Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 29 2009, 17:52

Έλα το διακοπτάκι 10 ευρά μοναστηράκι xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 451272
xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Image062t
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 29 2009, 21:58

cantona έγραψε:
Έλα το διακοπτάκι 10 ευρά μοναστηράκι xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 451272
φίλε cantona γραφεις 10 ευρα ;σωστά ;
΄
πάρε και ενα pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
matador

matador

Ηλικία : 47
Registration date : 27/08/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 29 2009, 22:09

δε καταλαβα τι προβλημα εχει η μπαταρια και θελει μεγαλυτερη οταν βαλεις χενον?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 29 2009, 22:20

matador έγραψε:
δε καταλαβα τι προβλημα εχει η μπαταρια και θελει μεγαλυτερη οταν βαλεις χενον?

τα ξένον καίνε λιγότερο απο τα αλογόνου 35 < 55 αλλά κατά την εκκίνησή τους ρουφάνε 70 για λίγα δευτερόλεπτα! Ίσως εκεί αναφ'ερονται αν και μου φαίνεται αχρείαστο εντελώς

διακόπτη έχω βάλει ακριβώς πριν τα ξένον έναν διαστημικό για την ώρα αεροπορικό με λεντ αλλά όχι για πολύ καιρό και όχι στεγανό! cantona ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΔΙΑΚΟΠΤΗ σου από το μοναστηράκι, μάθε πόσους έχει, πάρε καλύτερη τιμή για όλους και δώσε λύση στους συντρόφους σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30 2009, 00:18

Μέχρι Τετάρτη θα έχω νέα success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30 2009, 09:12

tazakos έγραψε:

τα ξένον καίνε λιγότερο απο τα αλογόνου 35 < 55 αλλά κατά την εκκίνησή τους ρουφάνε 70 για λίγα δευτερόλεπτα! Ίσως εκεί αναφ'ερονται αν και μου φαίνεται αχρείαστο εντελώς

Σωστά taz κι εγώ το ίδιο θα έλεγα. Σιγά τον πολυέλαιο επειδή τραβάει 70, 80 στο τσάφ. Η μπαταρία δεν παθαίνει τίποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
frankxgr
Member
Member
frankxgr

Ηλικία : 56
Τόπος : ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 14/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30 2009, 10:52

tazakos έγραψε:

Άκη έχω δει κιτ ξένον phillips,έχω δει και bosch made in Germany, υπάρχουν, είναι δυσεύρετα και ακριβά αλλά υπάρχουν, τα λοιπά είναι προπαγάνδα να πέρνουμε τα φτηνά κινέζικα και καλά κάνουμε και τα περνουμε!
Τα δικά μου λένε επάνω Bosh Made in Germany, αγοράστηκαν απο ebay και ήρθαν από Hong Kong.
Δεν μπορεί όμως κανένας να με πείσει ότι άμα τους βάλω μια μπανάνα μπροστά δεν θα χυμίξουν.. bounce bounce
Πάντως ένα χρόνο που τα έχω πάνω μια χαρά είναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30 2009, 11:03

frankxgr έγραψε:

Τα δικά μου λένε επάνω Bosh Made in Germany, αγοράστηκαν απο ebay και ήρθαν από Hong Kong.
Δεν μπορεί όμως κανένας να με πείσει ότι άμα τους βάλω μια μπανάνα μπροστά δεν θα χυμίξουν.. bounce bounce

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA ωραίος....

...και τα δικά μου ρε παιδιά 70 ευρώ και να χαλάσουν θα πάρω καινούργια, και δεν χαλάν πάλι! αν είχα δώσει 250 ευρώ να μου τα βάλουν εδώ θα είχα περισσότερο άγχος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30 2009, 15:21

Μιας και ειμαι και αντιπροσωπος σας λεω και εγω την γνωμη μου και οποιος θελει ακουει...
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΜΠΛΟΚ ΑΛΛΑ ΦΩΤΑ (εκτος απο τα hella για τα οποια δεν γνωριζω προελευση ακριβως και δεν μιλω) επειδη την εψαξα αρκετα λοιοπν την δουλεια αυτο ανακαλυψα και αν πανε καλα τα πραγματα σε λιγο θα φερνω και θα γραφει και το ονομα του καθενος σας αν θελετε....οτι θελεις τυπωνουν επανω με μια καλη παραγγελια.........ΑΥΤΑ


Υ.Γ Φιλε FRANK μη δοκιμασεις την μπανανα να την πεταξεις μακρια γιατι μπορει και να μην γυρισει η μαιμου σου πισω(αυτο στο λεω με σιγουρια και παντα φιλικα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kakto

kakto

Ηλικία : 58
Τόπος : Θεσ/νίκη
Registration date : 27/06/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30 2009, 17:41

Ρε παιδιά το ότι το κουτί γράφει επάνω bosch δεν σημαίνει κι ότι είναι της bosch .Κόλπα του marketing είναι ,για να τραβήξει πελάτες ο κάθε Κινέζος .Και επειδή το φαινόμενο της κλεψιτυπίας είχε πάρει μεγάλες διαστάσεις ,πέριση η bosch έβγαλε δελτίο τύπου όπου τόνιζε ότι δεν παράγει και δεν έχει καμία σχέση με τα κιτ xenon που κυκλοφορούν με το λογοτυπό της .Για του λόγου το αληθές ,πάρτε ένα τηλ. στα κεντρικά της bosch ,philips ,osram ... και ρωτήστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
agalmata



Τόπος : ΔΡΑΜΑ
Registration date : 13/01/2009

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Απρ 02 2009, 20:34

kakto έγραψε:
agalmata έγραψε:




Έχω ένα νταραβέρι τώρα και ενώ ανοίγω διακόπτη και ανάβουν , μόλις βάλω μπρος ( κι ενώ τρεμοπαίζουν λόγω της τάσης κανονικά ) , μόλις έρθει στο ρελαντί η μηχανή , μετά από 2 δευτερόλεπτα σβήνουν .
Όταν στο κάνει ,με τον κινητήρα σε λειτουργία πάτα ξανά το μπουτόν της μίζας ,ΧΩΡΙΣ να πατάς ταυτόχρονα τη μανέτα του συμπλέκτη και μάλλον θα ξαναανάψουν .

Φίλε μου είχες απόλυτο δίκιο !! Με την μίζα χωρίς συμπλέκτη φυσικά , είτε ανάβουν ( αν είναι σβηστά ) είτε σβήνουν για λίγο και μετά λειτουργούν . Τι συμβαίνει όμως , πως εξηγείται δηλαδή επιστημονικά ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kakto

kakto

Ηλικία : 58
Τόπος : Θεσ/νίκη
Registration date : 27/06/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠεμ Απρ 02 2009, 23:52

Χαίρομαι φίλε μου που βοήθησα .
''Επιστημονικά" το μπουτόν της μίζας έχει μέσα και διακόπτη για να κόβει το ρεύμα από τα φώτα τη στιγμή της εκκίνησης ,που οι απαιτήσεις σε ρεύμα για τη περιστροφή της μίζας είναι μεγάλες .Πατώντας και αφήνοντας το μπουτόν λοιπόν κόβεις και ξαναδίνεις ρεύμα (Παλμό) στο ρελέ των xenon και αυτό οπλίζει .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Απρ 03 2009, 19:58

Έλα έχω καλά νέα για Θεσσαλονίκη. xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 482447
Sorry για την καθυστέρηση αλλά σήμερα κατέβηκα κέντρο και το βρήκα στην τιμή που είπαμε. success
Gevo σου στέλνω π.μ.,για να μην το κάνουμε chat,ούτε νομίζω αξίζει το κόπο να το ανεβάσουμε στα p.b.για ...10 ευρά! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Απρ 03 2009, 20:01

άντε και τρελαθήκαμε στην αγωνία....στείλε πμ και σε μένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΠαρ Απρ 03 2009, 21:26

cantona έγραψε:
Έλα έχω καλά νέα για Θεσσαλονίκη. xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 482447
Sorry για την καθυστέρηση αλλά σήμερα κατέβηκα κέντρο και το βρήκα στην τιμή που είπαμε. success
Gevo σου στέλνω π.μ.,για να μην το κάνουμε chat,ούτε νομίζω αξίζει το κόπο να το ανεβάσουμε στα p.b.για ...10 ευρά! lol!

μπραβο cantona ευχαριστουμε
το pb δεν το γλυτώνει ,δεν ειναι τα λεφτα .......είναι η "ιδεα" drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Απρ 06 2009, 11:11

Αντώνη δυστυχώς φάγαμε ακυράκι από τον διακόπτη, δεν του φέραν τον δικό σου στην παραγγελία που έκανε αλλά αυτόν:
xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Dsc00799x
xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 W2592

ο οποίος είναι υποδυέστερος στην ποιότητα και στην αίσθηση και δεν τον βλέπω να αντέχει, του τόνισα ότι είναι κάτι που αξίζει να το ξαναφέρει γιατί κακά τα ψέμματα ένας καλός στεγανός διακόπτης τιμονιού είναι πολύ πολύ χρήσιμος για ένα κώλο πράματα που μπορεί να βάλεις πάνω...αναμένουμε! θα μιλήσει Πέμπτη με πωλητή χονδρικής να βρούνε τον ίδιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Απρ 06 2009, 11:49

ρε beaver ρε, κι ας τους να κουρεύονται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Απρ 06 2009, 11:51

μα το θέμα είναι ότι ο Αντώνης αυτόν του beaver είχε βρει...γμτ! θα τον ξαναφέρει ο stelpet θα δείτε, του ΄εριξα τυράκι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Απρ 06 2009, 23:36

tazakos έγραψε:
μα το θέμα είναι ότι ο Αντώνης αυτόν του beaver είχε βρει...γμτ! θα τον ξαναφέρει ο stelpet θα δείτε, του ΄εριξα τυράκι!
Sory ρε φίλε τώρα μπήκα και το είδα και τα πήρα κρανίο γιατί τον είδα αυτόν που σας έστειλε και δεν είναι βέβαια αυτός,και του το τόνισα.
NO
Θα σε πάρω αύριο τηλ.να μου πεις τι ακριβώς έγινε για να πάω να του κάνω μανούρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 62
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Απρ 08 2009, 13:37

tazakos έγραψε:
μα το θέμα είναι ότι ο Αντώνης αυτόν του beaver είχε βρει...γμτ! θα τον ξαναφέρει ο stelpet θα δείτε, του ΄εριξα τυράκι!
... αυτα τα μοναδικά,ειδικής επεξεργασίας,με υλικά που χρησιμοποιεί η NASA,στα ειδικά και απόρρητα
εργαστήρια, διακοπτάκια κανα νέο μπά ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Απρ 08 2009, 14:03

gevo έγραψε:
tazakos έγραψε:
μα το θέμα είναι ότι ο Αντώνης αυτόν του beaver είχε βρει...γμτ! θα τον ξαναφέρει ο stelpet θα δείτε, του ΄εριξα τυράκι!
... αυτα τα μοναδικά,ειδικής επεξεργασίας,με υλικά που χρησιμοποιεί η NASA,στα ειδικά και απόρρητα
εργαστήρια, διακοπτάκια κανα νέο μπά ;

έχει εκτοξευθεί άκατος στην σελήνη να εξορύξει τα ειδικής στεγανότητος υλικά από κράμα στοιχείων εκτός περιοδικού πίνακα και θα προσγγειωθεί κατευθείαν στο stelplet να αφήσει την πρώτη φουρνιά!
XYLO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤετ Απρ 08 2009, 16:15

AND THE OSCAR GO TO ???????????????????? cheers success yeye lol! respect

_________________
xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 107kpb5xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
ytsouk

ytsouk

Ηλικία : 46
Registration date : 03/08/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Απρ 13 2009, 00:17

Να ρωτήσω κ΄τι βρε παιδιά. Όταν λέμε για φώτα xenon bi H4 6000k μιλάμε για μικρή και μεγάλη σκάλα και 1 h 2 balast?

ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik_Strom

Nik_Strom

Ηλικία : 45
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 07/03/2009

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΔευ Απρ 13 2009, 00:27

ytsouk έγραψε:
Να ρωτήσω κ΄τι βρε παιδιά. Όταν λέμε για φώτα xenon bi H4 6000k μιλάμε για μικρή και μεγάλη σκάλα και 1 h 2 balast?

ευχαριστω


2 balast ζευγαρακι ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pepes1gr@yahoo.gr

pepes1gr@yahoo.gr

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΡΤΑ
Registration date : 20/01/2008

xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ   xenon - ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ - Σελίδα 14 Icon_minitimeΤρι Απρ 14 2009, 10:21

Καλημέρα στους κυρίους (και κυρίες) του forum.
Θα ήθελα να ανακοινώσω ότι από χθες το βράδυ είμαι κάτοχος συστήματος ΧΕΝΟΝ concord.Θα μου πείτε σκασίλα σας αλλά έτσι και εγώ σταματάω να ζηλεύω όσα vstrom και άλλες μάρκες μηχανών που είχαν άσπρα ματάκια.
Το κακό είναι ότι λόγω βροχής δεν μπόρεσα να τα δοκιμάσω κανονικά και έτσι έμεινα στην αναμονή.Μόλις επιτέλους σταματήσει να βρέχει .....τα ξαναλέμε. OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://pepes1gr.blogspot.com/2008/06/blog-post.html
 

ΦΩΤΑ ΧΕΝΟΝ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 14 από 32Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 32  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: