Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
deusxt
Member
Member
deusxt

Ηλικία : 53
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 17/01/2008

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 07:07

hypersonic έγραψε:
Φιλοι μου, μαλακες υπαρχουν σε ολες τις δουλειες. Και δεν ειναι σωστο οι μαλακες αυτοι να χαρακτηριζουν ολους τους εργαζομενους αυτης της δουλειας...
Οπως εισαι τωρα στη δουλεια σου σκεψου ποσους μαλακες εχεις. Πες ενα νουμερο...

Εγω εχω να πω αλλο περιστατικο...

Σταματα μια ομαδα 3ων μηχανων (6 ατομα) εξω απο ενα γειτονικο φαρμακειο. 2 αστυνομικοι καθονται απο εξω με τα μηχανακια. 2 πανε στις γωνιες του δρομου και 2 μπαινουν μεσα και λενε στη ιδιοκτητρια...
- Ξερουμε οτι σημερα εχετε εφημερια και ξερουμε οτι σας εχουν ληστεψει 2 φορες. Εχουμε υπηρεσια στην περιοχη. Να κατεβασετε τα ρολα και κρατηστε τα κινητα μας και αν συμβει κατι καλεστε μας μεχρι τις 2 το πρωι που ληγει η βαρδια. Μετα καλειτε το 100.

Μεχρι τη ληξη της βαρδιας τους περασαν αρκετες φορες και 2 φορες σταματησαν για 10 λεπτα εξω απο το φαρμακειο...



... Δεν ειναι ολοι μαλακες ουτε καγκουρες.....
Δεν ειναι μπατσοι. Ειναι αστυνομικοι, τελος.
Και οποιος απο αυτους ειναι μαλακα, ειναι μαλακας γιατι ετσι γεννηθηκε και οχι γιατι εγινε αστυνομικος. Και για καφε να πας μαζι με αυτον, με ενα μαλακα θα πας για καφε...

Αν καποιος κανει παρανομια, ειναι υποχρεωση τους να τον γραψουν.

α γεια σου
+1250 ετσι να γουσταρουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 07:27

giannis81 έγραψε:
Καμαρωστε τους ενω πεφτουν πανω σε παπουδογιαγιαδες (εχει και V-strom τo πρωτο αρχ..δι)!

https://www.youtube.com/watch?v=S8dItJSlLYA&feature=player_embedded#!

Η εκδοχή του, ο πρώτος με το vstrom που λές, να εχει κανα μωρό στο σπίτι, και αυτό που ζει όλη του την ζωή στις συγκεντρώσεις, είναι να εμφανίζονται καδρόνια και να τους έρχονται στο κεφάλι, όποτε ηθελε να εξαφανιστεί απο εκει μέσα, το σκέφτεσε?

Θα ήταν πολύ καλό, να είχαμε όλοι φίλους μπάτσους. Αν συζητήσεις μαζί τους, θα ακούσεις πολλά ενδιαφέροντα.
ο ένας και μάχιμος που έχω, έχει ρίξει μπουνιές σε έμπορο με 32φιξάκια... έχει φάει 2 μήνες φυλακή και 500ecu για αυτή του την πράξη. Επίσης έχει φάει 2 σφαίρες επάνω σε συμβάν για να προστατέψει την περιουσία την δική σου και την δική μου.
Εμείς συνεχίζουμε να του δίνουμε 900ευρω τον μήνα, και ταυτόχρονα για να επιβιώσει δουλεύει ως dj.
Οποτε τον βρίσκουμε σε καμιά πορία, του βρίζουμε την μάνα, την παναγιά, την αδερφή, παίρνουμε ένα καδρόνι και τον κοπανάμε όπου τον πετύχουμε. Διαλύουμε τα πεζοδρόμια, και του πετάμε μάρμαρα στο κεφάλι.
Αν συλλάβει κανέναν απο τους γνωστούς-άγνωστους, τον στέλνουμε μετάθεση στη πινέζα, γιατί φυσικά δεν θέλουμε να τους ακουμπήσουμε, γιατί όλοι ξέρουμε ποιοι είναι. Με τα μικρά τους ονόματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
man_OS
gold member
gold member
man_OS

Ηλικία : 46
Τόπος : Αγ. Παρασκευή
Registration date : 23/08/2008

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 09:54

το να κάνει κάποιος μπάτσος τη δουλειά του σωστά είναι όπως η πετσέτα το μπάνιου αφού έχεις κάνει ντους. Ξέρεις ότι είναι εκεί, απλά είναι πολύ μακριά από σένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 10:14

deusxt έγραψε:
hypersonic έγραψε:
Φιλοι μου, μαλακες υπαρχουν σε ολες τις δουλειες. Και δεν ειναι σωστο οι μαλακες αυτοι να χαρακτηριζουν ολους τους εργαζομενους αυτης της δουλειας...
Οπως εισαι τωρα στη δουλεια σου σκεψου ποσους μαλακες εχεις. Πες ενα νουμερο...

Εγω εχω να πω αλλο περιστατικο...

Σταματα μια ομαδα 3ων μηχανων (6 ατομα) εξω απο ενα γειτονικο φαρμακειο. 2 αστυνομικοι καθονται απο εξω με τα μηχανακια. 2 πανε στις γωνιες του δρομου και 2 μπαινουν μεσα και λενε στη ιδιοκτητρια...
- Ξερουμε οτι σημερα εχετε εφημερια και ξερουμε οτι σας εχουν ληστεψει 2 φορες. Εχουμε υπηρεσια στην περιοχη. Να κατεβασετε τα ρολα και κρατηστε τα κινητα μας και αν συμβει κατι καλεστε μας μεχρι τις 2 το πρωι που ληγει η βαρδια. Μετα καλειτε το 100.

Μεχρι τη ληξη της βαρδιας τους περασαν αρκετες φορες και 2 φορες σταματησαν για 10 λεπτα εξω απο το φαρμακειο...



... Δεν ειναι ολοι μαλακες ουτε καγκουρες.....
Δεν ειναι μπατσοι. Ειναι αστυνομικοι, τελος.
Και οποιος απο αυτους ειναι μαλακα, ειναι μαλακας γιατι ετσι γεννηθηκε και οχι γιατι εγινε αστυνομικος. Και για καφε να πας μαζι με αυτον, με ενα μαλακα θα πας για καφε...

Αν καποιος κανει παρανομια, ειναι υποχρεωση τους να τον γραψουν.

α γεια σου
+1250 ετσι να γουσταρουμε

συμφωνώ απόλυτα,

παντού υπάρχει ένας μαλάκας....και αυτό έχει αποδειχθεί ....αλλά αυτό που δεν καταλαβαίνω γιατί μια ζωή είναι μαλάκες οι αστυνομικοί ! προχθές δολοφονήθηκαν 3 άθνρωποι απο το "Καλόπαιδα"....που είναι οι πορείες διαμαρτυρίας (όπως τότε με τον πιτσιρικά) που είναι οι φωνές στις τηλεοράσεις και το ραδιόφωνο....ξερω ξερω για όλα φταίει η αστυνομία....τέλος πάντων αυτό που πραγματικά με ενδιαφέρει είναι το μέλλον της πατρίδας μου και της ζωής μου....

_________________
ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 11:02

giannis81 έγραψε:
Καμαρωστε τους ενω πεφτουν πανω σε παπουδογιαγιαδες (εχει και V-strom τo πρωτο αρχ..δι)!

https://www.youtube.com/watch?v=S8dItJSlLYA&feature=player_embedded#!
OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xikolaps

xikolaps

Ηλικία : 54
Τόπος : Κάπου στον πλανήτη Γή
Registration date : 13/04/2010

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 11:18

man_OS έγραψε:
το να κάνει κάποιος μπάτσος τη δουλειά του σωστά είναι όπως η πετσέτα το μπάνιου αφού έχεις κάνει ντους. Ξέρεις ότι είναι εκεί, απλά είναι πολύ μακριά από σένα

ΟΧΙ ΟΧΙ Εμένα μου θυμίζει αυτό με τους ταξιτζίδες , ότι όλοι είναι καλή αλλά είναι και 1-2 που χαλάνε την πιάτσα , γαμ....ω την Γκαντεμιά μου τόσα χρόνια όλο πάνω σ' αυτούς τούς 2 πέφτω .

Και ξανα τονίζω δηλαδή μετά από τόσα γεγονότα με πρόκληση επεισοδίων απο ντεμέκ "αναρχικούς" η 'αγανακτισμένους" που προκαλούν , για όσους δεν θυμούνται θα υπενθυμίσω τους "αγανακτισμένους" οδηγούς Ε.Α.Σ το 1991 (περίπου αν δε κάνω λάθος ) που σπάγανε τα λεωφορεία με μεταλλικούς βόλους και τους κάνανε τσακωτούς με την ταυτότητα τους ? και τους ξεβράκωσαν (στην κυριολεξία ) έχω και προσωπική εμπειρία με ντεμεκ αναρχικούς δύο τύπους με παλαιστινιακά μιλάνε σε μοτορόλα και μετά απο λίγο τα καλόπαιδα μπροστά με το κοτρόνι στο χέρι (πολυτεχνείο) , η με την υπόθεση ζαρτινιέρα στην Θεσσαλονίκη όσοι θυμούνται μέσα στο μπούγιο των ασφαλιτών είναι και ένας μαι παλαιστινιακό που σκεπάζει τη μάπα του μόλις βλέπει την κάμερα . Σταματάω εδώ γιατι αν συνεχίσω θα φτάσω στην υπόθεση με τις καρφίτσες και γενικά η παρακρατική δράση στην Ελλάδα είναι συνηθισμένη όχι η εξαίρεση . Γιαυτό ας κρατάμε μικρό καλάθι.
Αυτό που θα ήθελα να επισημάνω είναι τα Expres Samina της στεριάς τα ανύπαρκτα μέτρα ασφάλειας και προστασίας στους εργασιακούς χώρους . η Εγκληματική πράξη τον Δολοφόνων είναι η μία όψη του νομίσματος , η άλλη όμως ? πυρασφάλεια ? μη ύπαρξη εξόδου κινδύνου ? αυτοί θα πληρώσουν ? γιατί κάποιοι ξεκίνησαν τα ελαφρυντικά είδη με το κλειδί στην ταράτσα του 3 ορόφου που το "ξεχάσαν" μέσα στον πανικό τους .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 13:56

xikolaps έγραψε:
..... για όσους δεν θυμούνται θα υπενθυμίσω τους "αγανακτισμένους" οδηγούς Ε.Α.Σ το 1991 (περίπου αν δε κάνω λάθος ) που σπάγανε τα λεωφορεία με μεταλλικούς βόλους και τους κάνανε τσακωτούς με την ταυτότητα τους ? και τους ξεβράκωσαν (στην κυριολεξία ) έχω και προσωπική εμπειρία με ντεμεκ αναρχικούς δύο τύπους με παλαιστινιακά μιλάνε σε μοτορόλα και μετά απο λίγο τα καλόπαιδα μπροστά με το κοτρόνι στο χέρι (πολυτεχνείο) , η με την υπόθεση ζαρτινιέρα στην Θεσσαλονίκη όσοι θυμούνται μέσα στο μπούγιο των ασφαλιτών είναι και ένας μαι παλαιστινιακό που σκεπάζει τη μάπα του μόλις βλέπει την κάμερα ....
Που τα θυμάσαι όλα αυτά ρε θηρίο; Εγώ τι έφαγα προχτές δεν θυμάμαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
falakron
Member
Member
falakron

Ηλικία : 47
Τόπος : Μαραθώνας
Registration date : 23/12/2009

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 16:02

xikolaps έγραψε:
Αυτό που θα ήθελα να επισημάνω είναι τα Expres Samina της στεριάς τα ανύπαρκτα μέτρα ασφάλειας και προστασίας στους εργασιακούς χώρους . η Εγκληματική πράξη τον Δολοφόνων είναι η μία όψη του νομίσματος , η άλλη όμως ? πυρασφάλεια ? μη ύπαρξη εξόδου κινδύνου ? αυτοί θα πληρώσουν ? γιατί κάποιοι ξεκίνησαν τα ελαφρυντικά είδη με το κλειδί στην ταράτσα του 3 ορόφου που το "ξεχάσαν" μέσα στον πανικό τους .

Δυστυχώς αγαπητέ μου φίλε, σύμφωνα με την Εισαγγελία Αθηνών, δεν προκύπτουν ποινικές ευθυνες ή ποινικά κολάσιμες πράξεις για το συγκεκριμένο περιστατικό, καθώς ο Νόμος περι ανακατασκευής-αναπαλαίωσης κλασσικών κτηρίων στην Αθήνα, καλύπτει τους εμπλεκόμενους. Για αυτο άλλωστε και δεν έχει ζητηθει αυτεπάγγελτα η δίωξη ή δεν μπήκε σε εφαρμογή η διαδικασία του Αυτόφορου.
Ισως κάποιος, αν το ήθελε, θα μπορούσε να προχωρήσει σε μηνυτηρια αναφορά κατα των εμπλεκομένων για αμέλεια, η οποία όμως στηρίζεται στο ίδιο νομικό πλαισιο, οπότε οι κατηγορούμενοι θα αθωόνονταν.
Σίγουρα δεν σε κάλυψα, όπως δεν καλύφθηκα και εγώ, αλλα νομικά αυτά ισχυουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 18:08

Δειτε και αυτο. Πως κανανε μια γιαγιακα χθες στο συνταγμα τα καμαρια της ΕΛ.ΑΣ. Συγχαρητηρια ΜΑΚΑΚΕΣ!

http://athens.indymedia.org/front.php3?lang=el&article_id=1165226
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@p@r@d3kt0s

@p@r@d3kt0s

Ηλικία : 46
Τόπος : Πολύγυρος Χαλκιδικής
Registration date : 03/04/2010

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 18:30

giannis81 έγραψε:
Δειτε και αυτο. Πως κανανε μια γιαγιακα χθες στο συνταγμα τα καμαρια της ΕΛ.ΑΣ. Συγχαρητηρια ΜΑΚΑΚΕΣ!

http://athens.indymedia.org/front.php3?lang=el&article_id=1165226
Και ρε μεγάλε για δείξε μας το βίντεο που την τραυματίζουν οι "μπάτσοι" όπως λες. Αλλά λογικό είναι από εκεί που παίρνεις τα στοιχεία να κατηγορούν τους αστυνομικούς. Εγώ έτσι όπως βλέπω το χτύπημα μπορεί να προήλθε και από πέτρα.Απέδειξέ μου το αντίθετο με στοιχεία κι όχι με τα λεγόμενα των ιντυμιακών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 18:38

1oν, οτι τη γιαγια τραυματισαν ματατζηδες σε επελαση τους το γραφουν παντου, ακομα και αυτοπτες, στο τροκτικο και σε αλλα μπλογκς. Και δε θα ειναι σιγουρα η πρωτη φορα, απο μικρος θυμαμαι εικονες στην τηλεοραση με συνταξιουχους να τρωνε χημικα και το ξυλο της χρονιας τους απο τα ματ.

2ον, πολυ δυσκολο να τραυματιστηκε απο πετρα γιατι, απ'οσο διαβασα, η χθεσινη διαμαρτυρια εξω απο το βουλη ηταν ειρηνικη, χωρις επεισοδια, πετρες (ή εστω ελαχιστες) κτλ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 18:41

ωχ !!! αρχίσαμε πάλι.
Καλά ξεμπερδέματα τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@p@r@d3kt0s

@p@r@d3kt0s

Ηλικία : 46
Τόπος : Πολύγυρος Χαλκιδικής
Registration date : 03/04/2010

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 18:41

Στο τρωκτικό αν διάβασες καλά υπάρχει κι η άλλη η άποψη. Αλλά ξέχασα οι προβοκάτορες έκαναν πάλι το καθήκον τους. Έχεις δει πολλές συγκεντρώσεις χωρίς επεισόδια? Γιατί εγώ προσωπικά δε θυμάμαι καμμία, ασχέτως τι λένε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@p@r@d3kt0s

@p@r@d3kt0s

Ηλικία : 46
Τόπος : Πολύγυρος Χαλκιδικής
Registration date : 03/04/2010

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 19:19

badouras έγραψε:
ωχ !!! αρχίσαμε πάλι.
Καλά ξεμπερδέματα τώρα.
Έχεις δίκιο. Ο καθένας έχει τις απόψεις του και δυστυχώς όλο αυτό μόνο σε αντιπαραθέσεις θα οδηγήσει χωρίς να βγει τίποτα. Από την πλευρά μου το σταματάω εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 19:22

@p@r@d3kt0s έγραψε:
badouras έγραψε:
ωχ !!! αρχίσαμε πάλι.
Καλά ξεμπερδέματα τώρα.
Έχεις δίκιο. Ο καθένας έχει τις απόψεις του και δυστυχώς όλο αυτό μόνο σε αντιπαραθέσεις θα οδηγήσει χωρίς να βγει τίποτα. Από την πλευρά μου το σταματάω εδώ.

OK geia goood
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
.........
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic


Τόπος :
Registration date : 31/03/2010

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 19:39

NO VSTROM XYLO XYLO drink arrostos GRAFO ZESTI PITA ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 489962 ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 316594 ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 95412 ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 501340 ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 870118 wolf pappous goood spammmmmmmmm nice thred nice thred of topic of topic kalimera
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 21:22

http://troktiko.blogspot.com/2010/05/blog-post_2003.html

Μιας και περι Δ ο λογος, δειτε και αυτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 21:23

οσοι με εχετε δει να ποσταρω ξερετε τις apopsi (21) μου σε θεματα που εχουν σχεση με το συστημα καταστολης (τα παιδακια με τα ροπαλακια τα ΜΑΤΑΚΙΑ) ειμαι απολυτος εως και καθετος και δεν δεχομαι κουβεντα στο οτι ειναι σκληρα εργαζομενοι και κατι τετοια αλλα επειδη παντα θα υπαρχει αντιπαραθεση και ενταση με τα γεγονοτα που για κανεναν δεν ειναι ευχαριστο να τα βλεπει και να τα βιωνει, απλα λεω να ηρεμησουμε λιγακι γιατι ακολουθουν χειροτερες μερες και τοτε τι θα κανουμε και τι θα λεμε μεταξυ μας????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 21:30

Mercy please !!!




arrostos arrostos arrostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07 2010, 22:57

[IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img80/3644/dias.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us καμαρωστε τους!!! ολο τουπε και καμποιλικι!!! κριμα που τους εχουν δωσει και v strom!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasp
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
andreasp

Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2010

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 08 2010, 00:04

GUFY έγραψε:
[IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img80/3644/dias.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us καμαρωστε τους!!! ολο τουπε και καμποιλικι!!! κριμα που τους εχουν δωσει και v strom!!!

Τι ακριβώς βλέπουμε εδώ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wannabe
Member
Member
wannabe

Τόπος : Athens
Registration date : 28/06/2009

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 08 2010, 01:06

πολύ χαλαρώσαμε
για πάμε πάλι
ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Athene
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 08 2010, 02:19

Αυτά τα παιδιά παραπάνω πιστεύουν ότι αν "σπάσουν" (γιατί ως γνωστόν δεν σπάει/χαλάει) το vstrom έχουν κάνει επανάσταση;;....τουλάχιστον κλείστε το διακόπτη ρε παιδιά μην καεί η μπαταρία....

μάλλον προτιμούν το multi ή το versys...

εεεεεεεπ!!τι κάνεις εσύ εκεί αριστερά ρε σκυμμένος;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KOYRKOYBINIS
Member
Member
KOYRKOYBINIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΚΑΜΑΤΕΡΟ
Registration date : 14/06/2008

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 08 2010, 09:44

Ρε παιδια παλι τα ιδια? Δεν βλεπεται ξεκαθαρα στην φωτο πανω οτι δεν τις σπανε τις μηχανες?Απλα ετρεξαν να προλαβουν να βγαλουν το διπλο σταντ ,μιας και ειναι και μαμισιο!!!Μαχη για το ποιος θα το παρει... lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giannis81
Member
Member
giannis81

Ηλικία : 42
Τόπος : Aθήνα
Registration date : 07/03/2010

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!   ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 08 2010, 13:15

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!! - Σελίδα 2 Vstromdias

Uploaded with ImageShack.us

Eδω βλεπουμε αλλο ενα V-strom που προδωσε την ταξη για την οποια φτιαχτηκε να καβαλιεται και ξεπουληθηκε στο κρατος και στους μισθοφορους προστατες του. Η τιμωρια του ηταν παραδειγματικη.

Οργισμενα προλεταριακα V-strom.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΜΠΑΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Δ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Απόψεις....-
Μετάβαση σε: