Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ποδιά μεταλλική μαύρη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουν 27 2011, 12:12

διάφορες ιδιοκατασκευές απο αμερικανούς αλλά και ποδιές απο εταιρίες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit4



Registration date : 24/05/2011

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 12:12

Βρηκα αυτο:

http://www.stromtrooper.com/group-buys-stromtrooper-inventors-product-showcase/51095-skid-plate-dl1000-v-strom-suzuki.html


Πως σας φαινεται σαν σχεδιο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 12:49

έχει κάνει φοβερή δουλειά, τι κοίταζα πριν κάτι μήνες αλλά τελικά δεν αντιστάθηκα στη hepco & beker (ας είναι καλά ο john-rock)

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 P1030327s

πολύ heavy duty κατασκευή.

πιστεύω οτι με αυτή τη ποδιά, το off road animal ολοκληρώθηκε What a Face What a Face What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkf78
Member
Member
gkf78

Ηλικία : 45
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 12/09/2009

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 29 2011, 18:25

χθες καταφερα και εβαλα την συγκεκριμενη ποδια...εβγαλα αυτη την πλαστικη γνωστη ποδια που εμενα ποτε δεν μου αρεσε και εβαλα της hepco...για μενα οτι καλυτερο για προστασια και ας μην ειναι και η πιο ομορφη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 08 2011, 01:37

Έγινε τίποτα με το συγκεκριμένο σχέδιο ή το project εγκταλείφθηκε;

Αν υπάρχουν οι διαστάσεις απ το χαρτόνι καλό θα ήταν να τις είχαμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 31 2011, 22:29

παιδες κ εγω ενδιαφερομαι για τα παραπανο εχουμε κανενα νεο για το project?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 13:33

Σταμ την είδα σήμερα τη δικιά σου! Μεγειές goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 18:06

ευχαριστώ Μιχαλιό... δεν άντεξα τελικά....
το παιδί μέσα μου νίκησε.... Very Happy Very Happy


να ναι καλά ο φίλος dr350...

πάντως παίδες γι' αυτό που λέγαμε είμαι μέσα να βοηθήσω.
όποτε θέλετε την ξεκρεμάω και την αντιγράφουμε σε ένα μάστορα...
στη διάθεσή σας λοιπόν! Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 18:14

stam έγραψε:
ευχαριστώ Μιχαλιό... δεν άντεξα τελικά....
το παιδί μέσα μου νίκησε.... Very Happy Very Happy


να ναι καλά ο φίλος dr350...

πάντως παίδες γι' αυτό που λέγαμε είμαι μέσα να βοηθήσω.
όποτε θέλετε την ξεκρεμάω και την αντιγράφουμε σε ένα μάστορα...
στη διάθεσή σας λοιπόν! Cool
Εγώ έβαλα σαν προτεραιότητα τις 4πίστονες και μετά βλέπουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 18:26

Δεν την βγάζεις τότες, βάλε και καμιά φωτο και σημείωσε επάνω τις διαστάσεις και τις μοιρες στις γωνίες να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε;

Πιστεύω πάνω από ώρα δεν θα σε πάρει η όλη δουλειά.
Την σχεδίαση στο Autocad την αναλαμβάνω εγώ.Απλά θα πρέπει πρώτα να φτιάξω ένα καλούπι με χαρτόνι και να το "λύσω" έτσι ώστε να είναι φλάτ για να μπορεί να κόψει το cnc. Έχω μάστορα για να κολλήσει και να βάψει ηλετροστατική.
Μπορούμε να βγάλουμε το S που έχει στο πλάι και να βάλουμε το Vstrom logo. Μέχρι και nickname μπορεί να μπει επάνω (σε τρύπες).

Αυτό που με προβληματίζει είναι το σίδερο-βάση σαν Π που βιδώνει επάνω.Αν δεν το χεις στο χέρι δεν μπορείς να το κατασκευάσεις εύκολα, αλλά όλα γίνονται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 18:40

chdimis έγραψε:
Δεν την βγάζεις τότες, βάλε και καμιά φωτο και σημείωσε επάνω τις διαστάσεις και τις μοιρες στις γωνίες να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε;

Πιστεύω πάνω από ώρα δεν θα σε πάρει η όλη δουλειά.
Την σχεδίαση στο Autocad την αναλαμβάνω εγώ.Απλά θα πρέπει πρώτα να φτιάξω ένα καλούπι με χαρτόνι και να το "λύσω" έτσι ώστε να είναι φλάτ για να μπορεί να κόψει το cnc. Έχω μάστορα για να κολλήσει και να βάψει ηλετροστατική.
Μπορούμε να βγάλουμε το S που έχει στο πλάι και να βάλουμε το Vstrom logo. Μέχρι και nickname μπορεί να μπει επάνω (σε τρύπες).

Αυτό που με προβληματίζει είναι το σίδερο-βάση σαν Π που βιδώνει επάνω.Αν δεν το χεις στο χέρι δεν μπορείς να το κατασκευάσεις εύκολα, αλλά όλα γίνονται.

φίλε σχεδόν τελειώνεις τη δουλειά με όλα αυτά!
για μένα επειδή σήμερα ήταν πρώτη μέρα στη δουλειά μετά από τις διακοπές, και θα πάει όλη η βδομάδα με λίγο πίεση, δώστε μου τη βδομάδα αυτή και θα σας έχω έτοιμη την ξεπατικωτούρα μόλις ξελασκάρω!
για το "Π" νομίζω θα βρούμε λύση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 18:41

msp έγραψε:
stam έγραψε:
ευχαριστώ Μιχαλιό... δεν άντεξα τελικά....
το παιδί μέσα μου νίκησε.... Very Happy Very Happy


να ναι καλά ο φίλος dr350...

πάντως παίδες γι' αυτό που λέγαμε είμαι μέσα να βοηθήσω.
όποτε θέλετε την ξεκρεμάω και την αντιγράφουμε σε ένα μάστορα...
στη διάθεσή σας λοιπόν! Cool
Εγώ έβαλα σαν προτεραιότητα τις 4πίστονες και μετά βλέπουμε!

ξέρω, ξέρω...
τις έμαθα τις επισκέψεις τις δικές σου... 👅
αλλά δεν ήμουν παρών! bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 18:51

Την Παρασκευη εγω θα την ξεκρεμασω για το σερβις των 6000. Θα ΄μαι Πειραια, οποιος θελει μπορει ναρθει να την παρει, μετρησει και την επιστρεφει. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 01 2011, 20:54

chdimis έγραψε:



Την σχεδίαση στο Autocad την αναλαμβάνω εγώ.Απλά θα πρέπει πρώτα να φτιάξω ένα καλούπι με χαρτόνι και να το "λύσω" έτσι ώστε να είναι φλάτ για να μπορεί να κόψει το cnc. Έχω μάστορα για να κολλήσει και να βάψει ηλετροστατική.
Μπορούμε να βγάλουμε το S που έχει στο πλάι και να βάλουμε το Vstrom logo. Μέχρι και nickname μπορεί να μπει επάνω (σε τρύπες).

Αυτό που με προβληματίζει είναι το σίδερο-βάση σαν Π που βιδώνει επάνω.Αν δεν το χεις στο χέρι δεν μπορείς να το κατασκευάσεις εύκολα, αλλά όλα γίνονται.

Να σου πω δεν χρειαζετε να ειναι ακριβώς το ιδιο αφου θα το σχεδιασεις στο Autocad μπορεις να κανεις καποιες βελτιώσεις π.χ.
οι πισω βιδες να μην ειναι απο κατω αλλα στα πλαγια οπως σε αυτο εδω

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 5802513511_2b88ec2805

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 5803069360_9ea0361ba4ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 5802512127_82063ce27f


οσο για το Π ειναι ευκολο κ αυτο φλατ πρωτα κ μετα κουρμπαρισμα.

ξερεις που μπορουμε να παμε να τα κοψουμε σε cnc? Αν ναι για ρίξε μια ματια κ στη σήτα ψηγειου που εχει κανει ο ιδιος τυπος, ειναι πολυ καλη ιδεα να γινουν αυτα μαζι κ η σητα ειναι πιο απλη κ παρα πολυ ωραια. bounce bounce bounce

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 5643065954_cca86eabd7ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 4813080238_31691722e7
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 05 2011, 19:28

Από Βέροια ξέρω για cnc. Από Αθήνα δε γνωρίζω.

Καλή φαίνεται και η σίτα και εύκολη.Δεν ξέρω αν χρεώνει με την ώρα ή το βάρος.Γιατί η σίτα φαίνεται να θέλει κάμποση ώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 05 2011, 23:58

chdimis έγραψε:
Από Βέροια ξέρω για cnc. Από Αθήνα δε γνωρίζω.

Καλή φαίνεται και η σίτα και εύκολη.Δεν ξέρω αν χρεώνει με την ώρα ή το βάρος.Γιατί η σίτα φαίνεται να θέλει κάμποση ώρα.

Aμα ξερει κανεις απο Αθηνα θα βοηθουσε πολυ. Για μαθε ομως για κοστος γιατι πολλα λεμε αλλα ακομα κοστολογειο δεν εχει βγει για το project Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes bounce bounce bounce
(παντος κ στα ιδια να βγαινει εγω παλι στο hand made δικη μας σχεδιασης με τις βελτιωσεις θα παω).

αααα κ που ειδα της μαμας σημερα ενα αλλο που δεν μου αρεσε οτι αφηνει εκτεθημενει την εξατμηση απο κατω. Αμα πηρες διαστασεις
θα με βοηθουσε να ενα ποσταρισμα με αυτες ή το αρχει απο το autocad ακομα πιο πολυ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 06 2011, 04:13

Τις διαστάσεις τις περιμένω από κάποιον που έχει να μας μετρήσει αλλά φως δεν βλέπω.

Το αλουμινάκι στο ταμπλώ με τρύπα για 12v μου το χρεώνει 6?. Αυτά μαζί με το κουρμπάρισμα για τις τρύπες στήριξης.Έχω κάνει μερικά.Απ ότι ρώτησα η χρέωση γίνεται με το βάρος και το είδος του υλικού. Τώρα στη σίτα γίνεται της τρύπας κι έχει αρκετή δουλειά αλλά και 20 να βγαίνει πιστεύω συμφέρει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matsos13
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
matsos13

Ηλικία : 41
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/07/2011

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 06 2011, 09:44

chdimis έγραψε:
Απ ότι ρώτησα η χρέωση γίνεται με το βάρος και το είδος του υλικού. Τώρα στη σίτα γίνεται της τρύπας κι έχει αρκετή δουλειά αλλά και 20 να βγαίνει πιστεύω συμφέρει.

Απο τα 55 ? της μαμας που εμενα δεν μου αρεσει κιολας.... OK OK OK

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DHMOKRITOS69
moderator
moderator
DHMOKRITOS69

Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 18/05/2010

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Αυγ 15 2011, 04:29

ΠΑΙΔΕΣ ΨΗΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΕΡΗΜΕΝΩ ΝΕΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 24 2011, 00:06

Πείτε νέα! Πέρασε το δεκαπενταύγουστο! What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chdimis
Member
Member
chdimis

Ηλικία : 50
Τόπος : Βέροια
Registration date : 08/08/2008

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 24 2011, 02:45

Έχω και άδεια αυτό τον καιρό αλλά δεν έχω δείγμα.
Αναμένουμε τις διαστάσεις από κάποιον που έχει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΤΣ
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
ΜΙΤΣ

Ηλικία : 47
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 20/04/2010

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 24 2011, 08:54

Και εγώ μέσα αν γίνει κάτι και με την σίτα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 24 2011, 09:05

ψήνεται....

εντος της ημέρας... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 24 2011, 10:34

ψήθηκε!

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 53532328


ελπίζω αυτές οι μετρήσεις να καλύπτουν τα βασικά και σαν συντεταγμενες να μπορούν να εισαχθούν στο autocad...
ότι άλλο χριεαστείς chdimis μου λες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
z0rbas
Member
Member
z0rbas

Ηλικία : 43
Τόπος : Βόλος-Λάρισα- ΒΑΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Registration date : 01/06/2010

ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποδιά μεταλλική μαύρη.   ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 24 2011, 14:20

Παρε ενα ποδιά μεταλλική μαύρη. - Σελίδα 3 0011810γιατι παρολο το τρεξιμο καθισες και μετρησες.Τα πολλα λογια = φτωχεια-------> Σ'ωραιος
bravvoo bravvoo bravvoo


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ποδιά μεταλλική μαύρη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: