Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Διαολομάτια (Devil Eyes)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 19 2014, 23:18

djkostas έγραψε:

Για το vstrom, για οπτικούς λόγους μόνο.
Το vstrom με μια καλή λάμπα και ρεύμα από την μπαταρία, κάνει παπάδες.



+650  Σωστός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 43
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 20 2014, 08:47

georgaras έγραψε:
djkostas έγραψε:

Για το vstrom, για οπτικούς λόγους μόνο.
Το vstrom με μια καλή λάμπα και ρεύμα από την μπαταρία, κάνει παπάδες.



+650  Σωστός
ΟΚ τα στρωματα εχουν καλα φωτα αλλα ο μεγαλυτερος εχθρος του καλου ειναι ο καλυτερος και πραγματικα με τους προτζεκτορες ειναι αλλου ο φωτισμος!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dadounis
Member
Member
dadounis

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Άνοιξη
Registration date : 18/03/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 20 2014, 09:40

Για ακόμα μία φορά σας παραθέτω το παρακάτω βιντεάκι για να καταλάβετε την διαφορά μεταξύ μαμά φώτων και φώτων με προτζέκτορες. Θα έλεγα ότι ίσως το "καλύτερα" απλά, αδικεί το αποτέλεσμα.


Harryvstrom έγραψε:
2,8 ή 3 ίντσες φοράμε???
Όπως γράφω παραπάνω φοράμε και 2,8 και 3 ίντσες προτζέκτορες. Αλλά:
1) Πρέπει να διευκρηνήσουμε αν εννοούμε το μέγεθος του φακού ή όλου του προτζέκτορα.
πχ Αν ο πωλητής γράφει 3 ίντσες προτζέκτορα, τότε εννοεί 2,8 ίντσες φακό. Πληροφοριακά μπορούμε να φορέσουμε και 3 ίντσες φακό και είναι  makakas makakas makakas (τσεκάρετε τους προτζέκτορες του apogt εδώ). Αλλά για να είστε σίγουροι πρέπει να μιλήσετε με τον πωλητή και να είστε συγκεκριμένοι ότι του λέτε για μέγεθος φακού (lens diameter).
2) Στο ebay όσο κι αν έψαξα δεν βρήκα φακό 3 ίντσες. Βρήκα όμως στο aliexpress.com. Δεν θέλω να πάρω κανέναν ακόμα στο λαιμό μου γιατί δεν τους έχω παραγγείλει ακόμα. Εν καιρό θα σας δώσω και feedback μόλις τους αγοράσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dadounis
Member
Member
dadounis

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Άνοιξη
Registration date : 18/03/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 10:38

Όπως σας έχω ήδη αναφέρει, παρήγγειλα τα δικά μου διαολομάτια από Κίνα και τελικά ήρθαν!!! cheers cheers cheers 
Από τότε που τα παρήγγειλα έκαναν έκαναν περίπου 7 εργάσιμες να μου έρθουν. Επέλεξα Fedex για μεταφορική, ευτυχώς δεν μου έκοψε την παραγγελία στο τελωνείο  ti! ti! 
Αν παραγγείλετε από Κίνα καλύτερα να επιλέξετε EMS (κινέζικο ταχυδρομείο), περίπου τις ίδιες μέρες θα πάρει για να έρθει και δεν θα ανησυχείτε για τελωνείο.
Λοιπόν φτάσαμε στο UNPACKING:
Το πακέτο όπως ήρθε:
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 244e5bq
Ξετυλίγουμε και...:
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 2jdmj4h
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Qnsayt
Ανοίγουμε κουτί και....
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 152euc2
παρατεταγμένα όλα.. (παρατηρήστε μπροστά από το χαρτόκουτο και τα διαφανή tire up... Ωραίος ο Κινέζος!)
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 K2zjp2
και τέλος για να καταλάβετε το μέγεθος του προτζέκτορα ορίστε:
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Qxm3bm
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 2nbylg6
Οι προτζέκτορες είναι 3 ίντσες όπως θα δείτε και παρακάτω στο link.

Στις πληροφορίες που θέλετε έχουμε τα εξής, αυτά που πήρα εγώ είναι αυτά. Το μαγαζί του πωλητή είναι αυτό. Μου φάνηκε αρκετά συμμαζεμένο και πολύ εξυπηρετικός σε αντίθεση με άλλους. Μην διστάσετε να χρησιμοποιήσετε το chat. Θα σας εξηγήσουν τα πάντα!
ΠΡΟΣΟΧΗ! Να διαβάζετε καλά τις περιγραφές των προϊόντων. Για παράδειγμα εδώ μου εξήγησε πως το προϊόν είναι χωρίς devil eye. Μου είπε αν θέλω να το παραγγείλω και να το πληρώσω αφού μου πει αυτός για να αυξήσει το κόστος του. Εδώ, να σας πω πως στην Αθήνα που το έψαξα η διαφορά με devil eye ήταν στα 70?, όπως καταλαβαίνετε μου κόπηκαν τα πόδια όταν ο Κινέζος μου είπε να αυξήσει το κόστος..... Λοιπόν όταν τον ρώτησα ήμουν κάπως έτσι: ti! 
Η απάντηση του Κινέζου ήταν 6$ ή 7$ αν θυμάμαι καλά.... Τα συμπεράσματα δικά σας!
Στο παραπάνω site θα βρείτε κι άλλους πολλούς προτζέκτορες, μην νομίζετε ότι διαφημίζω τον συγκεκριμένο πωλητή. Εξάλλου δεν τους έχω βάλει ακόμα πάνω για να δω ότι δουλεύουν. Κι αυτό θα γίνει σύντομα και θα ενημερωθείτε και για το κόστος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 58
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 11:14

καλοριζικα τα καινουργια σου ματακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


 EROS EROS EROS 

_________________
Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 11:19

Αντε με το καλό να τα βαλεις να μας πει και εντυπώσεις. Wink 

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 33ncnm10Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 33e6ee10Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 63u2ip10Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Amzm8k10Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 11:25

Kαλά ρε... Τι χρώμα πήγες & έβαψες τα νύχια σου.....



 bliax bliax bliax 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dadounis
Member
Member
dadounis

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Άνοιξη
Registration date : 18/03/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 11:28

hristos13gr έγραψε:
Kαλά ρε... Τι χρώμα πήγες & έβαψες τα νύχια σου.....



 bliax bliax bliax 
Έλα που δεν σ' αρέσει αφού εσύ μου δάνεισες το μανό.... kolaraki 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
boss
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
boss

Ηλικία : 53
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 07/07/2009

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 11:40

Καλοφορετα αδερφε ....
αλλο φως ..θα δεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.google.gr/maps/@40.6523365,22.9282255,3a,43.6y,86.3h
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 11:46

dadounis έγραψε:
hristos13gr έγραψε:
Kαλά ρε... Τι χρώμα πήγες & έβαψες τα νύχια σου.....



 bliax bliax bliax 
Έλα που δεν σ' αρέσει αφού εσύ μου δάνεισες το μανό.... kolaraki 


Εγώ σου είπα να βάψεις τα ψιλιγδαρσίματα στα κάγκελα της μηχανή... ΟΧΙ τα νύχια σου!!!
Αλλά που να αντισταθείς εσύ μωρή συκιά!!! Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dadounis
Member
Member
dadounis

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Άνοιξη
Registration date : 18/03/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 11:56

hristos13gr έγραψε:
dadounis έγραψε:
hristos13gr έγραψε:
Kαλά ρε... Τι χρώμα πήγες & έβαψες τα νύχια σου.....



 bliax bliax bliax 
Έλα που δεν σ' αρέσει αφού εσύ μου δάνεισες το μανό.... kolaraki 


Εγώ σου είπα να βάψεις τα ψιλιγδαρσίματα στα κάγκελα της μηχανή... ΟΧΙ τα νύχια σου!!!
Αλλά που να αντισταθείς εσύ μωρή συκιά!!! Razz 
Μωρή φτερού γιατί trollaρεις ακατάπαυστα;;;; Ξέρεις ποιον μου θυμίζεις;; YOU! YOU! YOU! 
Ζηλεύεις τα καινούρια μου ματάκια.......
Θα σε φτιάξω εγώ το απόγευμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 13:46

Καλά ρε δεν ντρέπεσαι 2 μέτρα παλικάρι να βάφεις τα νύχια σου! Μπέρδεψες τα νύχια σου με τα κάγκελα? Άντε και στην επόμενη που βγάλεις μετά από την τοποθέτηση, με κραγιόν και φούστα!!!! affraid  affraid 
 Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz 











Πάντως μούφα φως βγάζουν, το ξέρω από το δικά μου.... bliax
ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!Πεταμένα λεφτά...
Βάλε δύο ξένον να στραβώνεις τον κόσμο, που θες και προτζέκτορες!!!!! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 14:10

Αρχικά καλοφόρετα και φυσικά περιμένουμε φωτο να τα ζηλέψουμε μιας και μας ενδιαφέρει το θέμα , τώρα οσον αφορά τα νύχια...
                      ...
                         ...
                            ...να μην ντρέπεσαι για τίποτα ...παλικάρι μου ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΔΗΜΑΡΧΟΣ !!!



αν και στο χεράκι σου θα ταιριαζε καλύτερα το "λαχανί" χρωματάκι....θα σε τόνιζε  YOU! YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 14:36

Delta.S έγραψε:
Αρχικά καλοφόρετα και φυσικά περιμένουμε φωτο με "λαχανί" ταγεράκι να τα ζηλέψουμε μιας και μας ενδιαφέρει το θέμα

αν και στο χεράκι σου θα ταιριαζε καλύτερα το "λαχανί" χρωματάκι....θα σε τόνιζε  YOU! YOU! YOU!
+650!!!! Αλλά ότι και να κάνεις το αυτοκίνητο δεν θα σου το δώσει για βόλτα... Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dadounis
Member
Member
dadounis

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Άνοιξη
Registration date : 18/03/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 14:47

apogt έγραψε:
Delta.S έγραψε:
Αρχικά καλοφόρετα και φυσικά περιμένουμε φωτο με "λαχανί" ταγεράκι να τα ζηλέψουμε μιας και μας ενδιαφέρει το θέμα

αν και στο χεράκι σου θα ταιριαζε καλύτερα το "λαχανί" χρωματάκι....θα σε τόνιζε  YOU! YOU! YOU!
+650!!!! Αλλά ότι και να κάνεις το αυτοκίνητο δεν θα σου το δώσει για βόλτα... Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 644705
Σας τρώει το κωλαράκι σας... kolaraki kolaraki kolaraki slapping slapping slapping 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sifounas
Administrator
Administrator
Sifounas

Ηλικία : 58
Τόπος : ΜΕΛΙΣΣΙΑ
Registration date : 25/02/2011

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 14:51

dadounis έγραψε:
apogt έγραψε:
Delta.S έγραψε:
Αρχικά καλοφόρετα και φυσικά περιμένουμε φωτο με "λαχανί" ταγεράκι να τα ζηλέψουμε μιας και μας ενδιαφέρει το θέμα

αν και στο χεράκι σου θα ταιριαζε καλύτερα το "λαχανί" χρωματάκι....θα σε τόνιζε  YOU! YOU! YOU!
+650!!!! Αλλά ότι και να κάνεις το αυτοκίνητο δεν θα σου το δώσει για βόλτα... Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 644705
Σας τρώει το κωλαράκι σας... kolaraki kolaraki kolaraki slapping slapping slapping 

άστους να λένε ,περί ορέξεως.............................κολοκυθόπιτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αγορινααααααααααααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 EROS EROS EROS 

_________________
Οι μεγάλοι είναι μεγάλοι μόνο επειδή εμείς είμαστε γονατιστοί.
Pierre-Joseph Proudhon, 1809-1865, Γάλλος αναρχικός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26 2014, 15:01

Είσαι δυναμίτης!!!!!!
[/quote]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 28 2014, 17:36

κανένα νέο ??felix 
καμμιά φωτο ??felix 
τίποτα ?? felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dadounis
Member
Member
dadounis

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Άνοιξη
Registration date : 18/03/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 28 2014, 21:10

Ανυπόμονο αγόρι.  Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apogt
moderator
moderator
apogt

Ηλικία : 45
Τόπος : Άνοιξη
Registration date : 19/03/2011

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 28 2014, 23:47

Delta.S έγραψε:
κανένα νέο ??felix 
καμμιά φωτο ??felix 
τίποτα ?? felix

Δεν σου είπα το καλύτερο τα δακτυλίδια τελικά είναι λαχανί και δεν μας έλεγε για να μας κάνει έκπληξη!!! Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delta.S
gold member
gold member
Delta.S

Ηλικία : 55
Τόπος : Υμηττος
Registration date : 09/10/2009

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 03 2014, 22:01

apogt έγραψε:
Delta.S έγραψε:
κανένα νέο ??felix 
καμμιά φωτο ??felix 
τίποτα ?? felix

Δεν σου είπα το καλύτερο τα δακτυλίδια τελικά είναι λαχανί και δεν μας έλεγε για να μας κάνει έκπληξη!!! Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 644705

 yeye Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 2cek8wo yeye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dadounis
Member
Member
dadounis

Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Άνοιξη
Registration date : 18/03/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04 2014, 13:30

Πάρτε μια μικρή γεύση... Θα έρθουν κι άλλες εν καιρό!!! Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil 
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 208tukn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papanick
Member
Member
papanick

Ηλικία : 62
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/07/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04 2014, 14:03

OK OK 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sailing
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Sailing

Ηλικία : 46
Τόπος : Μαρούσι
Registration date : 15/06/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04 2014, 14:38

Καλορίζικα ρε φίλε......πανέμορφα φαίνονται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorlesvos
Member
Member
giorlesvos

Ηλικία : 40
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 18/07/2010

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04 2014, 14:44

Ωρε φωτιές που ανάβετε!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Διαολομάτια (Devil Eyes)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: