Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Random



Ηλικία : 50
Registration date : 25/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Απρ 02 2008, 17:35

Snakeye έγραψε:
bdout2R1 έγραψε:
Εσύ το είχες αναφέρει και στο αρχικό σου post. Για του Αργυρίου ρωτούσα...

OK OK

Ο Αργυρίου 2 χρόνια εγγύηση δίνει χτές ρώτησα στην έκθεση και ίσως να παίξει κάποια προσφορά για τα μέλη του club.

Είδα ότι είναι και εξουσιοδοτημένος αντιπρόσωπος Suzuki.

το καλο με τον αργυριου ειναι οτι επειδη ειναι εξουσιοδοτημενος ξερει να λυσει και να δεσει τη μηχανη μας, ενω οι αλλοι πχ xenonlights κλπ δεν ξερουν με οτι συνεπειες εχει αυτο..συν οτι αργυριου τοποθετηση ειναι τσαμπα καθως και τα λεντακια τσαμπα....

συμφερει παιδια παντως...εκτος αν ξερετε κατι καλυτερο πειτε μου προτου τα βαλω γιατι ψηνομαι ασχημα...)))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Απρ 02 2008, 20:55

αν βαλει κανενας στον Αργυρίου να μας πει αν κανει καμια πατεντα με την ρυθμηση 00
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Snakeye
Member
Member
Snakeye

Ηλικία : 51
Τόπος : Πατήσια, ΑΘΗΝΑ
Registration date : 19/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Απρ 02 2008, 23:55

Αναμένονται εξελίξεις θα ενημερωθήτε σχετικά σύντομα.

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Απρ 04 2008, 02:37

KORMIIIIIIIIIIII.... ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν... Έβαλα και εγώ στο Στάθη τα Xenon. Και έχω τα εξής προβλήματα...

Οδηγώντας στο δρόμο και περνώντας από καμιά λακούβα ή σαμαράκι είδα ότι έβγαιναν οι λάμπες. Και εσένα έτσι είναι ή έκανε καμιά μλκ ο πιτσιρικάς; Το θεωρώ ακραίο να είναι μόνιμα έτσι... Θα μπαινοβγαίνουν συνέχεια δηλαδή; Υγρασία κτλ; Δεν παίζει να χαλάσουν οι λάμπες; Δε θα έπρεπε να μαγκώνουν κάπως; Να εφαρμόζει; Έχει κανένας άλλος με xenon ίδιο πρόβλημα;

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Dsc00118xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Dsc00119xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Dsc00120


Και το δεύτερο είναι ότι προσπάθησα με τις δύο βιδούλες να τα ρυθμίσω, και όσο και αν γύριζα δεξιά ή αριστερά δε ρυθμίζονταν, δεν άλλαζε στον τοίχο η δέσμη. Δεν ξέρω αν το ότι μπαινοβγαίνει η λάμπα συνδέεται με τη μη-ρύθμιση (οριζόντια/κάθετη) ή τα xenon ρυθμίζονται διαφορετικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Απρ 04 2008, 07:59

bdout2R1 έγραψε:
KORMIIIIIIIIIIII.... ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν... Έβαλα και εγώ στο Στάθη τα Xenon. Και έχω τα εξής προβλήματα...

Οδηγώντας στο δρόμο και περνώντας από καμιά λακούβα ή σαμαράκι είδα ότι έβγαιναν οι λάμπες. Και εσένα έτσι είναι ή έκανε καμιά μλκ ο πιτσιρικάς; Το θεωρώ ακραίο να είναι μόνιμα έτσι... Θα μπαινοβγαίνουν συνέχεια δηλαδή; Υγρασία κτλ; Δεν παίζει να χαλάσουν οι λάμπες; Δε θα έπρεπε να μαγκώνουν κάπως; Να εφαρμόζει; Έχει κανένας άλλος με xenon ίδιο πρόβλημα;

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Dsc00118xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Dsc00119xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Dsc00120


Και το δεύτερο είναι ότι προσπάθησα με τις δύο βιδούλες να τα ρυθμίσω, και όσο και αν γύριζα δεξιά ή αριστερά δε ρυθμίζονταν, δεν άλλαζε στον τοίχο η δέσμη. Δεν ξέρω αν το ότι μπαινοβγαίνει η λάμπα συνδέεται με τη μη-ρύθμιση (οριζόντια/κάθετη) ή τα xenon ρυθμίζονται διαφορετικά.
πειραζει που θα σου απαντησω εγω μεχρι να ερθει το κορμι?
Λοιπον,πρωτον κοψε λιγο παραπανω τα ελαστικα που καλυπτουν την λαμπα,ετσι ωστε να μπορεις να βαλεις την λαμπα καλυτερα,καντην μιση περιστροφη,μεχρι να κλειδωσει στο ντουι,τσεκαρε τα μεταλικα ελασματα που συγκρατουν την λαμπα.
Προφανως δεν πρεπει να σου εχει βαλει τα ελασματα σωστα!
ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ τις βιδες και την ρυθμιση ,καλυτερα πηγαινε σε ενα μερος με πληρες σκοταδι (δρομο γηπεδακι του μπασκετ) και κανε τις ρυθμισεις σου,να εχεις υποψην οτι θελει υπομονη,η δεσμη δεν ανεβοκατεβαινει με τρελο ρυθμο,αλλα με ρυθμο χελωνας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Απρ 04 2008, 11:54

Όσο και αν περιστρέψω τη λάμπα, αυτή δεν κλειδώνει. Τα μεταλικά ελάσματα συγκρατούν τη βάση των xenon και όχι τη λάμπα. Πήγα σε ένα σκοτεινό δρόμο και προσπάθησα να τα ρυθμίσω αλλά δεν έβλεπα διαφορά. Θέλει βίδωμα/ξεβίδωμα πολύ ώρα; Πχ 100 στροφές ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt
Member
Member
deusxt

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 17/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Απρ 04 2008, 12:03

bdout2R1 έγραψε:
Όσο και αν περιστρέψω τη λάμπα, αυτή δεν κλειδώνει. Τα μεταλικά ελάσματα συγκρατούν τη βάση των xenon και όχι τη λάμπα. Πήγα σε ένα σκοτεινό δρόμο και προσπάθησα να τα ρυθμίσω αλλά δεν έβλεπα διαφορά. Θέλει βίδωμα/ξεβίδωμα πολύ ώρα; Πχ 100 στροφές ;;;
δε ξαναπας στο σταθη να στα φτιαξει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Απρ 04 2008, 12:08

deusxt έγραψε:
δε ξαναπας στο σταθη να στα φτιαξει?

Αυτό θέλω, αλλά τώρα είμαι Σάμο... Ή θα περιμένω μέχρι το Πάσχα που θα ανέβω, ή θα κάνω ταξίδι-αστραπή μόνο και μόνο για τα xenon... Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deusxt
Member
Member
deusxt

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 17/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Απρ 04 2008, 12:58

bdout2R1"][quote="deusxt έγραψε:
δε ξαναπας στο σταθη να στα φτιαξει?

Αυτό θέλω, αλλά τώρα είμαι Σάμο... Ή θα περιμένω μέχρι το Πάσχα που θα ανέβω, ή θα κάνω ταξίδι-αστραπή μόνο και μόνο για τα xenon... Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]ουπς σορι δεν ηξερα τη γεωγραφική σου κατασταση
χαχαχα
παρε ενα τηλ. μηπως βρεθει καμια ακρη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Απρ 04 2008, 14:57

Τον πήρα τηλ και μου είπε πως αν το γυρίσω δεξιά θα πρέπει να κουμπώσει... Αλλά δεν κουμπώνει, όσο και αν το γυρίζω... Δεν ξέρω αν φταίει το γύρω λάστιχο...

Για τη ρύθμιση θέλει πολύ γύρισμα η βίδα ή ένα-δύο κλικ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Απρ 04 2008, 15:24

σιγουρα ειναι η ασφαλεια που στερεονει την λαμπα αν μπει σωστα η λαμπα δεν κουνιεται xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 08 2008, 03:32

Πάμε και στο πρόβλημα νούμερο δύο, μετά το λασπωτήρα... Έβγαλα τα φώτα και έχουμε και λέμε... Βγαίνοντας οι λάμπες και από τα δύο φανάρια, έκαψαν το πλαστικό της βάσης τους. Αυτό είχε ως συνέπεια στη μία να καεί η "ασφάλεια" που κλειδώνει, αλλά και να μαυρίσουν τα κάτοπτρα. Μπορώ να βρω μεμονομένα βάση για τις λάμπες; Και τα κάτοπτρα πως καθαρίζονται; Η μία που δεν είχε καεί η "ασφάλεια" κλείδωσε και δεν μου ξαναβγήκε από το μεσημέρι και μέτα...

Ορίστε και οι photo...

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Dsc00132 xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Dsc00133 xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Dsc00134
xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Dsc00135 xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Dsc00136 xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Dsc00137
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 08 2008, 15:11

εγω που εβαλα τα λαστιχα γυρω απο την λαμπα κατα την γνωμη μου θελουν κιαλλο κοψιμο OK
η τριτη φωτο δειχνει κατι εξογκοματακια εγω τα εκοψα γυρω γυρω απο αυτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 08 2008, 16:38

kalamaria έγραψε:
εγω που εβαλα τα λαστιχα γυρω απο την λαμπα κατα την γνωμη μου θελουν κιαλλο κοψιμο OK
η τριτη φωτο δειχνει κατι εξογκοματακια εγω τα εκοψα γυρω γυρω απο αυτα
+1000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bdout2R1

bdout2R1

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 15/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 08 2008, 19:08

Εγώ τι κάνω τώρα ομως;;;


confused confused confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 04:51

[quote="bdout2R1"]KORMIIIIIIIIIIII.... ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕ
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΙΛΑΩ
ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ
ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ Η ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΣΥΜΜΑΧΟ ΤΟ GOOOOOOOOOOGLE
ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΜΗ ΧΩΡΙΟ Η ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΣΑΛΟΚΑΤΙΝΕΣ........
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΛΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ.....

ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΡΙ ΦΩΤΩΝ

ΕΓΩ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΣΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΧΩ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΊΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.

Α) ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΟΤΟ SPIRIT ΤΟΥ ΣΤΑΘΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ
ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ -ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ 12-04-08- 130 ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΙΤ ΧΕΝΟΝ (ΖΙΝΟΝ) ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
(ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΟΝ)

Β) ΤΑ ΦΩΤΑ ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΕΓΓΎΗΣΗ ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 1 Η 2 ΧΡΟΝΙΑ (ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ)
ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΟΣΟΝ ΕΜΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ κ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΝΗΘΗΚΕ

Γ) ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ , Η ΜΕΤΟΙΚΟΣ ΣΤΗΝ ΣΑΜΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Ο ΣΤΑΘΗΣ ΟΥΤΕ Ο ΤΟΜ (ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ...)

Δ) ΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ "ΣΚΑΛΙΖΕΙΣ" ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΚΙΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΑΝ ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Η ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΚΟΨΕΙΣ ΕΔΩ ΡΑΨΕΙΣ ΕΚΕΙ ......

Ε) ΒΑΛΕ ΤΗΝ ΜΟΤΟ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΉΣΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΤΑΘΗ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΤΑ ΣΥΣΤΗΣΑ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ......

Ζ) Ο ΤΟΜ Ο ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΤΗΡΟΥΝ ΕΠΙΣΚΕΥΑΖΟΥΝ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΠΡΟΔΕΡΜ ΕΞ ΟΣΟΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΤΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ
πχ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΣΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 21¨00 ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΜΟΤΟ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ........

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΔΙΔΑΞΑΣ ΤΟΥ ΚΡΑΞΙΜΑΤΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΉΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ..
ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ΟΜΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟ Η ΓΛΩΣΣΑ ΚΟΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΚΑΛΑ ΤΣΑΚΙΖΕΙ
ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΤΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΡΙΣΤΑΤΩΜΈΝΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ.....
ΣΕ ΚΑΜΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΑΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ
ΤΟ ΠΑΜΕ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΤΟΤΕ ΚΡΑΖΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΣΥΜΜΑΧΟ ΣΟΥ
ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΣΟΥ......

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Η ΑΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΗΝ ΜΟΤΟ ΣΟΥ ΕΔΩ
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΣΑΜΙΩΤΙΚΟ ΓΛΥΚΟ (ΜΕ ΤΟ ΑΖΗΜΙΩΤΟ ΒΕΒΑΙΩΣ ΒΕΒΑΙΩΣ)

ΦΙΛΙΚΑ ΚΟΡΜΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 05:12

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΜΕ ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΕΒΡΟΠΟΥΛΑΚΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ
ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΠΡΟΪΌΝΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΧΕΝΟΝ ''ΒΡΩΜΑΕΙ'' ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
ΔΙΟΤΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΟΥΛΑΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ 10 ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΉΓΟΥΝ ΣΕ 700 ΚΑΙ 800
ΕΒΡΟΠΟΥΛΑΚΙΑ....ΟΠΟΙΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ
ΤΟΥ ΟΠΟΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΛΑΜΠΙΟΝΙΑ ΜΑΣ.......
(ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΕΙΡΩΝΙΚΑ Η ΕΓΩΙΣΤΙΚΑ)ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ
ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΟΪΌΝΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ
ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑ - ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΟΥΝ
ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΕΝΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΛΟ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΑΦΤΕΡ ΜΑΡΚΕΤ Η ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ
ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΙΑΒΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ''ΕΠΗΡΕΑΖΟΝΤΑΙ'' ΘΕΤΙΚΑ Η ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΑΘΟΣ.....

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΡΗΤΟ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ MODERATOR SUPERMAN ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΙΙΓΟ ΣΟΚΙΝ
ΑΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΕΙΡΑ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΤΕ
ΚΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΤΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΣΤΟ GOOOOOOGLE H Η ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΘΕΙΟΣ ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΤΗΣ
ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΠΟΥ Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΧΕΝΟΝ.......

ΦΙΛΙΚΑ ΚΟΡΜΙ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
obelix
Member
Member
obelix

Ηλικία : 52
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 13/02/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 08:41

Καλημέρα παίδες. Θα συμφωνήσω με το ΚΟΡΜΊ! Δεν είναι καλό να "κατηγορούμε" οποιονδήποτε είτε αυτός λέγετε ΣΤΑΘΌΠΟΥΛΟΣ είτε ΜΌΝΟΣ είτε ΠΑΠΑΣΤΑΎΡΟΥ η οποιοδήποτε άλλον. Τα XENON είναι μια περίεργη "επέμβασή" στη μοτοσυκλέτα ή στο αυτοκίνητο και εχω διαβάσει-ακούσει αρκετά για τη μεταγενέστερη λειτουργία τους. Όπως και να έχει όταν παίρνουμε κάτι για το μωρόμας και μας ταλαιπωρεί απευθεινόμαστε πάλι στον έμπορο και αν δε μας βρει την ορθή λύση τότε... Μαύρο v-strom που τον έφαγε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 50
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 09:03

Αυτο δεν σημαινει οτι καποιοι πρεπει να εχουν "ασυλο", ολοι κανετε λαθη, εεεε,κανουμε ηθελα να πω, και πολλες φορες κρινομαστε απ'αυτα!
Και αναλαμβανουμε και τις ευθυνες μας.
Ετσι λοιπον μη μας φαινετε περιεργο αν ο συγκεκριμενος βοηθος ξεχασε να κουμπωσει καλα τις λαμπες π.χ. αυτες καψανε το πλαστικο , και τωρα δεν κουμπωνουν με τιποτα! Λεω εγω τωρα. Ο ασχετος και αδαης , το θεμα ειναι τι θα κανει απο δω και περα ο bdout2R1!
Φιλικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 10:41

ovelix έγραψε:
Καλημέρα παίδες. Θα συμφωνήσω με το ΚΟΡΜΊ! Δεν είναι καλό να "κατηγορούμε" οποιονδήποτε είτε αυτός λέγετε ΣΤΑΘΌΠΟΥΛΟΣ είτε ΜΌΝΟΣ είτε ΠΑΠΑΣΤΑΎΡΟΥ η οποιοδήποτε άλλον. Τα XENON είναι μια περίεργη "επέμβασή" στη μοτοσυκλέτα ή στο αυτοκίνητο και εχω διαβάσει-ακούσει αρκετά για τη μεταγενέστερη λειτουργία τους. Όπως και να έχει όταν παίρνουμε κάτι για το μωρόμας και μας ταλαιπωρεί απευθεινόμαστε πάλι στον έμπορο και αν δε μας βρει την ορθή λύση τότε... Μαύρο v-strom που τον έφαγε!!



ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΠΑ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΖΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ
ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΣΑΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ ΑΛΑ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΟΣ Η ΚΑΚΟΣ Ο ΚΑΘΕ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΜΙΑ
ΙΣΤΟΡΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ........... ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΣΤΑΥΡΟΝΟΝΤΕ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΑΜΠΕΙ
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΤΟΜ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΩ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ
ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΥΧΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ
Ε ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΟΥΤΕ Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΚΙΝΔΥΝΕΨΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ
ΑΛΩΣΤΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΑΝ Ο ΓΚΟΥΡΟΥ ΤΗΣ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗΣ ΟΥΤΕ ΣΑΝ ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΗΣ SUZUKI
ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΤΑ ΚΟΛΠΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΕΩ !!!!!!!!!!
ΕΙΠΑ ΓΚΟΥΡΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΛΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΝΥΣΤΕΥΩ ΡΕ ΓΜΤ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 12:51

KORMI έγραψε:

ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΩ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ
ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ Η ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΣΥΜΜΑΧΟ ΤΟ GOOOOOOOOOOGLE
KORMI δεν έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ το GOOGLE για να βρείς πληροφορίες ? Σίγουρα το έχεις χρησιμοποιήσει.
Είναι κακό να ποστάρεις πληροφορίες που βρήκες στο Google ? Σίγουρα ΟΧΙ. Το google είναι μια ανεξάντλητη βιβλιοθήκη και όσοι μπορούν να βρούν αξιόλογες πληροφορίες, διασταυρωμένες και τις ποστάρουν καλά κάνουν.
KORMI έγραψε:

ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΜΗ ΧΩΡΙΟ Η ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΣΑΛΟΚΑΤΙΝΕΣ........
KORMI δεν νομίζω ότι οι χαρακτηρισμοί βοηθούν τη λειτουργία του forum !!!!!!!

KORMI έγραψε:

Δ) ΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ "ΣΚΑΛΙΖΕΙΣ" ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΚΙΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΑΝ ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Η ΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΚΟΨΕΙΣ ΕΔΩ ΡΑΨΕΙΣ ΕΚΕΙ ......

Κάποιοι από αυτούς που λες ότι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΙ μπορεί πράγματι να μην είναι αλλά έχουν τοποθετήσει τα xenon που έχουν στα μηχανάκια τους μόνοι τους οπότε έχουν δικαίωμα να έχουν άποψη και να προτείνουν λύσεις ειδικά σε αυτή την περίπτωση που ο bdout2R1 δεν βρίσκεται στην Αθήνα οπότε να μπορεί να πάει στο συνεργείο και να διορθώσει το πρόβλημά του.

KORMI έγραψε:

ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΥΧΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ
Ε ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΟΥΤΕ Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΚΙΝΔΥΝΕΨΕ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ
Δηλαδή η αποψή σου είναι ότι πρέπει να κινδυνέψεις για να υπάρχει πρόβλημα Question Question Question Question Question
Τι σημαίνει πέτυχε η επισκευή ?? Είναι θέμα τύχης ??? Αμα σου κάτσει σου έκατσε ??
Η ταλαιπωρία του πήγαινε έλα στο συνεργείο και ειδικά για την περίπτωση του bdout2R1 που δεν βρίσκεται στην αθήνα δεν είναι πρόβλημα ????

Οσο αναφορά το πρόβλημα του bdout2R1 σίγουρα δεν έγινε κάτι καλά στο συνεργείο και δεν μου φάνηκε ότι "Εκραξε" το συνεργείο. Απλά είπε το πρόβλημά του.

Υ.Γ. Και εγώ στο Στάθη πάω τώρα πιά για service αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι άμα γίνει κάτι στραβό δεν θα του την πώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 15:38

δηλαδη ΜΟΝΟ ο Σταθης περναει φωτα !!!!!! ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΜΟΝΟςΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΚΑΣ και δεν μπορω να βοηθησω ??? και που ξερει ο Καθενας τις γνωσεις του αλλου! δεν νομιζω πως οταν καποιος λεει την γνωμη του να λεει μ.......ες ας ειμαστε λιγο πιο ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΟΙ να σκευτομαστε αυτα που λεμε!!!!!!!!!!! :079-087: αμα ειναι να μην λεμε την γνωμη μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KORMI
Member
Member
KORMI

Ηλικία : 45
Τόπος : ΟΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ....
Registration date : 17/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 16:16

XMMMMMMMMMMMMMM

TO GOOGLE ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΕΓΩ 1000000000000000 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ
ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΤΛΠ ΚΤΛΠ ΚΤΛΠ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ Η ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ-ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΕΓΩ



ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ Η ΑΤΥΧΙΑΣ ΑΠΛΑ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΘΗ
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ........

ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΣΥ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗΝ
ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΒΕΙ ΜΟΙΡΑΙΟ..................

ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΜΟΣ ΤΩΡΑ............... ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΑ ΣΕΡΒΙΣ ΣΟΥΖΟΥΚΙ ΡΕ ΓΜΤ...........

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΤΑΙΡΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ ΤΟ ΚΙΤ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΑΣ.............
ΑΠΛΑ ΞΑΝΑΛΕΩ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΩΣ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΜΙΣΕΙ

ΥΓ¨Υ.Γ. Και εγώ στο Στάθη πάω
ΥΓ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ.................

ΜΗΝ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΠΑΕΙ Ο ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΦΕΥΓΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΑ @@ ΤΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΙΤΕ ΑΠΟΨΕΙΣ


ΦΙΛΑΚΙΑ ITS A SUNNY DAY TODAY
ΠΑΩ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 16:39

ρε παιδια δεν μαλονουμε συζηταμαι και λεμε γνωμες τιποτε αλλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
salouthos
Member
Member
salouthos

Ηλικία : 50
Τόπος : Κορυδαλλός, Πάρος, Κρέστενα
Registration date : 17/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Απρ 12 2008, 17:33

Κορμι φιλε μου, νομιζω οτι σφαλεις στο να προτεινεις να μην το τραβηξουμε αλλο, οταν το τραβας βγαινει η ακρη!
Αλωστε εσυ με τα κεφαλαια γραμματα, που αν δεν το γνωριζεις στη γλωσσα των φορουμ σημαινουν εντονο υφος και υψηλη ενταση φωνης,
ανεβαζεις τους τονους ! xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 4 8117
φιλικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 32Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: