Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dimitrisv
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
dimitrisv

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ
Registration date : 15/04/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Νοε 16 2010, 22:04

Μωρε εμεις γουσταρουμε.

Εσενα βλεπω ομως να πολυγλυφεσαι με το 800ρακι. Τι εγινε σου πεσανε βαρια τα 1050 και θες να ξαναγυρισεις στα μεσαια και ντρεπεσαι να το πεις? οεο?

mouuuuuu
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://voltarakia.blogspot.com/
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Νοε 16 2010, 22:08

XAXAXAXA YOU!
Νιωθω μονος στην κορυφη μητσε !!!!!!!!!!!!!!

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
scarab

scarab

Ηλικία : 47
Τόπος : Χανιά - Θεσσαλονίκη-Αθηνα
Registration date : 04/02/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Νοε 17 2010, 09:23

Χρονια πολλα σ'ολους τους επαναστατες ζητω το πολυτεχνειο Οεοοοοο geia mas geia mas geia mas geia mas geia mas geia mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.automagic.gr
sartzegian
Member
Member
sartzegian

Ηλικία : 52
Τόπος : ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 22/01/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Νοε 17 2010, 09:31

εδω πολυτεχνειο...εδω πολυτεχνειο!! Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 846930
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Νοε 17 2010, 09:33

Τιμη και δοξα στους αγωνιστες για την λευτερια !!!!!!!!

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
windboy

windboy

Ηλικία : 38
Registration date : 17/03/2010

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠεμ Νοε 18 2010, 10:58

Review στον μικρο τιγρη... http://www.mrbike.gr/website/street/Triumph-Tiger-800-2011-%E2%80%93-On-Board.html
κ ενα ενδιαφερον θεμα.. -> http://www.mrbike.gr/website/latest-news/EICMA-2010-–-ta-koritsia-tou-Show.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Νοε 23 2010, 11:34

Παρτε και ενα παρεακι πρωτο λεμε cheers

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Νοε 23 2010, 12:19

Μόνο η σιωπή κατέχει το
χίλιες φωνές να βγάνει
και ένα βλέμμα περιττές
όλες τις λέξεις κάνει

Μην ανημένεις θάμματα
σε πόρτες με μιας π' ανοίγουν
τους πιο μεγάλους θησαυρούς
θωρακισμένες κρύβουν

Πριν να μιλήσεις σκέψου το
και διάλεγε τις λέξεις
αρκεί την ώρα που τις λές
εσύ να τις πιστέψεις.

Παππούς σαν πρωτογίνεσαι
μοιάζουν όλοι για φίλο κι'ναι το εγγονάκι σου
τετράφυλλο τριφύλλι

Φίλε μου εξημέρωσε
ακόμα μια μέρα
πότε θα ΄ρθει τ΄απόγευμα
να κάνουμε παρέα

Φιλος σου ειμαι και αν θες
μπορεις να δοκιμασεις
βαλε φωτια να μπω μπροστα
κ΄υστερα να περασεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pitsirikas
Member
Member
pitsirikas

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 21/12/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Νοε 23 2010, 13:29

Τα κωλοπαιδα μου φαγανε τα ζαρια απο τις ζαντες

angry angry angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Νοε 23 2010, 14:47

pitsirikas έγραψε:
Τα κωλοπαιδα μου φαγανε τα ζαρια απο τις ζαντες

angry angry angry


ζαρια............................. Question Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 8117 Question Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 8117 Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Νοε 23 2010, 14:51

Ρε συ??? Τι βαλβιδες εχεις και δεν βιδωνουν στις δικες μου?

bliax




Τις ματιασαμε ρε φιλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Νοε 23 2010, 15:04

ioarma έγραψε:
pitsirikas έγραψε:
Τα κωλοπαιδα μου φαγανε τα ζαρια απο τις ζαντες

angry angry angry


ζαρια............................. Question Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 8117 Question Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 8117 Question

Ειχε βαλει ταπες στις βαλβιδες ζαρια, ωραιες ηταν Sad





ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ αδειασε τα πουμου σου ρεεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Νοε 23 2010, 22:31

Η λεύκα και το άλογο....

καπου το διαβασα...μου άρεσε και σας το μεταφερω....
ισως κάποιοι δουν τα μηνύματα...!

...Στο μεταξύ μπήκε η Άνοιξη.
Και τούτη τη φορά δώρισε στη λεύκα μια ασημένια φορεσιά που όμοιά της δεν είχε ξαναφορέσει ποτέ λεύκα πάνω στη γη.
Το άσπρο άλογο την καμάρωνε.
Στα κλαδιά της μαζεύονταν τώρα όλα τα πουλιά και τιτίβιζαν τα πιο μελωδικά τραγούδια τους.
Τις νύχτες συνεχίζονταν οι περίπατοι στο λιβάδι.
Και μια απ' αυτές τις νύχτες να σου πάλι ο φίλος τους το ολοστρόγγυλο φεγγάρι τριγυρισμένο από εκατομμύρια αστέρια. Χαμήλωσε, χαμήλωσε, χαμήλωσε κι άλλο, ώσπου κάθισε στην κορυφή της λεύκας.
-Σας έφερα το δώρο σας, να το! είπε χαρούμενα και τους έδειξε ένα κόκκινο σακούλι. Μου το έδωσε η καλή νεράιδα απ' το γειτονικό μου αστέρι. Μέσα του έχει μια μαγική χρυσόσκονη! Όταν τη ρίξω πάνω σας θα γίνετε κι οι δύο σας ίδιοι. Δε θα είστε πια διαφορετικοί. Και θα χαρείτε έτσι την αγάπη σας χωρίς εμπόδια και πρόβλημα κανένα.
-Διαλέξτε: Θέλετε να ζήσετε σαν άλογα ή σαν λεύκες;
Και τότε, όπως γίνεται στις πολύ μεγάλες αγάπες, του απάντησαν με μια φωνή, σαν να είχε διαβάσει ο ένας τη σκέψη του άλλου:
-Σ' ευχαριστούμε, φεγγαράκι, για το δώρο σου, μα προτιμάμε να μείνουμε έτσι όπως είμαστε. Είμαστε τόσο ευτυχισμένοι. Η αγάπη μας δε χρειάζεται τη μαγική χρυσόσκονη.
-Εγώ, συνέχισε η λεύκα, ξέρω καλά πόσο αρέσει στο άσπρο μου άλογο να τρέχει ξέφρενο μακριά, να καλπάζει. Θα ήταν κρίμα να μεταμορφωθεί σε δέντρο, να ριζώσει. Εμένα πάλι δε μ' αρέσει να καλπάζω. Μου φτάνουν οι μικροί νυχτερινοί περίπατοι. Αντίθετα, μ' ευχαριστεί να λικνίζομαι στο απαλό αεράκι.
- Έχει δίκιο η λεύκα μου, συμπλήρωσε το άλογο, θα ξεκουράζομαι στα πόδια της. Πάντα κοντά της θα γυρίζω. Για μας η αγάπη μας είναι τόσο ταιριαστή!
Κι έτσι θα μείνουμε εκείνη λεύκα, άλογο εγώ.
Και πριν προλάβει το άλογο να τελειώσει τα λόγια του ένιωσε ξαφνικά τα πόδια του να ψηλώνουν λίγο.
Κι η λεύκα έσκυψε πρώτη φορά τόσο πολύ χωρίς πόνους στη μέση της.
Έτσι έδωσαν το πρώτο τους φιλί...
Τρελό από ενθουσιασμό χειροκροτούσε το φεγγάρι και φώναζε μ' όλη του τη φωνή:
-Ξυπνήστε, άνθρωποι, ξυπνήστε να δείτε την πιο ταιριαστή αγάπη σ' ολόκληρη τη γη!
Κι ήταν εκείνη η μόνη νύχτα που το φεγγάρι ξέχασε να συνεχίσει το ταξίδι του στον ουρανό...
Ίσως, η αγάπη, στην πιο τέλεια μορφή της.
Δεν συμφωνείτε;

_________________
Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 107kpb5Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Νοε 24 2010, 00:53

Rory έγραψε:
Η λεύκα και το άλογο....

καπου το διαβασα...μου άρεσε και σας το μεταφερω....
ισως κάποιοι δουν τα μηνύματα...!

...Στο μεταξύ μπήκε η Άνοιξη.
Και τούτη τη φορά δώρισε στη λεύκα μια ασημένια φορεσιά που όμοιά της δεν είχε ξαναφορέσει ποτέ λεύκα πάνω στη γη.
Το άσπρο άλογο την καμάρωνε.
Στα κλαδιά της μαζεύονταν τώρα όλα τα πουλιά και τιτίβιζαν τα πιο μελωδικά τραγούδια τους.
Τις νύχτες συνεχίζονταν οι περίπατοι στο λιβάδι.
Και μια απ' αυτές τις νύχτες να σου πάλι ο φίλος τους το ολοστρόγγυλο φεγγάρι τριγυρισμένο από εκατομμύρια αστέρια. Χαμήλωσε, χαμήλωσε, χαμήλωσε κι άλλο, ώσπου κάθισε στην κορυφή της λεύκας.
-Σας έφερα το δώρο σας, να το! είπε χαρούμενα και τους έδειξε ένα κόκκινο σακούλι. Μου το έδωσε η καλή νεράιδα απ' το γειτονικό μου αστέρι. Μέσα του έχει μια μαγική χρυσόσκονη! Όταν τη ρίξω πάνω σας θα γίνετε κι οι δύο σας ίδιοι. Δε θα είστε πια διαφορετικοί. Και θα χαρείτε έτσι την αγάπη σας χωρίς εμπόδια και πρόβλημα κανένα.
-Διαλέξτε: Θέλετε να ζήσετε σαν άλογα ή σαν λεύκες;
Και τότε, όπως γίνεται στις πολύ μεγάλες αγάπες, του απάντησαν με μια φωνή, σαν να είχε διαβάσει ο ένας τη σκέψη του άλλου:
-Σ' ευχαριστούμε, φεγγαράκι, για το δώρο σου, μα προτιμάμε να μείνουμε έτσι όπως είμαστε. Είμαστε τόσο ευτυχισμένοι. Η αγάπη μας δε χρειάζεται τη μαγική χρυσόσκονη.
-Εγώ, συνέχισε η λεύκα, ξέρω καλά πόσο αρέσει στο άσπρο μου άλογο να τρέχει ξέφρενο μακριά, να καλπάζει. Θα ήταν κρίμα να μεταμορφωθεί σε δέντρο, να ριζώσει. Εμένα πάλι δε μ' αρέσει να καλπάζω. Μου φτάνουν οι μικροί νυχτερινοί περίπατοι. Αντίθετα, μ' ευχαριστεί να λικνίζομαι στο απαλό αεράκι.
- Έχει δίκιο η λεύκα μου, συμπλήρωσε το άλογο, θα ξεκουράζομαι στα πόδια της. Πάντα κοντά της θα γυρίζω. Για μας η αγάπη μας είναι τόσο ταιριαστή!
Κι έτσι θα μείνουμε εκείνη λεύκα, άλογο εγώ.
Και πριν προλάβει το άλογο να τελειώσει τα λόγια του ένιωσε ξαφνικά τα πόδια του να ψηλώνουν λίγο.
Κι η λεύκα έσκυψε πρώτη φορά τόσο πολύ χωρίς πόνους στη μέση της.
Έτσι έδωσαν το πρώτο τους φιλί...
Τρελό από ενθουσιασμό χειροκροτούσε το φεγγάρι και φώναζε μ' όλη του τη φωνή:
-Ξυπνήστε, άνθρωποι, ξυπνήστε να δείτε την πιο ταιριαστή αγάπη σ' ολόκληρη τη γη!
Κι ήταν εκείνη η μόνη νύχτα που το φεγγάρι ξέχασε να συνεχίσει το ταξίδι του στον ουρανό...
Ίσως, η αγάπη, στην πιο τέλεια μορφή της.
Δεν συμφωνείτε;
ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ !!!!!! cheers cheers cheers goood goood goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠαρ Νοε 26 2010, 14:31

χρονια πολλα στους Στελιους μας σημερα και τις Στελλες Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 184880 Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 184880
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 3   Kρητικό recycle bin 3 - Σελίδα 40 Icon_minitimeΔευ Νοε 29 2010, 19:20

κοπέλια έχω ένα μπουφαν στα χέρια μου dainese flanker d-dry το οποίο δε μου κάνει και δε μπορώ να το κρατήσω Νο 52 σε καλή κατασταση όποιος ενδιαφέρεται και θέλει να το δει μέχρι τη Παρασκευή διαφορετικά το στέλνω στον ιδιοκτήτη του Very Happy

-------

http://vstromhellas.forumgreek.com/viewtopic.forum?t=11553
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 40 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: