Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 31  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 06 2011, 19:54

gmavrid έγραψε:
Εντάξει ας μην είμαστε υπερβολικοί, χειρότερα φρένα ακόμα κι λίγο ακεντράριστα να είναι δεν θα έχεις...

Αυτό αποδείχθηκε σχεδόν από την πρώτη στιγμή... καλά πάμε δηλαδή!

Στην χειρότερη περίπτωση, ίδια με τα μαμά, δηλαδή συμπεριφορά πλευστής δαγκάνας...

Not an option... αν είναι έτσι δεν θα ξεκινούσα καν τη μετατροπή εξ'αρχής. Ότι και να προκύψει θα φροντίσω να το λύσω.

Φυσικά κι αυτό δεν είναι το επιθυμητό αποτέλεσμα, αλλά επικίνδυνο δεν είναι...

Πες αν θες τι ροδέλες χρησιμοποίησες από κάθε μεριά, έτσι για το ιστορικό...

Στην αριστερή παραδόξως δεν χρειάστηκαν ροδέλες, πράγμα που με ξάφνιασε. Στη δεξιά έβαλα 0,7mm και ήρθε ακριβώς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Μαρ 08 2011, 17:00

Λευτερη τα σωληνακια ειναι χειροποιητα ή after market.

να την πω την αμαρτια μου? ωραιο το κοκκινο και εντυπωσιακο, αλλα δεν μου καθεται καλα στο ματι...προτειμω χρυσες, ασημι ή απλα μαυρες. Γουστα ειναι βεβαια αυτα και εφοσον εσενα σου αρεσει εμας μας περισσευει! OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Μαρ 08 2011, 20:42

Πραγματικά πολύ όμορφο το αποτέλεσμα Λευτέρη!
Να σαι γερός να τα καταευχαριστηθείς! :cherry:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Μαρ 08 2011, 20:59

mavras έγραψε:
Λευτερη τα σωληνακια ειναι χειροποιητα ή after market.

να την πω την αμαρτια μου? ωραιο το κοκκινο και εντυπωσιακο, αλλα δεν μου καθεται καλα στο ματι...προτειμω χρυσες, ασημι ή απλα μαυρες. Γουστα ειναι βεβαια αυτα και εφοσον εσενα σου αρεσει εμας μας περισσευει! OK


After market είναι τα σωληνάκια. Κάπου στο ebay τα είχα πετύχει ένα φεγγάρι και τα χτύπησα. Το καλό με τον τύπο ήταν ότι σου έδινε πολλές χρωματικές επιλογές! Από τότε είχα το ψώνιο να φτιάξω κόκκινες 4πίστονες, γι'αυτό και τα πήρα τέτοιο χρώμα! Very Happy


Τώρα όσον αφορά το χρώμα εγώ τις βλέπω και χαζεύω... δεν νομίζω ότι θα μπορούσαν να έχουν γίνει πιο όμορφες, αλλά είπαμε, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Μαρ 08 2011, 21:05

terino έγραψε:

After market είναι τα σωληνάκια. Κάπου στο ebay τα είχα πετύχει ένα φεγγάρι και τα χτύπησα. Το καλό με τον τύπο ήταν ότι σου έδινε πολλές χρωματικές επιλογές! Από τότε είχα το ψώνιο να φτιάξω κόκκινες 4πίστονες, γι'αυτό και τα πήρα τέτοιο χρώμα! Very Happy
εχεις αντικαταστησει ολα τα σωληνακια μεχρι την μοναδα του ABS ή μονο πριν τις δαγκανες? επειδη ψηνομαι και εγω εχεις κανενα προχειρο λινκ?

terino έγραψε:

Τώρα όσον αφορά το χρώμα εγώ τις βλέπω και χαζεύω... δεν νομίζω ότι θα μπορούσαν να έχουν γίνει πιο όμορφες, αλλά είπαμε, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα!!!
ακριβως αυτο!
σε καθε περιπτωση μπραβο για την ποιοτητα της δουλειας!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Μαρ 08 2011, 21:10

mavras έγραψε:

εχεις αντικαταστησει ολα τα σωληνακια μεχρι την μοναδα του ABS ή μονο πριν τις δαγκανες? επειδη ψηνομαι και εγω εχεις κανενα προχειρο λινκ?

Ντεν εχω ABS καρντιά μου! Έχω Κ5 Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Μαρ 08 2011, 21:13

terino έγραψε:
mavras έγραψε:

εχεις αντικαταστησει ολα τα σωληνακια μεχρι την μοναδα του ABS ή μονο πριν τις δαγκανες? επειδη ψηνομαι και εγω εχεις κανενα προχειρο λινκ?

Ντεν εχω ABS καρντιά μου! Έχω Κ5 Very Happy
bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Μαρ 08 2011, 22:16

mavras έγραψε:

εχεις αντικαταστησει ολα τα σωληνακια μεχρι την μοναδα του ABS ή μονο πριν τις δαγκανες? επειδη ψηνομαι και εγω εχεις κανενα προχειρο λινκ?

Το βρήκα επιτέλους, πάρτο!!!

Αυτά είναι τα σωληνάκια που πήρα εγώ, σίγουρα θα έχει και για μοντέλα με ABS!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 12 2011, 20:32

Έκανα ένα δεύτερο τσεκ σήμερα στις δαγκάνες και διαπίστωσα πως το 0,7 στην δεξιά έπρεπε να μειωθεί σε 0,5mm όπως και έκανα. Κατά τα άλλα τα τακάκια έχουν σχεδόν πατήσει και το φρένο έχει αρκετά καλή αίσθηση (κατ'εμε). Με τον ταζάκο σήμερα που συναντήθηκα για λίγο μου είπε πως έχει πολύ καλή αίσθηση το φρένο μου και θα τον εμπιστευτώ μιας και αυτός έχει δει κάμποσα στησίματα με 4πίστονες ενώ εγώ δεν έχω μέτρο σύγκρισης.

Δεύτερη εξαέρωση δεν έκανα, θεωρώ πως η πρώτη ήταν πολύ καλή καθώς επίσης η τεμπελιά μου σήμερα ήταν άνευ προηγουμένου... Very Happy

Η συνέχεια με τις επόμενες εξελίξεις!

Φιλούμπες everybody!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 12 2011, 20:38

terino έγραψε:

Το βρήκα επιτέλους, πάρτο!!!

Αυτά είναι τα σωληνάκια που πήρα εγώ, σίγουρα θα έχει και για μοντέλα με ABS!!

καλά μην το δένεις κόμπο, πολύ πιθανό να μην έχει...μέχρι πρόσφατα μόνο η frentubo είχε φουλ σύστημα (8 κομάτια) για abs στα 221ευρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 12 2011, 20:41

tazakos έγραψε:
terino έγραψε:

Το βρήκα επιτέλους, πάρτο!!!

Αυτά είναι τα σωληνάκια που πήρα εγώ, σίγουρα θα έχει και για μοντέλα με ABS!!

καλά μην το δένεις κόμπο, πολύ πιθανό να μην έχει...μέχρι πρόσφατα μόνο η frentubo είχε φουλ σύστημα (8 κομάτια) για abs στα 221ευρω.


Καλά να πάθετε... θέλετε και ABS... είχατε και στο χωριό σας ABS ωρέ?? YOU!

kolaraki kolaraki kolaraki kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
mavras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mavras

Registration date : 16/06/2010

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Μαρ 21 2011, 22:45

tazakos έγραψε:
terino έγραψε:

Το βρήκα επιτέλους, πάρτο!!!

Αυτά είναι τα σωληνάκια που πήρα εγώ, σίγουρα θα έχει και για μοντέλα με ABS!!

καλά μην το δένεις κόμπο, πολύ πιθανό να μην έχει...μέχρι πρόσφατα μόνο η frentubo είχε φουλ σύστημα (8 κομάτια) για abs στα 221ευρω.
Λευτερη σε ευχαριστω (εστω και καθυστερημενα)
εχω βρει μαστορι στην αθηνα που φτιαχνει σωληνακια σε οτι μηκη θελουμε σε πολυ καλες τιμες.
μαλλον θα προχωρησω εγω. Μολις εχω νεοτερα θα ενημερωσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Μαρ 22 2011, 08:17

mavras έγραψε:
tazakos έγραψε:
terino έγραψε:

Το βρήκα tem20b74006ec]πάρτο!!![/url]

Αυτά είναιέλα με ABS[/color]!!

καλά μην το δένεις κόμπο, πολύ πιθανό να μην έχει...μέχρι πρόσφατα μόνο η frentubo είχε φουλ σύστημα (8 κομάτια) για abs στα 221ευρω.
Λευτερη σε ευχαριστω ενημερωσω!

αυτο που δεν λες γιαννη ειναι οτι τα φρεν τουμπο δεν αξιζουν τα λεφτα τους γιατι ειναι πολυ κακοφτιαγμενα και δεν καθονται ακριβως
πανω στη μηχανη μας . . .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-kougi
Member
Member
v-kougi

Ηλικία : 44
Τόπος : ροδος - ξανθη
Registration date : 25/04/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 27 2011, 06:11

τελικά μετά απο χίλιες αναβολές μέτρισα και εγώ τις δαγκάνες...ειναι ακριβώς στο κέντρο και οι δυο. 11,2mm και απο τις δύο πλευρές.
τώρα ή είναι εντάξει ή τόσο λάθος μέτριμα να έκανα...?είναι κάποιος άλλος που τισ βρήκε κεντραρισμένες ή να αρχίσω να ανησυχώ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 20:37

tazako εσενα οι αποστατες απο την κινα για τις brembo σου κατσανε κατευθειαν ? ητανε κεωτραρισμενες οι δαγκανες με τους αποστατες ? εγω εχω προβλημα γιατι δεν ειναι κεντραρισμενες και πρεπει να φτιαξω ροδελες .
ειχες αλλαξει δισκους οταν εβαλες τις δαγκανες η οχι ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loxias
gold member
gold member
loxias

Ηλικία : 47
Τόπος : Βόλος
Registration date : 06/07/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 21:00

hque έγραψε:
tazako εσενα οι αποστατες απο την κινα για τις brembo σου κατσανε κατευθειαν ? ητανε κεωτραρισμενες οι δαγκανες με τους αποστατες ? εγω εχω προβλημα γιατι δεν ειναι κεντραρισμενες και πρεπει να φτιαξω ροδελες .
ειχες αλλαξει δισκους οταν εβαλες τις δαγκανες η οχι ?


Ακεντραριστες μπρεμπο πρωτη φορα ακουγεται!
Σιγουρα μετρησες σωστα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Απρ 09 2011, 21:03

δεν ειναι οι brembo .
ειναι οι ανταπτορες .
ειναι φανερο δεν χρειαστηκε να μετρησω .
φαινοτανε με το ματι .
θα σας στειλω και φωτο απο δευτερα .

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας

Λεωνίδας

Ηλικία : 54
Τόπος : Λαμία
Registration date : 07/11/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Απρ 15 2011, 14:27

Ρε παιδια χαρα στην υπομονη σας !
Για λυση καινουριων δαγκανων δεν παιζει κατι στην αγορα και σε λογικη (ας πουμε διπλασια) τιμη με αποστατες κομπλε ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Απρ 15 2011, 15:03

Καταρχας που βρηκες κ9 γκρι. Τοτε πηρα το δικο μ μαυρο κ κυκλφορουσε μονο σε μαυρο ασπρο καο πορτοκαλι.
Επισης οχι δεν υπαρχει ετοιμη λυση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Απρ 15 2011, 15:09

Λεωνίδας έγραψε:
Ρε παιδια χαρα στην υπομονη σας !
Για λυση καινουριων δαγκανων δεν παιζει κατι στην αγορα και σε λογικη (ας πουμε διπλασια) τιμη με αποστατες κομπλε ;

παίζει αλλά η τιμή είναι πενταπλάσια έτοιμες κομπλέ χωρίς αποστάτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Απρ 15 2011, 15:14

K9 Aνθρακί παίζει (και όχι γκρι) και φοράει και ασημί ζάντες (αυτό έχω κι εγώ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsironisg

tsironisg

Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 23/01/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Απρ 15 2011, 15:23

καλησπερα και απο εμενα θα μπορουσα να ειχα μια βοηθεια?δεν ξερω πως να βρω 4πιστονες και αποστατες!θα μπορουσα να εχω τα φωτα σας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Απρ 15 2011, 16:05

φιλος απο πανω........20 σελιδες γεματο φως!!!!!!! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsironisg

tsironisg

Ηλικία : 50
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 23/01/2011

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Απρ 15 2011, 16:07

δεν ξερω πως να τις βρω και τι να βρω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hque

hque

Registration date : 12/08/2009

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)   Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...) - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Απρ 15 2011, 20:01

2/2 λαθος απαντηαεις εδωσα!!! Ειμαι θεος!!!!
Ορκιζομαι παντως πως το 2009 το site της suzuki οταν κοιταξα για το δικο μου δεν ειχε κανενα αλλο χρωμα εκτος απο αυτα π ειπα νωριτερα... Ποιος ξερει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Aftermarket 4πίστονες Δαγκάνες (και τακάκια...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 12 από 31Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 31  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Φρένα-Μετάδοση-
Μετάβαση σε: