Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Ανατομικη σελα..!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SOTHRHS
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
SOTHRHS

Registration date : 01/06/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 21:42

πολυ ωραια δουλεια!!!
και επειδη εχουμε τι ιδιο χρωμα μηχανακι μπορω πολυ αντικειμενικα
να σου πω οτι του παει πολυ και η επιλογη χρωματισμου
goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 21:55

ρε παιδί μου θα μπορούσα να πω κι άλλα νούμερα αν είναι να βάλουμε μεταβλητές! Άλλωστε ξέρεις τί είναι αυτός ο παλιοgmavrid santa

Γιάννη όσο βλέπω τη σέλα σου τόσο περισσότερο γουστάρω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fousekis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
fousekis

Ηλικία : 38
Τόπος : ΜΟΥΖΑΚΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Registration date : 14/01/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 19 2010, 22:35

SuzukiFreak έγραψε:
Το προβλημα με την σελα ελαβε τελος..
Τελικα εκανα χειροποιητη αντιγραφη της bagster..
Μετα απο πολυ ωρα δοκιμων την φουσκοσαμε, την φαρδιναμε καναμε και πλατουλα για να στηριζει τον ποπο και ολα καλα..
Η σελα εγινε ακριβως ετσι οπως την ηθελα..
Οι πρωτες εντυπωσεις πολυ καλες αλλα αν δεν την ταξιδεψω δεν μπορω να εχω ολοκληρωμενη αποψη..
Προς το παρων πρεπει να συνηθησω την νεα θεση οδηγησης γιατι μου φαινεται αρκετα πιο ψιλη..
Ειδου το αποτελεσμα..
Υ.Γ συγνωμη για το μεγεθος αν καποιος μπορει και θελει ας τις συμμαζεψει..

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 19082010028.th


Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 19082010029.th


Γιαννάκη τέλεια ..................... Μετά την αδεια που θα εχω τωρα ερχομαι Ξάνθη να κάνω κ την δικη μου!!!!!!!!!! OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 00:08

μεγειά μαν, σκίζει πάτους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 13:58

Να ειστε ολοι καλα παιδια ευχαριστω πολυ.. Very Happy Very Happy Very Happy

fousekis έγραψε:

Γιαννάκη τέλεια ..................... Μετά την αδεια που θα εχω τωρα ερχομαι Ξάνθη να κάνω κ την δικη μου!!!!!!!!!!

Λιακο οποτε θελεις φιλε πες μου να το κανονισουμε..


man_OS έγραψε:
ρε παιδί μου θα μπορούσα να πω κι άλλα νούμερα αν είναι να βάλουμε μεταβλητές! Άλλωστε ξέρεις τί είναι αυτός ο παλιοgmavrid santa

Χαχα ναι παλιοχαρακτηρας ειναι, ολους θελει να τους πειραζει.. lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EKEINOS
gold member
gold member
EKEINOS

Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 17/01/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 17:05

Καλοτάξιδοι θα ειστε αφου την εκανες στα μετρα σου, ειναι και ωραια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 17:19

EKEINOS έγραψε:
Καλοτάξιδοι θα ειστε αφου την εκανες στα μετρα σου
Σημαντικο αυτο..
EKEINOS έγραψε:
ειναι και ωραια
merci merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25 2010, 08:52

kopeli έγραψε:
H σέλα που γουστάρω εγώ είναι αυτή:
1.Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 10-07-10 2. Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Dsc_5110 3. Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Img_3310

Οι φώτο είναι απο τους Ιταλούς V-Strommers.Δοκίμασα να καθήσω σε μία τέτοια σέλα και ήταν SUPER.

Αυτή είναι η απάντηση απο τον Ιταλό (Μr. Oscar Ferrari ),για το κόστος της συνγκεκριμένης σέλας.
Commerciale SR sellerie
GoodMorning Mr. Michalis.

This is our model Waterproof (attached photo) - 218,00 euro with special discount for Santa Margherita Ligure, instead of 312,00)......but the problem is the shipping cost for Greece(180,00 euro for Italy-Greece).....moreover you must send yours to us for modification!


Excuse for my simple English and thanks for your contact.

Best Regards.
--------------------------------------
Oscar Ferrari
Responsabile Commerciale

SR-SELLERIE
Via Caduti del Lavoro N°52
25016 Ghedi (Brescia)

Tel: 0309050669
Fax: 0309050669
Mobile:
E-Mail: Info@sr-sellerie.it
Web: www.sr-sellerie.it

Πάρα πολύ καλή δουλειά αλλά και πάρα πολύ ακριβό το κόστος , 398 € και κατι χοντρά για να στείλει κάποιος τη δικιά του στο ITALIA. Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Kitty10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domiemic65

domiemic65

Ηλικία : 49
Registration date : 02/05/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25 2010, 19:38

Φοβερός σελάς είναι και ο Κακουλίδης στην Λ. Αμφιθέας 91.
Πολύ πορωμένος με την δουλειά του και μερακλής!
Ακόμα δεν εχω ασχοληθει με την σελα του στρομ αλλά στο Domie που ειχα μου είχε κάνει απίστευτη δουλεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EKEINOS
gold member
gold member
EKEINOS

Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 17/01/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 26 2010, 09:26

Εγω 90 πληρωσα για Αμερικη πανε ελα με το ταχυδρομειο αυτος με 180 απο ιταλια ψαχνει για μαλακες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 16:19

Ξερετε κανεναν στην Αθηνα που να φτιαχνει πιο ανατομικες σελες? Λέω να παω να φτιαξω την δικια μου...

Επίσης σημερα παρατηρησα οτι η σελα στο εμπρος μερος "παιζει" λιγακι πανω κατω και οταν την εβγαλα δεν ειδα να ρυθμιζετε αυτο απο καπου...τι μπορει να συμβαινει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SOTOS80

SOTOS80

Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 13/02/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 21 2011, 16:21

Την δικιά μου την είχα φτιάξει στον Κώστα ΜΟΤΟ Κ στην Ν Σμύρνη. Υπάρχουν και άλλοι βέβαια στην Αθήνα.

Το πάνω κάτω που περιγράφεις νομίζω είναι φυσιολογικό. Κι εμένα παίζει λίγο άν θυμάμαι καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.shipofools.gr
derd



Ηλικία : 51
Registration date : 05/05/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 08 2011, 16:36

SOTOS80 έγραψε:
Την δικιά μου την είχα φτιάξει στον Κώστα ΜΟΤΟ Κ στην Ν Σμύρνη. Υπάρχουν και άλλοι βέβαια στην Αθήνα.

Το πάνω κάτω που περιγράφεις νομίζω είναι φυσιολογικό. Κι εμένα παίζει λίγο άν θυμάμαι καλά.


και γω εκει την εφτιαξα προσφατα. καλη δουλεια και σχετικα καλη τιμη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 08 2011, 16:48

nikos147 έγραψε:
Ξερετε κανεναν στην Αθηνα που να φτιαχνει πιο ανατομικες σελες? Λέω να παω να φτιαξω την δικια μου...

Επίσης σημερα παρατηρησα οτι η σελα στο εμπρος μερος "παιζει" λιγακι πανω κατω και οταν την εβγαλα δεν ειδα να ρυθμιζετε αυτο απο καπου...τι μπορει να συμβαινει?
1)Τί εννοείς <πιό> ανατομικές Νίκο?Σε σχέση με τη ''μαμά'' σέλα?
2)Εμένα με ψιλοχαλάει που ακόμα και με πλύσιμο με λαστιχάκι μπάζει νερά η σέλα και γίνεται το ''σώσε'' από κάτω scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 08 2011, 18:14

nikos147 έγραψε:
Ξερετε κανεναν στην Αθηνα που να φτιαχνει πιο ανατομικες σελες? Λέω να παω να φτιαξω την δικια μου...

Επίσης σημερα παρατηρησα οτι η σελα στο εμπρος μερος "παιζει" λιγακι πανω κατω και οταν την εβγαλα δεν ειδα να ρυθμιζετε αυτο απο καπου...τι μπορει να συμβαινει?

Το συγκεκριμένο σημείο έχει ΛΙΓΟ τζόγο, μιλάμε για μερικά χιλιοστά, αν έχεις παραπάνω κάτι δεν πατάει σωστά... τσέκαρε το.

Για τη σέλα δες την προσφορά που μας έχει κάνει το ΜοτοΚ, είναι στην ενότητα ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ!


groi1000 έγραψε:

1)Τί εννοείς <πιό> ανατομικές Νίκο?Σε σχέση με τη ''μαμά'' σέλα?
2)Εμένα με ψιλοχαλάει που ακόμα και με πλύσιμο με λαστιχάκι μπάζει νερά η σέλα και γίνεται το ''σώσε'' από κάτω scratch

Ο χώρος κάτω από τη σέλα δεν έχει φτιαχτεί για να είναι αδιάβροχος, γι'αυτό και ο κατασκευαστής έχει φροντίσει να υπάρχει υδροροή στον χώρο ώστε να φεύγουν τα νερά που περνάνε. Αν παρατηρήσεις θα την δεις. Αυτός είναι και ο λόγος που η μηχανή πρέπει να πλένεται στο πλαϊνό σταντ και όχι στο διπλό, η υδροροή είναι φτιαγμένη στο πλάι γι'αυτόν τον λόγο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 08 2011, 21:59

terino έγραψε:
...Ο χώρος κάτω από τη σέλα δεν έχει φτιαχτεί για να είναι αδιάβροχος, γι'αυτό και ο κατασκευαστής έχει φροντίσει να υπάρχει υδροροή στον χώρο ώστε να φεύγουν τα νερά που περνάνε. Αν παρατηρήσεις θα την δεις. Αυτός είναι και ο λόγος που η μηχανή πρέπει να πλένεται στο πλαϊνό σταντ και όχι στο διπλό, η υδροροή είναι φτιαγμένη στο πλάι γι'αυτόν τον λόγο!
Λευτέρη μου το θέμα έχει ώς εξής...Καταρχάς ποτέ η μηχανή μου δεν έχει πλυθεί στο πλαινό stand,είτε από μένα είτε σε πλυντήριο Wink Άλλωστε δε το ήξερα αυτό που έγραψες,αλλά ούτε και ο επαγγελματίας φαίνεται να το γνωρίζει Evil or Very Mad Από κεί και πέρα,με αυτό που έγραψα εννοώ πως με την ανατομική σέλα,έχει ''παχύνει'' το μπροστινό χείλος (μέρος καλύτερα) της σέλας και φαίνεται να υπάρχει κάποιο ''ικανό'' κενό (που δεν υπήρχε με τη σέλα σε ''μαμά'' κατάσταση).Ίσως και γι'αυτό να βλέπω νερά όταν την πλένω.Θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου για πλύσιμο υπό κλίση και θα δούμε τί θα δούμε Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikos147
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
nikos147

Registration date : 06/08/2010

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09 2011, 08:12

Την απορια για την σέλα την ειχα κανει πριν μαθω για το motoK και την προσφορα που εχουμε...ημουν νεος ακομη τοτε! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09 2011, 10:29

Η καινούρια σέλα φτιάχνεται πάνω στο μαμά καλούπι, είναι λίγο δύσκολο να αλλάξει το σχήμα της... δεν το αποκλείω βέβαια αλλά χλωμό!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
toumpanos
gold member
gold member
toumpanos

Ηλικία : 43
Τόπος : νεα σμυρνη
Registration date : 31/01/2008

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 09 2011, 10:44

derd έγραψε:
SOTOS80 έγραψε:
Την δικιά μου την είχα φτιάξει στον Κώστα ΜΟΤΟ Κ στην Ν Σμύρνη. Υπάρχουν και άλλοι βέβαια στην Αθήνα.

Το πάνω κάτω που περιγράφεις νομίζω είναι φυσιολογικό. Κι εμένα παίζει λίγο άν θυμάμαι καλά.


και γω εκει την εφτιαξα προσφατα. καλη δουλεια και σχετικα καλη τιμη


K γω εκεί την έφτιαξα..

Δεν είμαι ικανοποιημένος κ δεν παίρνει κ λίγα.... 120€ για ανατομική " ο Θεός να την κάνει" κ πάλι εξακολουθώ κ πιάνομαι... για τζελ ζήταγε άλλα 80€... Την έχει δει ιατρός!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
δίας
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
δίας

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 07/06/2010

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 30 2013, 10:26

Να επαναφέρω το θέμα της ανατομικής σέλας. Εκτός απο φτιάξιμο στα γνωστά μαγαζιά moto k, μπατζιο κτλ υπάρχει μαξιλαρακι αφτερμαρκετ όχι πατέντα που να τοποθετείται (σε οδηγο ή συνοδηγό) για χαλαρώνει λίγο τον kolaraki μας; Ψαχνομαι για αγορά Suspect
να δοκιμάσω και αυτό πριν την φτιάξω σε κάποιο μαγαζί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://riding-around.blogspot.gr/
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11 2014, 15:22

επειδη περασε καιρος .και επειδη ειναι δυσκολο για μας στην βορειο Ελλαδα να εκμεταλλευτούμε την προσφορα του μαγαζιου της Αθηνας (80 Ευρα νομιζω) ..γνωριζει κανεις τι  τιμη  εχει τελευταια αυτην την Σελα Ο Μπατζιο στην θεσσαλονικη?

και γνωριζει κανεις μηπως παιρνει μετρα του κωλου μας 'η τις κανει ολες ιδιες?

http://tonimpatzio.com/motorcycle-seats/suzuki-v-strom-2/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostolis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
apostolis

Ηλικία : 43
Τόπος : ΣΑΛΑΜΙΝΑ
Registration date : 08/11/2011

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11 2014, 15:43

jimkopa έγραψε:
επειδη περασε καιρος .και επειδη ειναι δυσκολο για μας στην βορειο Ελλαδα να εκμεταλλευτούμε την προσφορα του μαγαζιου της Αθηνας (80 Ευρα νομιζω) ..γνωριζει κανεις τι  τιμη  εχει τελευταια αυτην την Σελα Ο Μπατζιο στην θεσσαλονικη?

και γνωριζει κανεις μηπως παιρνει μετρα του κωλου μας 'η τις κανει ολες ιδιες?

http://tonimpatzio.com/motorcycle-seats/suzuki-v-strom-2/


την έφτιαξα εγώ πριν κάνα χρόνο περίπου και είχε 100
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ammoulianiotis
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
ammoulianiotis

Ηλικία : 37
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ
Registration date : 09/09/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11 2014, 15:48

Αν δεν κανω λαθος, 120 ειναι η αρχικη και 100 ειναι η προσφορα για το φορουμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stilo-club.gr
jimkopa
Member
Member
jimkopa

Τόπος : Πτολεμαίδα
Registration date : 06/05/2013

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11 2014, 15:57

ammoulianiotis έγραψε:
Αν δεν κανω λαθος, 120 ειναι η αρχικη και 100 ειναι η προσφορα για το φορουμ!

Ok Ευχαριστω αυτο με τον κωλο>? εχει ετοιμες ? την αφηνω μου δινει αλλη ? με παιρνει μετρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανατομικη σελα..!!   Ανατομικη σελα..!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 11 2014, 16:20

jimkopa έγραψε:


Ok Ευχαριστω αυτο με τον κωλο>?  εχει ετοιμες ? την αφηνω μου δινει αλλη ? με παιρνει μετρα?

Αφήνεις την δική σου,σου δίνει μια άλλη προσωρινά να κάνεις την δουλειά σου και ξανα παίρνεις την δική σου αναβαθμισμένη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ανατομικη σελα..!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: