Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 01:01

GOEF έγραψε:
Φίλε μου Χρήστο, τη Κυριακή αυτή θα απέχω από τις v-stromικές δραστηριότητες, δυστυχώς μου έτυχαν οικογενειακά θέματα στο χωριό... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Τι εννοείς "οικογενειακές υποθέσεις" βρε Γιώργη?!?!?

Αν εννοείς ......κάτι τέτοιο........μια οικογένεια μπορούμε να γίνουμε!!!

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 451272
[img]Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 47924[/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 13:34

Καλημερα κοπελια , για την κυριακη παιζει τιποτα καλο ? ο καιρος ψιλοκαλος δειχνει αν αποφασισεται κατι παρτε τηλ εγω ειμαι βραδυνος στη δουλεια ,μανολη περαστικα αν δεν σε δω σας περιμενω το επομενο που σου κου στα χανια, mageira kai paito που εχετε χαθει ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 14:10

Χρήστο δεν ήξερα για το ράλυ, στην Αγία Βαρβάρα θα πάω (το χωριό της γυναίκας μου), γιατί ως γνωστόν όταν ρωτάς κάποιον από ποιο χωριό είναι σου απαντάει "από το χωριό της γυναίκας μου" lol! lol! lol!
Μανώλη, περαστικά σου φίλε μου, σιδερένιος. Και για τους scorpions στα Χανιά είμαι και εγώ μέσα φυσικά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 15:19

ευχαριστω κοπελια για περαστικα Very Happy Very Happy Very Happy
επειδη ειμαι στη φαση της αναρρωσης δε θα ξεκουνισω καθολου απο τον αγιο ωστε απο το αλλο σουκου να ειμαι στις επαλξεις...αρα οσοι μπορειτε και εχετε ορεξη ας κοπιαστε απο τα μερη μου ωστε να πιουμε κανα καφεδακι,χαλαρα bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 16:48

perastika kai apo mena.....(pou eimai xamenos aytes tis meres.....)kali anarwsi ta leme to allo soukou ama katsei fasi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 18:31

έχω δουλειά κ δεν ξέρω πόσο κ μέχρι πότε... πειτε κάτι κ για μένα pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 18:53

mikios έγραψε:
έχω δουλειά κ δεν ξέρω πόσο κ μέχρι πότε... πειτε κάτι κ για μένα pale
να σου πω βρε...
τι θα τα κανεις τοσα λεφτα που βγαζεις με τοση δουλεια;
bliax bliax bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 20:38

Περαστικά και σε σένα Φίλιππε!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 22:12

θα αγοράσω το 1000 geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 07 2009, 23:43

mikios έγραψε:
θα αγοράσω το 1000 geek

το 1000........του paitou?!?!?! bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 08 2009, 13:39

Καλημερες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μετα απο την προπονηση που εκανα με το "1000" για το 36ωρο και 12 ωρες υπνο γυρισα kalmi
Ευχαριστω για την παρεα που μου κανατε στα διαλειματα και χαρηκα που σας ειδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 09 2009, 15:38

Καλημερα σημερα αλλαξα παπουτσακια στη σουζι μου μετα απο 21500 χλμ απροβληματιστα και 1 χρονο να αλλονιζει στους δρομους της κρητης με ολλες τις συνθηκες . Η χαρα μου ηταν απεριγραπτη μολις βγηκα εθνικη τα πατησα λιγο και πηγα προς κισαμο στην πρωτη στροφη προς πλατανια κυριολεκτικα εστριψε μονο με την σκεψη το ξερεται αυτο το συναισθημα το μπασιμο στη στροφη και τα λαστιχα να μαλωνουν με τη φυγοκεντρο ,αυτα τα λιγα keep on stroming
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
kostas147

kostas147

Ηλικία : 44
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 12/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 09 2009, 16:35

Ποια είναι τα νέα σου παπουτσάκια;

Καλοφάγοτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10 2009, 10:55

Καλημερα μετα απο επισκεψη στο meteo.gr το σαβατοκυριακο θα εχει πολυ καλο καιρο προτεινω μια εκδρομουλα λοιπον στην ενδοχωρα των χανιων με προορισμο το φαραγγι θερισου ,θερισο ,ζουρβα ,μεσκλα,λακους,ομαλος ,οροπεδιο ,και απο εκει σουγια ,παλαιοχωρα ,προς φαραγγι τοπολιων και ελαφονησι πιστευω μια καταπληκτικη διαδρομη με πολλες εναλλαγες τοπιου ,οσοι πιστοι προσελθεται . Μανολη ετοιμασε τους χαρτες σου η μαλλον το gps σου ,εχουμε και θεματα 36ωρου πανελληνιας (panos) AC DC (Χρηστος) φιλιπε τις καμερες , γιωργο ξεχασα να γραψω στις διαδρομες εχει ταβερνες με καλο κρασι ,μαγειρα κανονισε τη συνοδεια των f 16 και στο φιλο κωστα 147 να ερθει να δει τα λαστιχα απο κοντα ,φιλικα σας περιμενω Rory keep on stroming
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10 2009, 15:24

Πολυ καλη η ιδεα σου Νικο αλλα ρε φιλε θα ερθουν τα παιδια απο μακρια νομιζω δεν υπαρχει λογος για τοσο μεγαλη διαδρομη, μπορουμε να κανουμε ενα κοματι αναποδα και να φαμε Θερισο ή να παμε σεληνιωτικο γυρο - εννια χωρια και να φαμε καπου μπρος τα εκει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10 2009, 17:48

ναι και εγω συμφωνο με τον παναγιωτη εινια μεγαλη η διαδρομη....και περαν τουτου εγω ακουσα για χαλια καιρο πτωση θερμοκρασιας κια τετοια.......κια εγω ειμια ηδη κρυωμενος οποτε δεν με βλεπω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10 2009, 22:23

mageiras έγραψε:
ναι και εγω συμφωνο με τον παναγιωτη εινια μεγαλη η διαδρομη....και περαν τουτου εγω ακουσα για χαλια καιρο πτωση θερμοκρασιας κια τετοια.......κια εγω ειμια ηδη κρυωμενος οποτε δεν με βλεπω......

Κρυωμενος? arrostos





XYLO XYLO XYLO Δικαιολογιες..........................................
Γυναικα την Κυριακη παω βολτα με τα παιδια
ΟΧΙ θα παμε στη μαμα για φαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10 2009, 22:31

Ενδιαφέρουσα η εκδρομούλα, αυτή τη Κυριακή εκτός απροόπτου θα μπορώ "συν γυναιξί" να v-stromίσω λιγάκι... Very Happy Very Happy Very Happy . Μανώλη, μίλα μπρε!!!! που εξαφανίστηκες Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10 2009, 23:32

ναι κρυωμενος εχω συναχη δηλαδη τρεχει η μυτη μου φτερνιζομαι πως αλλιως να το πω......δεν ειπα οτι εχω πυρετο αλλα δεν θελω να αποκτησω κιολας...αν ειναι καλος ο καιρος θα ερθω ομως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10 2009, 23:48

Ωραία η εκδρομή του rory!!!

Αν και ελαφονήσι δε με εμπνέει να παω Μαρτη μήνα.......μου κάνει για πιο καλοκαιρινος προορισμός!!

Ίσως να κοιτουσαμε και το ενδεχομενο για ορεινο Ρεθυμνο?!!?
Έχω καλη διαδρομη στα υπ'οψιν κι εκει!!

Πάντως.......πρεπει να οργανωθουμε να βρεθούμε για να δουμε και κάποια θεματάκια (μπλουζακια κλπ)!! success success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10 2009, 23:54

Εχουμε και το θεμα ταξιδι 2009
Αλλος θελει Ιταλια, αλλος λεει Πανελληνια,και παιζει και το 36ωρο
Συναντηση τωρα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11 2009, 14:03

αποψη μου...:
η βολτα που προτινει ο νικος ειναι πολυ καλη (την ειχα κανει καλοκαιρι του 07 ) αλλα το θεμα ειναι οτι ειναι ακομα χειμωνας και κανει λιγο κρυο (ειδικα αν πεσει ο ηλιος).
εγω προτινω να ερθουμε ολοι στα χανια ή αν θελετε τα λεμε στο ρεθυμνο και μονο.
να πιουμε το καφε μας,να αφησουμε τις γυναικες να κανουν τη βολτα στα μαγαζια (και να αφησουν εμας να κανουμε τα δικα μας),να συζητησουμε για ολα τα θεμα που εχει ο καθενας στο μυαλο του και στο φιναλε να παμε να φαμε καπου μεσα στη πολη (ακομα και στα goody's δεν εχω προβλημα) και να γυρισουμε νωρις.
το λεω αυτο γιατι εγω εχω +1 ωρα απο ολους σας για να παω σπιτι και αν δεν ειμαι τουλαχιστον στις 5 στο ηρακλειο μετα πιανει κρυο στη διαδρομη και ακομα δεν εχω αναρρωσει καλα καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11 2009, 14:10

painterakis έγραψε:
αποψη μου...:
η βολτα που προτινει ο νικος ειναι πολυ καλη (την ειχα κανει καλοκαιρι του 07 ) αλλα το θεμα ειναι οτι ειναι ακομα χειμωνας και κανει λιγο κρυο (ειδικα αν πεσει ο ηλιος).
εγω προτινω να ερθουμε ολοι στα χανια ή αν θελετε τα λεμε στο ρεθυμνο και μονο.
να πιουμε το καφε μας,να αφησουμε τις γυναικες να κανουν τη βολτα στα μαγαζια (και να αφησουν εμας να κανουμε τα δικα μας),να συζητησουμε για ολα τα θεμα που εχει ο καθενας στο μυαλο του και στο φιναλε να παμε να φαμε καπου μεσα στη πολη (ακομα και στα goody's δεν εχω προβλημα) και να γυρισουμε νωρις.
το λεω αυτο γιατι εγω εχω +1 ωρα απο ολους σας για να παω σπιτι και αν δεν ειμαι τουλαχιστον στις 5 στο ηρακλειο μετα πιανει κρυο στη διαδρομη και ακομα δεν εχω αναρρωσει καλα καλα.

Μεσα εγω! (και εχω και πολυ καιρο να παω Goodys peinao )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11 2009, 14:47

Μημπως στου Ζηση ? λεω εγω τωρα ακουστε Ζησης vs goodies σαν να λεμε V STROM vs transalp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12 2009, 00:21

painterakis έγραψε:
αποψη μου...:
η βολτα που προτινει ο νικος ειναι πολυ καλη (την ειχα κανει καλοκαιρι του 07 ) αλλα το θεμα ειναι οτι ειναι ακομα χειμωνας και κανει λιγο κρυο (ειδικα αν πεσει ο ηλιος).
εγω προτινω να ερθουμε ολοι στα χανια ή αν θελετε τα λεμε στο ρεθυμνο και μονο.
να πιουμε το καφε μας,να αφησουμε τις γυναικες να κανουν τη βολτα στα μαγαζια (και να αφησουν εμας να κανουμε τα δικα μας),να συζητησουμε για ολα τα θεμα που εχει ο καθενας στο μυαλο του και στο φιναλε να παμε να φαμε καπου μεσα στη πολη (ακομα και στα goody's δεν εχω προβλημα) και να γυρισουμε νωρις.
το λεω αυτο γιατι εγω εχω +1 ωρα απο ολους σας για να παω σπιτι και αν δεν ειμαι τουλαχιστον στις 5 στο ηρακλειο μετα πιανει κρυο στη διαδρομη και ακομα δεν εχω αναρρωσει καλα καλα.

Συμφωνώ απόλυτα με τον painter!!!
Πιστεύω οτι το κυριότερο είναι να βρεθούμε κάπου βολικά για όλους ώστε να δώσουμε βάση στο να συζητήσουμε κάποια θεματάκια που είναι ανοιχτά!!
Το Ρέθυμνο νομίζω πως θα μας βόλευε όλους!!
Μπορούμε να αφήσουμε και τις γυναίκες μας όσοι απο μας βολτάρουμε 2πλοί να χαζοπαζαρεύουν geek geek στα σοκάκια του Ρεθυμνου ώστε να.......συσκεφτούμε απερίσπαστοι!!!

Τι λέτε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: