Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 00:02

70% από τρόμπα κ 30% από μανέτες σε αλλαγή αίσθησης από όταν ήμασταν ίδιοι σε τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 11:11

Ρε αφήστε τις χαζομάρες οι άλλες είναι πιο ΟΜΟΡΦΕΣ για αυτό τις γουστάρω! Τα άλλα είναι τρίχες.
Αυτές εδώ πως σας φαίνονται?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Brake-Clutch-Levers-Suzuki-DL1000-V-STROM-GSF650-BANDIT-_W0QQcmdZViewItemQQitemZ180548268304QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/RACING-ADJUSTABLE-LEVER-SUZUKI-V-STROM-02-03-04-05-06-_W0QQcmdZViewItemQQitemZ110566782578QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Suzuki-DL1000-V-STROM-Brake-Clutch-Lever-02-06-03-04-05-_W0QQcmdZViewItemQQitemZ180543253318QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Brake-Clutch-Lever-Suzuki-DL1000-V-STROM-2002-03-09-_W0QQcmdZViewItemQQitemZ270606623848QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xtrgeo
Member
Member
xtrgeo

Ηλικία : 45
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/08/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 13:09

Επειδή έτσι τα διάβασα στα γρήγορα, οι τιμές που δίνει(προς το παρών τουλάχιστο)κάτι 30-35 δολάρια, είναι για σετ ή μόνο του φρένου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bretsos
gold member
gold member
Bretsos

Τόπος : Φυλακισμένος στην Αθήνα...
Registration date : 06/03/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 13:16

Προσωπικά έχω αυτές είναι της Sp.(spiliotis levers)
ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Imageashx

Τιμή 70? η μια.
Για αυτού του είδους την αναβάθμισει δεν ψαχνόμουν ποτέ μέχρι που κάποιος μου τις χάρισε!!
Η αίσθηση και η ακρίβεια που σου προσφέρουν αυτά τα μανετόνια δεν διατυπώνονται με λέξεις...
Η αλήθεια είναι πως δεν βλέπω καμία διαφορά σε σχέση με όλες τις άλλες της αγοράς ώστε να δικαιολογούνται τα παραπάνω χρήματα, ωστόσο όμως τις προτείνω ανεπιφύλακτα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 13:16

Μακάρι ν΄άξερα....Δεν γνωρίζω Αγγλικά και έχω πρόβλημα με αυτούς τους διόλους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 13:20

xtrgeo έγραψε:
Επειδή έτσι τα διάβασα στα γρήγορα, οι τιμές που δίνει(προς το παρών τουλάχιστο)κάτι 30-35 δολάρια, είναι για σετ ή μόνο του φρένου?

Στο decription αναφέρει:

Quantity: 2 PCS (Brake & Clutch)

Άρα μάλλον η τιμή αφορά και στα δύο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xtrgeo
Member
Member
xtrgeo

Ηλικία : 45
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/08/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 13:25

Thnks George και το έχει με μεγάλα γράμματα...

Ρε, τσάμπα τις έχουν τότε.Παραγγέλνω σήμερα. Άλλος ψήνεται, τώρα που...καίει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 14:09

Όποιος ενδιαφέρεται παιδιά,πραγματικά η τιμή είναι τζάμπα !!!
Τις ίδιες εδώ,θα τις βρείτε,από διπλάσια τιμή και πάνω.



..........ε ρε κλάμα οι ανταλλακτικάδες-μαστοράντζες,και λοιποί αξεσουαροπώλες !!!!!!!! ..........δεν βγαίνουν τα παιδιά...........τι να κάνουμε....... gmt







......Σάκη................απλά.................. goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 14:17

xtrgeo έγραψε:
Thnks George και το έχει με μεγάλα γράμματα...

Ρε, τσάμπα τις έχουν τότε.Παραγγέλνω σήμερα. Άλλος ψήνεται, τώρα που...καίει!!!

Μεσα για τις μανετες πες μου (αν μπορεις να με εξηπηρετισεις) να σου δωσω με καποιον τροπο τα χρηματα και να τις παραγγειλουμε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 14:25

Αν θελεις δωσε και το λινκ για τις μανετες που αναφερεσαι γιατι ο Σακης εχει δωσει 3-4 λινκ και δεν ξερω για ποιες ακριβως μιλαμε.. :drunken: :drunken:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xtrgeo
Member
Member
xtrgeo

Ηλικία : 45
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/08/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 15:42

http://offer.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?BinConfirm&rev=1&item=110566782578&pt=Motorcycles_Parts_Accessories&fromPage=4340&fb=1&quantity=2

αυτές λέω,βγαίνουν λίγο πιο ακριβά,περίπου 6 ευρώ, αλλά μου κάνουν για πιο καλές...

Μέχρι το βραδάκι θα έχουμε παραγγείλει.Πες μου αν είναι και το προχωράμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 15:50

xtrgeo έγραψε:
http://offer.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?BinConfirm&rev=1&item=110566782578&pt=Motorcycles_Parts_Accessories&fromPage=4340&fb=1&quantity=2

αυτές λέω,βγαίνουν λίγο πιο ακριβά,περίπου 6 ευρώ, αλλά μου κάνουν για πιο καλές...

Μέχρι το βραδάκι θα έχουμε παραγγείλει.Πες μου αν είναι και το προχωράμε
Φιλε μου δεν μπορω να τις δω.. Μου ζηταει user id και password και τετοια πραματα δεν εχω..
Για ξανα δες λιγο το λινκ σου.. Smile Smile
Υποψην εχω το 650..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hailander
Member
Member
hailander

Ηλικία : 49
Τόπος : Σαλαμίνα-Περιστέρι
Registration date : 16/06/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 18:11

Εγώ θέλω τις μακριές σε χρυσό χρώμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xtrgeo
Member
Member
xtrgeo

Ηλικία : 45
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/08/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 19:06

SuzukiFreak έγραψε:
xtrgeo έγραψε:
http://offer.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?BinConfirm&rev=1&item=110566782578&pt=Motorcycles_Parts_Accessories&fromPage=4340&fb=1&quantity=2

αυτές λέω,βγαίνουν λίγο πιο ακριβά,περίπου 6 ευρώ, αλλά μου κάνουν για πιο καλές...

Μέχρι το βραδάκι θα έχουμε παραγγείλει.Πες μου αν είναι και το προχωράμε
Φιλε μου δεν μπορω να τις δω.. Μου ζηταει user id και password και τετοια πραματα δεν εχω..
Για ξανα δες λιγο το λινκ σου.. Smile Smile
Υποψην εχω το 650..

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/RACING-ADJUSTABLE-LEVER-SUZUKI-V-STROM-02-03-04-05-06-_W0QQcmdZViewItemQQitemZ110566782578QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories


Αυτό που λες περι 650 και 1000 μου κάνει και μενα εντύπωση, έχουν διαφορά άραγε?Πάντως το link είναι αυτό που σου δίνω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 19:17

Και εγω ειχα την εντυποση οτι 650 και 1000 φορανε τις ιδιες αλλα ειδα οτι σε μερικες τονισει οτι ειναι για 1000 ενω δεν αναφερει το 650..
Τελοσπαντων
Ωραιες οι μανετες θα το προχωρησουμε το θεμα..??
Μονο να μαθουμε αν κανουν σιγουρα για το 650..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 43
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 19:39

Φιλε μου γιατι να παραγγειλουμε μεχρι το βραδακι, γιατι τοση βιασυνη? Γιατι δεν το ψαχνουμε λιγακι παραπανω, σε επικοινωνια και με τον τυπο που τις δινει για να ειμαστε σιγουροι οτι κανουν για τα μοτορια μας, και να κανουμε μια πιο μαζικη αγορα (τυπου p.b.), ωστε να γλυτωσουμε εντελως τα ταχυδρομικα και να παζαρεψουμε κ μια καλυτερη τιμουλα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cantona
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
cantona

Ηλικία : 51
Τόπος : Λουτσαίος
Registration date : 10/03/2008

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 19:40

Όσο μου κατεβάζετε τις τιμές τόσο με φτιάχνετε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 19:51

Μία ερώτηση στον πωλητή θα λύσει τις απορίες...
Πχ. ένας πωλητής από τα άλλα link έλεγε "αν δε δείτε τη μοτό σας στη λίστα μην παραγείλλετε αν δεν επικοινωνήσετε πρώτα μαζί μου για συμβατότητα".
Για να βεβαιωθούμε μόνοι μας, ορίστε τα suzuki genuine part no για το 650 K7:

Μανέτα Φρένου: 57300-10G20 και 57300-44G00 (ο ένας κωδικός είναι με τη βίδα και το παξιμάδι κι άλλος σκέτη μανέτα, απλά δε διευκρινίζει ποιο είναι ποιο...)

Μανέτα Συμπλέκτη: 57620-27A31

Αν κάποιος μπορεί να δώσει τα suzuki genuine part no για τις μανέτες του 1000, τότε μπορούμε να δούμε τι παίζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pcgrant29

pcgrant29

Τόπος : Αττικη
Registration date : 17/10/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 20:32

Διαβαζοντας ολα τα παραπανω, και εχοντας αρκετη εμπειρια με μηχανες, θελω να επεμβω στην συζητηση:
Το θεμα "μανεττα" δεν εχει να κανει με την αισθηση του φραναρισματος! αυτο ειναι αποκλειστικο αποτελεσμα της σχεσης των τρομπων ( master - slave)
της μηχανης! Η σπογγωδης αισθηση (οπου υπαρχει) θα παραμεινει η ιδια εφ'οσον δεν γινουν δραστικες αλλαγες στο συστημα πεδησης!
Απλα, οι ρυθμιζομενες μανεττες εχουν να κανουν πρωτιστα με την ρυθμιση της διαδρομης των (δυο) δακτυλων μεχρι να αρχισει η διαδικασια του φρεναρισματος, αναλογα παντα με το στυλ οδηγησης, και και δευτερον με την γεωμετρια (εργονομια θα την ελεγα) που προσφερουν στον καθενα οπου εκει οι παραγοντες ειναι πολλοι: (μηκος δακτυλων, παχος δκτυλων, διαστασεις καρπου κλπ.)
Επιπλεον, το θεμα "τριβη" στον αξονα της μανεττας ειναι βασικο.
Οι μηχανες μας δεν ειναι R1, ουτε μπαινουμε καθημερινα στην πιστα!
Ο καθενας μπορει να τοποθετησει οτιδηποτε του κανει την οδηγηση περισσοτερο ανετη!
αυτα και καλοριζικη οποια αλλαγη κανετε στην αγαπη σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
plumberfx
Member
Member
plumberfx

Ηλικία : 47
Τόπος : Aθηνα - Νεα Σμυρνη
Registration date : 21/10/2008

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 20:34

ρε παιδια μην μπερδευεσται...το 1000 που εχει υδραυλικο συμπλεχτη εχει διαφορετικη μανετα απο το 650 που εχει με ντιζα. του φρενου ειναι ιδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 20:43

plumberfx έγραψε:
ρε παιδια μην μπερδευεσται...το 1000 που εχει υδραυλικο συμπλεχτη εχει διαφορετικη μανετα απο το 650 που εχει με ντιζα. του φρενου ειναι ιδια.

Έχεις απόλυτο δίκιο ως προς αυτό.
Μου διέφυγε ότι το "δοντάκι" θα πρέπει να είναι στη μανέτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 20:50

plumberfx έγραψε:
ρε παιδια μην μπερδευεσται...το 1000 που εχει υδραυλικο συμπλεχτη εχει διαφορετικη μανετα απο το 650 που εχει με ντιζα. του φρενου ειναι ιδια.

Εισαι σιγουρος οτι το 1000 εχει υδραυλικο συμπλεκτη..??
Δεν ειχα παρατηρησει κατι τετοιο μεχρι τωρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 20:51

SuzukiFreak έγραψε:
plumberfx έγραψε:
ρε παιδια μην μπερδευεσται...το 1000 που εχει υδραυλικο συμπλεχτη εχει διαφορετικη μανετα απο το 650 που εχει με ντιζα. του φρενου ειναι ιδια.

Εισαι σιγουρος οτι το 1000 εχει υδραυλικο συμπλεκτη..??
Δεν ειχα παρατηρησει κατι τετοιο μεχρι τωρα..

100% affirmative...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
John The Son
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
John The Son

Τόπος : Ξανθη
Registration date : 27/04/2009

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 20:54

gmavrid έγραψε:
SuzukiFreak έγραψε:
plumberfx έγραψε:
ρε παιδια μην μπερδευεσται...το 1000 που εχει υδραυλικο συμπλεχτη εχει διαφορετικη μανετα απο το 650 που εχει με ντιζα. του φρενου ειναι ιδια.

Εισαι σιγουρος οτι το 1000 εχει υδραυλικο συμπλεκτη..??
Δεν ειχα παρατηρησει κατι τετοιο μεχρι τωρα..

100% affirmative...

......!?!?!?!? και νομιζα οτι ειμαι παρατηρητικος σε κατι τετοια.. pale pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gmavrid
gold member
gold member
gmavrid

Ηλικία : 43
Τόπος : Σέρρες-Θεσσαλονίκη
Registration date : 20/02/2008

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???   ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 20 2010, 20:59

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται??? - Σελίδα 2 Vstrom_Instruments_700p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΕΤ μανέτες με 58?. Πως σας φαίνονται???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: