Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
miketzif

miketzif

Ηλικία : 46
Τόπος : Πύργος Ηλείας,Πάτρα
Registration date : 17/07/2008

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 13 2012, 23:41

Ας γράψουμε και τα ονόματα που θα ήθελαν να ακολουθήσουν είτε για να μπουν στην πίστα moto είτε για παρέα και καφέ.drink


1. leonady2
2. aris_n (Δετοχάνωδετοχάνωδετοχάνω)
3. vstromimhs αγαπουλες θα σας λιωσω.........ομορφαντρες μου
4. gandalf (είμαι ήδη εκεί)
5. dimitris k2
6. v_kostas
7. aristrom (το πανώ στην κερκιδα) Laughing
8. tezas
9. chris power (μονο για καφε)
10.Jumaru (για παρεαστο γκαιφε κ βλεπουμε...)
11. miketzif (με χίλια)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 14 2012, 07:59

Ας γράψουμε και τα ονόματα που θα ήθελαν να ακολουθήσουν είτε για να μπουν στην πίστα moto είτε για παρέα και καφέ.drink


1. leonady2
2. aris_n (Δετοχάνωδετοχάνωδετοχάνω)
3. vstromimhs αγαπουλες θα σας λιωσω.........ομορφαντρες μου
4. gandalf (είμαι ήδη εκεί)
5. dimitris k2
6. v_kostas
7. aristrom (το πανώ στην κερκιδα) Laughing
8. tezas
9. chris power (μονο για καφε)
10.Jumaru (για παρεαστο γκαιφε κ βλεπουμε...)
11. miketzif (με χίλια)
12. jk_prince
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
X-MEN

X-MEN

Ηλικία : 43
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 18/08/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 14 2012, 16:09

Ας γράψουμε και τα ονόματα που θα ήθελαν να ακολουθήσουν είτε για να μπουν στην πίστα moto είτε για παρέα και καφέ.drink


1. leonady2
2. aris_n (Δετοχάνωδετοχάνωδετοχάνω)
3. vstromimhs αγαπουλες θα σας λιωσω.........ομορφαντρες μου
4. gandalf (είμαι ήδη εκεί)
5. dimitris k2
6. v_kostas
7. aristrom (το πανώ στην κερκιδα) Laughing
8. tezas
9. chris power (μονο για καφε)
10.Jumaru (για παρεαστο γκαιφε κ βλεπουμε...)
11. miketzif (με χίλια)
12. jk_prince
13. x.-men
14.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pirates
Member
Member
Pirates

Ηλικία : 39
Τόπος : παραδεισος
Registration date : 01/06/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 15 2012, 11:17

Ας γράψουμε και τα ονόματα που θα ήθελαν να ακολουθήσουν είτε για να μπουν στην πίστα moto είτε για παρέα και καφέ.drink


1. leonady2
2. aris_n (Δετοχάνωδετοχάνωδετοχάνω)
3. vstromimhs αγαπουλες θα σας λιωσω.........ομορφαντρες μου
4. gandalf (είμαι ήδη εκεί)
5. dimitris k2
6. v_kostas
7. aristrom (το πανώ στην κερκιδα) Laughing
8. tezas
9. chris power (μονο για καφε)
10.Jumaru (για παρεαστο γκαιφε κ βλεπουμε...)
11. miketzif (με χίλια)
12. jk_prince
13. x.-men
14. Pirates
15.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
X-MEN

X-MEN

Ηλικία : 43
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 18/08/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 15 2012, 14:02

Ας γράψουμε και τα ονόματα που θα ήθελαν να ακολουθήσουν είτε για να μπουν στην πίστα moto είτε για παρέα και καφέ.drink

Κυριακη 22/01/2012

1. leonady2
2. aris_n (Δετοχάνωδετοχάνωδετοχάνω)
3. vstromimhs αγαπουλες θα σας λιωσω.........ομορφαντρες μου
4. gandalf (είμαι ήδη εκεί)
5. dimitris k2
6. v_kostas
7. aristrom (το πανώ στην κερκιδα) Laughing
8. tezas
9. chris power (μονο για καφε)
10.Jumaru (για παρεαστο γκαιφε κ βλεπουμε...)
11. miketzif (με χίλια)
12. jk_prince
13. x-men
14. Pirates
15. V-Nontas
16.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
888hayabusa

888hayabusa

Registration date : 12/01/2009

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 17 2012, 22:19

Βλέπω με ιδιαίτερη χαρά ότι μετά την πρώτη επίσκεψή σας στην πίστα ετοιμάζετε και την επόμενη...

Εύχομαι να τα περνάτε σούπερ και να θυμάστε αυτά που μάθατε στα μαθήματα που κάναμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ridingschool888.blogspot.gr/
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 19 2012, 20:43

Ώρα αναχώρησης για την πίστα Κυρική 22-01-2012 10:15π.μ και σημείο συνάντησης στο μαγαζί το δικό μου (Αφοί Μηλιτσόπουλοι Ο.Ε) για όσους δεν γνωρίζουν.

Ας γράψουμε και τα ονόματα που θα ήθελαν να ακολουθήσουν είτε για να μπουν στην πίστα moto είτε για παρέα και καφέ.drink


1. leonady2
2. aris_n (Δετοχάνωδετοχάνωδετοχάνω)
3. vstromimhs αγαπουλες θα σας λιωσω.........ομορφαντρες μου
4. gandalf (είμαι ήδη εκεί)
5. dimitris k2
6. v_kostas
7. aristrom (το πανώ στην κερκιδα) Laughing
8. tezas
9. chris power (μονο για καφε)
10.Jumaru (για παρεαστο γκαιφε κ βλεπουμε...)
11. miketzif (με χίλια)
12. jk_prince
13. x-men
14. Pirates
15. V-Nontas
16.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 19 2012, 22:18

geia mas geia mas ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 581176 ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 581176 ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 581176
Κανονισε ανδρεα να μην εχει καλο καιρο γιατι θα σε jeep lol!
Περιμενω πως και πως να παμε!!!!!! cheers cheers




Σορρυ για το spam... Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 41
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 21:29

ακυρο απο μενα για αυριο εχουμε σφυρικτικες υποχρεωσεις football football football football football football football football
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 22:45

Αγορίνες καλά στριψήματα αύριο, δυστυχως δεν θα μπορέσω να έρθω καθώς δεν άντεξα και τρίτη σερί εβδομάδα μακρυά απο τη γυναίκα και ανέβηκα Αθήνα. Ξέρω οτι με καταλαβαίνετε στο θέμα αυτό!
Φιλούμπες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 21 2012, 23:37

dimitris k2 έγραψε:
geia mas geia mas ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 581176 ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 581176 ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 581176
Κανονισε ανδρεα να μην εχει καλο καιρο γιατι θα σε jeep lol!
Περιμενω πως και πως να παμε!!!!!! cheers cheers




Σορρυ για το spam... Smile Smile Smile
OK ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 581176 OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 19:59

Καταπληκτικη μερα μιας κ οι προσευχες για ηλιο επιασαν..

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που μπηκαν στη πιστα !!

αν κ δεν ειχα τη χαρα να μπω δεν φανταζεστε ποσο εντυπωσιαστηκα να σας χαζευω....!!! Shocked

καθε γυρος φαινοταν ακομα καλυτερος μιας κ η βελτιωση ηταν αισθητη κι ακουστικη...
με καποιους τολμηρους να προσπαθουν να αφησουν υπογραφες με τα πατητηρια τους σε καθε στροφη...!!!

καποια στιγμη πηγα να τραβηξω με τη καμερα αλλα ειδα πως ειχατε προσλαβει καμεραμαν με KTM
να σας τραβηξει μεσα στη πιστα !!! Laughing Laughing Laughing

ενα μεγαλο μπραβο στο Δημητρη Κ2 που για αλλη μια φορα χορτασε χλμ για να ερθει να ευχαριστηθει
τη πιστα αλλα κ εμας κ μαλιστα κουβαλησε κ το αδελφακι του χ2 μιας κ τοσο καιρο ολο για εμας του λεει !!!


goood goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 20:15

Παλικαρια ευχαριστω πολυ ολους σας για την πανεμορφη παρεα σας!!!
Ειλικρινα περασα πολυ ομορφα και εκτος πιστας αλλα και εντος με το στραμακι μου να ματωνει μεσα στην πιστα.....
Παρεπιπτωντος ξεκινησε η φθορα οταν εφτασα Αγρινιο ειδα να σταει παραφλου απο ενα σημειο ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο!!! tsou :079-087:
Φοτο δεν εχω το κουραγιο να ανεβασω αποψε απο αυριο σιγουρα!!!
Ευχαριστω και παλι ολους σας...
geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
miketzif

miketzif

Ηλικία : 46
Τόπος : Πύργος Ηλείας,Πάτρα
Registration date : 17/07/2008

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 20:28

καταπληκτική ημέρα σήμερα άντε και την επόμενη τωρα OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 21:26

Μπραβο μαγκες.
Λυπαμε που δεν μπορεσα να ειμαι εκει μιας και απο χθες βρισκομαι στην αγαπημενη Σαλονικη για δουλεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 21:31

dimitris k2 έγραψε:
Παλικαρια ευχαριστω πολυ ολους σας για την πανεμορφη παρεα σας!!!
Ειλικρινα περασα πολυ ομορφα και εκτος πιστας αλλα και εντος με το στραμακι μου να ματωνει μεσα στην πιστα.....
Παρεπιπτωντος ξεκινησε η φθορα οταν εφτασα Αγρινιο ειδα να σταει παραφλου απο ενα σημειο ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο!!! tsou :079-087:
Φοτο δεν εχω το κουραγιο να ανεβασω αποψε απο αυριο σιγουρα!!!
Ευχαριστω και παλι ολους σας...
geia geia
Τι έγινε ρε έξυσες και το ψυγείο νερού σε καμια στροφή??? YOU! YOU! YOU! bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgos-Patra
moderator
moderator
Giorgos-Patra

Ηλικία : 54
Τόπος : Πατρα
Registration date : 14/01/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 21:36

Μπραβο σε ολα τα παλικαρια

bravvoo bravvoo bravvoo

_________________
Γιώργος - DL 650 K8

Ζήσε το σήμερα ........αύριο ποιος ξέρει...

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 IMG_20160604_205151ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 IMG_20160607_110417ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 IMG_20160606_153929ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 IMG_20170715_102923ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 IMG_20170714_155559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 21:42

v_kostas έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:
Παλικαρια ευχαριστω πολυ ολους σας για την πανεμορφη παρεα σας!!!
Ειλικρινα περασα πολυ ομορφα και εκτος πιστας αλλα και εντος με το στραμακι μου να ματωνει μεσα στην πιστα.....
Παρεπιπτωντος ξεκινησε η φθορα οταν εφτασα Αγρινιο ειδα να σταει παραφλου απο ενα σημειο ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο!!! tsou :079-087:
Φοτο δεν εχω το κουραγιο να ανεβασω αποψε απο αυριο σιγουρα!!!
Ευχαριστω και παλι ολους σας...
geia geia
Τι έγινε ρε έξυσες και το ψυγείο νερού σε καμια στροφή??? YOU! YOU! YOU! bravvoo bravvoo

Φιλε θα βγαλω πλαστικα το σαβατοκυριακο που μας ερχετε και βλεπουμε.... ο θεος βοηθος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexmon
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
alexmon

Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 05/09/2010

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 21:59

bravvoo bravvoo bravvoo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 23:38

dimitris k2 έγραψε:
Παλικαρια ευχαριστω πολυ ολους σας για την πανεμορφη παρεα σας!!!
Ειλικρινα περασα πολυ ομορφα και εκτος πιστας αλλα και εντος με το στραμακι μου να ματωνει μεσα στην πιστα.....
Παρεπιπτωντος ξεκινησε η φθορα οταν εφτασα Αγρινιο ειδα να σταει παραφλου απο ενα σημειο ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο!!! tsou :079-087:
Φοτο δεν εχω το κουραγιο να ανεβασω αποψε απο αυριο σιγουρα!!!
Ευχαριστω και παλι ολους σας...
geia geia

Είσαι ωραίος ερέεε στέναξε το μηχανάκι κανονικά .... αν δε μου σκαγες και καμιά γύρα που και που θα σουν ακόμα καλύτερος ... Laughing Laughing miffy miffy moto geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 22 2012, 23:44

παιδες εχουμε προβλημα.... Εχω 911 panic panic φωτο...... (3.3 Gb)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
birel-motosport



Registration date : 23/01/2012

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 01:51

καλή σπέρα παιδιά

κρίμα που φύγατε νωρίς μετά κράτησε αρκετά η πιστα και καταφέραμε να ανοίξουμε το γκάζι λίγο παραπάνω ,μπράβο σας για την διοργάνωση ...ήταν πολύ καλή μέρα για πιστα OK



περιμένω τις φωτογραφίες να δω


ww.youtube.com/watch?v=dyqWqaLTDFE ...........δείτε το video είναι από την πιστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 08:17

birel-motosport έγραψε:
καλή σπέρα παιδιά

κρίμα που φύγατε νωρίς μετά κράτησε αρκετά η πιστα και καταφέραμε να ανοίξουμε το γκάζι λίγο παραπάνω ,μπράβο σας για την διοργάνωση ...ήταν πολύ καλή μέρα για πιστα OK



περιμένω τις φωτογραφίες να δω


ww.youtube.com/watch?v=dyqWqaLTDFE ...........δείτε το video είναι από την πιστα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 08:51

dimitris k2 έγραψε:
Παρεπιπτωντος ξεκινησε η φθορα οταν εφτασα Αγρινιο ειδα να σταει παραφλου απο ενα σημειο ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο!!! tsou :079-087:
Φοτο δεν εχω το κουραγιο να ανεβασω αποψε απο αυριο σιγουρα!!!
Ευχαριστω και παλι ολους σας...
geia geia

Ρε Μήτσο είσαι απίστευτος.... afro Τι να σου κάνει και η μηχανή? Όταν οι Γιαπωνέζοι αποφάσισαν να βγάλουν το μηχανάκι σου moto σε παραγωγή δεν είχαν σκεφτεί πως έχεις έρθει εσύ στη ζωή (γεννηθεί) γι' αυτό και έκαναν το λάθος να το βγάλουν σε νορμάλ καταστάσεις. ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 292402 Αν το παραφλού ήταν το μοναδικό που έσταζε από την μηχανή σου μετά την πίστα xexe τότε μόνο τυχερός μπορεί να θεωρείσαι, ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 942900 αλλά πες κάτι γιατί κανείς δεν αναφέρει πως '' 'έκαψες '' και ένα καρτ? Μήτσο θα είσαι ο μόνος στην πίστα που θα πληρώνεις διπλό εισιτήριο να μπεις μιας και κάθε φορά που μπαίνεις αφήνεις και μια υπογραφή σου στην άσφαλτο ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 328167

Ευχαριστώ merci όλα τα παιδιά που παραβρέθηκαν στην πίστα είτε μπήκαν είτε μας έκαναν παρέα πίνοντας τον καφέ τους και ακόμα περισσότερο τον Μιχάλη ο οποίος ήρθε από τον Πύργο για να παρευρεθεί και αυτός στο event. Δεν ξεχνάω (dimitrik2+brother with girl friend-chrispower). bounce

Και εκεί που αρχίσαμε να συνηθίζουμε την πίστα μιας και ήταν η δεύτερη φορά που μπαίναμε εμφανίστηκε ο φίλος (birel-motosport) με το KTM 450 και ξεχάσαμε όλα αυτά που ξέραμε. Χαρήκαμε που σε γνωρίσαμε αλλά και που σε είδαμε να δίνεις ένα ωραίο θέαμα.

Ευχαριστούμε επίσης τον Θόδωρο (υπεύθυνο πίστας) μιας και αυτό που του ζήτησα το πραγματοποίησε. Μαζί με το εισιτήριο είναι κερασμένος και ένας καφές. drink

Πρίγκιπα (ο φωτογράφος της παρέας) θέλω τις φωτογραφίες όλες σε stickaki...... την Τετάρτη μη με ξεχάσεις!!!! rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23 2012, 09:21

leonady2 έγραψε:
dimitris k2 έγραψε:
Παρεπιπτωντος ξεκινησε η φθορα οταν εφτασα Αγρινιο ειδα να σταει παραφλου απο ενα σημειο ευχομαι να μην ειναι τιποτα σοβαρο!!! tsou :079-087:
Φοτο δεν εχω το κουραγιο να ανεβασω αποψε απο αυριο σιγουρα!!!
Ευχαριστω και παλι ολους σας...
geia geia

Ρε Μήτσο είσαι απίστευτος.... afro Τι να σου κάνει και η μηχανή? Όταν οι Γιαπωνέζοι αποφάσισαν να βγάλουν το μηχανάκι σου moto σε παραγωγή δεν είχαν σκεφτεί πως έχεις έρθει εσύ στη ζωή (γεννηθεί) γι' αυτό και έκαναν το λάθος να το βγάλουν σε νορμάλ καταστάσεις. ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 292402 Αν το παραφλού ήταν το μοναδικό που έσταζε από την μηχανή σου μετά την πίστα xexe τότε μόνο τυχερός μπορεί να θεωρείσαι, ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 942900 αλλά πες κάτι γιατί κανείς δεν αναφέρει πως '' 'έκαψες '' και ένα καρτ? Μήτσο θα είσαι ο μόνος στην πίστα που θα πληρώνεις διπλό εισιτήριο να μπεις μιας και κάθε φορά που μπαίνεις αφήνεις και μια υπογραφή σου στην άσφαλτο ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ - Σελίδα 4 328167

Ευχαριστώ merci όλα τα παιδιά που παραβρέθηκαν στην πίστα είτε μπήκαν είτε μας έκαναν παρέα πίνοντας τον καφέ τους και ακόμα περισσότερο τον Μιχάλη ο οποίος ήρθε από τον Πύργο για να παρευρεθεί και αυτός στο event. Δεν ξεχνάω (dimitrik2+brother with girl friend-chrispower). bounce

Και εκεί που αρχίσαμε να συνηθίζουμε την πίστα μιας και ήταν η δεύτερη φορά που μπαίναμε εμφανίστηκε ο φίλος (birel-motosport) με το KTM 450 και ξεχάσαμε όλα αυτά που ξέραμε. Χαρήκαμε που σε γνωρίσαμε αλλά και που σε είδαμε να δίνεις ένα ωραίο θέαμα.

Ευχαριστούμε επίσης τον Θόδωρο (υπεύθυνο πίστας) μιας και αυτό που του ζήτησα το πραγματοποίησε. Μαζί με το εισιτήριο είναι κερασμένος και ένας καφές. drink

Πρίγκιπα (ο φωτογράφος της παρέας) θέλω τις φωτογραφίες όλες σε stickaki...... την Τετάρτη μη με ξεχάσεις!!!! rock

1)Το σκηνικο με το καρτ το ειχα ξεχασει και με το που το διαβασα το θυμηθηκα και ελιωσα στο γελιο

2)Με το που εφτασα στο Αγρινιο βλεπω το μηχανακι να σταει και αμεσως χανω 5 χρονια απο την ζωη μου αεσως μετα αρχιζω και κραξω εσενα σκ@τοστομε και μετα καταλβαινω οτι ειναι παραφλου και χαλαρωνω λιγο το σαββατοκυριακο θα κανω χειρουργιο!!!!

3)Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια απο σημερα θα αρχισω να ψαχνω μηχανακι μονο για πιστα!!!
YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: