Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Ιουν 09 2015, 00:18

δεν θέλω να σε προϊδεάσω αρνητικά αλλά απαντώ σε αυτό που ρώτησες.
Στο advrider την έχει φορέσει κατ' ανάγκη κάποιος που βρισκόταν σε rtw-trip και γράφει τα χειρότερα. Ότι δηλαδη κλατάρισε πολύ γρήγορα και ότι η μαμα εταιρία έκανε την κινεζα, (ή ταϋλανδέα)!

μακάρι όλα καλά να πάνε και να την ευχαριστηθείς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adamantios



Ηλικία : 48
Registration date : 02/06/2015

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Ιουν 09 2015, 13:16

stam έγραψε:
δεν θέλω να σε προϊδεάσω αρνητικά αλλά απαντώ σε αυτό που ρώτησες.
Στο advrider την έχει φορέσει κατ' ανάγκη κάποιος που βρισκόταν σε rtw-trip και γράφει τα χειρότερα. Ότι δηλαδη κλατάρισε πολύ γρήγορα και ότι η μαμα εταιρία έκανε την κινεζα, (ή ταϋλανδέα)!

μακάρι όλα καλά να πάνε και να την ευχαριστηθείς!
Σε ευχαριστώ για την ευχή! Δεν ξέρω και εγώ μακάρι λέω να πάνε όλα καλλά. Γενικά μου είπαν καλλά λόγια απο εκεί που την παίρνω αλλά σίγουρα οι άνθρωποι μου πρότειναν αν μπορώ να περιμένω... λίγο ακόμα. Το θέμα είναι ότι αυτήν την στιγμή είναι πραγματικά επικίνδυνη η μηχανή και δεν είμαι διατεθημένος να χάσω έναν μήνα περιμένοντας την εναλακτική η ακόμα χειρότερα να ανέβω σε χρήματα για κάποια άλλη εταιρία. μου είπαν ότι μου τυχη θα είναι δίπλα μου τα παιδιά και είναι σίγουρα πλήρως επισκευάσιμη. Το δοκίμαζω.. και σίγουρα θα είμαι καλύτερα απο την τωρινή δραματική-επικινδυνή κατάσταση μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adamantios



Ηλικία : 48
Registration date : 02/06/2015

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Ιουν 15 2015, 11:14

επιτέλους έχω πίσω ανάρτηση. αν και το fine tuning θα γίνει μετά τα πρώτα 1000km και προς το παρόν είναι σκληρή η κατάσταση είναι σαφώς βελτιωμένη!!! καλές μας βόλτες παιδιά!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Ιουν 17 2015, 23:49

adamantios έγραψε:
επιτέλους έχω πίσω ανάρτηση. αν και το fine tuning θα γίνει μετά τα πρώτα 1000km και προς το παρόν είναι σκληρή η κατάσταση είναι σαφώς βελτιωμένη!!! καλές μας βόλτες παιδιά!!!!!!

Καλορίζικη,καλοτάξιδη και απροβλημάτιστη να είναι

Βαλε και καμια φώτο να τη δούμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adamantios



Ηλικία : 48
Registration date : 02/06/2015

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 18 2015, 11:58

ναι έχω μείνει πίσω στο θέμα φωτο. θα το κάνω ο απαράδεκτος! και την επόμενη εβδομάδα ελπιζω Τετάρτη να γνωρίσω μερικούς απο εσάς απο κοντά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rafel
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 34
Τόπος : Άγιοι Ανάργυροι - Σαλαμίνα
Registration date : 19/09/2014

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 19 2015, 17:01

για οποιον ενδιαφερομενο ohlins μεταχειρισμενη και wp metaxeirismenh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ck69
Member
Member


Ηλικία : 44
Registration date : 30/10/2013

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 19 2015, 17:09

...η ιδια αγγελια του tazakou στις αγγελιες για αξεσουαρ μηχανης απο χθες,η ohlins...
Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 7 709343
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 7 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Αναρτήσεις-
Μετάβαση σε: