Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket σέλα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 14:48

akaliptos έγραψε:
...Παιρνουμε και σελα μεχρι να μας την ετοιμασει;;;
Βασικότατη ερώτηση που χρήζει απάντησης λέμεεεε Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 14:49

terino έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Μεγειές Λευτέρη και Μιχάλη yeye
Θα σας ''κουφάνω'' λιγάκι αλλά με ''τρώει'' να ξέρω Twisted Evil Το λογότυπο μπορεί να το φτιάξει ανεξάρτητα μοντέλου μοτοσυκλέτας ? Ρωτάω γιατί ΑΠΟ + ΚΛΕΙΕΤΑΙ να έχει το KLV 1000 σα logo Crying or Very sad V-Strom ναί,Varadero ναί,Fazer ναι,Κικι-ρίκου ναι αλλά το δικό μου μπάαααααα Evil or Very Mad Η ερώτησή μου είναι ''κρίσεως'' αλλά το να ''φορμάρει'' το λογότυπο θα το πληρώσω χρυσό ή η χρέωση θα είναι όπως των υπολοίπων? Εάν έχει πέσει στην αντίληψή σας κάτι στο συγκεκριμένο κατάστημα ή από εμπειρία πείτε μου αλλιώς αγνοήστε το ερώτημα Wink Ευχαριστώ παίδες για την υπομονή σας στα ''τρελά'' μου ερωτήματα pale merci


Βρε και συνταγή για κουλουράκια μπορεί να σου τυπώσει αν θες... ότι γουστάρεις σου φτιάχνει. Και εννοείται ότι είναι μέσα στην τιμή που αναφέρω στο τόπικ της προσφοράς.
Ωραίαααααα yeye success merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 14:56

Για σέλα στα 110ευρώ :

1.tazakos
2.akaliptos
3.nikos147
4.
5.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 15:15

Στο θέμα του λογότυπου, το συγκεκριμένο είναι τυπωμένο (εγώ δεν έβαλα) και είναι μέσα στη τιμή προσφοράς! Δεν ξέρω τιμή, αλλά αν κάποιος ζητήσει συνεργάζεται με μαγαζί που του κάνει και κεντημένο! Σαφώς αυτό σημαίνει και παραπάνω χρόνο προετοιμασίας!
Όλα αυτά τα λέω γιατί μιας και το πατρόν μου το είχε έτοιμο από χθές, σήμερα κάθησα εκεί την ώρα που μου έφτιαχνε τη σέλα και τα λέγαμε. Συνολικά χρειάστηκε 40 λεπτάκια να μου ξηλώσει το παλιό αφρώδες και να μου ετοιμάσει την σέλα! Το παιδί μπορώ να πω πως μου έκανε πολύ καλή εντύπωση και ως άνθρωπος και ως επαγγελματίας!
Όπως είπε και ο Λευτέρης εκείνος είναι υπεύθυνος, εγώ απλώς σας μετέφερα κάποιες πληροφορίες και δεν έχω σχέση με τη λίστα και τις συνεννοήσεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 15:25

Παιδιά κάτι βασικό...Η τιμή που αναφέρει ο Λευτέρης είναι για συγκεκριμένη εργασία επί της σέλας ή ισχύει για ότι ζητήσει ο καθένας μεμονωμένα?Εγώ για παράδειγμα θέλω να ψηλώσω λίγο τη θέση του οδηγού και και και (όχι τρελά πράγματα πάντως,ελαφρές αποκλίσεις)...Ισχύει για μένα η τιμή ή πάμε γι'άλλα? Wink

Ζητώ προκαταβολικά συγνώμη αν έχει απαντηθεί κάτι τέτοιο αλλά δεν έχω διαβάσει όλο το topic silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 15:44

Η τιμή που κάνει περιλαμβάνει ότι θες συν το τυπωμένο λογότυπο. Δλδ σου παρουσιάζει την ανατομική να δεις πως είναι και μετά διαλέγεις υλικό, χρώμα και αλλαγές που θες κτλ και επιλέγεις και το λογότυπο. Τιμή για κεντημένο λογότυπο δεν ξέρω, αλλά γίνεται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 15:49

msp έγραψε:
Η τιμή που κάνει περιλαμβάνει ότι θες συν το τυπωμένο λογότυπο. Δλδ σου παρουσιάζει την ανατομική να δεις πως είναι και μετά διαλέγεις υλικό, χρώμα και αλλαγές που θες κτλ και επιλέγεις και το λογότυπο. Τιμή για κεντημένο λογότυπο δεν ξέρω, αλλά γίνεται!
Αυτό ήθελα ν'ακούσω cheers Μόλις κατέβω Πειραιά θα έρθω σε επικοινωνία με τον Λευτέρη αν είναι.Μιχάλη merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 16:50

msp έγραψε:
Η τιμή που κάνει περιλαμβάνει ότι θες συν το τυπωμένο λογότυπο. Δλδ σου παρουσιάζει την ανατομική να δεις πως είναι και μετά διαλέγεις υλικό, χρώμα και αλλαγές που θες κτλ και επιλέγεις και το λογότυπο. Τιμή για κεντημένο λογότυπο δεν ξέρω, αλλά γίνεται!


+1

Ότι αλλαγή ζητήσεις σου την κάνει και περιλαμβάνεται στην τιμή, εκτός από προσθήκη gel και θερμαινόμενης επένδυσης.

Για την αντικατάσταση σας είπα, έχει ΜΙΑ για να δώσει. Οπότε ο πρώτος που θα είναι εκεί θα την πάρει, την επόμενη μέρα που θα παραλάβει τη δική του θα την πάρει ο επόμενος κτλ... αν πάτε πάνω από 2-3 ταυτόχρονα τότε, όχι, δεν θα έχει να σας δώσει σέλα προσωρινά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 16:52

terino έγραψε:
msp έγραψε:
Η τιμή που κάνει περιλαμβάνει ότι θες συν το τυπωμένο λογότυπο. Δλδ σου παρουσιάζει την ανατομική να δεις πως είναι και μετά διαλέγεις υλικό, χρώμα και αλλαγές που θες κτλ και επιλέγεις και το λογότυπο. Τιμή για κεντημένο λογότυπο δεν ξέρω, αλλά γίνεται!


+1

Ότι αλλαγή ζητήσεις σου την κάνει και περιλαμβάνεται στην τιμή, εκτός από προσθήκη gel και θερμαινόμενης επένδυσης.

Για την αντικατάσταση σας είπα, έχει ΜΙΑ για να δώσει. Οπότε ο πρώτος που θα είναι εκεί θα την πάρει, την επόμενη μέρα που θα παραλάβει τη δική του θα την πάρει ο επόμενος κτλ... αν πάτε πάνω από 2-3 ταυτόχρονα τότε, όχι, δεν θα έχει να σας δώσει σέλα προσωρινά.
Πολύ βασική διευκρίνιση μιάς και στάνταρ θα ''παίξει'' κάτι τέτοιο,οπότε...Υπομονή Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 18:52

ωραια ας κανουμε το πρωτο γκρουπακι με 10 ατομα ας πουμε και παμε ενας ενας με ραντεβου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 18:56

akaliptos έγραψε:
ωραια ας κανουμε το πρωτο γκρουπακι με 10 ατομα ας πουμε και παμε ενας ενας με ραντεβου!!!
Χάρη σε βλέπω ''καυτό'' για σελόνι YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 18:58

groi1000 έγραψε:
akaliptos έγραψε:
ωραια ας κανουμε το πρωτο γκρουπακι με 10 ατομα ας πουμε και παμε ενας ενας με ραντεβου!!!
Χάρη σε βλέπω ''καυτό'' για σελόνι YOU!
φαινεται;;;;δεν κρατιεμαι!!!!χαχχαχααχ Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 18:59

akaliptos έγραψε:
groi1000 έγραψε:
akaliptos έγραψε:
ωραια ας κανουμε το πρωτο γκρουπακι με 10 ατομα ας πουμε και παμε ενας ενας με ραντεβου!!!
Χάρη σε βλέπω ''καυτό'' για σελόνι YOU!
φαινεται;;;;δεν κρατιεμαι!!!!χαχχαχααχ Very Happy Very Happy Very Happy
Άν φαίνεται?ΜΠΑΜ κάνει Laughing Άντε με το καλό φίλε cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 19:03

groi1000 έγραψε:
akaliptos έγραψε:
groi1000 έγραψε:
akaliptos έγραψε:
ωραια ας κανουμε το πρωτο γκρουπακι με 10 ατομα ας πουμε και παμε ενας ενας με ραντεβου!!!
Χάρη σε βλέπω ''καυτό'' για σελόνι YOU!
φαινεται;;;;δεν κρατιεμαι!!!!χαχχαχααχ Very Happy Very Happy Very Happy
Άν φαίνεται?ΜΠΑΜ κάνει Laughing Άντε με το καλό φίλε cheers
στο τελος με βλεπω να καβαλαω τη μηχανη αυριο και να πηγαινω απο εκει!!!μονο η διευθυνση μου λειπει!!!!! Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anagnostogeo

anagnostogeo

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
Registration date : 02/02/2011

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 20:46

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,Η ΕΚΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙ'ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ,Η΄ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ,ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΣΤΕΝΟΤΗΤΑΣ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 20:53

akaliptos έγραψε:
groi1000 έγραψε:
akaliptos έγραψε:
ωραια ας κανουμε το πρωτο γκρουπακι με 10 ατομα ας πουμε και παμε ενας ενας με ραντεβου!!!
Χάρη σε βλέπω ''καυτό'' για σελόνι YOU!
φαινεται;;;;δεν κρατιεμαι!!!!χαχχαχααχ Very Happy Very Happy Very Happy

Αν βιάζεσαι πες μου να σου κανονίσω, δεν χρειάζεται να μαζευτεί κάποιο μίνιμουμ νούμερο συμμετοχών! Η προσφορά ισχύει όπως και να'χει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
anagnostogeo

anagnostogeo

Ηλικία : 49
Τόπος : ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
Registration date : 02/02/2011

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 21:02

ΟΚ,ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΕΥΤΕΡΗ,ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΠΡΩΤΑ MAIL!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xristos
Member
Member
xristos

Ηλικία : 40
Τόπος : Ιωάννινα
Registration date : 06/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 22:23

Να κάνω κ εγώ μια ερώτηση κ όποιος ξέρει ας απαντήσει.
Εγώ π.χ που δεν είμαι απο Αθήνα αλλά ενδαφέρομαι (όπως φαντάζομαι μπορεί να βρεθούν κ άλλοι) πώς μπορεί να γίνει αυτό το πάρε-δώσε με τις σέλα.
Υπάρχει κάποια δυνατότηα να γίνει? Να την στείλω δηλ κ να μου την ξαναστείλει
merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 03 2011, 08:19

xristos έγραψε:
Να κάνω κ εγώ μια ερώτηση κ όποιος ξέρει ας απαντήσει.
Εγώ π.χ που δεν είμαι απο Αθήνα αλλά ενδαφέρομαι (όπως φαντάζομαι μπορεί να βρεθούν κ άλλοι) πώς μπορεί να γίνει αυτό το πάρε-δώσε με τις σέλα.
Υπάρχει κάποια δυνατότηα να γίνει? Να την στείλω δηλ κ να μου την ξαναστείλει
merci

Καλή η ερώτηση σου... θα πρέπει να βρεθεί κάποιος με χρόνο για να κάνει το πήγαινε-έλα... θα κοιτάξω μήπως μπορέσω εγώ αν και είναι αρκετά στενά τα πράγματα λόγω δουλειάς αυτόν τον καιρό. Για πότε λες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 03 2011, 08:46

Τελικά η εγγύηση είναι για 3 μήνες μόνο προφορικά, όπως αναφέρεται στην πρώτη σελίδα και τι ακριβώς περιλαμβάνει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 03 2011, 09:51

cantona έγραψε:
Τελικά η εγγύηση είναι για 3 μήνες μόνο προφορικά, όπως αναφέρεται στην πρώτη σελίδα και τι ακριβώς περιλαμβάνει;

Δεν το έχω διευκρινήσει αυτό! Αν δεις την ποιότητα των υλικών που χρησιμοποιεί και το τελικό φινίρισμα θα το ξεχάσεις το θέμα εγγύησης. Παρόλα αυτά μου είπε πως ότι και αν συμβεί να πάω από εκεί και θα τα βρούμε όλα. Τώρα τι εννοεί ο ποιητής με αυτό θα σε γελάσω, θα το θέσω όμως σαν ερώτημα και θα επανέλθω με την απάντηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 03 2011, 09:52

Mπορει καποιος να ξαναποσταρει την διευθυνση και το τηλέφωνο?? Λέω να πάω μια βολτα απο εκει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 03 2011, 09:55

nikos147 έγραψε:
Mπορει καποιος να ξαναποσταρει την διευθυνση και το τηλέφωνο?? Λέω να πάω μια βολτα απο εκει...

Σε παραπέμπω εδώ

Αν πας για να τη φτιάξεις σου υπενθυμίζω πως για την έκπτωση πρέπει να μεσολαβήσω πρώτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
xristos
Member
Member
xristos

Ηλικία : 40
Τόπος : Ιωάννινα
Registration date : 06/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 03 2011, 21:37

terino έγραψε:
xristos έγραψε:
Να κάνω κ εγώ μια ερώτηση κ όποιος ξέρει ας απαντήσει.
Εγώ π.χ που δεν είμαι απο Αθήνα αλλά ενδαφέρομαι (όπως φαντάζομαι μπορεί να βρεθούν κ άλλοι) πώς μπορεί να γίνει αυτό το πάρε-δώσε με τις σέλα.
Υπάρχει κάποια δυνατότηα να γίνει? Να την στείλω δηλ κ να μου την ξαναστείλει
merci

Καλή η ερώτηση σου... θα πρέπει να βρεθεί κάποιος με χρόνο για να κάνει το πήγαινε-έλα... θα κοιτάξω μήπως μπορέσω εγώ αν και είναι αρκετά στενά τα πράγματα λόγω δουλειάς αυτόν τον καιρό. Για πότε λες?

Κατ' αρχήν να σ'ευχαριστήσω μόνο κ μόνο για το ενδιαφέρον που έδειξες. Εάν τελικά θα ισχύσει η τιμή (στα 110 ή κ κατι καλύτερο όπως αναφέρθηκε) ψήνομαι άγρια. Τώρα για το πότε εγω δεν έχω πρόβλημα. Το βασικό είναι να μπορέσεις κ εσύ (εάν τελικά θα μπορέσεις) κ να είσαι λίγο χαλαρός απο την δουλεία σου για να μπεις σε αυτή την διαδικασία. Ένα μεγάλο ευχαριστώ κ πάλι.
merci merci merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 03 2011, 22:49

xristos έγραψε:
Κατ' αρχήν να σ'ευχαριστήσω μόνο κ μόνο για το ενδιαφέρον που έδειξες. Εάν τελικά θα ισχύσει η τιμή (στα 110 ή κ κατι καλύτερο όπως αναφέρθηκε) ψήνομαι άγρια. Τώρα για το πότε εγω δεν έχω πρόβλημα. Το βασικό είναι να μπορέσεις κ εσύ (εάν τελικά θα μπορέσεις) κ να είσαι λίγο χαλαρός απο την δουλεία σου για να μπεις σε αυτή την διαδικασία. Ένα μεγάλο ευχαριστώ κ πάλι.
merci merci merci merci

Αδερφέ εγώ έχω ένα θέμα μόνο, την ώρα! Πρωί δεν μπορώ για ΚΑΝΕΝΑ απολύτως λόγο! Για να φύγω από τη δουλειά πρωί θα πρέπει να έρθει ο κόσμος τούμπα, οπότε δεν....

Αν μπορείς να βρεις τρόπο να φτάσει η σέλα σου στα χέρια μου μετά τις 5 το απόγευμα, και φυσικά να την στείλω και εγώ μετά τις 5 το απόγευμα δεν έχω πρόβλημα να σε εξυπηρετήσω. Γι'αυτό και ανέλαβα κιόλας την όλη φάση.

Τώρα θα είναι ΚΤΕΛ? Θα είναι κούριερ? Θα είναι ταχυδρομικό περιστέρι? Δεν ξέρω, ψάξου και πες μου. Αυτός είναι ο μόνος μου περιορισμός!

merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
 

Aftermarket σέλα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: