Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αυγουστος...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 11 2012, 18:54

Περαστικά και αγύριστα αδερφέ ! "τυχερός" μες την ατυχία σου ,γιατι θα μπορούσαν νά ναι και χειρότερα ! affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 11 2012, 19:32

Αφού είσαι καλα όλα τα άλλα είναι ασήμαντα !!!!

Περαστικά και ποτέ ξανά και σε κανέναν !!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 11 2012, 21:49

κώλοδιασταύρωση με αμφίβολη προτεραιότητα, που δεν βγάζεις άκρη με τίποτα, για να την περάσεις παίζεις τζόκερ ! (11 χρόνια την πέρναγα με το υπηρεσιακό) το θέμα είναι ότι είσαι εσύ καλά, αλλά δυστυχώς ο Αύγουστος πάντα θα έχει και ένα μαλάκα στη γωνία να σε περιμένει. περαστικά και αγύριστα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 11 2012, 22:00

πρώτα απ'όλα, φυσικά ευτυχώς που είσαι εσύ καλά, και γρήγορα περαστικά και σε δεύτερο επίπεδο, ελπίζω η ζημιά στη μηχανή να είναι πολύ μικρότερη από την αρχική εκτίμηση

όντως τον Αύγουστο είναι δράμα η κατάσταση..και ειδικά αν βρέξει κιόλας όπως σήμερα δεν είναι να χρησιμοποιήσεις για κανενα λόγο τη μηχανή.. :S
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vstromidhs
Member
Member
Vstromidhs

Ηλικία : 35
Τόπος : Καβάλα-Κομοτηνή
Registration date : 25/11/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 11 2012, 22:05

Περαστικά σου φίλε και ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ, αφού είσαι καλά μην ανησυχείς, τα πλαστικά ξαναφτιάχνονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GD
Member
Member
GD

Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 15/03/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 11 2012, 22:52

Περαστικά φιλαράκο.Τι να πεις μας έχει βαρέσει η ζέστη στο κεφάλι...ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 11 2012, 23:24

Χθες γυρνώντας από τη δουλειά αργά σχετικά για την εποχή (22:00) είχα αντίστοιχη κουβέντα με τη σύζυγο, το ότι από τις αρχές του καλοκαιριού με έχει πιάσει φόβος.
Ο κόσμος είναι επικίνδυνος.

Ολόκληρο χειμώνα πέρασα με τη μηχανή και το αδιάβροχο και δεν κινδύνεψα ούτε μία φορά.
Πλέον τρομάζω και προσέχω όσο δεν πάει.

Κουβέντα γιατρού προχθές αν έχουν περισσότερα ατυχήματα τώρα ή το χειμώνα, "τώρα, ο πληθυσμός κινείται".

Οι δρόμοι είναι γυαλί, ο κόσμος υποφέρει από τη ζέστη και γενικώς θέλει μεγάλη προσοχή.

Κωστή, περαστικά και να είσαι πάντα καλά και όρθιος.


Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 02:41

Περαστικά φιλαράκο και ποτέ ξανά.
Με το καλό να επανέλθετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 07:02

Σκατα....ρε φίλε!
Περαστικά και γρήγορα εύχομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 09:54

περαστικα ρε φιλε και αγυριστα να ναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 10:29

Σας ευχαριστω ολους ρε παιδες!

Εγω ειμαι ηδη καλυτερα, εχει μεινει ενας πονος στο θωρακα-πλευρα που με ενοχλει κυριως στον υπνο και λιγο στις κινησεις.

Τα ποδια μου εξακολουθουν να πονανε και δεν ξερω γιατι!!! Ειμαι σιγουρος οτι δεν τα χτυπησα!



Απο εδω και περα ξεκιναει το παιχνιδι με τις ασφαλιστικες... Ευτυχως ο κολλητος μου ειναι δικηγορος που συνεργαζεται και με τις 2...


Η δικη μου εχει σιγουρα ολο το μπροστινο για πεταμα (καλαμια και τιμονοπλακες). Δαγκανες 4πιστονες μαλλον τη γλυτωσανε. Τα φαναρια μαλλον τη γλυτωσανε αλλα το φερινγκ εχει παρει, και πιθανον να εχει παρει και η βαση του. Απο εκει και περα παμε για μασπιε, λεβιε, μανετες, πλαστικα κτλ.

Αυγουστος... - Σελίδα 2 7764033478_fe6f7d744d

Αυγουστος... - Σελίδα 2 7764034488_51563730dc

Αυγουστος... - Σελίδα 2 7764032790_5586fb2baf

Αυγουστος... - Σελίδα 2 7764032222_6021cbdf13

Αυγουστος... - Σελίδα 2 7764029158_728a3d3b28



Το φαναρι με το παλλομενο πορτοκαλι το ειχα εγω, το οποιο και σεβαστηκα. Παραχωρησα προτεραιοτητα σε ολους και περασα μετα.

Αυγουστος... - Σελίδα 2 7764032912_c40b7f2986_z

Οταν λεω οτι σκεφτηκα εκεινη τη στιγμη οτι ο τυπος θελει να με εμβολισει, το εννοω. Εκανε αυτη την αποτομη κινηση και εκοψε το τιμονι κατα πανω μου. Και αν υπερβαλω και δεν ημουν οντως τοσο μπροστα, τη διαχωριστικη νησιδα της Καβαλας την ειχα περασει σιγουρα. Και εκεινος ειναι υποχρεωμενος να παραμεινει στην λωριδα του μεχρι το νοητο κεντρο του κομβου, δλδ τη νησιδα. Με αλλα λογια, ειχε μπει στο αντιθετο ρευμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 11:32

Τι να πω ρε Κωστή,

περαστικά και Δόξα τον Θεό που δεν χτύπησες....τα υπόλοιπα γνωστά...σίδερα είναι θα τα φτιάξεις...Υπομονή και περαστικά man!

_________________
Αυγουστος... - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis


Έχει επεξεργασθεί από τον/την morfeas στις Κυρ Αυγ 12 2012, 18:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 11:43

για να ήθελε να σε εμβολίσει μάλλον από παραδίπλα φιλοξενία (Δαφνί) είχε βγει για τη βόλτα του.το πιο πιθανό είναι αυτό που κάνουν πολλοί, οι οποίοι θέλουν να προλάβουν το φανάρι αυτό, κατεβαίνοντας την Παπανδρέου: δηλαδή να έκοψε απότομα το τιμόνι αριστερά για να προλάβει να μπει στην Καβάλας. όπως και να έχει, εφόσον σε χτύπησε σε εκείνο το σημείο, είναι δικό του το φταίξιμο. το θέμα είναι τι κατέγραψε η Τροχαία λοιπόν. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
plumberfx
Member
Member
plumberfx

Ηλικία : 47
Τόπος : Aθηνα - Νεα Σμυρνη
Registration date : 21/10/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 11:57

περαστικα και απο μενα φιλε μου, ποτε ξανα...σιδερενιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 12:01

Ακριβως, αυτο εκανε...

Η τροχαια εκατσε και κατεγραψε με ταινιες και τα συναφη το σημειο της προσκρουσης. Ο κολλητος μου εχει βγαλει και φωτο. Εγω ημουν ξαπλωμενος σχεδον στο 1μ απο το πεζοδρομιο με το βουλκανιζατερ. Σημερα θα παω στο σαντουιτσαδικο που ειναι εκει διπλα να ρωτησω για μαρτυρες. Τα εχω παρει τοσο πολυ στο κρανιο που σκεφτομαι και το ποινικο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 12:09

αν το έχει καταγράψει σωστά η Τροχαία, έχεις ήδη μεγάλο πλεονέκτημα. στην περίπτωση που ο άλλος κάνει το παγώνι, θα χρειαστείς μάρτυρες, αυτό είναι σίγουρο. όπως και να έχει μην το αφήσεις, να το κυνηγήσεις όπως και όσο μπορείς (παθών γαρ), μην περιμένεις μπέσα σε αυτές τις εποχές. Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 17:06

kalampokas έγραψε:
αν το έχει καταγράψει σωστά η Τροχαία, έχεις ήδη μεγάλο πλεονέκτημα. στην περίπτωση που ο άλλος κάνει το παγώνι, θα χρειαστείς μάρτυρες, αυτό είναι σίγουρο. όπως και να έχει μην το αφήσεις, να το κυνηγήσεις όπως και όσο μπορείς (παθών γαρ), μην περιμένεις μπέσα σε αυτές τις εποχές. Evil or Very Mad

θα συμφωνήσω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chriss

Chriss

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα-Ηγουμενίτσα
Registration date : 16/09/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 17:27

Περαστικα σου Κωστα και ελπιζω να ξεμπερδεψεις ανεξοδα κ γρηγορα. Υπομονη κ επιμονη φιλε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 18:27

Καλα ξεκιναμε...

Επικοινωνησα τωρα με τον πιτσιρικα-οδηγο, και μου λεει "θα κανω αρνητικη δηλωση γιατι το αμαξι μου εγινε σμπαραλια- και δε σε ειδα ρε φιλε".

Ουτε ενα τηλεφωνο να δει τι κανω, εγω εψαξα και τον βρηκα μεσω τροχαιας.


Παμε λοιπον για ποινικη διωξη... Ετσι, μονο και μονο επειδη ο τυπος ειναι μ@κ@κ@ς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 18:50

Κάτι τέτοιοι "άντρες" θέλουν γενικότερο σμπαράλιασμα....παλιο@δάκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostastsek912
Member
Member
kostastsek912

Ηλικία : 48
Τόπος : ΗΠΕΙΡΟΣ
Registration date : 11/10/2010

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 19:38

K0k0$ tis Aravias έγραψε:
Καλα ξεκιναμε...

Επικοινωνησα τωρα με τον πιτσιρικα-οδηγο, και μου λεει "θα κανω αρνητικη δηλωση γιατι το αμαξι μου εγινε σμπαραλια- και δε σε ειδα ρε φιλε".

Ουτε ενα τηλεφωνο να δει τι κανω, εγω εψαξα και τον βρηκα μεσω τροχαιας.


Παμε λοιπον για ποινικη διωξη... Ετσι, μονο και μονο επειδη ο τυπος ειναι μ@κ@κ@ς.


Αποψη μου...ξηγησου πονοκεφαλους,πονους στη μεση και ψυχολογικο σοκ και κυνηγα τον στα αστικα δικαστηρια (για τη ψυχικη οδύνη ζητας ότι ποσο γουσταρεις).Μιλα και με εναν δικηγορο τωρα που ειναι νωρις,μαζεψε και κανα πιστοποιητικο απο νοσοκομειο και πες του δικηγορου να τον παρει ενα τηλεφωνο και να του εξηγησει τι εχει να πληρωσει...να δεις οτι τοτε θα κανει με τη μια δηλωση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 20:12

K0k0$ tis Aravias έγραψε:
Καλα ξεκιναμε...

και μου λεει "θα κανω αρνητικη δηλωση γιατι το αμαξι μου εγινε σμπαραλια- και δε σε ειδα ρε φιλε".
Shocked Shocked Shocked Τι λέει ο Παπάρας... έλεος ρε πούστη μου...αν είναι δυνατόν...

Πως έχουμε καταντήσει έτσι σαν λαός...μα να μην έχει τα @ρχιδια να πει Ναι έφταιγα φίλε μου θα σου κάνω δήλωση...δηλαδή άμα πάθαινες χτύπα ξύλο κάτι χειρότερο τι θα έλεγε sorry σε σκότωσα, πλήρωσε μου το αμάξι γιατί δεν σε είδα...??


Κώστα κυνήγησε το και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε. Τα έχω περάσει και εγώ πριν χρόνια αλλά στο τέλος αποζημιώθηκα στο δικαστήριο και με το παραπάνω... άργησα, αλλά τα πήρα. Υπομονή και σου εύχομαι να ξεμπερδέψεις όσο πιο γρήγορα γίνεται... κράτα το ότι είσαι καλά στην υγεία σου και όλα τα υπόλοιπα θα τακτοποιηθούν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
socrates
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
socrates

Τόπος : Αθήνα, Χαλκίδα
Registration date : 25/06/2010

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 20:56

Αχχχ και να 'ξερε που έμπλεξε το παλικάρι. Κωστή μην διστάσεις να αναφέρεις τα πράγματα ως έχουν στα σωστά άτομα και είμαι σίγουρος ότι θα βρεις το δίκιο σου έστω και αν πάρει χρόνο.

Ξέρω το φιλότιμο σου αλλά είναι μέχρι και ο άλλος να αγγίξει ευαίσθητες χορδές σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 21:04

kostastsek912 έγραψε:
K0k0$ tis Aravias έγραψε:
Καλα ξεκιναμε...

Επικοινωνησα τωρα με τον πιτσιρικα-οδηγο, και μου λεει "θα κανω αρνητικη δηλωση γιατι το αμαξι μου εγινε σμπαραλια- και δε σε ειδα ρε φιλε".

Ουτε ενα τηλεφωνο να δει τι κανω, εγω εψαξα και τον βρηκα μεσω τροχαιας.


Παμε λοιπον για ποινικη διωξη... Ετσι, μονο και μονο επειδη ο τυπος ειναι μ@κ@κ@ς.


Αποψη μου...ξηγησου πονοκεφαλους,πονους στη μεση και ψυχολογικο σοκ και κυνηγα τον στα αστικα δικαστηρια (για τη ψυχικη οδύνη ζητας ότι ποσο γουσταρεις).Μιλα και με εναν δικηγορο τωρα που ειναι νωρις,μαζεψε και κανα πιστοποιητικο απο νοσοκομειο και πες του δικηγορου να τον παρει ενα τηλεφωνο και να του εξηγησει τι εχει να πληρωσει...να δεις οτι τοτε θα κανει με τη μια δηλωση...

+ρολόι σπασμένο
+μπουφαν σκισμένο
+παντελόνι, μπότες, κράνος
+λεφτά για ταξί για τις επαγγελματικές υποχρεώσεις που καλύπτεις εδώ στην Ελλάδα (μάζευε αποδείξεις κάθε μέρα)
+ότι άλλο....


υπομονή και επιμονή...
αφού υπάρχει η σήμανση, και είναι με το μέρος σου, θα δικαιωθείς...

εντιτ: μήπως είναι και η ώρα να κάνεις και όλες εκείνες τις προληπτικές εξετάσεις που ήθελες να κάνεις, αλλά τις απέφευγες λόγω κόστους.....? Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Αυγουστος... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 21:45

...και βεβαια πολυ προσοχη στο τι γραφεις επι του θεματος σε δημοσια φορουμ.
μας διαβαζουν πολλοι και οχι παντα με μοτοσυκλετιστικες ανησυχιες


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mavras στις Κυρ Αυγ 12 2012, 23:59, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αυγουστος...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: