Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Εξάτμιση Race tech ή Race guns;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14 2012, 16:02

εγω πλεον μετα απο σχεδον ενα χρονο με την εξατμιση ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και απο ηχο και απο αποδοση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 03 2012, 08:37

Αν κατάλαβα καλά, στις καινούργες που φτιάχνει ο παπαγιάννης έχεις την επιλογή

Α. χωρις σιγαστήρα.

Β. με σιγαστήρα ο οποίος ειναι σταθερός.


σωστά τα λέω???

Τελικά καπάκια έχει φέρει???


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loverdos11 στις Κυρ Ιουν 03 2012, 21:00, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 03 2012, 08:40

Jumaru έγραψε:
Κανει θορυβο τοσο ωστε η μ@λ@κισμενη στο "κουτι" μπροστα :

1ο να καταλαβει οτι ερχεσαι...
2ο να κατεβασει το κινητο κ να πιασει με τα δυο χερια το τιμονι....μιας κ δεν ακουει τπτ απο το τηλεφωνο !!
3ο στις ομαδικες εκδρομες να μην καθεται κανεις πισω σου ωστε να γουσταρεις πιο πολυ τα τρελλα σου... 👅

kalmi kalmi kalmi



σωστος.... OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 03 2012, 21:01

loverdos11 έγραψε:
Αν κατάλαβα καλά, στις καινούργες που φτιάχνει ο παπαγιάννης έχεις την επιλογή

Α. χωρις σιγαστήρα.

Β. με σιγαστήρα ο οποίος ειναι σταθερός.


σωστά τα λέω???

Τελικά καπάκια έχει φέρει???

Ξέρει κανεις???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Ιουν 04 2012, 14:59

Παρε τηλεφωνο τον Πετρο να κανεις τις ερωτησεις σου κ να κλεισεις ραντεβου...
ειναι πολυ εξυπηρετικος, εμενα μολις την ειχε ετοιμη κλεισαμε για Σαββατο ραντεβου
αλλα του ειχα εξηγησει πως δεν ειχα χρονο κ ειχα ταξιδι.
εφυγα απο Πατρα πρωι, στις 9 ημουν εκει κ κατα τις 12-1 εφυγα ενθουσιασμενος !!
και καπακια να μην εχει με την πρωτη που θα ερθουν θα σου κρατησει αρκει να του πεις τι θελεις !!

μπορεις να επιλεξεις κ το ποσο ψηλα θα ειναι η εξατμιση, ποσο κοντα στον κορμο, που το πλαστικο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
foudas

foudas

Registration date : 25/05/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: PSINOMAI ASXIMA   Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Νοε 23 2012, 01:23

MPORW NA VRETHW ME KAPOION APO SAS VRE PAIDES NA AKOUSW TO STROMA ME RACE TECH YT PSINOMAI???mENW STO ILION ATTIKIS...kAPOIOS EDW KONTA???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosdll
Member
Member
nikosdll

Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 07/01/2010

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Νοε 23 2012, 09:53

foudas έγραψε:
MPORW NA VRETHW ME KAPOION APO SAS VRE PAIDES NA AKOUSW TO STROMA ME RACE TECH YT PSINOMAI???mENW STO ILION ATTIKIS...kAPOIOS EDW KONTA???


Να μου δώσεις την μαμα να πάρεις την Raceteck?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas
Member
Member
kostas

Ηλικία : 37
Τόπος : Peristeri
Registration date : 20/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Νοε 23 2012, 10:02

Eγω θελω τραμπα αχχαχαχαχ nikosdll
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jumaru
gold member
gold member
Jumaru

Ηλικία : 45
Τόπος : Πιο πανω απο τα ελατα
Registration date : 10/03/2011

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 27 2013, 15:41

Παντως κυριοι με διχως σιγαστηρα κ με την οβαλ εξατμιση (τελικο) Racetech,
δεν ειχα κανενα προβλημα στο ΚΤΕΟ...ουτε απο καυσαερια ουτε απο θορυβο..Very Happy 

0,78 οι ρυποι και 88 db στις 4400 ...scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ionas92

ionas92

Ηλικία : 32
Τόπος : αθηνα
Registration date : 07/11/2013

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Νοε 07 2013, 15:00

καλησπέρα παιδιά
είμαι νέος στην παρέα και κάτοχος ενός vstrom εδώ και 6 μήνες μιας και τότε έγινα 21
είμαι γενικά ευχαριστημένος αλλα θέλω κάτι παραπάνω
ο μάστορας μου είναι στον νέο κόσμο
η αντιπροσωπεία
μου ειπε για racetech πρόγραμμα και ρυθμισμα 400 euro
τα αξίζει?
επίσης κάτι άλλο
στην wolf στην μεσογείων μου ειπαν ότι φέρνουν και καλά το vstrom στις αρχικές ρύθμισις με 100 euro και παίρνει 10 άλογα
τι είναι ρε παιδιά τα άλογα στραγάλια τους λέω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Νοε 07 2013, 15:05

Έχει άλογα..

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Alogo

Και άλογα..

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Hors35r235-filtered
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08 2014, 21:00

Ο σιγαστήρας με την βίδα που λέτε πως μπαίνει ακριβώς; Βγαίνει κάπως το τελικό καρμπόν και τον βάζεις με μια βίδα και παξιμάδι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08 2014, 21:10

geokim έγραψε:
Ο σιγαστήρας με την βίδα που λέτε πως μπαίνει ακριβώς; Βγαίνει κάπως το τελικό καρμπόν και τον βάζεις με μια βίδα και παξιμάδι;

πλεον έχεις 2 επιλογές.
Με που δεν μπαινοβγαίνει ή χωρίς.

Υ.Γ για την Race tech λέω.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33ncnm10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33e6ee10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 63u2ip10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Amzm8k10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08 2014, 21:21

Για την racetech ρωτάω και εγώ. Ο σιγαστήρας έχει μια τρύπα όπως και η εξάτμιση μέσα, είναι με την βίδα άρα. Αλλά πως;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08 2014, 21:24

πάμε ξανά,
στο νέο σχέδιο που βγάζει πάνω από 1 χρόνο τώρα έχεις 2 επιλογές .
Με που ειναι σταθερός ή χωρίς.
Αν επιλέξεις χωρις δεν εχεις την δυνατότητα να βάλεις εκτός αν την πας στο μαγαζί στην ανοίξει και σου βαλει σταθερό .

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33ncnm10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33e6ee10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 63u2ip10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Amzm8k10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08 2014, 21:34

Δεν είναι ο σταθερός, πως τον μπαινοβγάζουμε το λοιπόν; Αυτό θέλω να μάθω ουσιαστικά, μπορώ εγώ ή πρέπει να πάει στο μαγαζί που μπήκε η εξάτμιση;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 08 2014, 21:41

Πλάκα μου κανεις έτσι Question 
Δεν μπαινοβγαίνει πλέον .

Τι δεν καταλαβαίνεις Question Question Question 

Αν πας να την αγοράσεις καινούργια θα σε ρωτήσει αν θες ή όχι και οτι αποφασίσεις θα εχεις.

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33ncnm10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33e6ee10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 63u2ip10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Amzm8k10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 01:36

loverdos11 έγραψε:
Πλάκα μου κανεις έτσι Question 
Δεν μπαινοβγαίνει πλέον .

Τι δεν καταλαβαίνεις Question Question Question 

Αν πας να την αγοράσεις καινούργια θα σε ρωτήσει αν θες ή όχι και οτι αποφασίσεις θα εχεις.

Ρε μεγάλε η εξάτμιση υπάρχει ήδη, έλεος δλδ τι δεν καταλαβαίνεις. Αν είναι να μου απαντάς έτσι μην απαντάς σε παρακαλώ.. Λέω πως είναι με την βίδα , δλδ βάλε βγάλε, ρωτάω πως γίνεται ακριβώς η εγκατάσταση απεγκατάσταση και μου λες αν πας να την πάρεις τώρα είναι μόνιμη ή μη. Δηλαδή πιο χάσιμο χρόνου δεν γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
loverdos11
moderator
moderator
loverdos11

Ηλικία : 40
Τόπος : ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Registration date : 11/03/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 02:59

geokim έγραψε:

Ρε μεγάλε η εξάτμιση υπάρχει ήδη, έλεος δλδ τι δεν καταλαβαίνεις. Αν είναι να μου απαντάς έτσι μην απαντάς σε παρακαλώ.. Λέω πως είναι με την βίδα , δλδ βάλε βγάλε, ρωτάω πως γίνεται ακριβώς η εγκατάσταση απεγκατάσταση και μου λες αν πας να την πάρεις τώρα είναι μόνιμη ή μη. Δηλαδή πιο χάσιμο χρόνου δεν γίνεται.

Πες το παλικάρι μου ότι εχει την παλιά από την αρχή να βγάλουμε άκρη.
Αν δεν βρεις απάντηση από εδω , παρε ενα τηλέφωνο το μαγαζί να σου πει ακριβώς τι πρεπει να κάνεις.
http://racetech.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%89%CE%BD%CE%B9%CE%B1

_________________
Αντώνης DL 650 L0 Black


Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33ncnm10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 33e6ee10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 63u2ip10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Amzm8k10Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 2rpb8y10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
endurasx
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
endurasx

Ηλικία : 43
Τόπος : Περιστερι
Registration date : 28/11/2012

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 06:38

geokim έγραψε:
Για την racetech ρωτάω και εγώ. Ο σιγαστήρας έχει μια  τρύπα όπως και η εξάτμιση μέσα, είναι με την βίδα άρα. Αλλά πως;
Λογικά κάπως έτσι είναι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 21:14

Όπως και να'χει ευχαριστώ για τις απαντήσεις επί του θέματος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 21:20

περίμενα οτι μέχρι τώρα θα είχε δωθεί μια απάντηση απο τον φίλο , μάταια όμως η αναμονή.

το παρόν τοπικ θα καθαριστεί εντός ολίγου.
το μέλος vlakentios θα μας ξανακάνει την τιμή να τρολαρει το 2017.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stam
gold member
gold member
stam

Ηλικία : 39
Τόπος : πάνω στη σέλα...
Registration date : 19/11/2009

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 22:32

e-chounta... Suspect 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 09 2014, 22:49

stam έγραψε:
e-chounta... Suspect 

 Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 482447 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geokim



Τόπος : XANIA
Registration date : 25/06/2014

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εξάτμιση Race tech ή Race guns;    Εξάτμιση Race tech ή Race guns;  - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 10 2014, 16:10

Και μιας και ξεκίνησα εδώ . αν Μέι ενα αφτερμαρκετ φίλτρο όπως το pipercross που διαβάζω εδώ θα αυξηθεί η κατανάλωση; και αν ναι θα είναι αισθητό ?
Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Εξάτμιση Race tech ή Race guns;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 12 από 14Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Εξατμίσεις-
Μετάβαση σε: