Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Διαολομάτια (Devil Eyes)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
chrisptol

chrisptol

Ηλικία : 36
Τόπος : Αττική-Πτολεμαϊδα
Registration date : 21/04/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 14 2016, 21:37

Θα τα παραγγείλω σήμερα να δώ την δέσμη. Και εμένα με απασχολεί λίγο ο φακός που είναι 1,5 ιντσες, αλλα πρίν βάλω κανονικούς με 2,5 και 3'' λεω να πειραματιστώ με αυτά.. Σε αρκετές φώτο που έχω δεί στο Google δείχνει αρκετά καλή δέσμη (αν είναι αληθινες βεβαια).. Έχω ηδη Xenon στο αμάξι (Η4 εχω και εκεί), θα το τεστάρω και θα παραθέσω φώτο προσεχώς, όταν με το καλό το παρω στα χέρια μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 14 2016, 21:42

προσωπικα βλεποντας το σκεφτηκα το γνωστο σε ολους ''αρμεγε λαγους και κουρευε χελωνες''

δλδ. τι αλλο θα φτιαξουν αυτοι οι κινεζοι ρε φιλε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrisptol

chrisptol

Ηλικία : 36
Τόπος : Αττική-Πτολεμαϊδα
Registration date : 21/04/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 14 2016, 23:23

Δεν ξέρω φίλε.. πραγματικά μπορουν να φτιάξουν οτι κατεβάσει το μυαλό τους.. Ασχετα οτι με την λέξη ποιότητα είναι λίγο μαλωμένοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kokkonisant



Ηλικία : 57
Τόπος : Αθήνα-Σεπόλια & Γιάννενα Ζαγόρια
Registration date : 16/04/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 14 2016, 23:35

Εδώ τα έχει πιό φθηνά:

http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160114130925&SearchText=H4+Mini+HID+bi-xenon+projector+lens
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrisptol

chrisptol

Ηλικία : 36
Τόπος : Αττική-Πτολεμαϊδα
Registration date : 21/04/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 10 2016, 15:49

Καλησπέρα συμφορουμίτες.. Φέρνω καλά και κακά νέα σχετικά με τα mini projectors. Παρέλαβα χθές το προτζεκτορακι, και βούρ στο Γκαράζ για να το δοκιμάσω.. Η δοκιμή έγινε στο αμάξι γιατί εκει εχω Xenon-ballast και τα σχετικά.. Το περνάω λοιπόν σε 2 λεπτά, ανάβει και μένω με ένα τρελό χαμόγελο... Η δέσμη πολύ ικανοποιητική όπως τους μεγάλους.. Η εγκατάσταση πανευκολη... Πεντακάθαρο φώς παντού και δέσμη λες και έχει κοπεί με διαβήτη. Μικρή σκάλα τέλεια, μεγάλη αρκετά καλή πλησιάζει το τέλειο.. Σινιάλο ακαριαίο εννοείται... Το βγάζω και πάω να το βάλω στην μηχανή μονο για να δώ πως μπαίνει... Και εκεί ξενερώνω.. Δεν μπαίνει για μολις ένα χιλιοστό.. Παράγγειλα σαν δείγμα αυτό με 38mm διαμετρο ενώ βγαίνει και ένα 37mm.. πιστέυω οτι εκείνο θα μας κάνει.. Για όσους δεν θέλουν να ασχοληθούν να ανοίξουν το φανάρι είναι η Value for money επιλογή.. Το συστήνω σε όλους.. Θα ανεβαζα και φώτο αλλα δεν ξέρω.. Αν θέλει κάποιος να ανεβάσει για μένα πολυ ευχαρίστως να του στείλω σε ένα e-mail για να δείτε όλοι το αποτέλεσμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leris

leris

Ηλικία : 34
Τόπος : Thessaloniki
Registration date : 25/06/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 10 2016, 16:27

Εννοεις πως τα μικροτερα θα τα ειχες βαλει στο μηχανακι χωρις να ανοιξεθς το φαναρι?? Shocked
Αρχιζει να γινεται ενδιαφερον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 39
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 10 2016, 17:14

https://www.vstromhellasforum.com/t29610-topic δες είναι πολύ απλό

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 33ncnm10Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 33e6ee10Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 63u2ip10Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Amzm8k10Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrisptol

chrisptol

Ηλικία : 36
Τόπος : Αττική-Πτολεμαϊδα
Registration date : 21/04/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 10 2016, 17:35

Leris αυτα τα έβαλα στο αμαξι χωρις να ανοίξω το φανάρι..Είναι μόλις 1,5 ιντσες. Είναι Plug&play.. Είναι και για μηχανή, ίσως να σκάλωσε μόνο στο στρώμα. Για πολύ λίγο δεν μπήκε.  Παράγγειλα αλλα 2 με 37mm για την μηχανή, και αλλο 1 για το αμάξι με 38mm οπως το πρώτο..

Απλή Xenon και προτζεκτορακι
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 9a9w69

Σκέτο προτζεκτορακι μικρή σκάλα
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 219xdmf

Σκέτο προτζεκτορακι μεγάλη σκάλα
Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 20fcc94

και φώτο πως φαίνεται.

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Jp8u9v


Ελπίζω να καταλάβατε... να προσθέσω οτι έκανα focus με το κινητο πανω στο φώς και η δέσμη και ο φωτισμός, αδικείται.. Εχει πολύ πιο ωραίο αποτελεσμα

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 333znet

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Jzfo2f
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leris

leris

Ηλικία : 34
Τόπος : Thessaloniki
Registration date : 25/06/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 10 2016, 18:38

Πανω που θα στις ανεβαζα εγω.
Ωραιο φαινεται το αποτελεσμα.
Θα σχολιασουν σε λιγο βεβαια και οι πιο ειδικοι.
Απο που τις πηρες?

Edit. Ακυρο το βρηκα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IKARUS
Member
Member
IKARUS

Ηλικία : 53
Τόπος : Καπου ψιλα με θεα
Registration date : 26/01/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 10 2016, 21:55

Ελα τώρα και ζηλεψα, γίνεται να κανεις τη παραγκελια σου επι δυο? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrisptol

chrisptol

Ηλικία : 36
Τόπος : Αττική-Πτολεμαϊδα
Registration date : 21/04/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11 2016, 01:13

IKARUS και μενα την παραγγελία αλλος μου την εκανε, γιατι κανει ενα κολπακι με το PayPal... Αν την εκανα εγω πολυ ευχαριστως να στο εκανα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 59
Registration date : 30/08/2013

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11 2016, 01:16

Ως εδώ όλα φαίνονται καλά! Αν και προς στα δεξιά θα έπρεπε να ανυψώνεται λίγο ακόμα η δέσμη.
Στο δρόμο θα φανεί τι κάνουν πραγματικά. Σε αστικό περιβάλλον και σε σκοτεινό επαρχιακό δρόμο. Σε πολύ μεγάλες και σκοτεινές ευθείες.
Αυτές οι λάμπες είναι 6000Κ;
Υπάρχουν και άλλες αποχρώσεις;

Μακάρι αυτή να είναι η λύση που ψάχνει πολύς κόσμος!..
sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrisptol

chrisptol

Ηλικία : 36
Τόπος : Αττική-Πτολεμαϊδα
Registration date : 21/04/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11 2016, 01:40

Χείρων, μην περιμενεις απο ενα προτζεκτορακι 1,5'' να βγάλει δέσμη όπως μια mercedes S500 (ενδεικτικα το αναφέρω, μιτσουμπισακιας είμαι success success ), εδώ και αυτή που έβγαλε απορώ πως την έβγαλε μια σταλια πράμα... Όντως δεξια θα έπρεπε να είναι λίγο πιο ψιλά το παρατήρησα.. Αλλα αυτά είναι λεπτομέρειες. Σημερα που πήγα δουλειά με το αμάξι, είχα το προτζεκτορακι πάνω για δοκιμή.. Μονοφθαλμος πήγα για να δω πως φαίνεται... Σε σκοτείνο δρόμο χωρίς καθόλου φωτισμό είναι απλά τέλεια ακομα και μονο με μία λάμπα και σε μεγάλη σκοτεινή ευθεία ήταν σούπερ χωρίς να θολώσει η δέσμη.. Και η μεγάλη σκάλα μια χαρα είναι.. Ναί βγαίνουν και σε άλλες αποχρώσεις κ αυτή που έχω ειναι 6000Κ... Επίσης να αναφέρω οτι η λάμπα απο πίσω βγαίνει, και απόσο έψαξα είναι Η3. Για μένα πάντως αξίζει.. 16? κάνει.. μαζί με την λάμπα, αλλα δεν έχει τα ballast.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χείρων
Member
Member
Χείρων

Ηλικία : 59
Registration date : 30/08/2013

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11 2016, 14:44

chrisptol έγραψε:
Χείρων, μην περιμενεις απο ενα προτζεκτορακι 1,5'' να βγάλει δέσμη όπως μια mercedes S500 (ενδεικτικα το αναφέρω, μιτσουμπισακιας είμαι success success ), εδώ και αυτή που έβγαλε απορώ πως την έβγαλε μια σταλια πράμα... Όντως δεξια θα έπρεπε να είναι λίγο πιο ψιλά το παρατήρησα.. Αλλα αυτά είναι λεπτομέρειες.

Σωστά!
Ίσως μία λεπτή επέμβαση στο κλαπετάκι να διορθώσει το πρόβλημα στα δεξιά. Ψιλοχρειάζεται γιατί φωτίζει καλύτερα τις πινακίδες


chrisptol έγραψε:
..... Επίσης να αναφέρω οτι η λάμπα απο πίσω βγαίνει, και απόσο έψαξα είναι Η3. Για μένα πάντως αξίζει.. 16? κάνει.. μαζί με την λάμπα, αλλα δεν έχει τα ballast.

Δηλαδή πως βγαίνει και πως είναι Η3; Δεν είναι Η4;
scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11 2016, 15:51

Προφανως χρησιμοποιει λαμπτηρες Η3 μεσα σε "καβουκι" απο Η4.

Χρησιμοτατη μοντα, θα μελετηθει αμεσα για τοποθετηση στον γερο-Μπαμπη τον Τενερε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
IKARUS
Member
Member
IKARUS

Ηλικία : 53
Τόπος : Καπου ψιλα με θεα
Registration date : 26/01/2012

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11 2016, 20:31

K0k0$ tis Aravias έγραψε:
Προφανως χρησιμοποιει λαμπτηρες Η3 μεσα σε "καβουκι" απο Η4.

Χρησιμοτατη μοντα, θα μελετηθει αμεσα για τοποθετηση στον γερο-Μπαμπη τον Τενερε.


Και τα κανονικά ξένων που φοραω με καβούκι είναι και με μαγνιτη πίσω που πηγαινοέρχεται η λάμπα!


Ενιγουει θα κάνουμε καμια ομαδική? Με ενδιαφέρουν οι λάμπες! Που είναι ο Ραφαιλ? Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tuluba

tuluba

Τόπος : Αθήνα
Registration date : 08/05/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11 2016, 20:37

Και εμενα με ενδιαφερει αλλα πρεπει να βρουμε πακετακι με μπαλαστ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrisptol

chrisptol

Ηλικία : 36
Τόπος : Αττική-Πτολεμαϊδα
Registration date : 21/04/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Φεβ 17 2016, 20:51

Φιλε tuluba πρεπει να βρεις το προτζεκτορακι με διαμετρο φακου 37mm πρωτα για να χωρεσει μεσα. Βεβαια σκεφτηκα οτι κ με αυτο αν ανοιξουμε λιγο την πατουρα απο το φαναρι του vstrom θα μπει. Αλλα ισως πεσουν τριματα μεσα στο φαναρι. Τα ballasts τα βρισκεις παντου, εχει βρωμισει ο τοπος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cobrakleo

cobrakleo

Ηλικία : 35
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/11/2015

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Μαρ 14 2016, 10:46

πολυ καλη και οικονομικη λυση φαινεται... μολις τοποθετησεις στο strom περιμενουμε εντυπωσεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrisptol

chrisptol

Ηλικία : 36
Τόπος : Αττική-Πτολεμαϊδα
Registration date : 21/04/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Μαρ 14 2016, 13:57

Στο αμαξι που τα εβαλα εχουν απιστευτο φως. Και αποσταση και δεσμη αγγιζει την δεσμη ενος καλου OEM. Σε συγκριση με smart του 2009 εχω πολυ καλο φως και το δικο μου δεν χαλαει η δεσμη σε μεγαλη αποσταση οπως του smart που υστερει. Εμενα και σε μεγαλη αποσταση ειναι λες και το εκοψες με διαβητη. Εχω βρει νεο προτζεκτορακι που θα παραγγειλω και πιστευω οτι θα χωρεσει μια χαρα αντε με λιγο ζορι. Γιατι και αυτο που πηρα τωρα με λιγο ζορι μπαινει μια χαρα απλα τα καλωδιακια που ειναι για εναλλασουν μεγαλη μικρη φθαρθηκαν. Το νεο εχει αλλη δομη και δεν φθειρονται. Θα εχω νεα συντομα. Επίσης φιλε ΧΕΙΡΩΝ, το θέμα στα δεξιά που είδες στις εικόνες λύθηκε, δεν είχε πατήσει καλά η λάμπα πάνω στο προτζεκτορακι...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την chrisptol στις Δευ Μαρ 14 2016, 22:25, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cobrakleo

cobrakleo

Ηλικία : 35
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/11/2015

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Μαρ 14 2016, 22:23

Εψαξα και εγω και βρηκα δυο τετοια projectorακια... ενα με 38mm και ενα με 37mm... το μικρο θα χωραει χωρις αλλες τροποποιησεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrisptol

chrisptol

Ηλικία : 36
Τόπος : Αττική-Πτολεμαϊδα
Registration date : 21/04/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Μαρ 14 2016, 22:34

Το θέμα παιχταρά μου στο 37άρι είναι ότι η λάμπα απο πίσω σύμφωνα με τον πωλητη που επικοινώνησα με E-mail, με είπε οτι δεν αλλάζει αν καεί... Αν θές πόσταρε το Link απο αυτά που κοιτάς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cobrakleo

cobrakleo

Ηλικία : 35
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/11/2015

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Μαρ 15 2016, 20:19

chrisptol έγραψε:
Το θέμα παιχταρά μου στο 37άρι είναι ότι η λάμπα απο πίσω σύμφωνα με τον πωλητη που επικοινώνησα με E-mail, με είπε οτι δεν αλλάζει αν καεί... Αν θές πόσταρε το Link απο αυτά που κοιτάς

Η λαμπα αλλαζει σιγουρα... το θεμα και το ερωτημα ειναι αν οντως υπαρχει τετοιο projectoraki με 3,7cm αντι για 3,8. καποια ετσι γραφουν αλλα εμπιστευεσαι σχιστοματη? το 3,8 ουτε σφηνωτα δεν εμπαινε στο strom?

παραθετω αυτα που βρηκα εγω...
http://www.ebay.com/itm/Mini-H4-HID-High-Low-Hi-Lo-Beam-Bi-Xenon-Projector-Lens-Headlight-Light-Bulb-Kit-/262246621401?hash=item3d0f1de0d9:g:cr0AAOSwKtlWnL5I&vxp=mtr
http://www.ebay.com/itm/2x-1-5-Mini-Projector-Lens-H4-BI-XENON-HID-Hi-Lo-Car-Motorcycle-Lamp-Bulb-New-/131753037093?hash=item1ead17cd25:g:Ga4AAOSwh-1W58J4&vxp=mtr
http://www.ebay.com/itm/1-5-Mini-Projector-Lens-H4-Bulb-BI-XENON-HID-Lamp-High-Low-Car-Motorcycle-Bulb-/222042308386?hash=item33b2c0bf22:g:dHMAAOSwwbdWMYEU&vxp=mtr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chrisptol

chrisptol

Ηλικία : 36
Τόπος : Αττική-Πτολεμαϊδα
Registration date : 21/04/2014

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Μαρ 15 2016, 22:28

Το τριτο λινκ ειναι αυτα που εχω εγω. Με ζορι μπηκε. Αλλα επειδη εχει τα καλωδιακια γυρο απο τον ανακλαστηρα του οπως το εβαζα τα εξυσε και τα γυμνωσε. Βρηκα αλλα που δεν το εχουν αυτο το προβλημα και λογικα θα μπαινει με λιγο ζορι οπως μπηκε αυτο που πηρα εγω. Οσο για το 37mm ναι ισως να μην ειναι 37mm αλλα το θεμα ειναι να αλλαζει η λαμπα. Το δικο μου στην φωτο ο κινεζος το δειχνει και με την λαμπα εξω. Το πρωτο λινκ την εχει σαν ενσωματωμενη. Παραυτα ειμαι σιγουρος οτι ειναι και αυτη H3 και το εχει πιο συμμαζεμενο το πισω μερος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cobrakleo

cobrakleo

Ηλικία : 35
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 28/11/2015

Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαολομάτια (Devil Eyes)   Διαολομάτια (Devil Eyes) - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 19 2016, 18:09

Μολις εγινε η αγορα http://www.ebay.com/itm/161863597186?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

μολις τοποθετηθουν θα εχουμε νεωτερα... παντως το paypal πρεπει να λειτουργει ξανα κανονικα για ελλαδα γιατι τα αγορασα κανονικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Διαολομάτια (Devil Eyes)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 7 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: