Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 10 2010, 13:46

Φίλε μου ,λυπάμαι για την ζημιά που έπαθες ,που κατα την γνώμη μου
είναι άνανδρη πράξη ανεγκέφαλων και αχαίρευτων.
Εγώ πάντως θα κοιτούσα μήπως μπορούσα να βάψω το κομμάτι και
να βάλω καινούργιο αυτοκόλητο.Εάν μπορεί φυσικά να έχει επιτυχία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 10 2010, 16:25

Ντυσε αυτον που το εκανε με carbon θερμοσυστελλομενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 10 2010, 23:12

MILT έγραψε:
Ντυσε αυτον που το εκανε με carbon θερμοσυστελλομενο.
ειναι πολυ καλη ιδέα αρκεί να τον βρω το π@υστ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 10 2010, 23:14

φιλε μου ειναι πολυ δυσαρεστο αυτο που σου εκαναν οι μ@λ@κες!! ομως γνωμη μου ειναι να βγαλεις το αυτοκολλητο και το συγκεκριμενο κομματι να στοκαριστει και να βαφει απο φαφεα αυτοκινητων! το αυτοκολλητο σκετο εχει γυρω στα 35 ε! ποτε δεν χρειαζετε να μπεις σς υπερβολικα εξοδα!! OK OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 10 2010, 23:15

tazakos έγραψε:
ντύσε το με κάρμπον θερμοσυστελόμμενο. περαστικά για το μοτό κ τον εχθρό Στελάρα.
Γιάννη πώς ειναι αυτο και τι εμφάνιση θα έχει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 10 2010, 23:18

GUFY έγραψε:
φιλε μου ειναι πολυ δυσαρεστο αυτο που σου εκαναν οι μ@λ@κες!! ομως γνωμη μου ειναι να βγαλεις το αυτοκολλητο και το συγκεκριμενο κομματι να στοκαριστει και να βαφει απο φαφεα αυτοκινητων! το αυτοκολλητο σκετο εχει γυρω στα 35 ε! ποτε δεν χρειαζετε να μπεις σς υπερβολικα εξοδα!! OK OK
ειναι πλαστικό (μαυρο ΜΑΤ)και το χρώμα ,φοβάμαι, ότι δεν θα πίασει .δεν ξέρω με καμία αλοιφή για την πάνω γραμμή και αλλαγή αυτοκόλλητου για να μην φαίνεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 10 2010, 23:21

όταν έγινε PB για την τάπα στα λάδια δεν συμμετείχα γιατί έλεγα δεν μου χρειάζεται ,τώρα άλλαξα άποψη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GUFY
Member
Member
GUFY

Ηλικία : 59
Τόπος : ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Registration date : 08/09/2009

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 10 2010, 23:24

leon33 έγραψε:
GUFY έγραψε:
φιλε μου ειναι πολυ δυσαρεστο αυτο που σου εκαναν οι μ@λ@κες!! ομως γνωμη μου ειναι να βγαλεις το αυτοκολλητο και το συγκεκριμενο κομματι να στοκαριστει και να βαφει απο φαφεα αυτοκινητων! το αυτοκολλητο σκετο εχει γυρω στα 35 ε! ποτε δεν χρειαζετε να μπεις σς υπερβολικα εξοδα!! OK OK
ειναι πλαστικό (μαυρο ΜΑΤ)και το χρώμα ,φοβάμαι, ότι δεν θα πίασει .δεν ξέρω με καμία αλοιφή για την πάνω γραμμή και αλλαγή αυτοκόλλητου για να μην φαίνεται
κοιτα επιδη ειμαι στο χωρο , δεν εχεις προβλημα .το παιρνοανε με ενα ειδικο ασταρι για πλαστικα και μετα βαφεται κανονικα χωρις κανενα προβλημα.γιατι ψηνεται στο φουρνο! ολα τα αλλα ειναι ημιμετρα και θα κανεις εξοδα χωρις να εχουν τελειο αποτελεσμα! αν θες τη γνωμη μου ειναι πολυ βαθειες οι χαρακιες και δεν ειναι ευκολο να καλυφθουν με κατι, ΔΥΔΤΥΧΩς!!! gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apopsi21
Member
Member
apopsi21

Ηλικία : 50
Τόπος : Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
Registration date : 07/01/2010

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 11 2010, 02:00

μακαρι να τους εβρισκες και να τους PITA PITA το κεφαλι και μετα Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 95412 Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 95412

και στο τελος Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 501340 Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 501340

Τα τσογλανια ( σορυ για την εκφραση παιδια απλα αγανακτηση ειναι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roVer

roVer

Ηλικία : 54
Τόπος : ...Αιγάλεω City...
Registration date : 06/03/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 11 2010, 11:42

για δες και αυτο...........................


http://www.telemarketing.gr/default.asp?pid=5&la=1&itm=9018&ct=133
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nondas

nondas

Ηλικία : 38
Τόπος : Χαλκίδα
Registration date : 28/12/2009

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 12 2010, 00:17

Ξέχνα το μαρκαδόρο!
Δε θα σου κάνει τη δουλεία ενος φαναρτζή
Βασικά το πήρα εγώ για δοκιμή και πειραματιστήκα σε διάφορες γρατσουνιές και χρώματα.

όντως τις απολύνει τις βαθίες γρατζουνίες αλλα μετά φαίνονται σαν να το έχεις περάσει
με σπρέι στο σημείο που είχες τη γρατσουνια και πάλι φαίνεται βεβαια...

κάνει για τις ψιλές τις γρατσουνιές αλλα και πάλι απο κοντα διαλυτικό για να αφαιρέσεις
τον επιπλέον μαρκαδόρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gkstd

gkstd

Ηλικία : 52
Τόπος : Παιανία
Registration date : 24/01/2009

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 12 2010, 15:02

Εχω μια παρόμια ζημιά αλλα πολύ πιο μικρή και οχι πάνω στο σήμα ευτιχώς και εγινε μέσα στο καράβι απο το δέσιμο τις μηχανής. Το σπρέει σήγουρα δεν κάνει δουλιά; μιλάμε για πολή μικρότερη γρατζουνιά από αυτή του φίλου μας 2-3 εκατοστά περίπου.

Σου ευχομαι να τον βρείς φίλε μου γιατί εγώ στο καράβι δεν εβγαλα άκρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.balloonshouse.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 19 2010, 12:35

Φίλε περαστικά στο strom-άκι σου (αν και γνωρίζω απο προσωπική εμπειρία) οτι μόνο του δεν περνάει.
Έχω 1,5 μήνα την αγαπημένη μου και την παρκάρω γύρω στις 21:00 σε πυλωτή φίλου στην Άνω Γλυφάδα. Γύρω στις 00:30 φεύγουμε (γιατί είμασταν και μεγάλη παρέα) και με το που ανοίγει ένας φίλος (που έχει κι αυτός v-strom) την εξώπορτα λέει: ΡΕ ΜΑΛΑΚΑΑΑΑ, ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ;;;;

Περιτό να πω οτι η μηχανή δεν ενοχλούσε κανέναν, ήταν παρκαρισμένη κολλητά πίσω απ' το αυτοκίνητο του φίλου μου, δεξια απ' την κεντρική είσοδο της πολυκατοικίας και υπήρχε άπλετος χώρος για οποιονδήποτε ήθελε να περάσει. Γρατζουνιές ανάλογες με της δικής σου (βαθιές) 2 στο μπροστινό δεξί fairing, ένα πράγμα απο χαρακιές σαν μουτζούρα στο προστατευτικό της εξάτμισης, στο δεξί πλαστικό τελειώμα του καντράν και ... κρατηθείτε... Πάνω στο Ντεπόζιτο (ευτυχώς δεν έφυγε το μίνιο να έχω και προβλήματα με σκουριές).

Καταράστηκα, γκάζωσα, έβρισα, ούρλιαξα, μαύρισε η καρδιά μου αλλά τελικά δεν έγινε τίποτα.

Ευτυχώς που δεν τον/την είδα γιατί σίγουρα εγώ θα ήμουν σε κάνα κελί τώρα και αυτός/ή σε κάνα φέρετρο. Μπορώ να σε νιώσω απόλυτα φίλε.

Υπομονή, ο κόσμος έχει τρελαθεί.

Υ.Γ. Αν τον βρεις κι έχει όχημα, καν' του το ίδιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 19 2010, 12:49

dimnik83 έγραψε:
Υ.Γ. Αν τον βρεις κι έχει όχημα, καν' του το ίδιο.

NO NO NO
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V A G O S
Member
Member
V A G O S

Ηλικία : 45
Τόπος : ΛΕΩΝΙΔΙΟ - ΛΑΥΡΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ - Ν. Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης
Registration date : 15/02/2009

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 19 2010, 13:15

massai έγραψε:
dimnik83 έγραψε:
Υ.Γ. Αν τον βρεις κι έχει όχημα, καν' του το ίδιο.

NO NO NO

αν τον πετυχεις και εχει οχημα βαλτου το στον κολο.
ετσι απλα,ασαλιωτα και με βορινο αερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 19 2010, 13:42

Νομίζω ότι εχω καταλάβει ποιος μου την έκανε ,κάποιος που τον υποψιάστηκα άλλα δεν μπορούσα να το συνδέσω τωρα όμως μπορώ .
ο λογως ,για εμένα, ασήμαντος δεν μπορούσα να τον φανταστώ .Τι κάνω τώρα; ΕΚΔΊΚΗΣΗ; ! ! 'η τον γράφω στα @ρχι@ μου το μ@λ@

Υ.Γ Νομικά δεν μπορώ να το στηρίξω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 19 2010, 13:49

Φίλε, όσο και αν σκέφτεσαι την εκδίκηση ως τη μόνη λύση προκειμένου να καταλαγιάσεις το θυμό σου, δε θα στο πρότεινα. Με κάτι τέτοια μπλέκεις συνήθως...
Δώστου όμως να καταλάβει με τον τρόπο σου, οτι το ξέρεις.
Στη θέση σου θα το έκανα θέμα στη Διοίκηση της Εταιρείας, άσε να βγάλει εκείνη το φίδι απ' την τρύπα.
Εσύ μπορείς απλά να πουλήσεις τρέλα, λέγοντας σε όλους πως αν το τσιμπήσεις το @ θα του Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 501340 ότι έχει και δεν έχει.
Αλλά να το κάνεις με γυαλισμένο μάτι, μουρλός κι έτσι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
largkat
Member
Member
largkat

Ηλικία : 45
Τόπος : pieceland, larissa
Registration date : 05/10/2009

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 19 2010, 13:49

ότι είναι κλειδιά είναι δεδομένο....

εκδίκηση , αν δεν έχεις κάνει τίποτα χοντρό , μάλλον ριψοκίνδυνο να πάει κάποιος μέχρι εκεί μόνο για να στην χαρακώσει....(σιγούρεψες το χρόνο , μήπως δεν έγινε σε ώρα εργασίας αλλά τότε το είδες εσύ?)

εγώ θα υπέθετα κάποιον που παρκάρει εκεί κοντα συνήθως..... ή το χειρότερο κάποιον που έχει και σχέση με μηχανές και ζήλεψε ο κ@ριόλης, που να του κοπεί από τον ώμο....

αν είσαι σχετικά σίγουρος , πιάστον χωρίς να είναι άλλος μπροστά και χώστου τα ,αποκλείεται να το παραδεχτεί βέβαια αλλά θα κλ@σει όμως....

ήμαρτον....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://bcplatykampos.blogspot.com/
morfeas
Administrator
Administrator
morfeas

Ηλικία : 50
Τόπος : Ηλιούπολη
Registration date : 14/01/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 19 2010, 14:09

massai έγραψε:
Φίλε, όσο και αν σκέφτεσαι την εκδίκηση ως τη μόνη λύση προκειμένου να καταλαγιάσεις το θυμό σου, δε θα στο πρότεινα. Με κάτι τέτοια μπλέκεις συνήθως...
Δώστου όμως να καταλάβει με τον τρόπο σου, οτι το ξέρεις.
Στη θέση σου θα το έκανα θέμα στη Διοίκηση της Εταιρείας, άσε να βγάλει εκείνη το φίδι απ' την τρύπα.
Εσύ μπορείς απλά να πουλήσεις τρέλα, λέγοντας σε όλους πως αν το τσιμπήσεις το @ θα του Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 501340 ότι έχει και δεν έχει.
Αλλά να το κάνεις με γυαλισμένο μάτι, μουρλός κι έτσι.

συμφωνώ απόλυτα...."Έπίπεδο" φίλος !

_________________
Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Motolo10
Δημήτρης K.
mail:info@vstromhellasforum.com
MOTOtaxidiotis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.mototaxidiotis.gr
leon33

leon33

Ηλικία : 50
Τόπος : Ναξος Κυκλαδων
Registration date : 19/07/2008

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .   Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 19 2010, 15:39

massai έγραψε:
Φίλε, όσο και αν σκέφτεσαι την εκδίκηση ως τη μόνη λύση προκειμένου να καταλαγιάσεις το θυμό σου, δε θα στο πρότεινα. Με κάτι τέτοια μπλέκεις συνήθως...
Δώστου όμως να καταλάβει με τον τρόπο σου, οτι το ξέρεις.
Στη θέση σου θα το έκανα θέμα στη Διοίκηση της Εταιρείας, άσε να βγάλει εκείνη το φίδι απ' την τρύπα.
Εσύ μπορείς απλά να πουλήσεις τρέλα, λέγοντας σε όλους πως αν το τσιμπήσεις το @ θα του Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου . - Σελίδα 2 501340 ότι έχει και δεν έχει.
Αλλά να το κάνεις με γυαλισμένο μάτι, μουρλός κι έτσι.
Εισαι στο πνεύμα μου και εγώ δεν είμαι υπέρ την εκδίκησης .Η διοίκηση μην την αναφέρεις γιατί μάλλον δεν θα κάνει τπτ και όπως έγραψα δεν μπορώ να το στοιχειοθετήσω νομικά και μπορεί να μπλέξώ εμένα μου αρκεί που ξέρω το από ποίων έγινε δεν βιάζομαι θα έρθει η ώρα του και σε αυτών
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Δυσάρεστή διαπίστωση για την Μοτ/το μου .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: