Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Α1 playoffs 3 τελικος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
thanel77



Ηλικία : 46
Τόπος : αθηνα
Registration date : 09/07/2009

Α1 playoffs 3 τελικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Α1 playoffs 3 τελικος   Α1 playoffs 3 τελικος Icon_minitimeΠαρ Ιουν 04 2010, 09:39

Αυτο που εγινε την τεταρτη το βραδυ στο ΟΑΚΑ δεν ηταν απλως μια αδικη και προκατελημενη διαιτισια εις βαρος του ΟΣΦΠ!!Αλλα ονομαζεται Κ......Λ......Ο......Π......Η!!!!!!!!!!!!!!!!Ολη η ευρωπη ειδε τι εγινε..........!!!!!!!Τα συμπερασματα δικα σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Α1 playoffs 3 τελικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Α1 playoffs 3 τελικος   Α1 playoffs 3 τελικος Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 00:48



Τον διαμαντίδη τον αληταρά...πότε θα τον μαζέψετε;; Χαίρετε κιόλας για το ήθος που επέδειξε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Α1 playoffs 3 τελικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Α1 playoffs 3 τελικος   Α1 playoffs 3 τελικος Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 02:58

e-Andreas Για δες το βιντεακι προς το τέλος (στο 2.25) την καθαρή άνανδρη μπουνιά του teodosic και μετά κρίνε για το αν είναι αληταράς Ο Διαμαντιδης.... Έλεος πια μην παπαγαλίζουμε την κάθε κ*λοφυλλαδα που διαβάζουμε και το κάθε γαύρο Blog τύπου troktiko..



Ο Δημήτρης διαμαντιδης μας έκανε υπερήφανους όταν έβαλε με την Εθνική το ιστορικό τρίποντο στα ημιτελικά και μας είχε στείλει στα ουράνια, και τώρα καταντήσαμε να τον λέμε αληταρα....???? ΝΤΡΟΠΗ. Ο Μητσαρας είναι ο μεγαλύτερος παίχτης μετά τον Θρυλικό Νίκο Γκάλη.





Όσο για την διαιτησία... Πιο πολύ αδίκησε τον παναθηναϊκό παρά τον ολυμπιακό.... Δείτε και τα ντοκουμέντα... Όλο κλάψα αυτοί οι γαύροι μια ζωή....

Εμείς όταν χάνουμε κύριοι δεν κλαψουρίζουμε.....




Έχει επεξεργασθεί από τον/την GEORGARAS στις Κυρ Ιουν 06 2010, 03:13, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Α1 playoffs 3 τελικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Α1 playoffs 3 τελικος   Α1 playoffs 3 τελικος Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 03:08

Πάρτε και τον μεγάλο Δημητρη Διαμαντιδη.... Έτσι για να μην ξεχνάμε....

"Ποιος? ποιος?..... Βάλτο αγόρι μου.... " Το τρίποντο που μας έστειλε τελικό και πήγαμε από την κόλαση στον παράδεισο


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Α1 playoffs 3 τελικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Α1 playoffs 3 τελικος   Α1 playoffs 3 τελικος Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 11:40

Εγω φίλε μου δεν εχω λόγο "ντροπής"....η ομάδα σου πρέπει να ντρέπεται για τα αίσχη σας και τη δυσφήμιση που κάνατε στο μοναδικό άθλημα που μας εκπροσωπεί επάξια....


ο πολυαγαπημένος σου παίχτης δεν μας πήγε μόνος του στον τελικό...ετσι όπως το λες ήταν σαν να έπαιζε μόνος του...sweet dreams απόψε!!






φανατίλες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Α1 playoffs 3 τελικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Α1 playoffs 3 τελικος   Α1 playoffs 3 τελικος Icon_minitimeΚυρ Ιουν 06 2010, 13:33

e-Andreas έγραψε:
Εγω φίλε μου δεν εχω λόγο "ντροπής"....η ομάδα σου πρέπει να ντρέπεται για τα αίσχη σας και τη δυσφήμιση που κάνατε στο μοναδικό άθλημα που μας εκπροσωπεί επάξια....


ο πολυαγαπημένος σου παίχτης δεν μας πήγε μόνος του στον τελικό...ετσι όπως το λες ήταν σαν να έπαιζε μόνος του...sweet dreams απόψε!!






φανατίλες...



Δεν έκανε τίποτα λιγότερο ο παίχτης μας απο αυτά που έκανε ο δικός σας. Στο κάτω κάτω ο παίχτης μας τιμωρήθηκε, ο δικός σας????



Όσο Για την Εθνική, για ψαξτο καλα και δες οτι ο Γιαννάκης παίζει πάντα με σύστημα ομπραντοβιτς και με παίχτες του παναθηναϊκού σε καίριες θέσεις. Γιατί άραγε???? Μήπως τον αντιγράφει ??? Αυτός είναι ο μεγάλος προπονηταρας Μπαναωτης.

Ο Μητσαρας μας πήγε τελικό και είναι παιχτουρα, και δεν ψηφίστηκε τυχαία ως ο κορυφαιος παιχτης μετα τον Ν.Γκαλη.


Άντε αφήστε την καραμέλα όλο αυτό τον καιρό και κόψτε την κλάψα.... Το Βίντεο μας τα λέει όλα και άνοιξε τα μάτια σου και δες το, Ο Μητσαρας προκλήθηκε από τον άνανδρο,μουλωχτή σουπιά, νυφίτσα, Milos Τeodosic.



Φιλικά Γιώργος






Υ.Γ Πάνω από όλα η ΠΑΝΑΘΑ λέμε......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Α1 playoffs 3 τελικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Α1 playoffs 3 τελικος   Α1 playoffs 3 τελικος Icon_minitimeΔευ Ιουν 07 2010, 02:02

OE OE OE OE ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣ'ΤΟ ΠΑΛΕ...........



Α1 playoffs 3 τελικος 2w4xzd5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Α1 playoffs 3 τελικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Α1 playoffs 3 τελικος   Α1 playoffs 3 τελικος Icon_minitimeΔευ Ιουν 07 2010, 11:08

Ότι και να πείς έχεις δίκιο....ρεζίλιδες είμαστε κι εμείς.... αντί για Basketball παίζουμε το masturbate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgaras
gold member
gold member
georgaras

Ηλικία : 45
Τόπος : Χίος
Registration date : 24/08/2008

Α1 playoffs 3 τελικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Α1 playoffs 3 τελικος   Α1 playoffs 3 τελικος Icon_minitimeΔευ Ιουν 07 2010, 12:14

e-Andreas έγραψε:
Ότι και να πείς έχεις δίκιο....ρεζίλιδες είμαστε κι εμείς.... αντί για Basketball παίζουμε το masturbate


Φίλε μου αυτό το ρεζιλίκι μόνο στην Ελλάδα συμβαίνει. Δεν θα πάμε ποτέ μπροστά τελικά.

Δεν τα κάνετε μόνο εσείς, όλες οι Ελληνικές ομάδες τα κάνουν, σε όλα τα αθλήματα.

Να δούμε πότε επιτέλους θα βάλουμε μυαλό για να βλέπουμε ωραίους αγώνες και όχι ξύλο.



100% ευθύνη έχουν όλοι. Κόσμος, παράγοντες, πρόεδροι, δημοσιοκαφροι.


Αν και η ομάδα μου κατέκτησε άλλον ένα Σπουδαίο τίτλο, δεν το χάρηκα όπως άλλες χρονιές, εξαιτίας όλων αυτών των ανεγκέφαλων που μετέτρεψαν το ΣΕΦ σε πεδίο μάχης, και δεν έφτανε μόνο αυτό, το έσπασαν κιόλας... Έλεος....





Ντροπή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Α1 playoffs 3 τελικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Α1 playoffs 3 τελικος   Α1 playoffs 3 τελικος Icon_minitimeΔευ Ιουν 07 2010, 13:25

GEORGARAS έγραψε:
e-Andreas έγραψε:
Ότι και να πείς έχεις δίκιο....ρεζίλιδες είμαστε κι εμείς.... αντί για Basketball παίζουμε το masturbate


Φίλε μου αυτό το ρεζιλίκι μόνο στην Ελλάδα συμβαίνει. Δεν θα πάμε ποτέ μπροστά τελικά.

Δεν τα κάνετε μόνο εσείς, όλες οι Ελληνικές ομάδες τα κάνουν, σε όλα τα αθλήματα.

Να δούμε πότε επιτέλους θα βάλουμε μυαλό για να βλέπουμε ωραίους αγώνες και όχι ξύλο.



100% ευθύνη έχουν όλοι. Κόσμος, παράγοντες, πρόεδροι, δημοσιοκαφροι.


Αν και η ομάδα μου κατέκτησε άλλον ένα Σπουδαίο τίτλο, δεν το χάρηκα όπως άλλες χρονιές, εξαιτίας όλων αυτών των ανεγκέφαλων που μετέτρεψαν το ΣΕΦ σε πεδίο μάχης, και δεν έφτανε μόνο αυτό, το έσπασαν κιόλας... Έλεος....





Ντροπή.

συμφωνω απόλυτα!

_________________
Α1 playoffs 3 τελικος Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Α1 playoffs 3 τελικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Α1 playoffs 3 τελικος   Α1 playoffs 3 τελικος Icon_minitimeΔευ Ιουν 07 2010, 16:19

Αφού δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο....ας αυτοσαρκαστούμε... lol! (παλιό αλλά καλό...)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hargoul
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
hargoul

Ηλικία : 46
Τόπος : Χαλάνδρι
Registration date : 14/07/2008

Α1 playoffs 3 τελικος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Α1 playoffs 3 τελικος   Α1 playoffs 3 τελικος Icon_minitimeΔευ Ιουν 07 2010, 18:18

GEORGARAS έγραψε:
e-Andreas έγραψε:
Ότι και να πείς έχεις δίκιο....ρεζίλιδες είμαστε κι εμείς.... αντί για Basketball παίζουμε το masturbate


Φίλε μου αυτό το ρεζιλίκι μόνο στην Ελλάδα συμβαίνει. Δεν θα πάμε ποτέ μπροστά τελικά.

Δεν τα κάνετε μόνο εσείς, όλες οι Ελληνικές ομάδες τα κάνουν, σε όλα τα αθλήματα.

Να δούμε πότε επιτέλους θα βάλουμε μυαλό για να βλέπουμε ωραίους αγώνες και όχι ξύλο.



100% ευθύνη έχουν όλοι. Κόσμος, παράγοντες, πρόεδροι, δημοσιοκαφροι.


Αν και η ομάδα μου κατέκτησε άλλον ένα Σπουδαίο τίτλο, δεν το χάρηκα όπως άλλες χρονιές, εξαιτίας όλων αυτών των ανεγκέφαλων που μετέτρεψαν το ΣΕΦ σε πεδίο μάχης, και δεν έφτανε μόνο αυτό, το έσπασαν κιόλας... Έλεος....





Ντροπή.


+1 και ειμαι και γαβρος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vstromhellas.forumgreek.com
 

Α1 playoffs 3 τελικος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: αθλητικά-
Μετάβαση σε: