Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 02:26

ωραία τακτοποίηση Χρηστο, μπράβο φίλε μου. Αν θέλεις διόρθωσε από τα μισά της απάντησης σε κάποια σημεία αναφέρεις την επιλογή που φοράμε 45mm αντί για 40mm για να μην μπερδευτεί κανείς.
Wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την tazakos στις Τετ Σεπ 07 2011, 15:16, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 07:54

Συγχαρητηρια για τον οδηγο!!! Πολυ καλη κινηση μιας και πολυ ψαχνονται για αυτο το θεμα (και εγω ειμαι ενας απο αυτους...)


Τα τακακια για τις brembo ξερει κανεις ποσο κοστιζουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kevin Tas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Kevin Tas

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/05/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 09:57

Χαρά στο κουράγιο σου Χρήστο. Πολύ καλό θέμα και θα βοηθήσει τα παιδιά που ψάχνουν για αυτή την πολύ σημαντική και value for money εξέλιξη. Τα χρήματα για 4πίστονες αξίζουν μέχρι λεπτού.

OK respect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr
K0k0$
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
K0k0$

Ηλικία : 44
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 10:25

Σωραιος! Very Happy (+1)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 10:52

Μπράβο Χρήστο, εξαιρετικό ποστ!!
Με τέτοιο οδηγό θα βάλουν μπρεμπαδούρες και στα ποδήλατα! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 07 2011, 11:03

tazakos έγραψε:
ωραία τακτοποίηση Χρηστο, μπράβο φίλε μου. Αν θέλεις διόρθωσε από τα μισά της απάντησης σε κάποια σημεία αναφέρεις την επιλογή που φοράμε 45mm αντί για 40mm για να μην μπερδευτεί κανείς.
Wink


Γιάννη, ευχαριστώ πολύ για την επισήμανση. Το διόρθωσα τώρα & ελπίζω να είναι όλα ΟΚ & να μην μπερδευτεί κανείς!!! Very Happy Very Happy


@msp. Σου είπα ότι αν βάψεις τις Brembo μαύρες (σαν τις tokico) είναι ιεροσυλία!!! & εξάλλου μην ξεχνάς ότι η τιμή του χρυσού αυτήν την στιγμή είναι στα ύψη & εσύ θες να το πετάξεις???? Razz Razz Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08 2011, 13:10

να συμπληρώσω και εγώ για αντλίες και για πίσω δαγκάνες που βρήκα

http://motors.shop.ebay.com/motomodify/m.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A5212&rt=nc&_trksid=p3911.c0.m14.l1581&_pgn=3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08 2011, 21:59

ΕΕπειδη ειμαι ψειρσς κ αφου μπορω ειπα να βαλω ακτινικα μπροστα... Σε μια προχειρη ερευνα που εκανα απο γραφειο βρηκα αυτες τις 2 κ η μια ειναι απο Ναουσα success success success yeye yeye yeye

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/06-KTM-950-Supermoto-100MM-Brembo-Radial-Front-Calipers-/320756082868?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item4aae8d68b4#ht_1484wt_1161

http://www.ebay.com/itm/BREMBO-P4-34-radial-100mm-/260842888380?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item3cbb729cbc#ht_500wt_1198

αλλα δεν εχω παρει ακομα απαντηση απο τον trc0928 για τους ανταπτορες Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 ψαχνω στο νετ για καποιον αλλο αλλα τζιφος....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08 2011, 23:46

matsos13 έγραψε:
ΕΕπειδη ειμαι ψειρσς κ αφου μπορω ειπα να βαλω ακτινικα μπροστα... Σε μια προχειρη ερευνα που εκανα απο γραφειο βρηκα αυτες τις 2 κ η μια ειναι απο Ναουσα success success success yeye yeye yeye

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/06-KTM-950-Supermoto-100MM-Brembo-Radial-Front-Calipers-/320756082868?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item4aae8d68b4#ht_1484wt_1161

http://www.ebay.com/itm/BREMBO-P4-34-radial-100mm-/260842888380?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item3cbb729cbc#ht_500wt_1198

αλλα δεν εχω παρει ακομα απαντηση απο τον trc0928 για τους ανταπτορες Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 ψαχνω στο νετ για καποιον αλλο αλλα τζιφος....

Οι πρώτες μου φαίνονται βαρβάτες & σε καλή τιμή (στην μισή τιμή από τον συμπατριώτη μας). ΜΗΝ τις τσιμπήσεις όμως, αν δεν σου απαντήσει ο πωλητής με τους αποστάτες... Αν το προχωρήσεις όμως το θέμα, μάλλον θα είσαι ο πρώτος με V-strom με ακτινικές.
& εννοείτε ότι μετά από εσένα θέλω να είμαι ο πρώτος που θα την κάνει μια βόλτα!!! Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08 2011, 23:52

εγώ πάλι θα τις βουτούσα να μην χάσουμε το λαβράκι, γιατί περί τέτοιου πρόκειται κ μετά θα έψαχνα για αποστάτες, στην απίθανη κ δυσμενή περίπτωση να μην βρεις αποστάτες τις πουλάς εσυ εδώ Ελλάντα εύκολα. βουρ στον πατσά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09 2011, 00:00

hristos13gr έγραψε:
matsos13 έγραψε:
ΕΕπειδη ειμαι ψειρσς κ αφου μπορω ειπα να βαλω ακτινικα μπροστα... Σε μια προχειρη ερευνα που εκανα απο γραφειο βρηκα αυτες τις 2 κ η μια ειναι απο Ναουσα success success success yeye yeye yeye

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/06-KTM-950-Supermoto-100MM-Brembo-Radial-Front-Calipers-/320756082868?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item4aae8d68b4#ht_1484wt_1161

http://www.ebay.com/itm/BREMBO-P4-34-radial-100mm-/260842888380?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item3cbb729cbc#ht_500wt_1198

αλλα δεν εχω παρει ακομα απαντηση απο τον trc0928 για τους ανταπτορες Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 ψαχνω στο νετ για καποιον αλλο αλλα τζιφος....

Οι πρώτες μου φαίνονται βαρβάτες & σε καλή τιμή (στην μισή τιμή από τον συμπατριώτη μας). ΜΗΝ τις τσιμπήσεις όμως, αν δεν σου απαντήσει ο πωλητής με τους αποστάτες... Αν το προχωρήσεις όμως το θέμα, μάλλον θα είσαι ο πρώτος με V-strom με ακτινικές.
& εννοείτε ότι μετά από εσένα θέλω να είμαι ο πρώτος που θα την κάνει μια βόλτα!!! Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy

Τωρα το ειδα οτι ειναι για μονο μια η τιμη αυτη απο Ελλας, χωρια οτι ειναι σε αθλια κατασταση κ απο οτι βλεπω λυπουν κ τα καπακακια, σχολάω σε λιγο κ δεν βλεπω μροστα μου drink drink
και εγω αυτο περιμενω απαντηση για τους ανταπρορες (με εχεις βαλει σε ασχημο τρυπακι λεμε xexe )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09 2011, 18:52

Απαντηση ηρθε yeye yeye yeye


Dear matsos13,

These brackets will be available in 3~4 weeks.
Thanks

- trc0928


αλλα σε ενα μηνα.... Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395


να τσιμπησω τις δαγκανες απο τωρα η να περιμενω να εχω πρωτα τους ανταπρορες? Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 8117 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 8117 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09 2011, 18:57

matsos13 έγραψε:
Απαντηση ηρθε yeye yeye yeye


Dear matsos13,

These brackets will be available in 3~4 weeks.
Thanks

- trc0928


αλλα σε ενα μηνα.... Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 747395


να τσιμπησω τις δαγκανες απο τωρα η να περιμενω να εχω πρωτα τους ανταπρορες? Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 8117 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 8117 Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 8117



Κατ'αρχάς μπράβο στον πωλητή για μια ακόμη φορά. Επειδή τον θεωρώ αξιόπιστο & κάνει καλή δουλειά (τουλάχιστον με τις Brembo 40mm), & η τιμή που έχεις βρεί τις δαγκάνες μου φαίνεται καλή, εγώ σου λέω "ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΗΡΕΣ?!?!?!?!?" Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09 2011, 20:33

Καταραμενο διαολακι Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 870118 με τα φιτιλια που βαζεις!!! Φταιω κ εγω που σε ακουω μαλλον XYLO XYLO (πανε τα λεφτα για τα κοινόχρηστα) τις τσιμπησα με 256? κομλε ολα μαζι με μεταφορικα...

Υ.Γ. θα πρωτιμουσα κατι τετοιο για διαολακι

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Sexy-devil-costume-kit
Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Sexy-devil-costume-iblis
αλλα δυστυχώς ξεμείναμε με τον Χρηστο.... bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 16:02

Αγαπητοί φίλοι είμαι στην ευχάριστη θέση να δηλώσω πως παρέλαβα τα brembουλίνια μου και τις νέες μου μανέτες! Μένει μόνο να πεταχτώ να πάρω τακάκια. Περιμένω πληροφορίες για ραντεβού ομαδικής τοποθέτησης τετραπίστονων!
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 16:29

Σήμερα στην πυλωτή μου! ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑ!!!

EDIT: Μη στενοχωριέσαι, θα έχω και χρυσαφί spray...

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΕΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12 2011, 17:11

gmavrid έγραψε:
Σήμερα στην πυλωτή μου! ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑ!!!

EDIT: Μη στενοχωριέσαι, θα έχω και χρυσαφί spray...

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΕΣ!!!
Ευτυχώς τα brembόνια βγήκανε καλά, αλλά ο κινέζος έστειλε λάθος μανέτες και κλασσικά έκανε λάθος την αριστερή και τώρα φτου αλλαγές Mad

Αντί να βάλει τέτοια αριστερήΠώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcRF0kBFoDaKAKzSp420YpI01m8ygm6NzPajkG0f_Fj6-nbsPILS έβαλε Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcRt8UjKXA2FGG7frpso_qIhnAN0f0qC6OuCkalT4nFCVak8AwTbXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 15:33

Τρελή τιμή για όποιον ενδιαφέρεται για την βελτίωση με τις ακτινικές δαγκάνες (αρκεί να περιμένει λίγο για τους αποστάτες μαζί με τον matsos13).

Με 270? περίπου έχεις στο σπίτι σου, ακτινικές δαγκάνες, ακτινική τρόμπα, 80% από τα τακάκια & σωληνάκια υψηλής (???)!!!
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170696681794&viewitem=
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 15:45

Ο πωλητής αυτός από Αγγλία έχει 3 σετ δαγκάνων Brembo 40mm σε καλή τιμή (2 σετ στα 131,5 & 1 σετ 143,5?) αλλά δεν στέλνει πουθενά αλλού εκτός από Αγγλία.

Αν μαζευτείτε 3 άτομα που ενδιαφέρεστε & τον ρωτήσετε για αποστολή στην Ελλάδα (ένα είδος mini power buy δηλαδή) ίσως να τα στείλει ή
να βρεθεί κάποιος γνωστός από Αγγλία για να σας εξυπηρετήσει... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 16:06

Χτυπήστε & κάνα πλειστηριασμό... Κάνει καλό!!!
Έχει 20? μεταφορικά για Ελλάδα, οπότε & 110? -120? να τις πάρετε πάλι η τιμή θα είναι SUPER!!! bounce bounce Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 24 2011, 17:11

hristos13gr έγραψε:
Τρελή τιμή για όποιον ενδιαφέρεται για την βελτίωση με τις ακτινικές δαγκάνες (αρκεί να περιμένει λίγο για τους αποστάτες μαζί με τον matsos13).

Με 270? περίπου έχεις στο σπίτι σου, ακτινικές δαγκάνες, ακτινική τρόμπα, 80% από τα τακάκια & σωληνάκια υψηλής (???)!!!
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170696681794&viewitem=

Αυτες τις ειχα δει κ εγω αφου αγορασα τις δικες μου angry angry angry Ειναι οντως πολυ καλη τιμη, εγω τις δικες μου τις πειρα 279$ μονο οι δαγκανες....
Δεν ξερω αν ειναι διαφορετικες αλλα οι δικες μου δεν εχουν λαμακι αλλα συρματακια λετε να υπαρχει κανα προβλημα? mouuuuuu mouuuuuu

Τωρα που το ξανακοιταω μαλλον οχι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgardas

kgardas

Ηλικία : 45
Τόπος : Αρτέμιδα (Λούτσα)
Registration date : 16/02/2011

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 09:28

Φοβερός οδηγός!

650 Μπράβο και από μένα!

merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 47
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 26 2011, 15:18

Διπλοποστάρω τις δικές μου
Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Bremboa
Το κόστος μου:

1. Τρόμπα χιλιάρι 50?
2. Αποστάτες 90$ + 15$ μεταφορά
3. Δαγκάνες 130$
4. 2x Τακάκια EBC FA95HH 52?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hristos13gr
gold member
gold member
hristos13gr

Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα - Νέα Σμύρνη
Registration date : 26/02/2009

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 27 2011, 23:43

hristos13gr έγραψε:
Χτυπήστε & κάνα πλειστηριασμό... Κάνει καλό!!!
Έχει 20? μεταφορικά για Ελλάδα, οπότε & 110? -120? να τις πάρετε πάλι η τιμή θα είναι SUPER!!! bounce bounce Very Happy Very Happy


Sorry παίδες!!! ξέχασα να βάλω το link. αυτές εννοούσα. Τις χτυπάω εγώ για τον kafetzo.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vstromrider
Member
Member
vstromrider

Ηλικία : 39
Τόπος : brahames!!!!
Registration date : 14/07/2010

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO   Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 28 2011, 15:44

hristos13gr έγραψε:
hristos13gr έγραψε:
Χτυπήστε & κάνα πλειστηριασμό... Κάνει καλό!!!
Έχει 20? μεταφορικά για Ελλάδα, οπότε & 110? -120? να τις πάρετε πάλι η τιμή θα είναι SUPER!!! bounce bounce Very Happy Very Happy


Sorry παίδες!!! ξέχασα να βάλω το link. αυτές εννοούσα. Τις χτυπάω εγώ για τον kafetzo.


Χτυπα και καμια για εμενα που ντεν εκω abs καρντια μου.... Rolling Eyes (ουτε λογαριασμο στο ebay pale )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Πώς & πού βρίσκω τις τετραπίστoνες BREMBO

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: