Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Νοε 15 2011, 17:28

Δηλαδη και οι υπόλοιποι που εχουμε παραγγείλει τις 4πιστονες brembo θα πρέπει να προμηθευτούμε αυτη την βιδα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teo_stavr

teo_stavr

Ηλικία : 46
Τόπος : Elefsina
Registration date : 23/09/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Νοε 15 2011, 18:08

σε μερικες εχει το σετακι που στελνουν , σε μερικες αλλες οχι , αν δεν το περιεχει ναι χρειαζετε , αλλα υπαρχουν και ποιο φτηνες σε φρεναδες η σε αλλα τετοιου ειδους μαγαζια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Νοε 15 2011, 21:38

Αυτη ειναι η γνησια της Ducati/brembo κτλ για τα μοντελα μετα το 2000 (65mm τρυπες). Εμεις που βαζουμε τα προ-2000 (40mm τρυπες) μαλλον την ιδια θελουμε, αλλα ενα τσεκαρισμα στη Ducati δε θα εβλαπτε...

Ο κωδικος του ανταλλακτικου ειναι 779.1.058.1Α
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Νοε 15 2011, 22:37

Μολις κερδισα εναν πλειστηριασμο στο ebay για ενα σετακι με 136? με μεταφορικα απο Γερμανια. Καλα ειναι νομιζω.

@ Nikos147, οποτε θες να κανονισουμε για τους αποστατες.

@ hristos13gr, θενξ και παλι μαν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Νοε 15 2011, 23:05

Καλορίζικες! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Νοε 15 2011, 23:09

k0k0$ έγραψε:
Μολις κερδισα εναν πλειστηριασμο στο ebay για ενα σετακι με 136? με μεταφορικα απο Γερμανια. Καλα ειναι νομιζω.

@ Nikos147, οποτε θες να κανονισουμε για τους αποστατες.

@ hristos13gr, θενξ και παλι μαν...


Καλορίζικες & καλά έντο Κώστα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chriss

Chriss

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα-Ηγουμενίτσα
Registration date : 16/09/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 02:10

Παιδες περασα σημερα τις δαγκανες. Βιδες και ροδελες για οποιον θελησει εχει και ο Τασούλης (WP), στην Καλλιρόης. Η αισθηση του φρενου ειναι πολυ καλυτερη. Προοδευτικοτητα και σαφως περισσότερη δυναμη. Εκανα και μια γκαφα, οταν εβγαζα τη χουφτα μου εφυγε απο κατω το παξιμαδι κ μαλλον αποστατης πρεπει να ταν. Το παξιμαδι κατεληξε στο εδαφος αλλα οτι αλλο ειχε μαζι εχει πεσει καπου στο ψυγειο, πλαστικα ή καπου εκει γυρω...

Δεν εκανα πολλες δοκιμες, αλλα εχω μια ενσταση για το ΑΒS. Ok το φρενο δυνατο και προοδευτικο, όμως το κλωτσημα του ABS είναι σαφως πιο αδυναμο από πριν. Αυτό τι μπορεί να σημαίνει? Ισως οτι το ABS ξεμπλοκαρει τον τροχό μερικά κλάσματα του δευτερολεπτου αργότερα από ότι πριν? Αν συμβαινει αυτο καταλαβαινετε οτι υπαρχει θεμα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 02:18

Μια ροδελα/γκροβερ ειναι εκει. Μη σκας, βαλε μια αλλη.


Οσο για το ABS... εχεις βαλει μεγαλυτερη τρομπα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chriss

Chriss

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα-Ηγουμενίτσα
Registration date : 16/09/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 02:33

k0k0$ έγραψε:
Μια ροδελα/γκροβερ ειναι εκει. Μη σκας, βαλε μια αλλη.


Οσο για το ABS... εχεις βαλει μεγαλυτερη τρομπα?

Ναι εβαλα 16αρα απο Κ3. Αυτό φταίει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 02:37

Ναι λογικο μου φαινεται. Στη μοναδα του χρονου το ABS ειναι απο μαμα κατασκευασμενο να εκτονωνει Χ ποσοτητα υγρου. Με τη νεα μεγαλυτερη τρομπα (δε σημαινει μεγαλυτερη χωρητικοτητα, αλλα μεγαλυτερη ροη) ειναι λογικο να νιωθεις λιγοτερο την επιστροφη του υγρου οταν κλεινει τις βαλβιδες του το ΑΒS.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chriss

Chriss

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα-Ηγουμενίτσα
Registration date : 16/09/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 02:54

k0k0$ έγραψε:
Ναι λογικο μου φαινεται. Στη μοναδα του χρονου το ABS ειναι απο μαμα κατασκευασμενο να εκτονωνει Χ ποσοτητα υγρου. Με τη νεα μεγαλυτερη τρομπα (δε σημαινει μεγαλυτερη χωρητικοτητα, αλλα μεγαλυτερη ροη) ειναι λογικο να νιωθεις λιγοτερο την επιστροφη του υγρου οταν κλεινει τις βαλβιδες του το ΑΒS.

Λογική η εξήγησή σου. Και βάση αυτής της λογικής, δεδομένου ότι η ροή μεγαλώνει θα πρεπει το ΑΒS να ξεμπλοκάρει τον τροχό και μερικά κλάσματα δευτερολέπτου πιο γρήγορα. Μακάρι να ναι έτσι γιατί μου μπήκαν ιδεες... (Ασχετο, αλλά από αυτά που αμυδρά θυμαμαι από τη φυσική ο τύπος της πίεσης πήγαινε αντιστρόφως ανάλογα της επιφάνειας και μήπως η πιο ισχυρή τρόμπα=μικρότερο έμβολο... Θελει διάβασμα το πράγμα...)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 03:34

Aπο το ABS και μετα ειναι αλλο θεμα. Για να δουλευει σωστα πλεον, αφου χρησιμποποιουμε Χ+Υ ποσοτητα θα επρεπε να κοβει Χ+Υ και η μοναδα, αλλα κοβει μονο Χ. Αρα οι τροχοι θα μπλοκαρουν για λιιιγο περισσοτερο.

Τα νουμερα πανω στην τρομπα ειναι η διατομη της τρομπας, και το μηκος του εμβολου. Δεν ξερω τι γραφουν οι παλιες, η του 1000. ΞΕρω μονο οτι τα Κ6 και πριν ειχαν διαμετρο εμβολου δαγκανας 30.23χιλ και τρομπα 15.87. Τα Κ7 και μετα εχουν εμβολο δαγκανας 27 mm και τρομπα 14 mm. Οι brembo εχουν δαγκανες 30/34mm αρα ταιριαζει καλυτερα η παλια 16αρα τρομπα. Αν κρατησεις τη μαμα 14αρα τοτε πρεπει να πατησεις τη μανετα πιο μεσα για να σπρωξει την ιδια ποσοτητα που θα δωσει η 16αρα διατομη. Αν εχεις 16αρα δε χρειαζεται τοση διαδρομη, αλλα ναι, οπως λες για την πιεση και το εμβαδο επιφανειας, θελει μεγαλυτερη δυναμη. Γι αυτο λενε ολοι οτι πλεον εχουν καλυτερη αισθηση, δεν ειναι πλεον ον/οφ διακοπτης το φρενο.

Οσον αφορα το ABS, οταν μπαινει σε λειτουργια, κοβει την παροχη υγρου προς τις δαγκανες και το σπρωχνει προς τα πισω, προς την τρομπα. Επειδη σπρωχνει τη μαμα ποσοτητα, αλλα εσυ πλεον εχεις 16αρα τρομπα, η διαδρομη που κανει το εμβολακι της τρομπας προς τα πισω ειναι μικροτερη, γιαυτο και το μικροτερο κλωτσιμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 07:54

Παιδιά όποιος έχει δοκιμάσει και τις δυο τρόμπες με 4πιστονα τι μπορει να προτείνει?? Να ψάξω να βρώ πριν κάτω την επιχείριση για να περάσω τα φρένα?? Μην τα περάσω με την 14αρα τρόμπα και ξενερώσω από την αίσθηση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 08:47

nikos147 έγραψε:
Παιδιά όποιος έχει δοκιμάσει και τις δυο τρόμπες με 4πιστονα τι μπορει να προτείνει?? Να ψάξω να βρώ πριν κάτω την επιχείριση για να περάσω τα φρένα?? Μην τα περάσω με την 14αρα τρόμπα και ξενερώσω από την αίσθηση...

φίλε μου εγώ φοράω τοκικο 4πίστονες με τη μαμά τρόμπα.....


λοιπόν, επειδή ήμουν πάντα φίλος της συνήθειας, και πιστεύω ότι όλα συνηθίζονται,
την έχω κρατήσει και ας βυθίζεται λίγο παρα πάνω....
αν θες να τη δείς από κοντά πέρνα από το logistics μία καθημερινή να τη δεις.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 08:57

stam έγραψε:
nikos147 έγραψε:
Παιδιά όποιος έχει δοκιμάσει και τις δυο τρόμπες με 4πιστονα τι μπορει να προτείνει?? Να ψάξω να βρώ πριν κάτω την επιχείριση για να περάσω τα φρένα?? Μην τα περάσω με την 14αρα τρόμπα και ξενερώσω από την αίσθηση...

φίλε μου εγώ φοράω τοκικο 4πίστονες με τη μαμά τρόμπα.....


λοιπόν, επειδή ήμουν πάντα φίλος της συνήθειας, και πιστεύω ότι όλα συνηθίζονται,
την έχω κρατήσει και ας βυθίζεται λίγο παρα πάνω....
αν θες να τη δείς από κοντά πέρνα από το logistics μία καθημερινή να τη δεις.....

Aπό το περίπτερο του Χρήστου?? ίσως περάσω σήμερα να του δώσω και τα χρήματα των περιλαίμιων οπότε εαν εννοεις εκει ίσως ρα πούμε!!

Απλώς η σκέψη μου είναι ότι απο την στιγμή που δίνουμε 200+ ευρώ για την αναβάθμιση αυτή τι είναι 50-60ευρω ακομη για την τρόμπα από την στιγμή που αλλάζει τόσο πολύ η αίσθηση??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Νοε 20 2011, 22:29

ας το ρωτησω εδω μια και το παρον τοπικ ειναι αφιερωμενο στις brembo που φοραμε καμποσοι απο εμας.

ποιο παιδακι ξερει να μου πει τι σπειρωμα εχει ο εξαερωτηρας/bleeder των brembo?
Νομιζω οτι ειναι 10x1 αλλα δεν ειμαι σιγουρος. Εχει καποιος στο χερι του δαγκανα για την μετρησει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Νοε 20 2011, 22:31

Κι εγω τις περιμενω ακομα, και επειδη με ενδιαφερει, απ'οσο εχω ψαξει στο ιντερνετ βλεπω οτι ειναι Μ10 Χ 1.00
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Νοε 20 2011, 22:36

k0k0$ έγραψε:
Κι εγω τις περιμενω ακομα, και επειδη με ενδιαφερει, απ'οσο εχω ψαξει στο ιντερνετ βλεπω οτι ειναι Μ10 Χ 1.00
αυτο θυμαμαι και εγω αλλα δεν ειμαι σιγουρος.
Οταν ερθουν θα κανεις ενα κοπο να τα μετρησεις? θελω να παρω speed bleeders και ειναι μ@λ@κι@ να παρω λαθος γιατι μετα θα μου ειναι εντελως αχρηστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chriss

Chriss

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα-Ηγουμενίτσα
Registration date : 16/09/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Νοε 21 2011, 16:20

99% 1 χλιλιοστο εχει μιας και αλλαζει θεση το ρακορ με τον εξαερωτηρα.

Σε ότι αφορα τους επομενους που θα κανουν αλλαγη, να πω οτι αν χρησιμοποιησετε στην πανω θεση ρακορ με εξαερωτηρα, οπως αυτον που εχει ποσταρει ο Παναγιωτης στο παρελθον, δε χρειαζεται να κανετε καμια μοντα με λαμακια για τα σωληνακια. Στην αριστερη πλευρα ο σταυρος ερχεται ακριβως στη θεση του ενω στη δεξια με λιγο ζορι ειναι οπως πριν. Ειχε ενας φιλος μου ενα κομματι και το δοκιμασα, θα βρω κ αλλο ενα για δεξια πλευρα, ομως ψαχτε το λιγο για την αγορα διοτι μερικα καταστηματα ζητανε οτι να ναι... Επισης προμηθευτειτε και 4 ροδελες.

Σε οτι αφορα την τρομπα, δοκιμασα και την μαμισια και το κλωτσημα του abs επανερχεται οπως πριν. Αρα δεν επηρρεαζεται η λειτουργια abs απο τις δαγκανες. Σε οτι αφορα την αισθηση, αν και τα παντα συνηθιζονται, θα ξαναβαλω την 16αρα μιας και μου ταιριαζει καλυτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Νοε 21 2011, 17:53

Chriss έγραψε:
99% 1 χλιλιοστο εχει μιας και αλλαζει θεση το ρακορ με τον εξαερωτηρα.

Σε ότι αφορα τους επομενους που θα κανουν αλλαγη, να πω οτι αν χρησιμοποιησετε στην πανω θεση ρακορ με εξαερωτηρα, οπως αυτον που εχει ποσταρει ο Παναγιωτης στο παρελθον, δε χρειαζεται να κανετε καμια μοντα με λαμακια για τα σωληνακια. Στην αριστερη πλευρα ο σταυρος ερχεται ακριβως στη θεση του ενω στη δεξια με λιγο ζορι ειναι οπως πριν. Ειχε ενας φιλος μου ενα κομματι και το δοκιμασα, θα βρω κ αλλο ενα για δεξια πλευρα, ομως ψαχτε το λιγο για την αγορα διοτι μερικα καταστηματα ζητανε οτι να ναι... Επισης προμηθευτειτε και 4 ροδελες.

Σε οτι αφορα την τρομπα, δοκιμασα και την μαμισια και το κλωτσημα του abs επανερχεται οπως πριν. Αρα δεν επηρρεαζεται η λειτουργια abs απο τις δαγκανες. Σε οτι αφορα την αισθηση, αν και τα παντα συνηθιζονται, θα ξαναβαλω την 16αρα μιας και μου ταιριαζει καλυτερα.
χρηστο δεν θα αλλαξεις την θεση του εξαερωτηρα με το ρακορ.
ολα μπαινουν κανονικα στην θεση τους και στις δυο πλευρες.
στην αριστερη θελει μια ελαχιστη μοντα στον "σταυρο". θα ανεβασω φωτο το βραδυ
οι ροδελες για που ειναι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Νοε 21 2011, 18:23

yeye yeye yeye yeye yeye yeye
Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Νοε 21 2011, 20:02

mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Νοε 21 2011, 20:06

matsos13 έγραψε:
yeye yeye yeye yeye yeye yeye
Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463

ενταξει πιαστηκε το χερι να την παιζεις??....φρεναρει???


το εχουμε το εντο για πλακα??


καλοταξιδες και αχρειαστες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Νοε 21 2011, 21:04

matsos13 έγραψε:
yeye yeye yeye yeye yeye yeye
Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463

Η χαρά του Στράτου παραπάνω οφείλεται σε αυτό:
Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Imag0187if




Οι πρώτες ακτινικές δαγκάνες εν Ελλάδι πάνω σε v-strom είναι γεγονός... & είναι ΓΑΜΑΤΕΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Νοε 21 2011, 21:07

hristos13gr έγραψε:
matsos13 έγραψε:
yeye yeye yeye yeye yeye yeye
Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 581176
xaxa xaxa xaxa xaxa xaxa
Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 78463

Η χαρά του Στράτου παραπάνω οφείλεται σε αυτό:
Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 5 Imag0187if




Οι πρώτες ακτινικές δαγκάνες εν Ελλάδι πάνω σε v-strom είναι γεγονός... & είναι ΓΑΜΑΤΕΣ!!!


OK OK OK OK OK OK OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 5 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: