Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Εξάτμιση Race tech ή Race guns;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 26 2011, 11:46

Τελικά στο club των racetech και εγώ. Smile Να και μια φωτο με τη δουλειά του Πέτρου.

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Ee9ed535
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
fanfaras

fanfaras

Ηλικία : 36
Τόπος : θεσ/νικη-καστορια
Registration date : 06/09/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02 2011, 19:32

παιδια μια ερωτηση, η racetech που εβαλε προσφατα ο kgalano (παραπανω) ειναι ιδια με αυτη του saligarou?
γιατι βλεπω οτι δεν εχει τελειωμα carbon και γενικα ειναι διαφορετικη....
γνωριζουμε το τηλ του παπαγιανη να επικοινωνησω, και αν ισχυει ακομα η προσφορα του τελικου στα 250 ευρω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02 2011, 19:40

fanfaras έγραψε:
παιδια μια ερωτηση, η racetech που εβαλε προσφατα ο kgalano (παραπανω) ειναι ιδια με αυτη του saligarou?
γιατι βλεπω οτι δεν εχει τελειωμα carbon και γενικα ειναι διαφορετικη....
γνωριζουμε το τηλ του παπαγιανη να επικοινωνησω, και αν ισχυει ακομα η προσφορα του τελικου στα 250 ευρω?

Ειναι ο ιδιος που τη φτιαχνει, αλλα η δικια μου ειναι πιο παλιο σχεδιο, την ειχα ηδη απο το προηγουμενο μηχανακι του θειου μου. Το τηλεφωνο δεν το ΄χω προχειρα αλλα αν ψαξεις στο ιντερνετ "Παπαγιαννης πετρος racetech" θα το βρεις σιγουρα και εχει και δουλειες του στη σελιδα του αν θυμαμαι καλα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02 2011, 20:18

Βρηκα και το site, δειτε εδω: http://racetech.gr/indexs.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
V@GGOS

V@GGOS

Ηλικία : 41
Τόπος : Χαλκίδα
Registration date : 05/04/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 02 2011, 21:08

kgalano έγραψε:
Τελικά στο club των racetech και εγώ. Smile Να και μια φωτο με τη δουλειά του Πέτρου.

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Ee9ed535


Πως το βλέπεις το εργαλείο πηγαίνει καλύτερα; Τι διαφορά βλέπεις σε επιδώσεις;; Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 425741
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 03 2011, 00:35

V@GGOS έγραψε:
kgalano έγραψε:
Τελικά στο club των racetech και εγώ. Smile Να και μια φωτο με τη δουλειά του Πέτρου.

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Ee9ed535


Πως το βλέπεις το εργαλείο πηγαίνει καλύτερα; Τι διαφορά βλέπεις σε επιδώσεις;; Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 425741

Εχω την αισθηση πως ναι, ροπιαζει καλυτερα. Ειναι πιο προθυμο να γεμισει ολες τις ταχυτητες. Βεβαια ακομα δεν εχω πειραξει φιλτρο και μυγματα, εκει πιστευω θα φανει καλυτερα η διαφορα. Παντως ανετα πλεον πιανει 180 με 2 ατομα και φαινεται πως εχει λιιιιιγο ακομα να δωσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 04 2011, 14:06

σαλιγκάρι έγραψε:
και το ονομα αυτου raimental Very Happy
Εσυ φταις για ολα εγω το'χω πει....παλιοχαρακτηρα !!!
Αψογος επαγγελματιας ο Πετρος κ εκανε τα παντα για να με ικανοποιησει.
Γιαννη σ'ευχαριστω για ολες τις διευκρινησεις κ οδηγιες. Να εισαι καλα. cheers
Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Dscf1314o

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 04 2011, 14:26

Jumaru έγραψε:
σαλιγκάρι έγραψε:
και το ονομα αυτου raimental Very Happy
Εσυ φταις για ολα εγω το'χω πει....παλιοχαρακτηρα !!!
Αψογος επαγγελματιας ο Πετρος κ εκανε τα παντα για να με ικανοποιησει.
Γιαννη σ'ευχαριστω για ολες τις διευκρινησεις κ οδηγιες. Να εισαι καλα. cheers
Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Dscf1314o


καλοριζικη ρε μουτρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
οχι πες μου.....................δεν ειναι μουν@ρ@ η ατιμη?






υ.γ.......
το πλαστικο προστατευτικο του καταλυτη να αλλαξεις (βαζοντας απο μοντελο χωρις καταλυτη κ4-κ5) και εισαι ταμαμ (που θα λεγε και ο αδερφος Μανος Razz )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 05 2011, 07:40

Καλοριζικη!! Πραγματικα ειναι από τις πιο ομορφες που εχω δει...την έκανε και ταιριαζει ακριβως στο κοψιμο του πλαστικου σαν την εργοστασιακη!!! Εχεις βαλει κατι στο πίσω μέρος της?? Μοιαζει σαν να εχει κατι από πίσω...


Ποσο κοστισε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 40
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 07 2011, 21:53

nikos147 έγραψε:

Ποσο κοστισε??
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes mouuuuuu mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08 2011, 00:21

αν δεν εχει αλλαξει κατι 250 ευραιοι απο καταλυτη βαζοντας σου πανω παλι τον αισθητηρα λ και γυρω στο 500ρικο ολοκληρη απο λαιμους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08 2011, 07:47

Παιδιά τελικά εκτός από αισθητικής άποψης (που είναι καταπληκτική) έχει κάποια διαφορά στις επιδόσεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kgalano
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
kgalano

Ηλικία : 38
Τόπος : Άγιος Δημήτριος
Registration date : 04/08/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08 2011, 08:09

Οταν ειχα μονο το τελικο ειχε σιγουρα ηχητικη βελτιωση και λιιιγο καλυτερο τραβηγμα. Τωρα που εβαλα πιο ελευθερο φιλτρο pipercross και ρυθμιση yioshi το μηχανακι παει σαφως καλυτερα και πλεον 200αριζει ενω πριν βαρια μεχρι 185 ειχα δει. Βεβαια ακομα το μοτερ μου δεν εχει ανοιξει, αλλα ειμαι ευχαριστημενος συνολικα. Τελος, απο θεμα καταναλωσης εχω δει μια μικρη διαφορα εντος πολης, πριν το μηχανακι εβγαζε με 10? περιπου 130 χλμ ενω τωρα περι τα 120 χλμ, ενω σε ανοικτο δρομο καιει αναλογα με το χερι σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.tax-advices.gr
vaggelis

vaggelis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 24/06/2011

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 17:10

Καθώς το καμάρι μου εχει την τιμητική του αυτές τις μέρες
λόγω γενεθλίων μου (καί οχι δικών του χαχα) μαζί με κάποια ακόμα
κοίταξα καί για εξάτμιση χειροποίητη λόγω οικονομικών οπότε
έπεξα ανάμεσα σε αυτές τις δύο όπως όλοι.Οπότε θέλω να πώ την γνώμη μου
εγώ πήγα με έναν παραδίπλα θείο με εξατμίσεις αυτοκινήτων στον racegun όπου και
καλά σαν γείτονες θα έκανα καλύτερη τίμη ο άνθρωπος είναι απαράδεκτος σε τρόπους
καθόλου εξυπηρετίκος και είχε και τα τρία σχέδια απο 250 εως 280 ευρώ ανάλογα με
τη θέση του αισθητήρα λ. Επίσης δεν ηταν διατεθημένος να μου εξηγήσει τι θόρυβο
θα κάνει και τι μπορούμε να κάνουμε για αυτό.
Φεύγοντας λοιπόν πέρασα και από τον άλλο ( race tech ) να δω τι τιμές έχει.
Ο άνθρωπος ήταν ευγενέστατος, εξυπηρετικότατος, μου είπε οτι μπορούμε να ρυθμίσουμε
το θόρυβο ανάλογα με τα δικά μου γούστα και οι τιμές του κυμαίνονταν απο 220 έως
250. Μάλιστα γνώριζε που βρίσκετε ο αισθητήρας λ γιατί τον ρώτησα λόγω του
προηγούμενου και μου είπε οτι δεν υπάρχει πρόβλημα δίνοντας μου να καταλάβω
οτι ο άνθρωπος γνώριζε καλά τη μηχανή.

Οπότε καταλαβαίνετε πως τον συμπάθησα απίστευτα.
Αύτα απο την μίκρη μου εμπειρία για το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: race tech    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 02 2011, 15:20

Jumaru τα σπάει η εξατμισούλα σου το τελικο ειναι παπαγιαννης?Ειναι ακριβως οπως μου αρεσει εμενα κοψε ραψε εκανες σωστα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 02 2011, 15:31

kostas έγραψε:
Jumaru τα σπάει η εξατμισούλα σου το τελικο ειναι παπαγιαννης?Ειναι ακριβως οπως μου αρεσει εμενα κοψε ραψε εκανες σωστα?


http://racetech.gr/ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: race tech   Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 02 2011, 15:42

Nαι μπηκα στο σαιτ αλλα δε βρηκα τη συγκεκριμενη μπορεις να μου πεις τιμη?Οσο ειχες προαναφερει 250-300?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 02 2011, 15:50

kostas έγραψε:
Nαι μπηκα στο σαιτ αλλα δε βρηκα τη συγκεκριμενη μπορεις να μου πεις τιμη?Οσο ειχες προαναφερει 250-300?

250.
οριστε και η συγκεκριμενη τεμπελακο Razz που βαριεσαι να ψαξεις http://racetech.gr/index.php/moto-exhaust-system/aluminium.html κατω δεξια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: race tech   Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Οκτ 03 2011, 16:57

A ρε σαλιγκαρε επειδη ειμαι Περιστεριωτης με προσεχεις ετσι.Να σαι καλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Οκτ 03 2011, 19:09

kostas έγραψε:
A ρε σαλιγκαρε επειδη ειμαι Περιστεριωτης με προσεχεις ετσι.Να σαι καλα.

Ε..............ναι η αληθεια ειναι οτι μια συμπαθεια στα πατριωτακια την εχω Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: race tech   Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 14:58

Σαλιγκαρε να σε πρηξω λιγο γιατι πληρωνομαι αυριο και σκεφτομαι να επισκεφτω παπαγιαννη.Το τελικο το τιτανιο με το καπακι το ανθρακονηματινο εχει 300 'η 250?Και γινεται να του πω με εξτρα λεφτα αντι την ενωση απο τον αισθητηρα λαμδα μεχρι το τελικο σωληνα inox δε ξερω τι βαζει να μου τον βαλει τιτανιο και αυτο?

υγ το ξερω οτι σε εχω πρηξει αν μπορεις να βοηθησεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 16:14

kostas έγραψε:
Σαλιγκαρε να σε πρηξω λιγο γιατι πληρωνομαι αυριο και σκεφτομαι να επισκεφτω παπαγιαννη.Το τελικο το τιτανιο με το καπακι το ανθρακονηματινο εχει 300 'η 250?Και γινεται να του πω με εξτρα λεφτα αντι την ενωση απο τον αισθητηρα λαμδα μεχρι το τελικο σωληνα inox δε ξερω τι βαζει να μου τον βαλει τιτανιο και αυτο?

υγ το ξερω οτι σε εχω πρηξει αν μπορεις να βοηθησεις.


250 εχει σιγουρα η αλουμινενια που φοραμε οι περισσοτεροι , η τιτανιου λογικα θα εχει ακριβοτερα δεν εχω ιδεα.
οπως δεν εχω ιδεα επισης αν παιζουν σωληνες τιτανιου scratch .............παρτον ενα τηλεφωνο αδερφε μου να λυσεις τις αποριες σου και με το καλο βαλε μας και καμμια φωτο να χαζεψουμε και το τιτανιο οταν το κοτσαρεις στο μωρο σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: race tech   Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 20:13

Αυριο αν οχι πρωι πρωι κατα τις 12-1 θα τον παρω τηλεφωνο να δω τι εχει να μου πει.Ευχαριστω παντως σαλιγκαρε για το advice και για τη φωτο οταν με το καλο μπει να εισαι σιγουρος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vaggelis

vaggelis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 24/06/2011

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 14 2011, 08:03

σαλιγκάρι έγραψε:
kostas έγραψε:
Σαλιγκαρε να σε πρηξω λιγο γιατι πληρωνομαι αυριο και σκεφτομαι να επισκεφτω παπαγιαννη.Το τελικο το τιτανιο με το καπακι το ανθρακονηματινο εχει 300 'η 250?Και γινεται να του πω με εξτρα λεφτα αντι την ενωση απο τον αισθητηρα λαμδα μεχρι το τελικο σωληνα inox δε ξερω τι βαζει να μου τον βαλει τιτανιο και αυτο?

υγ το ξερω οτι σε εχω πρηξει αν μπορεις να βοηθησεις.


250 εχει σιγουρα η αλουμινενια που φοραμε οι περισσοτεροι , η τιτανιου λογικα θα εχει ακριβοτερα δεν εχω ιδεα.
οπως δεν εχω ιδεα επισης αν παιζουν σωληνες τιτανιου scratch .............παρτον ενα τηλεφωνο αδερφε μου να λυσεις τις αποριες σου και με το καλο βαλε μας και καμμια φωτο να χαζεψουμε και το τιτανιο οταν το κοτσαρεις στο μωρο σου.

Απο οτι θυμάμε που είχα πάει πρόσφατα
η μαύρη ήταν η πιο ακριβή στα 250
και απο εκει και πέρα έπεφτε παρακάτω για τις αλλές
δύο μια ασημί σκούρα και μια ασημί γυαλιστερή δεν
θυμάμε πως της είπε καποία θα ήταν η τιτάνιο απο αύτες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 36
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Νοε 16 2011, 11:26

Moλις πριν λιγο γυρισα απτον παπαγιαννη ειχα παει να βαλω εξατμιση.Μπαινω μεσα λεω για σας.Ρωταω τιμουλα για ολοσωμη λεω οτι ειμαι απτο φορουμ και εχουν βαλει πολυ απο εκει.Μου λεει την τιμη και μενω εκπληκτος.450 ευρω ολοσομη του λεω οτι μερικοι την εχουν βαλει με 400 και μου λεει ψεματα σου ειπαν mouuuuuu επειδη δεν ειχα σκοπο να δωσω 450 ευρω για χειροποιητη ρωταω το τελικο σκετο ποσο το εχει να το εβαζα μου λεει το τελικο σκετο εχει 250 αλλα....Τι αλλα λεω εγω.Αλλα δε το βαζω λεει το τελικο σκετο μονο ολοσωμη βαζω γιατι λεει αμα σου βαλω τελικο θα χαλασεις την εξατμιση σου και δε με συμφερει και μενα κοψε ραψε.Εμεινα με ανοιχτο το στομα και σηκωθηκα και εφυγα.Και λεω αυτος ειναι ο αριστος επαγγελματιας που ολοι λετε?Και ναι σε αυτον πηγα δεν εκανα λαθος το μαγαζι,και αν οντως σε εσας συμπεριφερθηκε σωστα εμενα γιατι ετσι????? gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 10 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: