Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket σέλα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 20:14

luckyb έγραψε:
Έκατσε κανένας πίσω (κατά προτίμηση θυληκού γένους) να σου πει σχόλια ??

Tην ιδια ερωτηση θα εκανα... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
billys26

billys26

Ηλικία : 43
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/06/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 20:33

Εχει μια ετοιμη σελα για να την δοκιμασεις και μετα η αποφαση ειναι δικια σου....... pirat
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 12 2011, 21:40

billys26 έγραψε:
Εχει μια ετοιμη σελα για να την δοκιμασεις και μετα η αποφαση ειναι δικια σου....... pirat

Εσενα ποια η αποψη σου για τον συνεπιβατη με τη νεα σελα; Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
billys26

billys26

Ηλικία : 43
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/06/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 13 2011, 15:16

Δεν ξερω ακομη για τον συνεπιβατη μολις ανεβει θα σας απαντησω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 18 2011, 19:45

Πήγα χτες στο μαγαζί αλλά δεν τον πρόλαβα, πρέπει μόλις να είχε κλείσει δυστυχώς. Όπως και να'χει, αυτό που ήθελα να το δω το είδα, είχε τη σέλα στη βιτρίνα και έπαθα ζημιά! Πολύ καλή δουλειά ο τύπος, μου άρεσε η ποιότητα κατασκεύης και ψήθηκα! Ίσως και αύριο να τον επισκευτώ για τα περαιτέρω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
billys26

billys26

Ηλικία : 43
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/06/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 19 2011, 18:08

Μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενος,ειναι πολυ ανετη και σχεδον δεν καταλαβαινεισ καθολου τους κραδασμους που ειχε η παλια σελα..
οσο για τον συνεπιβατη και η γυναικα μου που ανεβηκε μου ειπε οτι ειναι πολυ ανετη και φιλοι μου το ιδιο.. success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vastri



Registration date : 26/07/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 22:41

Καλησπερα φιλοι,
ενδιαφερομαι και εγω γισ την σελα αυτη, μιας και εχω δοκιμασει διαφορες λυσεις μεχρι σημερα (airhawk, dl 1000, gel pads) χωρις επιτυχια.
Επειδη δεν μπορω να ανοιξω το site, μπορει καποιος να γραψει την διευθυνση του καταστηματος του, για τον επισκεφθω το συντομοτερο
ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 23:04

vastri έγραψε:
Καλησπερα φιλοι,
ενδιαφερομαι και εγω γισ την σελα αυτη, μιας και εχω δοκιμασει διαφορες λυσεις μεχρι σημερα (airhawk, dl 1000, gel pads) χωρις επιτυχια.
Επειδη δεν μπορω να ανοιξω το site, μπορει καποιος να γραψει την διευθυνση του καταστηματος του, για τον επισκεφθω το συντομοτερο
ευχαριστω

εσυ να περασεις πρωτα απο εδω http://vstromhellas.forumgreek.com/f2-forum και μετα ολο και καποιος θα σου δωσει διευθηνσεις κτλ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hypersonic
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Hypersonic

Ηλικία : 47
Τόπος : Πετρουπολη, Καλλιθεα
Registration date : 12/04/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 00:53

nikos147 έγραψε:
Τουλαχιστον για το ετερο ήμισυ θα ήθελα να εχει gel για να ειναι πιο ανετα!!!

To gel κανει δουλεια σε ταξιδι/πολυωρη οδηγηση.... μεχρι να πιασει θερμοκρασια ωστε να "ενεργοποθηθει" σαν υλικο και να παρει το ανατομικο σχημα....
Σε μικρες βολτες δε βοηθαει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimagic
Member
Member
jimagic

Ηλικία : 47
Τόπος : Ηλίου Πόλη
Registration date : 18/04/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 10:41

Καλοριζικη φιλε μου!!! ο Κωστας ειναι πολυ καλο παιδι, και καλος μαστορας!

και η δικια μου απο εκει ειναι, και τωρα που μιλαμε, την εχω γυρω στους 5 μηνες και ειναι σουπερ!!!

Σαφως αδιαβροχη, με καλες ραφες και ανιολισθητικη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.biodimitris.weebly.com
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 12:18

Εμένα παιδιά η εμπειρία μου από το moto-ok δεν ήταν καλή (μπορεί να ήμουν γκαντέμης).Είχα βάλει ένα απλό αντιολισθητικό κάλυμμα στη ''μαμά'' σέλα προς αντικατάσταση του παλιού που είχε ''ανοίξει''(70 ευρώ affraid ) και στους 5 μήνες ''άνοιξε''κι αυτό στο χείλος της σέλας στο ύψος του συνεπιβάτη.Για κακή μου τύχη ήμουν στο νησί και η πιό άμεση λύση ήταν ένας ταπετσέρης ντόπιος,στον οποίο έδωσα 30 ευρώ και η δουλειά του στη σέλα ''κρατάει'' ακόμα (πριν 2 χρόνια έγινε όλο αυτό).Εάν ήμουν Αθήνα θα πήγαινα στο μαγαζί για τα περαιτέρω αλλά....scratch
Δεν έχω καμμία πρόθεση να δυσφημήσω αλλά την αλήθεια από την εμπειρία μου δε μπορώ να την κρύψω Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 13:07

groi1000 έγραψε:
Εμένα παιδιά η εμπειρία μου από το moto-ok δεν ήταν καλή (μπορεί να ήμουν γκαντέμης).Είχα βάλει ένα απλό αντιολισθητικό κάλυμμα στη ''μαμά'' σέλα προς αντικατάσταση του παλιού που είχε ''ανοίξει''(70 ευρώ affraid ) και στους 5 μήνες ''άνοιξε''κι αυτό στο χείλος της σέλας στο ύψος του συνεπιβάτη.Για κακή μου τύχη ήμουν στο νησί και η πιό άμεση λύση ήταν ένας ταπετσέρης ντόπιος,στον οποίο έδωσα 30 ευρώ και η δουλειά του στη σέλα ''κρατάει'' ακόμα (πριν 2 χρόνια έγινε όλο αυτό).Εάν ήμουν Αθήνα θα πήγαινα στο μαγαζί για τα περαιτέρω αλλά....scratch
Δεν έχω καμμία πρόθεση να δυσφημήσω αλλά την αλήθεια από την εμπειρία μου δε μπορώ να την κρύψω Evil or Very Mad

Καλά κάνεις και το έγραψες, και αν θες τη γνώμη μου έπρεπε να πας να του το πεις... όπως και να'χει, εγώ χτες που πήγα, το παλικάρι είναι πολύ εξυπηρετικό, μου έλυσε υπομονετικά όλες μου τις απορίες και το κλίμα που είχε με προδιάθεσε θετικά. Έχω και το καλό πως τον έχω στα 3 στενά απόσταση, οπότε για εμένα έχει κλείσει το θέμα, εντός της εβδομάδας θα του πάω τη σέλα να τη φτιάξει.

Τώρα αν γίνει κάτι αρνητικό μιλάω μαζί του και βλέπουμε. Πάντως η σέλα που είχε δείγμα και την είδα ήταν ΠΟΛΥ καλή ποιοτικά. Μου άρεσε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 14:35

terino έγραψε:
Καλά κάνεις και το έγραψες, και αν θες τη γνώμη μου έπρεπε να πας να του το πεις... όπως και να'χει, εγώ χτες που πήγα, το παλικάρι είναι πολύ εξυπηρετικό, μου έλυσε υπομονετικά όλες μου τις απορίες και το κλίμα που είχε με προδιάθεσε θετικά. Έχω και το καλό πως τον έχω στα 3 στενά απόσταση, οπότε για εμένα έχει κλείσει το θέμα, εντός της εβδομάδας θα του πάω τη σέλα να τη φτιάξει.

Τώρα αν γίνει κάτι αρνητικό μιλάω μαζί του και βλέπουμε. Πάντως η σέλα που είχε δείγμα και την είδα ήταν ΠΟΛΥ καλή ποιοτικά. Μου άρεσε!
Λευτέρη μου μ@λ@κί@ μου που τότε δεν του είχα πεί τίποτα αλλά 1ον) ήμουν στο νησί οπότε άκρη άμεσα δε θα έβγαζα,2ον) καιγόμουν για λύση και 3ον) από Κερατσίνι μόνο με το gps κατάφερα και τον βρήκα (μακρυά από μένα).Τελευταίο να πώ πως μου είχε φανεί ακριβός αν και οι δουλειές του ήταν μερακλίδικες.Θυμάμαι χαρακτηριστικά,έφτιαχνε μία σέλα για Varadero με πολλές μετατροπές και το μαλλί πήγαινε στο 400άρι affraid Δεν ήμουν και στο φόρουμ τότε ώστε να αναφέρω κάτι σχετικό...Τί να πώ,σε μένα ''έκατσε το τυχερό'' Crying or Very sad scratch Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTOS80

SOTOS80

Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 13/02/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 16:26

Έχω φτιάξει κι εγώ την σέλα μου στο MOTO K 2 φορές (μία χαμήλωμα και την δεύτερη με την ανατομική που έχει και στην βιτρίνα). Απο τιμές ναι είναι λίγο τσιμπιμένος αλλα απο ποιότητα μου φαίνεται καλός. Την τελευταία μετατροπή την έκανα πρίν απο ένα χρόνο περίπου και προς το παρόν είναι όλα οκ. Ο χρόνος θα δείξει. Αν και όπως μου είχε και ο ίδιος, αν τυχόν κάτι δεν έχει κάτσει καλά.. εκεί είναι για να το συζητήσουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 18:00

Eγώ έχω ψηθεί και ψάχνω να βρω χρόνο να πάω και από κοντά. Χαλάσαμε χρήμα για κράνος, μπουφάν, κοκοκόψαρα, κοκοψίνια...έ ας χαλάσουμε και κάτι για τον κωλαράκο μας! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTOS80

SOTOS80

Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 13/02/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 18:04

Να πας να πας msp αξίζει. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
billys26

billys26

Ηλικία : 43
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ-ΑΘΗΝΑ
Registration date : 02/06/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22 2011, 18:58

Εγω τι να πω την εχω βαλει εδω και 15 μερες και προς το παρον ειναι μια χαρα ,ειναι πολυ ανετη,ο Κωστας βεβαια μου ειπε οτι και αν συμβει να περασω απο το μαγαζι να το δουμε.Δεν νομιζω να εχω προβλημα...
OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 20:38

billys26 έγραψε:
Εγω τι να πω την εχω βαλει εδω και 15 μερες και προς το παρον ειναι μια χαρα ,ειναι πολυ ανετη,ο Κωστας βεβαια μου ειπε οτι και αν συμβει να περασω απο το μαγαζι να το δουμε.Δεν νομιζω να εχω προβλημα...
OK

Πήγα σήμερα και άφησα την σέλα μου! Τον Κώστα τον έχω βάλει μέσα στην καρδιά μου, πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός άνθρωπος. Μου έδωσε τη σέλα δείγμα που έχει για να τη δοκιμάσω και έπαθα ταράκουλο μόλις ακούμπησα τον κωλαρίνο μου επάνω!

Παιδιά πηγαίντε μόνο και μόνο για να δοκιμάσετε τη σέλα του και αν δεν παραγγείλετε αμέσως τότε δεν ξέρω τι άλλο να πω!

Αύριο θα παραλάβω την καινούρια μου και με την πρώτη ευκαιρία ανεβάζω φωτό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 20:54

Κι αν έχετε την καλοσυνη, ένα feedback
για την αίσθηση στις στροφές...
Έχεις άνεση κίνησης ή "κλειδώνεις" στη
σέλα όπως σε GoldWing?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 21:04

gmavrid έγραψε:
Κι αν έχετε την καλοσυνη, ένα feedback
για την αίσθηση στις στροφές...
Έχεις άνεση κίνησης ή "κλειδώνεις" στη
σέλα όπως σε GoldWing?

Κοίτα, δεν την οδήγησα τη μηχανή με αυτή τη σέλα γιατί την έχει για δείγμα, μου έδωσε προσωρινά μέχρι αύριο μια άλλη που είχε πρόχειρη η οποία όμως είναι για πιο ψηλούς με ενισχυμένο αφρολέξ. Αυτή που μου έχει δώσει είναι ναι μεν άνετη αλλά κάτι με χαλάει. Το δείγμα όμως που καβάλησα για λίγα λεπτά ήταν ΟΛΑ τα λεφτά! Με το που έκατσα ένιωσα να κουμπώνω. Δεν έχει την άνεση κίνησης που λες αλλά εγώ δεν έψαχνα για κάτι τέτοιο... ήθελα κάτι ταξιδιάρικο που να μπορώ να κάνω ΠΟΛΛΑ χλμ χωρίς να πιάνομαι και αισθάνομαι ότι το βρήκα. Παρόλα αυτά, ο τύπος δεν βγάζει 1-2 μοντέλα και τέλος... μπορείς να του πεις πως την θες και να στη φτιάξει και απ'ότι κατάλαβα, το κόστος δεν ανεβαίνει ότι μόντα και αν του ζητήσεις. 2-3 πράγματα που τον ρώτησα εγώ μου είπε πως ότι και να μου ζητήσεις θα στο φτιάξω στην τιμή αυτή! Κάνε μια βόλτα και μια ερώτηση από κοντά, πιστεύω πως δεν έχεις κάτι να χάσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 21:09

Λευτέρη,αν θές,μπορείς να μου πείς τί μετατροπή θα κάνεις και πόσο θα σου κοστίσει? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 21:17

groi1000 έγραψε:
Λευτέρη,αν θές,μπορείς να μου πείς τί μετατροπή θα κάνεις και πόσο θα σου κοστίσει? Rolling Eyes

Όπως βλέπεις τη φωτό του μπίλη στην πρώτη σελίδα και τιμή όσο λέει ο μπίλης... 130 έουρος!!

Η σέλα γεμίζει λίγο παραπάνω με αφρό και ντύνεται με ότι κάλυμμα θες, έχει δειγματολόγιο ο άνθρωπος και επιλέγεις, είτε αντιολισθιτικό είτε απλό. Ότι και να επιλέξεις στο φτιάχνει! Συν το λογότυπο V-Strom στο κάθετο κομμάτι μεταξύ επιβάτη-συνεπιβάτη.

Πολύ καλή και ποιοτική δουλίτσα, η φωτό το αδικεί, πήγαινε να δεις από κοντά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 28 2011, 21:39

terino έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Λευτέρη,αν θές,μπορείς να μου πείς τί μετατροπή θα κάνεις και πόσο θα σου κοστίσει? Rolling Eyes

Όπως βλέπεις τη φωτό του μπίλη στην πρώτη σελίδα και τιμή όσο λέει ο μπίλης... 130 έουρος!!

Η σέλα γεμίζει λίγο παραπάνω με αφρό και ντύνεται με ότι κάλυμμα θες, έχει δειγματολόγιο ο άνθρωπος και επιλέγεις, είτε αντιολισθιτικό είτε απλό. Ότι και να επιλέξεις στο φτιάχνει! Συν το λογότυπο V-Strom στο κάθετο κομμάτι μεταξύ επιβάτη-συνεπιβάτη.

Πολύ καλή και ποιοτική δουλίτσα, η φωτό το αδικεί, πήγαινε να δεις από κοντά.
Αυτό για το λογότυπο το προσπερνάω λέμεεεεεε Twisted Evil
Όσο για τη δουλειά του,είμαι λίγο''κρύος'' (σου είπα γιατί),αλλά σας εμπιστεύομαι.Βέβαια,θα περιμένω κάποιους μήνες για να δώ μη τύχει σε σας αυτό που έτυχε σε μένα scratch
Δεν είμαι γκαντέμης,μην ανησυχείς Laughing Razz 👅
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msp
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
msp

Ηλικία : 48
Τόπος : Athens, Ellas - Shantou, China
Registration date : 27/10/2009

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 01:50

Εγώ θα πάω αύριο, γιατί η σέλα μου έκανε κάτι μικρορωγμές και έχει ρουφήξει νερά! Εξάλου ήθελα και κάτι ανατομικό για τον kolaraki
και εδώ που τα λέμε φαίνεται κούκλα! Αν είναι καλύτερη και από κοντά τότε ακόμα καλύτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket σέλα.....   Aftermarket σέλα..... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 01:56

ρε σεις δεν κάνουμε ένα power buy? αν πάμε δέκα άτομα μαζί ή παραπάνω θα μας τις φτιάξει με 100 πιστεύω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Aftermarket σέλα.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ταξιδιωτικός εξοπλισμός-
Μετάβαση σε: