Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2011, 22:12

Απλά είναι διαφορετική η υλοποίησή σου...
Το 555 θα έκλεινε κύκλωμα όταν τελείωνε ο χρόνος που θα θέταμε...
Δεν υπάρχει μία προσέγγιση, υπάρχουν πολλές....
Καλή δουλειά, δώσε και το σχεδιάκι αν θες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2011, 23:06

το σχέδιο

https://2img.net/r/ihimizer/i/fotag.jpg/

https://2img.net/r/ihimizer/i/bc547.gif/



α αν θες να αλλαγής πειράζεις

στην καθυστέρηση


τον c2 δοκίμασε

αν θες 220mf για πιο λίγο χρόνο

η 1000mf για πιο πολύ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την bandit στις Σαβ Μαρ 05 2011, 23:25, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05 2011, 23:20

OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 12 2011, 10:19

και η κατασκευή σε διάτρητη πλακέτα



xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Fotah7b

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 20 2011, 18:15

Γεια σας Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με τα ξένον που έχω βάλει απο το καλοκαίρι! Είναι απο την προσφορά που Είχε στο φόρουμ! Λοιπόν η μια λαμπα ανάβει κανονικά και η αλη τρεμοπαιζει λίγο χωρης να φωτίζει και μετά σβήνει, μου το έβγαλε ξαφνικά αυτό το πρόβλημα χθες και τα φώτα τα έχω απο το καλοκαίρι και φεγκουν πολυ Καλά! Τι λέτε να φταίει;; Το μπαλαστ είναι το χοντρό και ξέρω ότι σταματάει αν υπαρει κάποιο πρόβλημα στον ηλεκτρισμό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ Μαρ 21 2011, 19:59

Επειδη και στο αμαξι αλλά και στην προηγουμενη μηχανη ειχα βάλει μονος μου ξενον φωτα αλλά Η7, ήθελα να ρωτησω εαν υπάρχει κάποια διαφορα στην τοποθετηση των Η4 ξενον...ποσο κοστιζει εαν πήγαινα σε εναν επαγγελματια να μου τα περασει καθως επίσης και τι θα πρεπει να προσεξω?

Με τα ξενον Η7 στο προηγουμενο μηχανακι αργουσε αρκετα να κανει σινιαλο...με τα Η4 και το σινιαλο τι γινεται?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tha
Member
Member
tha

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 04/08/2009

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ Μαρ 21 2011, 20:32

nikos147 έγραψε:

Με τα ξενον Η7 στο προηγουμενο μηχανακι αργουσε αρκετα να κανει σινιαλο...με τα Η4 και το σινιαλο τι γινεται?

Με τα Η4 έχει επικρατήσει το είδος BI-XENON που είναι μεσαία και μεγάλη σκάλα μαζί, δηλαδή υπάρχει μια βάση στη λάμπα και όταν πατάς το σινιάλο ή τη μεγάλη σκάλα τότε ένας ηλεκτρομαγνήτης "τραβάει" τη λάμπα προς τα πίσω και αλλάζει η δέσμη φωτός προς τα πάνω. Έτσι το σινιάλο είναι άμεσο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ Μαρ 21 2011, 21:16



xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 1959
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 20:00

Τελικά δεν ξέρει κάποιος απο τι μπορεί να είναι το πρόβλημα που αναφέρω ποιο πάνω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tha
Member
Member
tha

Ηλικία : 46
Τόπος : Βόλος
Registration date : 04/08/2009

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤετ Μαρ 23 2011, 20:58

krisberis έγραψε:
Γεια σας Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με τα ξένον που έχω βάλει απο το καλοκαίρι! Είναι απο την προσφορά που Είχε στο φόρουμ! Λοιπόν η μια λαμπα ανάβει κανονικά και η αλη τρεμοπαιζει λίγο χωρης να φωτίζει και μετά σβήνει, μου το έβγαλε ξαφνικά αυτό το πρόβλημα χθες και τα φώτα τα έχω απο το καλοκαίρι και φεγκουν πολυ Καλά! Τι λέτε να φταίει;; Το μπαλαστ είναι το χοντρό και ξέρω ότι σταματάει αν υπαρει κάποιο πρόβλημα στον ηλεκτρισμό.

Δοκίμασες να αλλάξεις τις λαμπες μεταξύ τους για να βεβαιωθείς ότι δεν είναι καμένη η λάμπα; Το τρεμόπαιγμα το κάνουν μερικές καμένες λάμπες γιατί δίνει ρεύμα το μπαλαστ για να ξεκινήσουν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
krisberis
Member
Member
krisberis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Registration date : 06/06/2010

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 24 2011, 19:23

Όχι δεν το δοκίμασα ακόμα, είναι και το θέμα που είναι όλα μαζεμένα εκεί στα φώτα, μπαλαστ καλώδια και αλα κ δε ξέρω αν θα τα καταφέρω απο πάνω απο το τιμόνι η αν πρέπει να ξεμονταρω πλαστικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dr350

dr350

Ηλικία : 44
Τόπος : Κοζανη-Χιος
Registration date : 11/11/2009

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤρι Μαρ 29 2011, 22:08

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Dsc00317q

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Dsc00316lc

Σημερα μπηκαν τα ΧΕΝΟΝ 6000Κ εδω τα αποτελεσματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΤρι Μαρ 29 2011, 22:20

Αμάν....μας στράβωσες αδερφούλη! Shocked

Μεγειές,μεγειές! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosmav

panosmav

Ηλικία : 52
Τόπος : Βριλήσσια, Χανιά, Κοντομαρί Χανίων
Registration date : 17/04/2011

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ Μάης 02 2011, 10:21

Εγώ παιδιά σήμερα το πρωι έβαλα τις philips motovision. Πορτοκαλίζουν από ότι είδα.
Εντυπώσεις σύντομα. Πάντως τα φώτα της μηχανής νομίζω είναι αρκετά καλά και έτσι δεν σκέφτομαι ακόμα για xenon
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panosmav

panosmav

Ηλικία : 52
Τόπος : Βριλήσσια, Χανιά, Κοντομαρί Χανίων
Registration date : 17/04/2011

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΔευ Μάης 02 2011, 10:22

dr350 έγραψε:
xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Dsc00317q

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Dsc00316lc

Σημερα μπηκαν τα ΧΕΝΟΝ 6000Κ εδω τα αποτελεσματα.

Φαίνονται πολύ δύναμη τα φώτα. Η νύχτα μέρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Μάης 08 2011, 07:21

για να υπάρχει και εδώ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosxalk



Registration date : 29/12/2009

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: posa??????????????????   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Μάης 29 2011, 18:34

[quote="KORMI"]ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑ ΣΤΟ BABY ΜΟΥ --ΣΤΟ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΑΘΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -- ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ. ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟ ΝΑΜΕ ΑΛΑ ΕΙΣΑΓΩΝΤΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΕΓΓΥΗΣΕΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΜΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΙΣΑΓΩΓΕΑ. ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΗΤΑΝ 300 (2 ΛΑΜΠΕΣ ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ....) ΕΒΡΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΜΕΝΑ ....

ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΑΜΑΝΕ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΚΑΛΑ ΟΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ !!
ΚΟΚΑΛΩΝΕΙΣ ΛΑΓΟ ΣΤΟ ΑΝΤΙΠΕΡΑ ΛΟΦΟ !!! ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΟ ΜΠΛΕ 8000 Κ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΣΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΔΕΝ ΤΥΦΛΩΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΠΟΡΕΥΟΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ (ΚΟΥΡΑΚΟ ΘΥΜΗΣΟΥ ΤΟ ΤΖΙΠ)

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΟΠΙΚ ΓΡΑΨΤΕ ΟΤΙ ΞΕΡΕΤΑΙ ΑΠΟ ΧΕΝΟΝ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΜΕΝΑ ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ BLUE LIGHT KAI ΦΤΗΝΕΣ ΑΠΟΜΙΜΗΣΕΙΣ......

ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΡΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΟΣΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΙΔΕΕΣ...ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
ΚΟΡΜΙ[/quote

300 evoulakia aderfe nomizo oti ta vales iperakriva.....!!!!emena mou perasan XENON HID me 150 evoulakia me enisxites kai apola........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisdom
Member
Member
akisdom

Ηλικία : 54
Τόπος : ΚΑΒΑΛΑ
Registration date : 05/03/2011

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Μάης 29 2011, 19:08

μονο να γελασω μπορω με το παραπανω ποστ
εγγραφη το 2009 , απαντηση σε ενα μηνυμα που γραφτηκε το 2008
τι να πω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.luxuryhome.gr
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Μάης 29 2011, 20:24

εβαλα τα ΧΕΝΟΝ πριν λιγες μερες μαζι με προβολακια led smd και ψειρες led!!!θα προσπαθησω να βαλω φωτο εντος ημερων!!!καμια σχεση το πως βλεπω πλεον σε σχεση με πριν!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 40
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Μάης 29 2011, 20:42

akaliptos έγραψε:
εβαλα τα ΧΕΝΟΝ πριν λιγες μερες μαζι με προβολακια led smd και ψειρες led!!!θα προσπαθησω να βαλω φωτο εντος ημερων!!!καμια σχεση το πως βλεπω πλεον σε σχεση με πριν!!!!
επειδή έχω ψιλοχαθεί στο νετ. Τί τύπο xenon αγόρασες;
Βλεπω H4, H4-3 και διάφορα άλλα. Ποιά πρέπει να πάρω συγκεκριμένα; mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
tolismark
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
tolismark

Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά
Registration date : 30/12/2010

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Μάης 29 2011, 20:58

akisdom έγραψε:
μονο να γελασω μπορω με το παραπανω ποστ
εγγραφη το 2009 , απαντηση σε ενα μηνυμα που γραφτηκε το 2008
τι να πω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Rataplan
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Μάης 29 2011, 21:26

Fanis83 έγραψε:
akaliptos έγραψε:
εβαλα τα ΧΕΝΟΝ πριν λιγες μερες μαζι με προβολακια led smd και ψειρες led!!!θα προσπαθησω να βαλω φωτο εντος ημερων!!!καμια σχεση το πως βλεπω πλεον σε σχεση με πριν!!!!
επειδή έχω ψιλοχαθεί στο νετ. Τί τύπο xenon αγόρασες;
Βλεπω H4, H4-3 και διάφορα άλλα. Ποιά πρέπει να πάρω συγκεκριμένα; mouuuuuu
Η4 bixenon εβαλα φιλε μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 40
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Μάης 29 2011, 21:58

http://cgi.ebay.co.uk/BI-XENON-HID-KIT-BULB-slim-H4-3-6000k-Hi-Low-Ballast-/260746049802?pt=AU_Car_Parts_Accessories&hash=item3cb5acf90a

κάτι τέτοιο δηλαδή Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
akaliptos
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
akaliptos

Ηλικία : 43
Τόπος : pireas
Registration date : 23/05/2010

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Μάης 29 2011, 22:02

για την ακριβεια αυτα εβαλα.....

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=400179354989&ssPageName=ADME:X:RTQ:MOTORS:1123
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fanis83
Member
Member
Fanis83

Ηλικία : 40
Τόπος : Άνω Γλυφάδα
Registration date : 07/04/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 29 Icon_minitimeΚυρ Μάης 29 2011, 22:54

akaliptos έγραψε:
για την ακριβεια αυτα εβαλα.....

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=400179354989&ssPageName=ADME:X:RTQ:MOTORS:1123
ευχαριστώ πολύ merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vwgolf-club.gr/
 

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 29 από 32Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: