Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 02 2011, 14:51

Μετά από το ενδιαφέρον κάποιων παιδιών που έχω μιλήσει αλλά και από μια πρόσφατη συζήτηση που είχα με τον υπεύθυνο πίστας της ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ με χαρά μου σας ανακοινώνω πως είναι εφικτό πλέον να πραγματοποιήσουμε αυτό που όλοι μέχρι τώρα θέλαμε και ονειρευόμασταν.

Να μπούμε στην πίστα και να λιώσουμε τα μωρά μας……!

Ήδη στην πίστα μπαίνουν μηχανές, καρτ, αυτοκίνητα – ντριφτ αλλά η κάθε κατηγορία μπαίνει σε διαφορετικούς χρόνους. Αυτό σημαίνει πως δεν θα υπάρχει ο φόβος άλλων μηχανών μέσα στην πίστα (άσχετοι) οι οποίοι μπορεί να πηγαίνουν πιο γρήγορα από εμάς και να υπάρξει κάποια πτώση.

Ο χρόνος ο οποίος έχουμε στην πίστα κάθε φορά που θα μπαίνουμε είναι δέκα (10) λεπτά.

Και τώρα ερχόμαστε στο πιο κρίσιμο σημείο, το κόστος.

Η χρέωση θα είναι 15 ευρώ η μηχανή και θα μπαίνουμε πάνω από πέντε (5) φορές την ημέρα, + αν υπάρχουν και κάποια κενά που θα μπορούμε πάλι να μπούμε.

Προϋπόθεση για την πίστα είναι : Κράνος, στολή ολόσωμη ή παντελόνι – μπουφάν και γάντια καθώς επίσης και μποτάκι ή μπότα.

Ώρες λειτουργίας : Δευτέρα – Τετάρτη – Σάββατο – Κυριακή 03:00μμ με 21:00μμ

Σαν πρώτη φάση προτείνω να δοκιμάσουμε την Κυριακή το βράδυ λόγω του αγώνα καρτ που θα έχει την Κυριακή και η πίστα δεν θα γλιστράει καθόλου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
panagiotispatra

panagiotispatra

Ηλικία : 37
Τόπος : Πατρα
Registration date : 07/09/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 02 2011, 15:20

Καλη ιδεα!! bounce
Ομως επειδη εχω μπει με το αμαξι μετα απο drift η πιστα γλυστρουσε υπερβολικα μεχρι να ζεσταθει το λαστιχο (πιο πολυ απο δρομο). Προσοχη λοιπον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 02 2011, 15:37

Μέσα απο τώρα...

Μόνο να δούμε τι θα γίνει και με την μικρή εξόρμηση που θα κάνουμε. Αν είναι μικρή χιλιομετρικά η απόσταση και είμαστε πίσω μέχρι τις 4-5 εγώ είμαι μέσα... bounce bounce bounce

Μπράβο ρε Αντρέα για την κίνηση!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 02 2011, 16:05

leonady2 έγραψε:
οι οποίοι μπορεί να πηγαίνουν πιο γρήγορα από εμάς

συγκαταλεγεις ολους σε αυτη τη προταση ετσι !!! Laughing Laughing Laughing



bravvoo bravvoo και ξαναματα bravvoo bravvoo


να δουμε μονο την κατασταση της πιστας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 02 2011, 19:34

aris_n έγραψε:
Μέσα απο τώρα...

Μόνο να δούμε τι θα γίνει και με την μικρή εξόρμηση που θα κάνουμε. Αν είναι μικρή χιλιομετρικά η απόσταση και είμαστε πίσω μέχρι τις 4-5 εγώ είμαι μέσα... bounce bounce bounce

Μπράβο ρε Αντρέα για την κίνηση!!! cheers cheers cheers

Αν δεν μπορέσουμε να το πραγματοποιήσουμε την Κυριακή μπορούμε να το κάνουμε μέσα στην βδομάδα. Απλά θα πρέπει να το ξέρω νωρίτερα για να ενημερώσω την πίστα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
miketzif

miketzif

Ηλικία : 46
Τόπος : Πύργος Ηλείας,Πάτρα
Registration date : 17/07/2008

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 02 2011, 19:47

και γω μέσα
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 02 2011, 19:50

Αντρέα νομίζω είναι καλύτερα Κυριακή. Όλοι θα είμαστε πιο χαλαροί και χωρίς να έχουμε δουλειά το πρωί κτλ κτλ. Επίσης, αν η εκδρομή είναι τσάκ μπάμ, για ένα καφέ που λέμε, θα προλάβουμε να τα κάνουμε όλα. Έτσι θα έχουμε μια πλήρη μοτοσυκλετιστική ημερα!!!! cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 02 2011, 20:27

ti! arrostos
Τι είπες τωρα ;;;;;
Αλάνια Καλά να περάσετε δυστυχώς Όσο και να θελω δεν μπορέσω να ακολουθήσω!!!
Αν κανονισετε όμως το άλλο Σαββατοκυριακο εγω είμαι μέσα!!!!
Αντρέα ρωτά και τιμή για όλη μέρα Γιατί δεν με βλέπω να βγαίνω Απο μεσα Ούτε για να πάω για ύπνο!!!!
YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 02 2011, 20:34

dimitris k2 έγραψε:
ti! arrostos
Τι είπες τωρα ;;;;;
Αλάνια Καλά να περάσετε δυστυχώς Όσο και να θελω δεν μπορέσω να ακολουθήσω!!!
Αν κανονισετε όμως το άλλο Σαββατοκυριακο εγω είμαι μέσα!!!!
Αντρέα ρωτά και τιμή για όλη μέρα Γιατί δεν με βλέπω να βγαίνω Απο μεσα Ούτε για να πάω για ύπνο!!!!
YOU!

Να ξεκινήσουμε ρε φίλε να μπούμε 1-2 φορές μέσα να δούμε την πίστα να δούμε αν μας ''κάνει'' και πως την πάμε και μετά είναι το επόμενο βήμα.

Αν είναι να ακολουθήσεις και εσυ για την πίστα θα σου κάνω δώρο μια βδομάδα να μπεις να λιώσεις τα πατητήρια και να μην θέλεις μετά ούτε να ξανά ακούσεις τίποτα..... YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 02 2011, 20:46

Οκ Αδερφε μου αναμένω νεότερα!!!!!
Πάντως αν κανονισετε για το έπομενο εγω είμαι μέσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03 2011, 13:39

Αντρέα bravvoo bravvoo bravvoo !!!Ενημέρωσε να βγάλουν τα πλαστικά κρίμα είναι... success success
Χρειάζεται μια ενημέρωση πριν την πίστα για ευνόητους λόγους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΣαβ Δεκ 31 2011, 11:26

Με μια πρώτη ματιά που έριξα στον καιρό την επόμενη Τετάρτη είδα πως θα έχει καλό καιρό και σκέφτηκα να ξανά ζεστάνουμε το θέμα της πίστας γιατί νομίζω πως πάγωσε. (μπορούμε να πιούμε καφεδάκι εκεί και όσοι θέλουν μπορούν να μπουν και μέσα)

Προτείνω λοιπόν να ποστάρουμε παρακάτω το ονόματα μας για να ξέρουμε στο περίπου πόσοι θα είμαστε και για να ενημερώσω και εγω με τη σειρά μου τους υπευθυνους της πιστας.

1. leonady2
2. v_kostas
3.
4.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΚυρ Ιαν 01 2012, 22:18

Με μια πρώτη ματιά που έριξα στον καιρό την επόμενη Τετάρτη είδα πως θα έχει καλό καιρό και σκέφτηκα να ξανά ζεστάνουμε το θέμα της πίστας γιατί νομίζω πως πάγωσε. (μπορούμε να πιούμε καφεδάκι εκεί και όσοι θέλουν μπορούν να μπουν και μέσα)

Προτείνω λοιπόν να ποστάρουμε παρακάτω το ονόματα μας για να ξέρουμε στο περίπου πόσοι θα είμαστε και για να ενημερώσω και εγω με τη σειρά μου τους υπευθυνους της πιστας.

1. leonady2
2. v_kostas
3. aris_n bounce
4.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 01:23

τεταρτη θα ειμαι και εγω σε πιστα... αλλα επειδη αυτη που θα πατε εσεις ειναι μικρη δεν θα σας ακολουθησω... εγω θελω μεγαλυτερη... Πλουταρχος θα ειναι, Σφακιανακης θα ειναι, θα δουμε.... χαχαχχα.... καλα να περασετε....!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΔευ Ιαν 02 2012, 09:17

Μήπως μετά την πρώτη πίστα με τις μηχανές να έρθουμε και στην επόμενη πίστα με τις φωνές? 👅 mouuuuuu

Εγω πάντως ακολουθώ Γιώργαρεεε success

geia mas geia mas geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 13:14

ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΝΥΧΤΩΝΕΙ ΝΩΡΙΣ 15:30

Μίλησα με τον υπεύθυνο της πίστας και σκεφτήκαμε πως θα ήταν καλύτερο να το ξεκινήσουμε λίγο νωρίτερα για να έχει και ήλιο.

Κανονίσαμε λοιπόν 15:30μμ να είμαστε στην πίστα.

Μπορούμε να ξεκινήσουμε όλοι μαζί ή ο καθένας ξεχωριστά.

Σημείο συνάντησης το μαγαζί μου 15:30μμ για όποιον θέλει να πάμε όλοι μαζί! (για όσους δεν γνωρίζουν που είναι η πίστα)

Ας επιβεβαιωθεί από τους (Moderator - υπεύθυνους) πως το μέρος που θα πιούμε καφέ αύριο θα είναι η πίστα καρτ για να μην γίνει καμία σύγχυση).

Υ.Γ. Υπενθυμίζω για να μην ξεχαστούν τα πλέον απαραίτητα Μπουφάν - παντελόνι μηχανής, γάντια, κράνος και μπότες-μποτάκια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
black_hawk
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
black_hawk

Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΑΤΡΑ - ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Registration date : 10/03/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 14:34

ωραια... δεν θα στεναχωρηθω που δεν θα ερθω στον καφε... γιατι δεν καιγομαι για την πιστα... καλα να περασετε...!!!

οσο για την ωρα ειναι κομπλε για τον k2 πιστευω... 2,30 σχολαει μεχρι να ερθει θα παει 3,30 θα εχει ηδη ζεστανει μηχανη... την κατσατε... ουτε που θα τον βλεπετε μεσα στην πιστα... χαχαχα...

καλη βολτα μαγκες...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 15:13

ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΝΥΧΤΩΝΕΙ ΝΩΡΙΣ 15:30

Κανονίσαμε λοιπόν 15:30μμ να είμαστε στην πίστα.

Μπορούμε να ξεκινήσουμε όλοι μαζί ή ο καθένας ξεχωριστά.

Σημείο συνάντησης το μαγαζί μου 15:30μμ για όποιον θέλει να πάμε όλοι μαζί! (για όσους δεν γνωρίζουν που είναι η πίστα)

To μέρος που θα πιούμε καφέ αύριο θα είναι η πίστα καρτ για να μην γίνει καμία σύγχυση. yeye yeye

Υ.Γ. Υπενθυμίζω για να μην ξεχαστούν τα πλέον απαραίτητα Μπουφάν - παντελόνι μηχανής, γάντια, κράνος και μπότες-μποτάκια.



1. leonady2
2. v_kostas
3. aris_n bounce
4. Jumaru
5.
6.
7.
8.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
invman
Member
Member
invman

Ηλικία : 35
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/12/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 15:50

Πολυ θα ηθελα να ερθω και εγω αλλα δυστυχως ανεβηκα παλι αθηνα...

οποτε κανονισετε παλι ελπιζω να μπορεσω να ειμαι κατω


OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 16:45

http://www.kartmania.gr/pista.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris k2
Member
Member
dimitris k2

Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΓΡΙΝΙΟ/ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Registration date : 06/09/2010

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΤρι Ιαν 03 2012, 19:39

black_hawk έγραψε:
ωραια... δεν θα στεναχωρηθω που δεν θα ερθω στον καφε... γιατι δεν καιγομαι για την πιστα... καλα να περασετε...!!!

οσο για την ωρα ειναι κομπλε για τον k2 πιστευω... 2,30 σχολαει μεχρι να ερθει θα παει 3,30 θα εχει ηδη ζεστανει μηχανη... την κατσατε... ουτε που θα τον βλεπετε μεσα στην πιστα... χαχαχα...

καλη βολτα μαγκες...!!!



Φιλαρακι μου εισαι σιγουρος οτι θα τα ζεστανω μεχρι να εχω φτασει στην γεφυρα!!!!!
yeye



ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΝΥΧΤΩΝΕΙ ΝΩΡΙΣ 15:30

Κανονίσαμε λοιπόν 15:30μμ να είμαστε στην πίστα.

Μπορούμε να ξεκινήσουμε όλοι μαζί ή ο καθένας ξεχωριστά.

Σημείο συνάντησης το μαγαζί μου 15:30μμ για όποιον θέλει να πάμε όλοι μαζί! (για όσους δεν γνωρίζουν που είναι η πίστα)

To μέρος που θα πιούμε καφέ αύριο θα είναι η πίστα καρτ για να μην γίνει καμία σύγχυση. yeye yeye

Υ.Γ. Υπενθυμίζω για να μην ξεχαστούν τα πλέον απαραίτητα Μπουφάν - παντελόνι μηχανής, γάντια, κράνος και μπότες-μποτάκια.



1. leonady2
2. v_kostas
3. aris_n bounce
4. Jumaru
5. Dimitris k2
6.
7.
8.

Αντρεα με εφτιαξες με την ωρα γιατι θα ειναι ποιο ευκολο και για μενα να επιστρεψω μετα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aris_n
gold member
gold member
aris_n

Ηλικία : 43
Τόπος : Άθενς
Registration date : 08/04/2008

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΤετ Ιαν 04 2012, 10:45

Αγάπες δυστυχώς έκατσε έκτακτο χωσέ με συναντήσεις στην Αθήνα και είμαι ακόμα επάνω. Χαρακτηριστικό είναι οτι γύρισα απο τον σταθμό του ΚΤΕΛ φορτωμένος με μπαγκάζια λίγο πρίν ανέβω για Πάτρα. Η γκαντεμιά συνεχίζεται τι να πω....Θα αποζημιωθώ μόνο απο πολλές φωτό με λιωμένα πατητήρια και γραμμές απο καμένο λάστιχο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VSTROMIMHS
Member
Member
VSTROMIMHS

Ηλικία : 40
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ-ΛΕΥΚΑΔΑ-ΠΑΤΡΑ
Registration date : 11/06/2010

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΤετ Ιαν 04 2012, 12:19

dimitris k2 έγραψε:
black_hawk έγραψε:
ωραια... δεν θα στεναχωρηθω που δεν θα ερθω στον καφε... γιατι δεν καιγομαι για την πιστα... καλα να περασετε...!!!

οσο για την ωρα ειναι κομπλε για τον k2 πιστευω... 2,30 σχολαει μεχρι να ερθει θα παει 3,30 θα εχει ηδη ζεστανει μηχανη... την κατσατε... ουτε που θα τον βλεπετε μεσα στην πιστα... χαχαχα...

καλη βολτα μαγκες...!!!



Φιλαρακι μου εισαι σιγουρος οτι θα τα ζεστανω μεχρι να εχω φτασει στην γεφυρα!!!!!
yeye



ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΝΥΧΤΩΝΕΙ ΝΩΡΙΣ 15:30

Κανονίσαμε λοιπόν 15:30μμ να είμαστε στην πίστα.

Μπορούμε να ξεκινήσουμε όλοι μαζί ή ο καθένας ξεχωριστά.

Σημείο συνάντησης το μαγαζί μου 15:30μμ για όποιον θέλει να πάμε όλοι μαζί! (για όσους δεν γνωρίζουν που είναι η πίστα)

To μέρος που θα πιούμε καφέ αύριο θα είναι η πίστα καρτ για να μην γίνει καμία σύγχυση. yeye yeye

Υ.Γ. Υπενθυμίζω για να μην ξεχαστούν τα πλέον απαραίτητα Μπουφάν - παντελόνι μηχανής, γάντια, κράνος και μπότες-μποτάκια.



1. leonady2
2. v_kostas
3. aris_n bounce
4. Jumaru
5. Dimitris k2
6. Vstromimhs
7. peiratis
8. stig

Αντρεα με εφτιαξες με την ωρα γιατι θα ειναι ποιο ευκολο και για μενα να επιστρεψω μετα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonady2
gold member
gold member
leonady2

Ηλικία : 45
Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Registration date : 24/03/2009

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΤετ Ιαν 04 2012, 12:54

ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΝΥΧΤΩΝΕΙ ΝΩΡΙΣ 15:30

Κανονίσαμε λοιπόν 15:30μμ να είμαστε στην πίστα.

Μπορούμε να ξεκινήσουμε όλοι μαζί ή ο καθένας ξεχωριστά.

Σημείο συνάντησης το μαγαζί μου 15:30μμ για όποιον θέλει να πάμε όλοι μαζί! (για όσους δεν γνωρίζουν που είναι η πίστα)

To μέρος που θα πιούμε καφέ αύριο θα είναι η πίστα καρτ για να μην γίνει καμία σύγχυση. yeye yeye

Υ.Γ. Υπενθυμίζω για να μην ξεχαστούν τα πλέον απαραίτητα Μπουφάν - παντελόνι μηχανής, γάντια, κράνος και μπότες-μποτάκια.



1. leonady2
2. v_kostas
3. aris_n bounce
4. Jumaru
5. Dimitris k2
6. Vstromimhs
7. peiratis
8. stig
9. Chrismal_V-strom 650 K7
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.militsopoulos.com
jk_prince
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
jk_prince

Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 06/09/2011

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ   ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ Icon_minitimeΤετ Ιαν 04 2012, 13:40

ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΝΥΧΤΩΝΕΙ ΝΩΡΙΣ 15:30

Κανονίσαμε λοιπόν 15:30μμ να είμαστε στην πίστα.

Μπορούμε να ξεκινήσουμε όλοι μαζί ή ο καθένας ξεχωριστά.

Σημείο συνάντησης το μαγαζί μου 15:30μμ για όποιον θέλει να πάμε όλοι μαζί! (για όσους δεν γνωρίζουν που είναι η πίστα)

To μέρος που θα πιούμε καφέ αύριο θα είναι η πίστα καρτ για να μην γίνει καμία σύγχυση. yeye yeye

Υ.Γ. Υπενθυμίζω για να μην ξεχαστούν τα πλέον απαραίτητα Μπουφάν - παντελόνι μηχανής, γάντια, κράνος και μπότες-μποτάκια.



1. leonady2
2. v_kostas
3. aris_n bounce
4. Jumaru
5. Dimitris k2
6. Vstromimhs
7. peiratis
8. stig
9. Chrismal_V-strom 650 K7
10. jk_prince (μαλλον μονο για καφε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://patra2.meteoclub.gr
 

ΠΙΣΤΑ ΚΑΡΤΜΑΝΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 6Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: