Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
V-cosmo
gold member
gold member
V-cosmo

Ηλικία : 36
Τόπος : Ξεσσαλονίκη
Registration date : 14/04/2012

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουν 18 2014, 20:53

Μπορω να πω πως με καλυψες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vlakentios

vlakentios

Ηλικία : 47
Τόπος : ΒΛΑΚΟΧΩΡΙ
Registration date : 29/01/2014

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουν 18 2014, 22:24

ποσα δοντια εχει το γραναζι μπροστα? 15?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 19 2014, 00:54

terino έγραψε:


Τη φοράω τώρα και θέλω να τη ξηλώσω από το πρώτο κιόλας χιλιόμετρο. Αλλά αυτά παθαίνεις όταν ακούς άλλους....
Καλα να παθεις και συ..ακομα δεν εμαθες pirat 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
casper

casper

Τόπος : Artemida
Registration date : 07/04/2010

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Σεπ 01 2014, 10:36

Μετά από 18000 χλμ με belray, Castrol κτλ είπα να καθαρίσω την αλυσίδα καλά με παραφινέλαιο και να της βάλω 90αρα βαλβολινη όπως λέει το μανιουλ και προτείνει και ένας φίλος μηχανικός…. Ε νόμιζα ότι άλλαξα αλυσίδα, μειώθηκε ο θόρυβος και βελτιώθηκε πολύ η ποιότητα κύλισης της μηχανής!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NASOS_p
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
NASOS_p

Ηλικία : 43
Τόπος : Πυργος Ηλειας
Registration date : 07/05/2011

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Σεπ 02 2014, 17:35

casper έγραψε:
Μετά από 18000 χλμ με belray, Castrol κτλ είπα να καθαρίσω την αλυσίδα καλά με παραφινέλαιο και να της βάλω 90αρα βαλβολινη όπως λέει το μανιουλ και προτείνει και ένας φίλος μηχανικός…. Ε νόμιζα ότι άλλαξα αλυσίδα, μειώθηκε ο θόρυβος και βελτιώθηκε πολύ η ποιότητα κύλισης της μηχανής!! Very Happy

Εγω για πρωτη φορα χρησιμοποιησα τα ειδικα σπρει καθαρισμου κι εμεινα μ@@@.Καθαριζουν πολυ καλα.Οσο για τη λιπανση προτιμω τα ειδικα σπρει που ειναι μελετημενα ωστε να κολλαει το λιπαντικο στην αλυσιδα διοτι τα απλα λαδια μου κανουν τη μηχανη χαλια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 27 2015, 18:22

θα κάνω εδώ την ερώτηση-απορία, για να μην ανοίγω νέο θέμα, αλλά και επειδή έψαξα και δεν βρήκα κάποιο άλλο χετικό θέμα...

πρόσφατα πήρα από Περιστέρα αλυσιδογράναζα AFAM για το στρόμα μου, το οποίο είναι Κ6. Το πακέτο γράφει Κ7-L1 και 118 Links....πόσο σοβαρά παίζει το σενάριο να μη κάνει για το δικό μου???

και ρωτάω γιατί στο μανουάλι λέει κάτι τέτοιο

να και η φωτογραφία από την ετικέτα του πακέτου

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 MjjlCv
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Man With No Name
Member
Member
Man With No Name

Ηλικία : 51
Τόπος : Minara City
Registration date : 17/01/2008

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 27 2015, 18:34

Θέλω να δεις κάτι διότι κάτι τέτοιο είχα παρατηρήσει και εγώ με afam στο δικό μου παλιότερα. Ενώ προφανώς τα γρανάζια είναι σωστά στον αριθμό των δοντιών, δες αν το κάθε γρανάζι είναι ίδιο με αυτό που έχει η μοτοσικλέτα τώρα. Την διάμετρο εννοώ. Εγώ τα είχα βρει μικρότερα και μάλιστα έψαχνα να δω αν η νέα did που μόλις είχα αγοράσει ως κωδικός ταίριαζε με τους κωδικούς από άλλα (χιλιάρια στη περίπτωση μου) που ήδη φορούσαν την αλυσίδα που μόλις είχα αγοράσει και είχε απόκλιση σε σχέση με την afam.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 27 2015, 18:39

Man With No Name έγραψε:
Θέλω να δεις κάτι διότι κάτι τέτοιο είχα παρατηρήσει και εγώ με afam στο δικό μου παλιότερα. Ενώ προφανώς τα γρανάζια είναι σωστά στον αριθμό των δοντιών, δες αν το κάθε γρανάζι είναι ίδιο με αυτό που έχει η μοτοσικλέτα τώρα. Την διάμετρο εννοώ. Εγώ τα είχα βρει μικρότερα και μάλιστα έψαχνα να δω αν η νέα did που μόλις είχα αγοράσει ως κωδικός ταίριαζε με τους κωδικούς από άλλα (χιλιάρια στη περίπτωση μου) που ήδη φορούσαν την αλυσίδα που μόλις είχα αγοράσει και είχε απόκλιση σε σχέση με την afam.

θα κοιτάξω το πίσω που είναι ευκολάκι, αλλά για το μπροστά δεν θα μπορέσω να το δω, όχι γιατί είναι δύσκολο, αλλά σήμερα τουλάχιστον δεν προλαβαίνω και σου απαντάω αργότερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 27 2015, 22:18

καμιά βοήθεια παραπάνω μπας και προλάβω αποστολή/παραλαβή πριν από το ραντεβού με τον μάστορα για αλλαγή???
θα μπορέσει ο μάστορας να την κόψει να την κάνει 116 Links (αν όντως χρειάζεται) ή να την αλλάξω??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 27 2015, 22:57

Με ένα τροχάκι σε 2 λεπτά τα 118 γίνονται 116... μη φοβού!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
todor
Member
Member
todor

Ηλικία : 45
Τόπος : Βόλος
Registration date : 12/11/2012

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 27 2015, 23:10

terino έγραψε:
Με ένα τροχάκι σε 2 λεπτά τα 118 γίνονται 116... μη φοβού!

merci merci merci merci merci merci merci merci merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 27 2015, 23:46

terino έγραψε:
Με ένα τροχάκι σε 2 λεπτά τα 118 γίνονται 116... μη φοβού!
Συμφωνώ κι απαυξάνω!!!!!!Πού σωστά!!!!!Το ίδιο έκανα κι εγώ με την αλυσίδα μου!!!! Κι ας είναι DID X-ORINK αν το έγραψα σωστά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexpag



Ηλικία : 43
Τόπος : ΚΕΡΚΥΡΑ
Registration date : 26/08/2013

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Δεκ 29 2015, 15:15

Επειδή θέλω να αλλάξω την αλυσίδα (μοντ. 650 2007 abs) τι διαφορά έχει η μαύρη did με την χρυσή;Είναι πιο ανθεκτική η χρυσή;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Δεκ 29 2015, 15:27

Ναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Δεκ 29 2015, 15:31

Όχι πάντοτε

Διάβασε τα ποστ του pissaman εδώ και μετά εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexpag



Ηλικία : 43
Τόπος : ΚΕΡΚΥΡΑ
Registration date : 26/08/2013

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Δεκ 29 2015, 15:35

Tην μαύρη την βρίσκω στην τοπική αγορά γύρω στα 120 ευρώ περίπου και την χρυσή στα 140 ευρώ περίπου.

Υ.Γ. Με σετ γρανάζια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asdf1924



Registration date : 25/10/2014

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 04 2016, 13:19

Μετα απο λιγο ψαξιμο κατεληξα σε αφαμ. 135 ευρο η χρυση με τοποθετηση απο τον περιστερα. Αθορυβη και πολυ καλη αισθηση στις αλλαγες. Δε το χα ξανανιωσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 00:58

Κάπου διάβασα οτι πρέπει καλύτερα να αγοράζουμε το μάμα γρανάζι (μπροστινό) καθώς τα αλυσιδογράναζα της DID δεν έχουν σινεμπλόκ.....είναι αλήθεια; Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lmb990
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
lmb990

Ηλικία : 34
Τόπος : ATHENS GREECE
Registration date : 01/06/2013

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 04:32

Αληθεια ειναι αλλα δεν πρεπει κιολας... απλα το συνεμπλοκ μειωνει τον θορυβο... τον οποιο θορυβο, μεσα σε 2-3 μερες θα τον συνηθησεις και δεν θα τον ακους καν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 08:29

liakosvol έγραψε:
Κάπου διάβασα οτι πρέπει καλύτερα να αγοράζουμε το μάμα γρανάζι (μπροστινό) καθώς τα αλυσιδογράναζα της DID  δεν έχουν σινεμπλόκ.....είναι αλήθεια; Question



μια χαρα ειναι και το απλο ..και γω προσφατα αλλαξα και δεν εχω κανενα θεμα ουτε απο ηχο ουτε απο τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IKARUS
Member
Member
IKARUS

Ηλικία : 53
Τόπος : Καπου ψιλα με θεα
Registration date : 26/01/2012

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 13:36

Όσοι θέλουν σινεμπλοκ μπρος πισω στο Μήνα ρε παιδιά τη λέμε τώρα, φοβερό σετ και σε σούπερ τιμή με τα περαστικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2016, 16:56

και όταν λέμε Μηνά εννοούμε το motorevomoution στον πειραιά .
Μάστορας με @ρχίδι@ και όχι @ρχίδι@ μάστορας ... What a Face

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 33ncnm10ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 33e6ee10ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 63u2ip10ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Amzm8k10ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 06 2016, 09:54

jimkopa έγραψε:
liakosvol έγραψε:
Κάπου διάβασα οτι πρέπει καλύτερα να αγοράζουμε το μάμα γρανάζι (μπροστινό) καθώς τα αλυσιδογράναζα της DID  δεν έχουν σινεμπλόκ.....είναι αλήθεια; Question



μια χαρα ειναι και το απλο ..και γω προσφατα αλλαξα και δεν εχω κανενα θεμα ουτε απο ηχο ουτε απο τιποτα

Δηλ. αν βάλω μάμα εμπρός γρανάζι με σινεμπλόκ και το DID πίσω γρανάζι είναι οικ? Ή πρέπει να βάζουμε γρανάζια μάμα μπρός πίσω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 06 2016, 13:51

ναι δεν εχεις προβλημα ότι θες βάζεις .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 33ncnm10ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 33e6ee10ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 63u2ip10ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Amzm8k10ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......   ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ....... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 06 2016, 23:42

loverdos11 έγραψε:
ναι δεν εχεις προβλημα ότι θες βάζεις .

merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΑΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ.......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: