Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αυγουστος...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
invman
Member
Member
invman

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/12/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 22:34

Περαστικα φιλε και υπομονη με τα δικαστηρια.

Φτανει που εισαι καλα ΕΣΥ και δεν επαθες τιποτα χειροτερο .και παλι περαστικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 22:37

stam έγραψε:

+ότι άλλο....


υπομονή και επιμονή...
αφού υπάρχει η σήμανση, και είναι με το μέρος σου, θα δικαιωθείς...

εντιτ: μήπως είναι και η ώρα να κάνεις και όλες εκείνες τις προληπτικές εξετάσεις που ήθελες να κάνεις, αλλά τις απέφευγες λόγω κόστους.....? Twisted Evil

+ Τις κάρτες που θα χαλάσει στα τηλεφωνήματα με ασφαλιστικές, δικηγόρους, γιατρούς κτλ... εγώ είχα χαλάσει πολλές... το σωστό και το δίκαιο είναι να αποζημιωθείς για όλα.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fyz
Member
Member
Fyz

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα-Χαλάνδρι
Registration date : 04/12/2010

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12 2012, 23:47

Περαστικά....και καλό κουράγιο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 00:58

tazakos έγραψε:
Κάτι τέτοιοι "άντρες" θέλουν γενικότερο σμπαράλιασμα....παλιο@δάκι.

Και ο πατέρας, και ο ασφαλιστής κατα πάσα πιθανότητα που συμφωνεί με ελαφρά την καρδία!
Ειναι γενικότερο το φαινόμενο του Ελληνα να μην αναλαμβάνει τις ευθύνες του. Σε μία δημόσια υπηρεσία πάς, ζητάς τον υπεύθυνο για να κάνεις παράπονα, και δεν υπάρχει κανείς.
Ολοι να το διώξουν απο πάνω τους θέλουν!
Ας ελεγε ψέμματα όμως στη δήλωση, να πηγαίναν στο δικαστήριο, να αποδεικνυόταν ότι είπε ψέμματα, και ας τον έχωνε μέσα μετά η ασφαλιστική για την ψέυτικη δήλωση, και θα δεις για πότε θα εξαφανιζόντουσαν οι ψευδής δηλώσης απο την πιάτσα!
Ρε μαστίγωμα που χρειάζεται!!....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Highlander
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Highlander

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 30/05/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 00:58

Κωστή έχεις νομική προστασία ;
Αν ναι, δεν θα χαλάσεις ούτε cent.

Αν όχι, εκεί τα πράγματα περιπλέκονται.
Ένας φίλος δικηγόρος μου έχει πει, πως είναι καλύτερα να χρωστάς (με όποιο τρόπο, όπως στην περίπτωσή σου) λίγα σε πολλούς, παρά πολλά σε έναν.

Στην πρώτη περίπτωση, τα δικαστικά έξοδα, αμοιβές δικηγόρου κλπ, είναι αρκετά, οπότε θα φτάσεις σε ένα σημείο να μπλοκάρεις.
Αν έχεις όμως νομική προστασία, σε καλύπτει και για να του κάνεις αγωγή, οπότε δεν έχεις πρόβλημα πουθενά.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.gr
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 01:05

Δεν αναφερω κατι κακο. Για τα δικαστικα ειμαι καλυμμενος. Ποτε δε θα ετρεχα καποιον στα δικαστηρια για τετοιο λογο. Με νοιαζει μονο που ειμαι καλα, απλα θελω να φτιαχτουν σιδερα.


Οταν ομως με εχει ρηξει στην ασφαλτο, και δεν παιρνει καν ενα τηλεφωνο να δει αν ζω... και παιρνω εγω, και ακουω ενα μαλακισμενο να λεει χα χα ουτε καταλαβα τι εγινε, δε σε ειδα, το αμαξι ειναι χαλια, θελω να το φτιαξω...


Καρφι δε μου καιγεται. Εφυγα που εφυγα απο ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΛΛΩΝ σε ξενη χωρα χωρις να ειναι επιλογη μου!

ΩΣ ΕΔΩ! ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΠΑΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!


Κι αν ειχα χτυπησει? Κι αν ειχα σκοτωθει? Επειδη ενα μαλακιστηρι με ενα Σαξο αποφασισε να μου γαμησει τη ζωη???


ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexzio
Member
Member
alexzio

Ηλικία : 47
Τόπος : ΤΡΙΚΑΛΑ
Registration date : 18/12/2009

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 07:38

K0k0$ tis Aravias έγραψε:

ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΠΑΡΑ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!


Κι αν ειχα χτυπησει? Κι αν ειχα σκοτωθει? Επειδη ενα μαλακιστηρι με ενα Σαξο αποφασισε να μου γαμησει τη ζωη???

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Images?q=tbn:ANd9GcRe_8NPbgcfmPtx1iQmwYaH2D3qd3rqtYw35WkgP9u2UcgyYjFLDA

+ οσα θες

Πανω απο ολα , παλι καλα που δεν εχεις τιποτα σοβαρο.
Απο εκει κ περα αυτου του ειδους η αντιμετωπιση αξιζει κυνηγι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://alexzio.ath.cx/
kalampokas
gold member
gold member
kalampokas

Ηλικία : 50
Τόπος : Κυψελάρα πάουα
Registration date : 06/10/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 09:54

μ@μησε τον κανονικά και άνευ σάλιου, άκου εκεί "δεν σε είδα και το αμάξι θέλει φτιάξιμο"... Evil or Very Mad α ρε Νεοέλληνα που έχεις καταντήσει... Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 10:18

Περαστικά κ αγύριστα να ναι... Όλα θα φτιάξουν απλά ΥΠΟΜΟΝΗ στην μπουρδελοχώρα αυτή!!! Σκίστον τον άλλον για να μάθει να συμπεριφέρεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 12:01

Ρε φίλε... τι γκαντεμιά είναι αυτή..!
Τι να πω ρε Κώστα... αγρατζούνιστος στο εξής...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggeliStrom

VaggeliStrom

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Registration date : 01/09/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 12:39

Περαστικα ρε Κωστη καλο κουραγιο στο κουραγιο για την συνεχεια !
Ολα τα παιδια ειμαστε μαζι σου και δοξα τον Θεο εισαι και εσυ μαζι μας !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neosos
Member
Member
neosos

Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 18/01/2012

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 12:57

Περάστικά σου φίλε καλή και γρήγορη ανάρρωση...και γιατί να μην φτιάξεις τα σίδερα?Να τα φτιάξεις φίλε και να μην βάλεις
τίποτα από την τσέπη σου,θέλει κυνήγι η υπόθεση και εύχομαι καλά ξεμπερδέματα
Μην έχεις κανένα άγχος για το παλικάρι και μην αισθανθείς ποτέ οίκτο και λύπηση για ότι χρήματα ζητήσεις αφού το φταίξιμο
είναι δικό σου και έχεις και την σήμανση με το μέρος σου
Ο οίκτος σου και η συμπόνοια σου προς αυτόν θα πρέπει να είναι ανάλογη με αυτήν που σου έδειξε αυτός....καμία ,αφου
λές ότι ουτε καν σου τηλεφώνησε(έφταιγε ή όχι ,όφειλε να τηλ γιατί χτύπησες,έτσι δείχνεις την ανθρωπιά σου)
Απλά φίλε υπομονή γιατί θα τραβήξει η υπόθεση και μην μασάς δεν γ@μ@ς ούτε εκμεταλεύεσαι κάποιον,διεκδικείς τα νόμιμα
ΥΓ Μπορείς να πείς αν φορούσες κάποιον προστατευτικό εξοπλισμό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 13:34

Σημερα πηγα τροχαια για τη διαδικασια. Η τροχονομος μου εδειξε το σχεδιαγραμμα. Δεν ημουν οσο μεσα νομιζα μετα τη νησιδα, αλλα την εχω περασει σιγουρα. Μου λεει "αν δεν αλλαξανε θεση τα οχηματα μεχρι την ωρα που μετρησαμε, εχεις το δικιο με το μερος σου". +Το οτι εχω καποιες φωτο...


Φορουσα πληρη εξοπλισμο, κρανος , γαντια , μπουφαν καλοκαιρινο, μποτακια, και απλα ενα παντελονι τζην. Ακομα και αυτη η λεπτη φλουδα αφρωδους που εχουν τα Bering στην πλατη τελικα εκανε δουλεια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kyriakos II
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kyriakos II

Ηλικία : 45
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 26/06/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 13:50

περαστικά σου φίλε και ποτέ ξανα...


υ.γ. ανατριχιαστική η περιγραφή σου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 14:12

Hypersonic έγραψε:
Αχ ρε Κωστα.... ιδιο σχεδον σκηνικο με εμενα....

Ποτε πια θα σταματησει αυτο το θεμα με τους απροσεχτους καραγκιοζιδες?

Περαστικα ρε φιλε....



Aμα σου πω ρε Γιωργη, οτι οταν με βαλανε μεσα στο νοσοκομειο και κοιτουσα τις ψευδοροφες και τα φωτιστικα απο κατω, σκεφτηκα εσενα... Κι αν εχω δει ψευδοροφες σε νοσοκομεια! Τι να λεμε, εχω ΒΑΛΕΙ ψευδοροφες σε νοσοκομεια.


Τι να πω. Τουλαχιστον εγω ημουν τυχερος και δεν επαθα μονιμη ζημια, εσενα σε διελυσε το καθικι!



Σας ευχαριστω ολους για τη συμπαρασταση! I love you I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 18:00

Περαστικα και ποτε ξανα κατι παρομοιο..!!

Ευτυχως δεν επαθες κατι πολυ σοβαρο..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
neosos
Member
Member
neosos

Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 18/01/2012

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 19:21

K0k0$ tis Aravias έγραψε:
Σημερα πηγα τροχαια για τη διαδικασια. Η τροχονομος μου εδειξε το σχεδιαγραμμα. Δεν ημουν οσο μεσα νομιζα μετα τη νησιδα, αλλα την εχω περασει σιγουρα. Μου λεει "αν δεν αλλαξανε θεση τα οχηματα μεχρι την ωρα που μετρησαμε, εχεις το δικιο με το μερος σου". +Το οτι εχω καποιες φωτο...


Φορουσα πληρη εξοπλισμο, κρανος , γαντια , μπουφαν καλοκαιρινο, μποτακια, και απλα ενα παντελονι τζην. Ακομα και αυτη η λεπτη φλουδα αφρωδους που εχουν τα Bering στην πλατη τελικα εκανε δουλεια...

Δλδ ρε Κώστα μπορεί να το ισχυριστεί ο άλλος στο δικαστήριο ότι άλλαξαν θέση τα οχήματα?Και η θέση που σε βρήκαν?
Σημειώθηκέ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolasr200
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/10/2010

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13 2012, 21:26

neosos έγραψε:
K0k0$ tis Aravias έγραψε:
Σημερα πηγα τροχαια για τη διαδικασια. Η τροχονομος μου εδειξε το σχεδιαγραμμα. Δεν ημουν οσο μεσα νομιζα μετα τη νησιδα, αλλα την εχω περασει σιγουρα. Μου λεει "αν δεν αλλαξανε θεση τα οχηματα μεχρι την ωρα που μετρησαμε, εχεις το δικιο με το μερος σου". +Το οτι εχω καποιες φωτο...


Φορουσα πληρη εξοπλισμο, κρανος , γαντια , μπουφαν καλοκαιρινο, μποτακια, και απλα ενα παντελονι τζην. Ακομα και αυτη η λεπτη φλουδα αφρωδους που εχουν τα Bering στην πλατη τελικα εκανε δουλεια...

Δλδ ρε Κώστα μπορεί να το ισχυριστεί ο άλλος στο δικαστήριο ότι άλλαξαν θέση τα οχήματα?Και η θέση που σε βρήκαν?
Σημειώθηκέ?

το θέμα δεν είναι να μπορεί να το ισχυριστεί, αλλά να μπορεί και να το αποδείξει, νομίζω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 14 2012, 00:00

Περαστικά και ποτέ ξανά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Αυγ 14 2012, 13:39

Καλα παμε. Σημερα μου βρηκαν και κακωση μηνισκου και θλαση χιαστων στο δεξι γονατο... Το βραδυ του ατυχηματος ουτε που το καταλαβα, την επομενη μερα που σηκωθηκα με πεθαινε στον πονο.


Και βεβαια το καρναβαλι στους δρομους συνεχιζεται... Ρε ποσο μαλακες ειμαστε τελικα σαν λαος?




Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 15:57

περαστικά φίλε να είναι όλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
TSIROGIANNOS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TSIROGIANNOS

Ηλικία : 45
Τόπος : XANIA
Registration date : 13/08/2010

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 16:36

Περαστικά και αγύριστα ρε Κωστάκη!!!!
Δεν καθόσουν στην Αραπιά καλύτερα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/gkarampinis?ref=tn_tnmn
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 18:29

Κώτσο, ευτυχώς που τη γλίτωσες χωρίς κάτι σοβαρό...

Η υπόλοιπη υπόθεση απαιτεί υπομονή και ψυχραιμία.

Καλό κουράγιο φίλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17 2012, 21:02

Κώστα τι νέα από το μέτωπο? Φαίνεται φως στην άκρη του τούνελ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Αυγουστος... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυγουστος...   Αυγουστος... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18 2012, 04:25

Kωστα περαστικά ευχομαι και πάντα όρθιος από εδω και πέρα!!!


Παιδιά πολύ προσοχή!!! Πριν κανα 2ωρο (κατα τις 01.00 περιπου ηταν) πέρασα από την Θηβών και στην διασταυρωση με την Τσαλδάρη είχε γίνει γερη στουκα με ενα αμαξι και ενα παπι...και οι 2 επιβαινοντες του 2κυκλου φαίνονταν σε πολυ ασχημη κατασταση!! Το ασχημο είναι οτι απ'ότι έλεγαν οι γυρω μάλλον το παπι πέρασε με κόκκινο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αυγουστος...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: