Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 09:12

Μετα απο αυτο το οποιο μου βγηκε μικρο αλλα ευτυχως βρηκα στην συνεχεια στην ιδια τιμη στο νουμερο μου κα το πηρα, τωρα παρηγγειλα και αυτο ,
Ειναι στο νουμερο μου και ειναι Φανταστικο.
Επισης η τιμη του ειναι παρα πολυ καλη ,600 €
Το απολυτο Μπουφαν
RUKKA και παλι RUKKA
Δεν ξαναγοραζω καμια αλλη μαρκα
Το περιμενω με αγωνια.....

massai... Cool


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dimis στις Τρι Μάης 31 2011, 09:18, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 09:17

με το καλό να σου ρθει μαν! Είναι πολλά τα λεφτά μάστοραααααααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
narcissus
moderator
moderator
narcissus

Ηλικία : 45
Τόπος : Θες άλλο Νίκη
Registration date : 12/06/2010

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 09:45


Ελπίζω να μην ξεχνάς τους αποστάτες μου!!!

_________________
ʼʼΔίκασον Κύριε τους αδικούντας με, πολέμησον τους πολεμούντας μεʼʼ
Ψαλμός 35-1 Δαυίδ   Ενέπνεε τον αγώνα για την ελευθερία του Γένους, το 1821

Όλοι θέλουν το καλό μου…, αλλά εγώ δεν θα αφήσω να μου το πάρουν! Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι 49587_1005865360_1289758227_q

 Η ζωή είναι ένας κώλος, γ@μ@ τον πριν σε χεσει!

Ο έρωτας....Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι 25iycf7.....με έρωτα περνάει...Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Xf7wjb..!    
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 09:56

Φίλε μου πόσο ακριβώς το πήρες???


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 10:01

narcissus έγραψε:

Ελπίζω να μην ξεχνάς τους αποστάτες μου!!!

Σωστος......Θα τους παραγγειλω και αυτους



terino έγραψε:
Φίλε μου πόσο ακριβώς το πήρες???


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

600 €
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 10:08

Νταξ... το 600 μου κάθεται κάπως καλύτερα στο στομάχι από την τιμή που είδα στο λινκι σου... Σκιάχτηκα προς στιγμήν... Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 10:26

Δημήτρη μεγειές μεγειές yeye Τα σπάει το μπουφανάκι αλλά είναι πολλά τα λεφτάααααααααα affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 11:44

Καλοφόρετο και αγρατζούνιστο!
Ότι πληρώνεις παίρνεις, γνωστό αυτό...

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 19:30

Καλοφορετο φιλε μου αλλα εγω δεν εδινα 600 ευρω για μπουφαν εκτος και αν εκανα το γυρο του κοσμου για 10 χρονια.Και παλι θα το σκεφτομουνα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 19:52

στις μερες που ζουμε ειναι προκληση το ποσταρισμα 600ευρο για μπουφαν!!...αλλα οπως και να χει μαγκια σου μεγαλε να το χαιρεσαι και να σου ειναι αχρειαστο να μη χρειαστει ποτε να βγαλει τα λεφτα του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 19:54

4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
στις μερες που ζουμε ειναι προκληση το ποσταρισμα 600ευρο για μπουφαν!!...αλλα οπως και να χει μαγκια σου μεγαλε να το χαιρεσαι και να σου ειναι αχρειαστο να μη χρειαστει ποτε να βγαλει τα λεφτα του!

Γιώργο ο καθένας έχει τις προτεραιότητες του, δεν είμαστε εμείς σε θέση να τον κρίνουμε. Ο άνθρωπος έκρινε ότι πρέπει να δώσει τόσα για μπουφάν και τα έδωσε, και στην τελική για να προστατεύσει την σωματική του ακεραιότητα το έκανε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 20:29

4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
στις μερες που ζουμε ειναι προκληση το ποσταρισμα 600ευρο για μπουφαν!!...αλλα οπως και να χει μαγκια σου μεγαλε να το χαιρεσαι και να σου ειναι αχρειαστο να μη χρειαστει ποτε να βγαλει τα λεφτα του!

Συμφωνω εν μερει με τα λεγομενα σου.
Επειδη ομως εχω αγορασει και φθηνα μπουφαν στο παρελθον , π.χ. απο το LIDL και δεν εμεινα καθολου ικανοποιημενος
το καλοκαιρι ζεσταινομουν και τον χειμωνα κρυωνα,προτιμησα να αγορασω ενα καλο μπουφαν που θα το εχω αποκλειστικα και μονο για ταξιδια και θα μου κρατησει και μια ζωη, παρα να αγοραζω πολλα και φθηνιαρικα μπουφανακια.
Γιανα σε προλαβω σου λεω οτι ειμαι ανεργος και δουλευω περιστασιακα,απλα προτιμησα να δωσω προτεραιοτητα σε αυτο παρα σε καφεδες και σε βολτες με τα παιδια του φορουμ, αν και τα συμπαθω παρα πολυ και θα ηθελα να εχω πιο συχνη επαφη μαζι τους.
Ετσι το σκεφτηκα ετσι επραξα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakk
Member
Member
sakk

Ηλικία : 39
Τόπος : ΠΑΤΡΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 18/02/2008

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 20:59

μητσο μη το συζητας καθολου,οσο πιο καλος ο εξοπλισμος του αναβατη τοσο το καλυτερο,
πιο καλα τα λεφτα να πηγαινουν εκει, παρα σε ζελατινες,ποδιες,αυτοκολητα και μπλουζακια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 21:21

Dimis έγραψε:
4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
στις μερες που ζουμε ειναι προκληση το ποσταρισμα 600ευρο για μπουφαν!!...αλλα οπως και να χει μαγκια σου μεγαλε να το χαιρεσαι και να σου ειναι αχρειαστο να μη χρειαστει ποτε να βγαλει τα λεφτα του!

Συμφωνω εν μερει με τα λεγομενα σου.
Επειδη ομως εχω αγορασει και φθηνα μπουφαν στο παρελθον , π.χ. απο το LIDL και δεν εμεινα καθολου ικανοποιημενος
το καλοκαιρι ζεσταινομουν και τον χειμωνα κρυωνα,προτιμησα να αγορασω ενα καλο μπουφαν που θα το εχω αποκλειστικα και μονο για ταξιδια και θα μου κρατησει και μια ζωη, παρα να αγοραζω πολλα και φθηνιαρικα μπουφανακια.
Γιανα σε προλαβω σου λεω οτι ειμαι ανεργος και δουλευω περιστασιακα,απλα προτιμησα να δωσω προτεραιοτητα σε αυτο παρα σε καφεδες και σε βολτες με τα παιδια του φορουμ, αν και τα συμπαθω παρα πολυ και θα ηθελα να εχω πιο συχνη επαφη μαζι τους.
Ετσι το σκεφτηκα ετσι επραξα.

χαιρομαι που καταλαβες απ'οτι φαινεται ΑΚΡΙΒΩΣ τι εννοω να σαι καλα και να σου ειναι αχρειαστο!!

δεν ξερω τι διαφορα θα εχει με καποιο που εχει 250-350??..αυτο περιμενω να μας το πεις οταν του κανεις αρκετη χρηση!!

*η τιμη παραμενει να ειναι προκλητικη Shocked Laughing Razz (δεν μπορω να τη βλεπω Razz ) affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 21:23

terino έγραψε:
4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
στις μερες που ζουμε ειναι προκληση το ποσταρισμα 600ευρο για μπουφαν!!...αλλα οπως και να χει μαγκια σου μεγαλε να το χαιρεσαι και να σου ειναι αχρειαστο να μη χρειαστει ποτε να βγαλει τα λεφτα του!

Γιώργο ο καθένας έχει τις προτεραιότητες του, δεν είμαστε εμείς σε θέση να τον κρίνουμε. Ο άνθρωπος έκρινε ότι πρέπει να δώσει τόσα για μπουφάν και τα έδωσε, και στην τελική για να προστατεύσει την σωματική του ακεραιότητα το έκανε.


..εσυ απο την αλλη δεν με καταλαβες! Laughing

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 21:56

600ευρο για μπουφαν affraid affraid
drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 22:55

Παίδες τα 600 ευρώ για ένα πολύ καλό μπουφάν είναι καλά χρήματα.Πολλά μέν αλλά καλά.Εάν το αγόραζε 1399 λίρες που αναφέρει το λίνκ,τότε ναί,θα έλεγα πως είναι too much,όσο κι αν ο λόγος της ασφάλειας αναφέρεται συχνότατα (δέ συμφωνώ 100% αλλά το δέχομαι).Εγώ 3 φορές έχω πάρει δερμάτινα dainese στα 600 και 700 ευρώ και τα έχω ''σκοτώσει'' μετά από καιρό.Ότι πληρώνεις παίρνεις στην τελική Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 23:09

Αλλοι δινουν τοσα λεφτα σε ενα σκασμο λιγοτερο χρησιμα πραγματα (βλεπε εξατμισεις κομαντερ κτλ) και σχολιαζουμε τα 600 ευρω για το μπουφαν..??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 23:18



ΩΠΑ ρε Μήτσο που θα μας ζητήσεις και συγγνώμη για την επιλογή σου ....

Το θελες Το πήρες ...ΣΩΣΤΑ ΕΠΡΑΞΕΣ .....καλοφορετο Αδελφέ μου κι αχρείαστο !!!!!!!!!!

υ.γ. φτου φτου ...στα κακα μάτια


υ.γ.2 ..
bandit έγραψε:
600ευρο για μπουφαν :
.
εσύ ρε εδωσες ενα σκασμο ευρά για να πάρεις bandit bliax bliax bliax

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
VSTROMAKIAS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
VSTROMAKIAS

Ηλικία : 45
Τόπος : AΡΙΔΑΙΑ
Registration date : 31/12/2009

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤρι Μάης 31 2011, 23:23

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΓΕΙΕΣ για το μπουφανακι σου!!!!!!!!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ και να ξερεις το μπουφαν τα ΣΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΕΡΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΦΙΛΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!



OK EROS goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://TEOBURNOUT@IN.GR
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤετ Ιουν 01 2011, 07:54

VSTROMAKIAS έγραψε:
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΓΕΙΕΣ για το μπουφανακι σου!!!!!!!!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ και να ξερεις το μπουφαν τα ΣΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΕΡΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΦΙΛΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!



OK EROS goood


+650 Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
martinez

martinez

Registration date : 24/08/2008

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤετ Ιουν 01 2011, 20:08

Dimis έγραψε:
4kings (ΓΙΩΡΓΟΣ-k9) έγραψε:
στις μερες που ζουμε ειναι προκληση το ποσταρισμα 600ευρο για μπουφαν!!...αλλα οπως και να χει μαγκια σου μεγαλε να το χαιρεσαι και να σου ειναι αχρειαστο να μη χρειαστει ποτε να βγαλει τα λεφτα του!

Συμφωνω εν μερει με τα λεγομενα σου.
Επειδη ομως εχω αγορασει και φθηνα μπουφαν στο παρελθον , π.χ. απο το LIDL και δεν εμεινα καθολου ικανοποιημενος
το καλοκαιρι ζεσταινομουν και τον χειμωνα κρυωνα,προτιμησα να αγορασω ενα καλο μπουφαν που θα το εχω αποκλειστικα και μονο για ταξιδια και θα μου κρατησει και μια ζωη, παρα να αγοραζω πολλα και φθηνιαρικα μπουφανακια.
Γιανα σε προλαβω σου λεω οτι ειμαι ανεργος και δουλευω περιστασιακα,απλα προτιμησα να δωσω προτεραιοτητα σε αυτο παρα σε καφεδες και σε βολτες με τα παιδια του φορουμ, αν και τα συμπαθω παρα πολυ και θα ηθελα να εχω πιο συχνη επαφη μαζι τους.
Ετσι το σκεφτηκα ετσι επραξα.

γιατι ρε αγορι μου , αφου ειπαμε ,θα πληρωσω εγω το γιατρο. Δηλαδη δεν θα ερθεις για καφε ? καλαααααααα. Αν πλησιασεις θα μαζεψεις πολλες μην μου πεις οτι δεν σε ενημερωσα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morniac
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Morniac

Ηλικία : 81
Τόπος : Οχι εδω παντως
Registration date : 28/04/2010

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤετ Ιουν 01 2011, 20:10

Συγνωμη ρε παιδια αφου εγινε post εχουμε καθε δικαιωμα να κρινουμε.Αν θελουμε να μας γαργαλανε τα αυτια μονο καλα λογια τοτε τι να πω .Και δικα μου postαρισματα εχω σχολιαστει αρνητικα και γιαυτο εξαλου τα αναρτουσα για γνωμες
Εννοειται οτι ολοι ευχομαστε εδω μεσα καλα ταξιδια και παντα ορθιοι.
Τωρα αν οι κριτικες θεωρουνται κακα ματια δεν εχω παρα να μην ξανασχολιασω τιποτα εδω μεσα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/watch?v=XoMngonBiO8
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤετ Ιουν 01 2011, 20:35

OK ωραίο φίλε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
al_tzamp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
al_tzamp

Ηλικία : 44
Τόπος : Σέρρες - Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι   Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι Icon_minitimeΤετ Ιουν 01 2011, 20:40

Δημήτρη καλοφόρετο!!!!!!

Σου εύχομαι να το λιώσεις στα ταξίδια!!!!!!



geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Παρηγγειλα το νεο μου Μπουφανακι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ένδυση-
Μετάβαση σε: