Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
proedros



Ηλικία : 55
Τόπος : Νέα Πεντέλη
Registration date : 02/05/2008

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουν 01 2011, 21:07

Καλοφόρετο !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 00:29

Morniac έγραψε:
Συγνωμη ρε παιδια αφου εγινε post εχουμε καθε δικαιωμα να κρινουμε.Αν θελουμε να μας γαργαλανε τα αυτια μονο καλα λογια τοτε τι να πω .Και δικα μου postαρισματα εχω σχολιαστει αρνητικα και γιαυτο εξαλου τα αναρτουσα για γνωμες
Εννοειται οτι ολοι ευχομαστε εδω μεσα καλα ταξιδια και παντα ορθιοι.
Τωρα αν οι κριτικες θεωρουνται κακα ματια δεν εχω παρα να μην ξανασχολιασω τιποτα εδω μεσα

μας την είπες εεεεεε.....δεν πειράζει καλή καρδια ....να ξερεις ομως οτι επειδή απευθυνομαι σε ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ φιλους εχω το δικαιωμα να κανω και λιγακι humor τουλάχιστον σ αυτους .......λυπάμαι που δεν το πιασες ....

Morniac έγραψε:

Τωρα αν οι κριτικες θεωρουνται κακα ματια δεν εχω παρα να μην ξανασχολιασω τιποτα εδω μεσα

δεν είχα παντως τετοια προθεση ...λυπάμαι που γινομαι αιτια να μη ξαναγραψεις εδώ μεσα .... δεν το συνηθίζω άλλωστε

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την niksalonik στις Πεμ Ιουν 02 2011, 00:41, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 00:36

Καλοφορετο φιλε μου....!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02 2011, 13:17

δημητρη οπως βλεπεις το μπουφανακι δεν σου παει, βλακεια εκανες ολο το φορουμ το λεει,στο αγοραζω για 100 ευρωπουλακια, lol! lol! lol!


γ@μημεν@ ελτα το παντελονι ακομα να ερθει με τις κολοαπεργιες τους!!! angry angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: