Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:25

Τελικά το 19,30 ΚΤΕΟ, ισχύει???? mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:28

geo έγραψε:
Εσύ το βιολί σου blacky δεν φτάνει που θες οφθαλμολουτ
ρο θες και να μας αποσυντονισεις πάλι και να παλεύουμε μέχρι της 10 το βράδυ να δούμε που θα πάμε. 👅

Φιλαρακι αυτα τα κανει ο tanouki .....ονοματα δεν λεμε !!!! εγω σου εχω δημιουργησει ποτε προβλημμα ??? δεν φτανει στον προυγουμενο καφε που περιμεναμε με τον almero 1ωρα να ερθουν τα υπολοιπα σαϊνια ......μου την λες κι απο πάνω ρεεε Αλήτη ????

Παμε Γουβες δεν γ@μιεται ... cow cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:33

μη μου τσαντίζετε το μπλάκι και θα ξεβάψει ολόκληρος και θα θέλει σπρέι μαύρο φωτιάς...
Ρε κουζουλέ, είπαμε, τελευταία στιγμή αλλαγές να μην γίνονται... αν καίγεσαι τόσο πολύ... δεν το ήξερες απο χτες; Σήμερα το ανακάλυψες;

lol! γελάει ο μπαντουράκος τώρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 45
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:33

popcorn popcorn popcorn geek geek geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:34

black-v έγραψε:
....
o θεός μίλησε ...

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 128818979948783186


cow cow cow cow cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:37

lets go gouves mas efage o grothos re
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:38

Τώρα αν ρωτήσω σε ποιο μαγαζί στις Γούβες παίζει να σκάσουν καμιά 15αρια μυνήματα ακομα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Perrakis
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Perrakis

Ηλικία : 40
Τόπος : Heraklion, Crete
Registration date : 15/08/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:41

geo έγραψε:
lets go gouves mas efage o grothos re

Κανόνας του φόρουμ είναι να γράφουμε ελληνικά!!!!!
Πάντα ήθελα να το πω αυτό!!!!!!!!!

spammmmmmmmm spammmmmmmmm spammmmmmmmm
lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:42

Perrakis έγραψε:
Τώρα αν ρωτήσω σε ποιο μαγαζί στις Γούβες παίζει να σκάσουν καμιά 15αρια μυνήματα ακομα??

Περάκη αν ξαναρωτήσεις που και τι και πως θα πέσει ποινή ..... (θα φτιαξεις μπριτζόλες )...... ακλούθα και μην λες πολλά cow σιγα να μην σου πουμε και σε ποιό μαγαζί θα πάμε .... cow cow YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:43

Καλά για να αποφασίσουμε που θα πάμε πήρε 20 ποστ και θες σε 1 ποστ την καφετέρια ε όχι αυτό είναι από τα άγραφα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:44

geo έγραψε:
lets go gouves mas efage o grothos re
ti me le re pedi moy. pos to grafeis to greekenglish re george.
prosexte eda poy tha pate sto gouves , mi sas vgoun ta matia ekso.

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icemax_400x320_julia00_large+%281%29
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:47

geo έγραψε:
Καλά για να αποφασίσουμε που θα πάμε πήρε 20 ποστ και θες σε 1 ποστ την καφετέρια ε όχι αυτό είναι από τα άγραφα .

απο εκειά πέρα είναι;;;;

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 1-Agrafa

sorry γιώργο αλλά δε ξέρω με έπιασε η ... makakas

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 78463 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 78463 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 78463 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 78463
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
almeros
Member
Member
almeros

Ηλικία : 48
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Registration date : 06/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 18:50

μπλακι εγώ προσπάθησα αλλά είμαι μειοψηφία.


οπότε θα τους ακολουθήσω στις γούβες.


I hope to see you there



19:30 κτεο



ΣΤΟΠ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 19:05

almeros έγραψε:
μπλακι εγώ προσπάθησα αλλά είμαι μειοψηφία.


οπότε θα τους ακολουθήσω στις γούβες.


I hope to see you there



19:30 κτεο



ΣΤΟΠ

ΑΛ ΜΠΙ ΔΕΑΡ .......πως το γραφω το ηγκλισσσσσσ....!!!! cow cow cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 20:45

τελικά έγινε ο καφές??? YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 21:36

sakismip έγραψε:
τελικά έγινε ο καφές??? YOU!

Ναι ....εγινε με μεγαλη επιτυχια στις Γουβες στο Γιωτ .....εγω βέβαια γυρισα μολις τωρα .....γκομενοδουλεια ειναι στην μεση ....

Σακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη???????????????????????????????? cow cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤετ Ιουν 22 2011, 23:42


Είχε πράμα κίνηση, χρειαστήκατε Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Pills ή Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Visine_tired_eyes ???

Για λέγετε !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 23 2011, 09:33

badouras έγραψε:

Είχε πράμα κίνηση, χρειαστήκατε Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Pills ή Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Visine_tired_eyes ???

Για λέγετε !!!
μπα... το κακό είναι πως κάναμε τον γύρο για να πάμε, και μόλις είδαν τον μπλάκι σπάσανε όλες! Έπεσε σύρμα λέμε!


👅 👅 👅
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΔευ Ιουν 27 2011, 22:02

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΔευ Ιουν 27 2011, 23:45

κάποιοα κοπέλια είχαν δηλώσει οτι θέλανε την Τετάρτη να κάνουμε σέρβις νάιτ... ας αποφασίσουν αυτοί... εγώ είμαι μέσα αμα παίξει, μόνο που πρέπει κάποιος να με πάρει από πίσω.... εεεε στο πίσω της σέλας δηλαδή... γιατί τα πηνία μου θέλουνε ... φόρτισμα γιατί ξεκούρδισαν :drunken: κάτι τέτοιο τελοσπάντων...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤρι Ιουν 28 2011, 00:21

mikios έγραψε:
κάποιοα κοπέλια είχαν δηλώσει οτι θέλανε την Τετάρτη να κάνουμε σέρβις νάιτ... ας αποφασίσουν αυτοί... εγώ είμαι μέσα αμα παίξει, μόνο που πρέπει κάποιος να με πάρει από πίσω.... εεεε στο πίσω της σέλας δηλαδή... γιατί τα πηνία μου θέλουνε ... φόρτισμα γιατί ξεκούρδισαν :drunken: κάτι τέτοιο τελοσπάντων...

Σωπα ρε φιλε που εισαι μεσα ..... μου φαινεται καλομαθες κι εσυ ..... λειπει ο mikios απ΄τα service ???
ο πρωτομάστορας του vstrom....κρητικου κλιμακιου αμα λαχει κατουραν κι βλαχοι ναουμε ???
service night ....??
Για πες τα ολα ....τι περιλαμβανει το μενου ???

Κι οσο για το απο πισω μην ανησυχεις ......οι φίλοι γι αυτο ειναι ....ρε ! cow cow kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 41
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤρι Ιουν 28 2011, 00:52

black-v έγραψε:
Για πες τα ολα ....τι περιλαμβανει το μενου ???

πασέτες, σουβλάκια, κοκακόλα, μπύρα και πίτες αλάδωτες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤρι Ιουν 28 2011, 21:08

μπρε σύ Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 833103 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 833103 (νικ414825751289001) θα πιούμε κανα καφέ αυριο στο symbol κατα τσι 8;;;;
έχω να σου δώκω και 2 μπλουζάκι, τελευταία ευκαιρία γιατί μετα την κάνω για ευβοια.
κανόνισε και πέ μου ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤρι Ιουν 28 2011, 21:20

painter έγραψε:
μπρε σύ Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 833103 Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 833103 (νικ414825751289001) θα πιούμε κανα καφέ αυριο στο symbol κατα τσι 8;;;;
έχω να σου δώκω και 2 μπλουζάκι, τελευταία ευκαιρία γιατί μετα την κάνω για ευβοια.
κανόνισε και πέ μου ...

Κατ΄αρχην ο καφες θα γινει στις 6 το απογευμα στην Γεραπετρο ....με νικ414567564523098765 κτλ . και παππου χανιων και φυσικα δεν θα λειψει ο μαρτης δηλ. εγω .... οπότε αν δεν ερθεις για καφε στις 6 θα περασω αυριο να μου δωκεις τα μπλουζακια του νικ414567890546329 κτλ για να του τα κρατω που μου τα εχει πρηξει ολιγον τι ...... δες και πες μου τι θα κανω .....οβερ !!! cow cow
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pitsirikas
Member
Member
pitsirikas

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 21/12/2009

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!   Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!! - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤρι Ιουν 28 2011, 21:24

Αυριο το Service Day θα το κανουμε κατω απο το σπιτι μου σε κλειστο χωρο.. Απο τις 16.30 θα ειμαι εκει και θα εχω ξεκινησει τα ξεβιδωματα..
Οσοι πιστοι προσελθετε ειτε για σερβις ειτε για καφε..

Θα υπαρχει και ψησταρια οπου και εκει θα κανουμε και το αναλογο πασετομπριζολιδοσερβις και μπυροσερβις .. (ΜΠΛΑΚΙ ΑΚΟΥΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΒΑΡΑΕΙ Η ΚΑΜΠΑΝΑ ΣΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΨΗΣΤΗ)... Η ολη κατασταση θα ειναι λιγο χυμα γιατι αυτες τις μερες ειμαι λιγο εργενης..

Για αυτο τον λογο μην ζητησει κανεις για καφε εσπρεσσο με μια μπαλα στρατσιατελα γιατι τελειωσε το παγωτο Smile Smile Smile

Και το σημειο συναντησης :02-34

http://maps.google.com/maps/place?ftid=0x149a59f50a60f2df:0xf356a618dcc08633&q=%CE%98%CE%B5%CE%BF%CE%BA%CF%81%CE%AF%CF%84%CE%BF%CF%85+30,+%CE%97%CF%81%CE%AC%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%BF,+%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%AC%CF%82&hl=el&sll=35.336343,25.114828&sspn=0.006295,0.006295&ie=UTF8&ll=35.336343,25.114832&spn=0.005978,0.011362&t=h&z=17
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Κρητικό & VSTROMικό καφεδάκι κάθε Τετάρτη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 36 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: