Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιουν 02 2015, 20:50

παιδια ευχαριστω για την ενημερωση αλλα να πω οτι το προβλημα ειναι οτι εγω οδηγαω ενα μηχανακι χωρισ αναρτηση εδω και δυο εβδομαδες και μου την εχει δωσει και πρεπει να κανω κατι αμεσα αλλα και
τα 700 ευρω που πρεπει να εχω ειναι πολλα για μετρητα !το προβλημα ειναι οτι εαν κανω καποια αγορα πρεπει να ειναι με πιστωτικη και μαλλον σιγουρα θα εχω εξτρα χρεωση μαλλον.σκεφτομαι επισης εαν κατσω και την βγαλω να κανω μια αποπειρα επισκευησ μονοσ μου η και σε καποιον επαγγελματια που θα βρω να μου προτεινει κατι καλο!δεν ξερω εχω τρελαθει και μου φαινονται παρα πολλα τα λεφτα .να τα ειχα ολα καλα αλλα ψαχνω και κατι πιο οικονομικο!ευχαριστω και συγνωμη που σας κουρασα με τους προβληματισμουσ μου!
VSTROM Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 489962
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιουν 02 2015, 21:09

ESCOBAR έγραψε:
παιδια ευχαριστω για την ενημερωση αλλα να πω οτι το προβλημα ειναι οτι εγω οδηγαω ενα μηχανακι χωρισ αναρτηση εδω και δυο εβδομαδες και μου την εχει δωσει και πρεπει να κανω κατι αμεσα αλλα και
τα 700 ευρω που πρεπει να εχω ειναι πολλα για μετρητα !το προβλημα ειναι οτι εαν κανω καποια αγορα πρεπει να ειναι με πιστωτικη και μαλλον σιγουρα θα εχω εξτρα χρεωση μαλλον.σκεφτομαι επισης εαν κατσω και την βγαλω να κανω μια αποπειρα επισκευησ μονοσ μου η και σε καποιον επαγγελματια που θα βρω να μου προτεινει κατι καλο!δεν ξερω εχω τρελαθει και μου φαινονται παρα πολλα τα λεφτα .να τα ειχα ολα καλα αλλα ψαχνω και κατι πιο οικονομικο!ευχαριστω και συγνωμη που σας κουρασα με τους προβληματισμουσ μου!
VSTROM Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 489962

φίλε escobar αν είσαι θεσ/νικη μπορεις να πας στο bike therapy που έχουμε και πρόσφορα. και αν τη βγαλεις/βάλεις μονο σου θα σου βγει αρκετα φτηνα.

αν πάλι είσαι Κρήτη μπορείς να τη πας εδώ . http://www.bimors.gr/ την είχε πάει ο φίλος painterakis και με τα λεγόμενα του είχε μείνει πολύ ευχαριστημένος . στείλε και ένα πμ να σου πει.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιουν 02 2015, 21:53

φιλε μεταλιδη σε ευχαριστω πολυ!!!!τι προσφορα εχουμε στο bike therapy?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
metallidhs
Member
Member
metallidhs

Ηλικία : 41
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 26/06/2011

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιουν 02 2015, 22:00

ESCOBAR έγραψε:
φιλε μεταλιδη σε ευχαριστω πολυ!!!!τι προσφορα εχουμε στο bike therapy?

Αν θυμαμαι καλά είναι 70ευρω η επισκευή και 50 το βάλε βγάλε .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eksantas
Member
Member
Eksantas

Τόπος : Πρεβεζα
Registration date : 24/07/2011

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιουν 02 2015, 22:43

Κύριοι εγω αυριο θα παραγγείλω την ανάρτηση !Θα ενημερώσω ομως το παλικάρι αν μπορει να διατηρήσει η αν μαζευτούν και άλλοι να κανει και ποιο καλη προσφορά!
Ευχαριστώ για την βοηθεια ολων..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DiverStrom
Member
Member
DiverStrom

Ηλικία : 42
Τόπος : Σέρρες - Ασπροβάλτα
Registration date : 02/04/2011

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουν 03 2015, 01:04

Ταπεινη μου Γνωμη..

ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ.

Στο θεμα τωρα...

Δεν γινεται ετσι power buy.

Ο ενας την θελει αμεσα (και με το δικιο του).
Ο αλλος την θελει αργοτερα (και με το δικιο του).

Θα επρεπε να υπαρχει μια μεση οδος για να επωφεληθουν ολοι ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kojo
Member
Member


Τόπος : Αθήνα - Γέρακας .
Registration date : 06/05/2013

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουν 03 2015, 07:24

Συμφωνώ απολύτως .
Ας κάνει ο καθένας ότι νομίζει .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adamantios



Ηλικία : 48
Registration date : 02/06/2015

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουν 03 2015, 18:59

μολις αγόρασα και εγώ την καλή μου. δυστηχώς και εγώ δεν έχω πίσω ανάρτηση και ενδιαφέρομαι για αγορά άμεσα. δεν θέλω όμως με τιποτα να ξεπεράσω τα πεντακοσια ευρώ μαζί με τοποθέτηση. Ο μαστορας που πηγα μου είπε ότι είχε έλειψη και ανάφερε την yss ιταλική αν τα λέω καλλά. τετρακοσια ευρώ συνολο το κουστουμι αλλά δυστηχώς μειλάει... για τέλος μήνα Embarassed .
Αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι αμεσότερο να γίνουμε περισσότεροι δηλώνω παρών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
power
Member
Member


Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Registration date : 15/02/2014

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουν 03 2015, 20:06

adamantios έγραψε:
μολις αγόρασα και εγώ την καλή μου. δυστηχώς και εγώ δεν έχω πίσω ανάρτηση και ενδιαφέρομαι για αγορά άμεσα. δεν θέλω όμως με τιποτα να ξεπεράσω τα πεντακοσια ευρώ μαζί με τοποθέτηση. Ο μαστορας που πηγα μου είπε ότι είχε έλειψη και ανάφερε την yss ιταλική αν τα λέω καλλά. τετρακοσια ευρώ συνολο το κουστουμι αλλά δυστηχώς μειλάει... για τέλος μήνα Embarassed .
Αν κάποιος έχει να προτείνει κάτι αμεσότερο να γίνουμε περισσότεροι δηλώνω παρών.


χωρις προφορτιση λογικα ετσι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adamantios



Ηλικία : 48
Registration date : 02/06/2015

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουν 03 2015, 20:14

δεν είμαι σίγουρος αν έχει η όχι και δεν θέλω να λέω ότι μου έρθει... αύριο θα μάθω και θα ενημερώσω. όπως και να έχει το συγκεκριμένο κουστούμι δεν θέλω με τον κανένα να υπερβεί τα πεντακόσια ευρώ. Αυτό για εμένα είναι ο κανόνας. Να είναι επισκευάσιμη πλήρως και όσο το δυνατό ποιο οικονομική.
Γιάτι... να φτάσω να δείνω εξακοσάρια η ότιδηποτε παραπάνω τεσπα ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ για την συγκεκριμένη μηχανή είναι πολλά. Δηλαδή... το δεκαπέντε και πάνω τις εκατο απο την αξία της μηχανης μας. Κρίμα είναι ας τα φάμε σε ταξιδάκια να γουστάρουμε. Βέβαια αν κάποιος γουστάρει η θέλει να σπρώξει... περα ως πέρα δικαίωματου και μεγιά του και χαρά του Very Happy . Εμένα απλά δεν με παιρνει αλλά... δεν με χαλάει καθόλου κιόλας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kojo
Member
Member


Τόπος : Αθήνα - Γέρακας .
Registration date : 06/05/2013

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουν 03 2015, 21:28

Αν δεν θέλεις υδραυλική προφόρτηση παίζει σε αυτά τα χρήματα η hyperpro .
Με τοποθέτηση , και θα σου μείνουν και για καφέ .
Αν θέλεις το επιβεβαιώνω αύριο και σου λέω σίγουρα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουν 03 2015, 22:19

http://www.shock-factory.co.uk/mikecapon.html

παιζει και αυτη
ο ιδρυτης και ιδιοκτητης,ειναι ο πρωην τεχνικος διευθυντης της emc
καποιος απο δω την ειχε βαλει παλαιοτερα σε 1000 και ελεγε τα καλυτερα

για του λογου το αληθες
https://www.vstromhellasforum.com/t25315-topic?highlight=mike+capon
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
longjohn



Ηλικία : 55
Registration date : 25/07/2008

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 04 2015, 09:09

Κοιτάω στο σιτε του Spiliotis και δεν βρίσκω emc για το vstrom 650 2008. Που να ψάξω , ξέρεις κανείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kojo
Member
Member


Τόπος : Αθήνα - Γέρακας .
Registration date : 06/05/2013

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 04 2015, 09:17

Οντως για το 650 δεν την έχει πια .
Υπάρχει όμως .
Δες το site της Emc , μόνο στα Γαλλικά , και για τιμές λίγο πιο πίσω στο thread .
Είναι ενημερωμένες .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adamantios



Ηλικία : 48
Registration date : 02/06/2015

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 04 2015, 11:37

kojo έγραψε:
Αν δεν θέλεις υδραυλική προφόρτηση παίζει σε αυτά τα χρήματα η hyperpro .
Με τοποθέτηση , και θα σου μείνουν και για καφέ .
Αν θέλεις το επιβεβαιώνω αύριο και σου λέω σίγουρα .
αν δεν σου είναι κόπως κάνε την ερώτηση. ακόμα δεν κατάφερα να μειλήσω με τον τεχνικό που μου είπε για την yss (να μάθω αν έχει υδραυλική προφώρτηση η όχι). όπως και να έχει πραγματικά δίχως ανάρτηση πίσω η μηχανή είναι επικυνδυνή Sad οπώτε ... οποιαδήποτε πληροφορία δεκτή. Α η καλή μου είναι μοντέλο 2008 με ABS και 25000χλμ. Καταλαβένετε...την κατάσταση μου σύντροφοι!!! Της φόρεσα και καινούρια παπα...και απλά περιμένω να καταλήξω με ανάρτηση!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kojo
Member
Member


Τόπος : Αθήνα - Γέρακας .
Registration date : 06/05/2013

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 04 2015, 11:59

adamantios έγραψε:

αν δεν σου είναι κόπως κάνε την ερώτηση. ακόμα δεν κατάφερα να μειλήσω με τον τεχνικό που μου είπε για την yss (να μάθω αν έχει υδραυλική προφώρτηση η όχι). όπως και να έχει πραγματικά δίχως ανάρτηση πίσω η μηχανή είναι επικυνδυνή Sad οπώτε ... οποιαδήποτε πληροφορία δεκτή. Α η καλή μου είναι μοντέλο 2008 με ABS και 25000χλμ. Καταλαβένετε...την κατάσταση μου σύντροφοι!!! Της φόρεσα και καινούρια παπα...και απλά περιμένω να καταλήξω με ανάρτηση!!!!!

Κανένα πρόβλημα .
Γυρίζοντας θα το επιβεβαιώσω και θα σε νημερώσω .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adamantios



Ηλικία : 48
Registration date : 02/06/2015

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 04 2015, 12:36

Λοιπόν τελικά η yss δίχως υδραυλική προφώρτηση είναι. Δεν πειράζει... όλα τρικάλα.. τα 250 γιούρια και πάνω είναι πολλά και για εμένα...ας φαγώθουν σε βενζίνες και ξύδια! πολύ καλύτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adamantios



Ηλικία : 48
Registration date : 02/06/2015

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 04 2015, 12:39

kojo έγραψε:
adamantios έγραψε:

αν δεν σου είναι κόπως κάνε την ερώτηση. ακόμα δεν κατάφερα να μειλήσω με τον τεχνικό που μου είπε για την yss (να μάθω αν έχει υδραυλική προφώρτηση η όχι). όπως και να έχει πραγματικά δίχως ανάρτηση πίσω η μηχανή είναι επικυνδυνή Sad οπώτε ... οποιαδήποτε πληροφορία δεκτή. Α η καλή μου είναι μοντέλο 2008 με ABS και 25000χλμ. Καταλαβένετε...την κατάσταση μου σύντροφοι!!! Της φόρεσα και καινούρια παπα...και απλά περιμένω να καταλήξω με ανάρτηση!!!!!

Κανένα πρόβλημα .
Γυρίζοντας θα το επιβεβαιώσω και θα σε νημερώσω .
σε ευχαριστώ πάρα πολύ! και αν μπορείς να μάθεις αν υπάρχει και άμεσα διαθέσιμη-που βρίσκεται το κατάστημα θα σου ήμουν υποχρέως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adamantios



Ηλικία : 48
Registration date : 02/06/2015

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 04 2015, 19:23

τελικά δεν κρατήθηκα και πήγα και έδωσα προκαταβολή για την yss. Σε μια εβδομάδα θα την έχουν οπώτε την επόμενη Παρασκευή την φοράω και επιτέλους μπορώ να αρχίσω να απολαμβάνω το στρόμα μου.
Σαν τιμή τοποθέτησης ποσο ρε φυλαράκια να υπολογίζω γιατί έχω ακούσει... απο δεκαπεντε ευρώ μέχρι και φυλικά κιώλας πενήντα. ρωτάω... για να ξέρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης



Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2015, 01:11

adamantios έγραψε:
τελικά δεν κρατήθηκα και πήγα και έδωσα προκαταβολή για την yss. Σε μια εβδομάδα θα την έχουν οπώτε την επόμενη Παρασκευή την φοράω και επιτέλους μπορώ να αρχίσω να απολαμβάνω το στρόμα μου.
Σαν τιμή τοποθέτησης ποσο ρε φυλαράκια να υπολογίζω γιατί έχω ακούσει... απο δεκαπεντε ευρώ μέχρι και φυλικά κιώλας πενήντα. ρωτάω... για να ξέρω.

Καλησπέρα και καλορίζικη

Εάν επιτρέπεται από που την αγόρασες;

Μήπως στα 400? είναι και η τοποθέτηση;

Ο Πίσσαρης την πουλάει 386? και χρεώνει 17,5? για τοποθέτηση

Στο car πωλείται 376?

Αλλιώς δίνεις περισσότερα δίχως λόγο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zorro
Member
Member
zorro

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 24/12/2013

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2015, 01:33

καλησπερα φιλε δοκιαμσες να ρυθμισεις την μαμα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adamantios



Ηλικία : 48
Registration date : 02/06/2015

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2015, 02:02

BLaCkXs.... έγραψε:
adamantios έγραψε:
τελικά δεν κρατήθηκα και πήγα και έδωσα προκαταβολή για την yss. Σε μια εβδομάδα θα την έχουν οπώτε την επόμενη Παρασκευή την φοράω και επιτέλους μπορώ να αρχίσω να απολαμβάνω το στρόμα μου.
Σαν τιμή τοποθέτησης ποσο ρε φυλαράκια να υπολογίζω γιατί έχω ακούσει... απο δεκαπεντε ευρώ μέχρι και φυλικά κιώλας πενήντα. ρωτάω... για να ξέρω.

Καλησπέρα και καλορίζικη

Εάν επιτρέπεται από που την αγόρασες;

Μήπως στα 400? είναι και η τοποθέτηση;
ο Πίσσαρης[/url] την πουλάει 386? και χρεώνει 17,5? για τοποθέτηση

Στο πωλείται 376?

Αλλιώς δίνεις περισσότερα δίχως λόγο
Μπραβό ακριβώς εκεί την αγόρασα και μου είπε ότι η εγκατάσταση δεν θα πάει πολλά. μείλησε για περίπου όσα αναφέρεις και εσύ. θα μου πει αύριο τελική τιμή. Αλλά ρε γμτ ο άλλος να μου λέει για εγκατάσταση πενήντα ευρώ??? πραγματικά τι να πώ πια....το γαμώτο είναι ότι πρέπει να ανέβω Νέα ερυθραία η όπου είναι τεσπα το σερβις του αλλά κομάτια να γίνει τι να κάνω. είναι τριαντα φεύγα ευρώ ποιο φθηνός οπώτε... Να σας πω ρε παιδιά...να βάλω και χούφτες και gear indicator να το λείξω το επισόδιο απο τον ίδιο?με κανένα κατοστάρικο παραπάνω, δλδ πεντακοσαράκι τα πάντα η υπάρχουν ακρές για φθηνότερα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adamantios



Ηλικία : 48
Registration date : 02/06/2015

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 05 2015, 02:04

zorro έγραψε:
καλησπερα φιλε δοκιαμσες να ρυθμισεις την μαμα?
όχι να σου πω την αλήθεια γιατί και να τις επισκευάσουν..δεν θα κρατήσουν για πολύ...οπώτε θα είναι κρίμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
adamantios



Ηλικία : 48
Registration date : 02/06/2015

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2015, 15:09

την εχει βαλει κάποιος αλλος παιδια την yss η θα είμαι ο πρώτος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!   Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης! - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουν 08 2015, 15:46

adamantios έγραψε:
την εχει βαλει κάποιος αλλος παιδια την yss η θα είμαι ο πρώτος?


προσωπικα δεν ξερω καποιον, μια αναζητηση στο νετ επισης δεν βρηκα κατι....
οποτε δεν μιλαμε για τον πρωτο πανελλαδικά ισως και παγκοσμίως Very Happy .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Βοήθεια για αγορά πισω ανάρτησης!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 6 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Αναρτήσεις-
Μετάβαση σε: