεξεργασθεί από τον/την v_kostas στις Τετ Απρ 13 2011, 23:22, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 22:17

Ενα μεγαλο Ευχαριστω σε ολα τα παιδια για την @αματη παρεα τους και για τα @αματα μπλουζακια!!
μακαρι να μπορουσα να καθησω παραπανω αλλα ο καιρος μου τα χαλασε εφαγα λιγο βροχουλα ελπιζω να μην την βγαλω στο κρεβατι πασχα!! arrostos

αλλα αξιζε τον κοπο!!!!!! OK χαχαχαχαχα

VSTROM τρελααααααα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 23:00

Μπραβο στο παρεακι μας!!!Τα μπλουζακια τρομερα !!Και εις ανωτερα!!!dimitris_k2 χαρηκα που σε γνωρισα και απο κοντα!!! yeye yeye yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 23:31

dimitris k2 έγραψε:
Ενα μεγαλο Ευχαριστω σε ολα τα παιδια για την @αματη παρεα τους και για τα @αματα μπλουζακια!!
μακαρι να μπορουσα να καθησω παραπανω αλλα ο καιρος μου τα χαλασε εφαγα λιγο βροχουλα ελπιζω να μην την βγαλω στο κρεβατι πασχα!! arrostos

αλλα αξιζε τον κοπο!!!!!! OK χαχαχαχαχα

VSTROM τρελααααααα!!!!

Δημητρη εμεις πρεπει να σε ευχαριστησουμε που ηρθες απο τοσο μακρια για τον καφε μας!
Χαιρομαι παρα πολυ οταν βλεπω ωραιους τυπους σαν εσενα στην παρεα μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΤετ Απρ 13 2011, 23:34

aristrom έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:
Ενα μεγαλο Ευχαριστω σε ολα τα παιδια για την @αματη παρεα τους και για τα @αματα μπλουζακια!!
μακαρι να μπορουσα να καθησω παραπανω αλλα ο καιρος μου τα χαλασε εφαγα λιγο βροχουλα ελπιζω να μην την βγαλω στο κρεβατι πασχα!! arrostos

αλλα αξιζε τον κοπο!!!!!! OK χαχαχαχαχα

VSTROM τρελααααααα!!!!

Δημητρη εμεις πρεπει να σε ευχαριστησουμε που ηρθες απο τοσο μακρια για τον καφε μας!
Χαιρομαι παρα πολυ οταν βλεπω ωραιους τυπους σαν εσενα στην παρεα μας!

να σε καλα φιλε!!
και εχουμε να κατσουμε σε πολους καφεδες απο εδω και περα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 00:23

dimitris k2 έγραψε:
aristrom έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:
Ενα μεγαλο Ευχαριστω σε ολα τα παιδια για την @αματη παρεα τους και για τα @αματα μπλουζακια!!
μακαρι να μπορουσα να καθησω παραπανω αλλα ο καιρος μου τα χαλασε εφαγα λιγο βροχουλα ελπιζω να μην την βγαλω στο κρεβατι πασχα!! arrostos

αλλα αξιζε τον κοπο!!!!!! OK χαχαχαχαχα

VSTROM τρελααααααα!!!!

Δημητρη εμεις πρεπει να σε ευχαριστησουμε που ηρθες απο τοσο μακρια για τον καφε μας!
Χαιρομαι παρα πολυ οταν βλεπω ωραιους τυπους σαν εσενα στην παρεα μας!

να σε καλα φιλε!!
και εχουμε να κατσουμε σε πολους καφεδες απο εδω και περα..

Μητσάρα άτομα σαν κι εσένα γουστάρουμε να τα βλέπουμε,γι'αυτο να ξέρεις οτι κάθε τετάρτη θα σε περιμέμουμε!!!!
Άσε που είναι ευκαιρία να πεταγόμαστε κι εμείς μέχρι μεσολόγγι για καφεδάκι .... cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaNoSS

PaNoSS

Ηλικία : 36
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/04/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 00:50

Παρ ολο που ειναι το πρωτο μ ποστ θα το κανω στο Thread των Πατρινων συναντησεων μιας και σημερα σας πετυχα για καφε στο Θεατρακι κ μετα χαζευα τα Vstrom παραταγμενα ενα ενα απ εξω..
Εκει μιλησα κ με καποια παιδια..
Ακομα δν εχω VStrom αλλα θελω πολυ να αποκτησω συντομα..
Για καφεδακι μπορω να ερχομαι ακομα κ χωρις μηχανη..

Οποτε χαρηκα για την γνωριμία..Ελπιζω σε αλλο καφε να ερθω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 01:05

PaNoSS έγραψε:
Παρ ολο που ειναι το πρωτο μ ποστ θα το κανω στο Thread των Πατρινων συναντησεων μιας και σημερα σας πετυχα για καφε στο Θεατρακι κ μετα χαζευα τα Vstrom παραταγμενα ενα ενα απ εξω..
Εκει μιλησα κ με καποια παιδια..
Ακομα δν εχω VStrom αλλα θελω πολυ να αποκτησω συντομα..
Για καφεδακι μπορω να ερχομαι ακομα κ χωρις μηχανη..

Οποτε χαρηκα για την γνωριμία..Ελπιζω σε αλλο καφε να ερθω..
Πάνο καλώς ήρθες στην παρέα!!!! wlcm wlcm
Να έρθεις όποτε θέλεις στον καφέ που μαζευόμαστε Τετάρτες μετά τις 19:00 και θα τα πουμε απο κοντα!!
Καλο ειναι να μπεις στα νέα μέλη να συστηθείς ΕΔΩ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 01:06

Καλωσήρθες στο καφεδάκι dimitris k2 και το γεγονός ότι έκανες και τα χιλιομετράκια σου για να έρθεις μας τιμά ιδιαίτερα .... I love you

PaNoSS καλωσήρθες φίλο και με το καλό να βρεις την καλή σου σύντομα και να μπεις και πιο ενεργά στο forum ...... εννοείται πως
είσαι ευπρόσδεκτος στα καφεδάκια μας ..... το μόνο που χρειάζεσαι είναι Arrow Arrow Arrow καλή διάθεση ..... Laughing Laughing Laughing

Φίλε κοράκι τι λογοδιάρροια μας έπιασε ορέ μέχρι τις 12:00 Very Happy Very Happy Very Happy (αν και είσαι από άλλο έργο .... Laughing Laughing Laughing)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaNoSS

PaNoSS

Ηλικία : 36
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/04/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 01:12

καλως σας βρηκα λοιπον..
το ψιλο παιδι που μιλαγαμε και ενας κοντουλης ποιοι ηταν..Ξεχασα και τα ονοματα σας..

EDIT:
Ενας ψιλος που μου ειπε κιολας πρωτη κουβεντα..το δινω 5800 ενδιαφερεσαι?
Eμφανιστηκε.. O VSTROMIMHS ηταν...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PaNoSS στις Πεμ Απρ 14 2011, 01:29, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 01:15

not me ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 01:25

πανο καλως ηρθες και απο μενα και θα χαρουμε και χωρις κανενα προβλημα να εισαι στην παρεα μας αμεσα με και χωρις vstrom απο την στιγμη που σου αρεσε το παρεακι μας που ειναι εκει καθε τεταρτη στις 19:30 που οσο παει και ολο και ολο μεγαλωνει με ευχαριστα ατομα με διαφορετικους χαρακτηρες αλλα κοινο μας το vstrom μας....ειμαι ο δημητρης πο μιλουσαμε για τα vstrom και ειμαι ο VSTROMIMHS και ο αλλος ειναι ο STIG επισης να προσθεσω και οτι και γω χαρηκα για την γνωριμια με τον δημητρη κ2 και τα μπλουζακια ειναι τουμπανο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 01:29

πανο ο ψιλος ειμαι γω και ο κοντος ειναι o stig ειμαστε οι γνωστοι απο τις ληστειες ο κοντος και ο ψηλος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PaNoSS

PaNoSS

Ηλικία : 36
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/04/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 01:38

Χαρικα πολυ παιδια για την γωριμια..αν κ ηταν συντομη κ στο ποδι..
Θα τα πουμε παντως εν καιρω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 02:36

παιδια χαρηκα που σας ειδα ολους για αλλη μια φορα!!!αντε να τα ξαναπουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 14:18

PaNoSS έγραψε:

Ενας ψιλος που μου ειπε κιολας πρωτη κουβεντα..το δινω 5800 ενδιαφερεσαι?
Eμφανιστηκε.. O VSTROMIMHS ηταν...

Θα μας περνανε για αντιπροσωπεια σε λιγο ......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 14:40

Jumaru έγραψε:
PaNoSS έγραψε:

Ενας ψιλος που μου ειπε κιολας πρωτη κουβεντα..το δινω 5800 ενδιαφερεσαι?
Eμφανιστηκε.. O VSTROMIMHS ηταν...

Θα μας περνανε για αντιπροσωπεια σε λιγο ......
εσυ που ησουν φιλαρακι,για να εχουμε καλο ερωτημα????επαγγελματικο ραντεβου??? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 15:20

sakk έγραψε:
εσυ που ησουν φιλαρακι,για να εχουμε καλο ερωτημα????επαγγελματικο ραντεβου??? lol!
Γενικοτερα "ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ" !!! .....απο κοντα περισσοτερες λεπτομερειες Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to koraki



Registration date : 21/05/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 26 Icon_minitimeΠεμ Απρ 14 2011, 15:25

φιλε νικο αυτο παθαινω οταν εχω καλη παρεα!!!μη με παρεξηγεις!!!!εχω και παρα πολλες ατακες!!!!!!
φιλε Πανο ποσα μου δινεις για να το επιστρεψω????????????? YOU! YOU! YOU! xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 26 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: