Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Απρ 06 2011, 23:15

Jumaru έγραψε:
sakk έγραψε:
θα φερω και εγω τις δικες μου σε usb!!!δεν ειναι και τοσο επαγγελματικες οσο η φωτογραφικη μου,γι'αυτο να παμε και αλλες πολλες εκδρομες για να εξασκηθω!!!
ενταξει μωρε βριστε με οσο θελετε miffy

Τουλαχιστον εσυ εβαλες Memory.....


XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA



Τωρα το ειδα....το τονιζω ΦΩΤΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N@sos
Member
Member
N@sos

Ηλικία : 36
Τόπος : PATRA-TOLO
Registration date : 12/04/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Απρ 06 2011, 23:16

chrismal_V-STROM 650 K7 έγραψε:
Καλησπερα παιδες εμενα να με συνγχωριτε αλλα δεν θα μπορεσω ναρθω γιορταζη ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 581176 η γυναικα μου,κανονιστε κανα καφε το ΣΚ που ερχετε αμα ειναι.



Χρονια πολλα και απο εμενα φιλε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤετ Απρ 06 2011, 23:53

μια χαρα ηταν το καφεδακι σημερα...απλα τελεια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Απρ 07 2011, 01:10

Να καλωσορίσω και απ' εδώ το φίλο κοράκι ..... μιας και στον καφέ πέσαν οι μάσκες και τον γνώρισα και γω
καλή διαμονή και καλωσήρθες στην παρέα φίλε ..... και μιας και μου το πέταξες ότι χρωστάω ουζάκια .... λες εγώ να μη θέλω? μέσα είμαι για τέτοια
..... αν υπάρχει ενδιαφέρον για ουζοκατάσταση .... πάμε αυτή την Κυριακή πρωί / μεσημεράκι - no problem by me Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Μπράβο στον Ηλία για το Deal ...... τις Τετάρτες από δω και πέρα το καφεδάκι μας Θεατράκι θα μας κοστίζει λιγότερο .... Very Happy Very Happy Very Happy
(κρίση έχουμε) και μας έδωσε και άλλη οικονομική επίσης καλοκαιρινή πρόταση για καφεδάκι goood

Και εις άλλα με υγεία παίδες ..... I love you

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Απρ 07 2011, 15:02

Καλησπερα στην παρεα!!!Οπως και τις προηγουμενες μερες ετσι και σημερις Nick414+bro θα φραπεδιαστουν στο καφε libido @ Veso Mare κατα τις 8 με 8 1/2!!!Οποιος δεν εχει επαγγελματικο δειπνο Razz Razz και θελει ερχεται cheers cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Απρ 07 2011, 15:45

Νικο εγω θα ειμαι και νωριτερα αν γουσταρετε!!!! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠεμ Απρ 07 2011, 15:54

NICK414 έγραψε:
Καλησπερα στην παρεα!!!Οπως και τις προηγουμενες μερες ετσι και σημερις Nick414+bro θα φραπεδιαστουν στο καφε libido @ Veso Mare κατα τις 8 με 8 1/2!!!Οποιος δεν εχει επαγγελματικο δειπνο Razz Razz και θελει ερχεται cheers cheers cheers cheers cheers

Νίκο αυτά μας κάνεις έτσι τα πετάς έτσι απλόχερα φτιαχνόμαστε ...... και μετά όσοι δε μπορέσουμε να έρθουμε εγώ για παράδειγμα μου φταίνε όλα μετά......... ααααααχχχχχχχ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to koraki



Registration date : 21/05/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 08 2011, 15:54

να ευχαριστησω το ''μαγο'' για τα καλα του λογια !
και να μαστε καλα για να τα λεμε και απο κοντα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 08 2011, 16:13

NICK414 έγραψε:
Καλησπερα στην παρεα!!!Οπως και τις προηγουμενες μερες ετσι και σημερις Nick414+bro θα φραπεδιαστουν στο καφε libido @ Veso Mare κατα τις 8 με 8 1/2!!!Οποιος δεν εχει επαγγελματικο δειπνο Razz Razz και θελει ερχεται cheers cheers cheers cheers cheers

Για σήμερα ισχύει ο καφές;;; επέστρεψα Πάτρα και μου λείψατε... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 08 2011, 16:25

Ναι .....θα προλαβω πιστευω κ μιας και γουσταρουν....

LIBIDO στις 20:00


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jumaru στις Παρ Απρ 08 2011, 16:57, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 08 2011, 16:50

Οι εμφανισεις μας συνεχιζονται Razz Razz Κατα τις 8 λοιπον στο γνωστο πλεον coolατο στεκι libido για πολλες παρελασεις ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 184880 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 184880 !!Σας περιμενουμε cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΠαρ Απρ 08 2011, 18:23

Ορέ παλιολουκριτίες ούτε συναυλίες να δίνατε ..... Razz Razz
ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Fdr97b.... Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 01:10

Παιδιά για το σημερινό καφέ - μπυρομεζεδοκατάσταση τι να πω με τόσα γέλια που ρίξαμε ...... σε καλό να μας βγει ....
super vstromκατάσταση πραγματικά ...... και εις άλλα με υγεία παίδεεεεεεεεεεεεεεεεεες I love you I love you I love you bounce bounce bounce bounce bounce Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 01:20

" Δεν τρως.....δεν πινεις.....σε λιγο θα μας πεις....πως δεν τον δινεις.....!!! "ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 88858241
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 13:24

Το νού σας ΡΕΜΑΛΙΑ....
Παίδες καλημέρα σε όλα τα μούτρα!!!! kalimera
Να σας θυμήσω στον καφέ άυριο θα γίνει συγκέντρωση χρημάτων για τα μπλουζάκια...
Σε συνεννόηση με τον Jumaru θα γίνει και η παράδοση μέχρι Σαββάτο.Ενα θα σας πω: Με το μπλουζάκι θα πέσουν πολλα σφραγίσματα!!! ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 95412 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 95412 ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 95412 XYLO XYLO VSTROM VSTROM VSTROM
Θα ανέβουν και φότο το βράδυ!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 13:33

Φτιάχτε μας λέμεεεεε bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 14:33

Παιδιά είμαστε που είμαστε πορωμένοι μη μας πορώνετε άλλο ..... Laughing Laughing Laughing

Σάκη αν μπορείς έλα στον αυριανό καφέ είσαι ο τελευταίος που έχω να του παραδώσω αυτοκολλητάκια Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 14:40

μη βαρατε ρεεεε!!ενταξει μαγε θα ειμαι για να παραλαβω και οχι να δω τα μουτρα σας!! kolaraki
κατι ακουσα οτι τα μπλουζακια γ@μ@νε!!θελω τα δικα μου τα μπλουζακια να μου τα παρουσιασει (να τα φοραει)και να τα βγαλει επιτοπου μια μοντελα! EROS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
to koraki



Registration date : 21/05/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 15:16

Πιστευω οτι αυτο που εγινε χτες ηταν ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ελπιζω να περασαν ολοι καλα και να ευχαριστιομαστε ετσι καθε φορα!!!!!!!! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 17:40

sakk έγραψε:
ενταξει μαγε θα ειμαι για να παραλαβω και οχι να δω τα μουτρα σας!! kolaraki
bliax bliax bliax

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 20:06

to koraki έγραψε:
Πιστευω οτι αυτο που εγινε χτες ηταν ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!!ελπιζω να περασαν ολοι καλα και να ευχαριστιομαστε ετσι καθε φορα!!!!!!!!
Το νου σου .....τον παπα και το μπιριμπακι εσυ.....μην χασουμε το αρνι !!!!

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 20:08

Παιδες η χθεσινη κορυφαια καφεδομπυρομεζεδοκατασταση θα μας μεινει αξεχαστη!!!Παντα τετοια rock rock rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 20:19

προσέξτε μονο μην έρθει κανένας αύριο με την πυτζάμα από μέσα... χαχαχα....

πάντα τέτοια σαν τα χθεσινά να έχουμε παιδιά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrismal_V-STROM 650 K7

chrismal_V-STROM 650 K7

Ηλικία : 42
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 26/05/2010

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 20:37

Καλησπερα στην VSTROM παρεα θα με συνχωρισετε παλι για την αυριανη απουσια μου αλλα με καλη το καθικον ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 482447 υπηρεσια.Καλα να περασετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsaras v strom

mitsaras v strom

Ηλικία : 37
Τόπος : πατρα-Ζακυνθος
Registration date : 02/02/2011

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Σελίδα 25 Icon_minitimeΤρι Απρ 12 2011, 21:11

[quote="giorgos_nafpaktos"]προσέξτε μονο μην έρθει κανένας αύριο με την πυτζάμα από μέσα... χαχαχα....

πάντα τέτοια σαν τα χθεσινά να έχουμε παιδιά.... [/q

Γιωργο κατι αυτοκολητα που λεγαμε τα θυμασαι????αχαχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΚΑΦΕΔΕΣ-ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 25 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: