Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 500 ευρό για το τίποτα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Skylosofos
Member
Member
Skylosofos

Ηλικία : 42
Τόπος : Νίκαια Πειραιάς
Registration date : 22/02/2010

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 11:49

MILT έγραψε:
Στο ebay ψαχτηκες για σετ κλειδαριας;

http://cgi.ebay.co.uk/DL650-VSTROM-IGNITION-LOCK-SET-COMPLETE--DL-650-_W0QQitemZ130369680848QQcmdZViewItemQQimsxq20100225?IMSfp=TL100225121001r16966

Αντε και πήρα τις κλειδαριες απο το ebay. Και ποιός θα μου την αλλάξει την κεντρική κλειδαριά που δέν έχω ιδέα??? θέλω να τα έχω καλά με τον μάστορα που μου φτιάχνει την μηχανη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
massai
gold member
gold member
massai

Ηλικία : 50
Τόπος : Ίλιον
Registration date : 03/11/2008

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 11:52

Πουλήθηκαν ΚΙΟΛΑΣ What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 11:52

Πρωτα πρωτα επρεπε απλα να τραβηξεις τις φισες απο τις λαμπες για να σβησουν τα φωτα.

Η μπαταρια ειναι απλα αποφορτισμενη. Αν μεινει ετσι για καιρο θα εχει προβλημα, τωρα θελει απλα φορτιση.

Η κεντρικη κλειδαρια αν θυμαμαι καλα πιανει με βιαδακια απο την κατω πλευρα. Αν μπορεις να την βγαλεις κατι θα γλυτωσεις απο τα εξοδα.

Ο μαστορας θα κανει οποιες δουλειες του ζητησεις. Σε αυτη τη φαση κοιτα να γλυτωσεις ο,τι μπορεις. Δεν ειναι αναγκη να του χτισεις σπιτι.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MILT στις Δευ Μαρ 22 2010, 11:53, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 11:53

massai έγραψε:
Πουλήθηκαν ΚΙΟΛΑΣ What a Face

Αυτο ελειπε. Γνησια καινουργια στη μιση τιμη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
Skylosofos
Member
Member
Skylosofos

Ηλικία : 42
Τόπος : Νίκαια Πειραιάς
Registration date : 22/02/2010

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 12:08

MILT έγραψε:
Πρωτα πρωτα επρεπε απλα να τραβηξεις τις φισες απο τις λαμπες για να σβησουν τα φωτα.

Η μπαταρια ειναι απλα αποφορτισμενη. Αν μεινει ετσι για καιρο θα εχει προβλημα, τωρα θελει απλα φορτιση.

Η κεντρικη κλειδαρια αν θυμαμαι καλα πιανει με βιαδακια απο την κατω πλευρα. Αν μπορεις να την βγαλεις κατι θα γλυτωσεις απο τα εξοδα.

Ο μαστορας θα κανει οποιες δουλειες του ζητησεις. Σε αυτη τη φαση κοιτα να γλυτωσεις ο,τι μπορεις. Δεν ειναι αναγκη να του χτισεις σπιτι.

Δεν έχεις και άδικο...

όσον αφορά την κεντρική κλειδαριά πάντως επειδή και γω το έψαξα δυστυχώς δεν είναι τόσο απλό να βγει. Πρέπει να βγει πρώτα η κεντρική πλάκα και να την γυρίσει ανάποδα (πάντα κατα την γνώμη του μάστορα). Οσο για την μπαταρία θα του το πω να δοκιμάσουμε να την φορτίσουμε και δεν νομίζω να έχει αντίρρηση... Δόξα ο θεός δεν έχω παράπονο απο τον άνθρωπο γιατί με έχει βοηθήσει αρκετές φορές και με έχει γλιτώσει απο πολλά περιττά έξοδα που άλλοι θα μου τα είχαν πάρει χωρίς δεύτερη σκέψη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Skylosofos
Member
Member
Skylosofos

Ηλικία : 42
Τόπος : Νίκαια Πειραιάς
Registration date : 22/02/2010

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 12:26

Ερώτηση κρίσεως... η τάπα της βενζίνης μπορεί να βγει εύκολα ή θέλει διαδικασία???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 12:40

Το πιο δυσκολο κομματι πας να βγαλεις.
Καλυτερα βγαλε τον κεντρικο διακοπτη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 13:26

σκυλοσοφέ μια ακόμη συμβουλή: μην είσαι σίγουρος ότι ο μάστορας σου σε έχει τόσο πολύ βελούδο, εφόσων στο τέλος λεφτά φεύγουν απο σένα κ πάνε σε αυτόν είστε σε αντίθετα στρατόπεδα.
Όσο πιο πολύ μάθεις την μηχανή τόσο πιο πολύ θα τα παίρνεις με τον μέσο μάστορα. Επίσης γιατί δεν ρωτάς πόσο θα πάει η μπαταρία κ όταν σου πει 90 γιατί δεν έχεις το θάρρος να του πεις αν στην φέρω εγώ που την βρίσκω πιο φτηνά σε πειράζει?

Επίσης παίζει να μην πάρει εργασια???
ας γελάσω, ότι θα σου χρεώσει την μπαταρία που παιρνει χοντρική 3 γιούρια στα 80-90 τι είναι φίλε μου?

Αγρυπνίσου γρήγορα γιατί ο τρόπος που αντιμετωπίζεις τα έξοδα δεν συνάδει με το πρώτο ποστ σου. Διανύουμε κρίση επιβίωσης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Skylosofos
Member
Member
Skylosofos

Ηλικία : 42
Τόπος : Νίκαια Πειραιάς
Registration date : 22/02/2010

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 13:34

tazakos έγραψε:
σκυλοσοφέ μια ακόμη συμβουλή: μην είσαι σίγουρος ότι ο μάστορας σου σε έχει τόσο πολύ βελούδο, εφόσων στο τέλος λεφτά φεύγουν απο σένα κ πάνε σε αυτόν είστε σε αντίθετα στρατόπεδα.
Όσο πιο πολύ μάθεις την μηχανή τόσο πιο πολύ θα τα παίρνεις με τον μέσο μάστορα. Επίσης γιατί δεν ρωτάς πόσο θα πάει η μπαταρία κ όταν σου πει 90 γιατί δεν έχεις το θάρρος να του πεις αν στην φέρω εγώ που την βρίσκω πιο φτηνά σε πειράζει?

Επίσης παίζει να μην πάρει εργασια???
ας γελάσω, ότι θα σου χρεώσει την μπαταρία που παιρνει χοντρική 3 γιούρια στα 80-90 τι είναι φίλε μου?

Αγρυπνίσου γρήγορα γιατί ο τρόπος που αντιμετωπίζεις τα έξοδα δεν συνάδει με το πρώτο ποστ σου. Διανύουμε κρίση επιβίωσης.

Απλά την έχω πατήσει στο παρελθόν με μάστορες που απο κάτι τέτοια μετά με είχε στο μάτι...

θυμάμαι έναν όταν είχα προτοαλλάξει λάστιχα έβαλα απο κάποιον δικό μου με κέρδος 40 ευρό και όταν του το είπα όχι μόνο μου ξύνησε την μούρη του αλλα μου είπε και χαρακτηριστικά... "Σιγά ρε φιλαράκι...για 40 ευρό"???? ΕΛΕΟΣ..... και επειδή έχω ταλαιπωριθεί αρκετά με τα συνεργεία προσπαθώ να είμαι ποιο συγκαταβατικός...

Την τελευταία φορά πάντως που ήταν να αλλάξω κλειδαριές (αλλα τελικά δεν την άλλαξα) μου ζήτησε όσα λεφτά μου ζητούσαν και τα υπόλοιπα συνεργεία που ρώτησα αλλα χωρίς καμία επιβάρυνση για τα εργατικά... και μου είπε μάλιστα..."μην ανησυχείς...εδώ δεν θα είσαι για το επόμενο σέρβις...ε... εκεί θα τα σκάσεις ούτος η άλλος..."

Νομίζω οτι ο τύπος είναι αρκετά καλός...

(Σίγουρα οσοι διαβάζουν το παραπάνω με φασκελώνουν τωρα... ) xexe
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 13:50

MILT έγραψε:
Γιαννη η μπαταρια του λογικα θελει μονο φορτιση.

ναι ετσι ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Skylosofos
Member
Member
Skylosofos

Ηλικία : 42
Τόπος : Νίκαια Πειραιάς
Registration date : 22/02/2010

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 13:54

MARKOS-V έγραψε:
MILT έγραψε:
Γιαννη η μπαταρια του λογικα θελει μονο φορτιση.

ναι ετσι ειναι

Του το είπα του μάστορα και μου είπε πως το θεωρεί πάρα πολύ αδύνατον αφού είναι αναμένη η μηχανή απο το σάββατο και θα παραμείνει αναμένη μέχρι και άυριο να μπορούμε να την φορτώσουμε... Τι να πω...

Τέλος πάντων ελπίζω να το έχω τακτοποιήσει το θέμα μέχρι την τετάρτη για να περάσω και απο την λέσχη... Μέχρι τότε σκέφτομαι να αλλάξω το nickname σε γκαντέμης... 👅
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 68
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 13:56

να μην αφησεις την παλια μπαταρια στο μαστορα...φερε την σε μενα να σου δειξω ποσα αμπερ ....πιανει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 14:37

tazakos έγραψε:
σκυλοσοφέ μια ακόμη συμβουλή: μην είσαι σίγουρος ότι ο μάστορας σου σε έχει τόσο πολύ βελούδο, εφόσων στο τέλος λεφτά φεύγουν απο σένα κ πάνε σε αυτόν είστε σε αντίθετα στρατόπεδα.

Jonny...δεν νομίζω ότι είναι σωστή η τακτική «άμυνας» που εφαρμόζεις...δλδ για όλα αυτά τα λεφτά που μας έχεις πάρει από τα pb πρέπει να σε θεωρούμε εχθρό μας; lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 14:57

ακούγονται πολλά αλλά δεν είναι δύσκολα!
Θα χρειαστείς 8αρι κλειδάκι να βγάλεις τα λαμάκια για τις ντίζες, 6άρι άλεν για το τιμόνι, 10άρι πολύγωνο για την τιμονόπλακα (στις μπουκάλες) κ 32άρι (ποτηράκι για φτηνότερα) για την βίδα της τιμονόπλακας.
Η κλειδαριά έχει βίδες TORX 500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 451272 κ ένα σετ θα σου κοστίσει <10?, που είναι σαν ΑΛΛΕΝ.
500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Pro_access_torx

Αναλυτικά δες εδώ http://www.stromtrooper.com/showthread.php?t=47449
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
Skylosofos
Member
Member
Skylosofos

Ηλικία : 42
Τόπος : Νίκαια Πειραιάς
Registration date : 22/02/2010

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 15:32

mikios έγραψε:
ακούγονται πολλά αλλά δεν είναι δύσκολα!
Θα χρειαστείς 8αρι κλειδάκι να βγάλεις τα λαμάκια για τις ντίζες, 6άρι άλεν για το τιμόνι, 10άρι πολύγωνο για την τιμονόπλακα (στις μπουκάλες) κ 32άρι (ποτηράκι για φτηνότερα) για την βίδα της τιμονόπλακας.
Η κλειδαριά έχει βίδες TORX 500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 451272 κ ένα σετ θα σου κοστίσει <10?, που είναι σαν ΑΛΛΕΝ.
500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Pro_access_torx

Αναλυτικά δες εδώ http://www.stromtrooper.com/showthread.php?t=47449

Φίλε μου όλα αυτά είναι πολύ ωραία που λες αλλά δυστυχώς το θέμα τώρα έχει πάρει τον δρόμο του προς το συνεργείο... αν ήξερα ποιο πριν πιθανόν να το δοκίμαζα...

Όπως και να έχει, καλό είναι αυτό που μόλις πόσταρες να το δώσεις στα παιδιά του φόρουμ να το βάλουν εκεί που πρέπει για να το βλέπει όλος ο κόσμος αν τυχών χρειαστεί.


(Άσχετο...αν λύσω την πλάκα με τα αλενάκια που κρατάνε τις μπουκάλες, οι μπουκάλες δεν θα πέσουν??? και πώς θα ξέρω μετά αν τις έχω βάλει στην σωστή τους θέση???)

Και πάλι σας ευχαριστώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 15:38

Ναι Φιλιππε.
Ανεβασε ενα ρεπορταζ για τα κλεφτρονια πως να μας σηκωνουν τα μηχανακια. bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
mikios
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
mikios

Ηλικία : 42
Τόπος : Ηράκλειο, Κρήτη - Περαία Θεσσαλονίκης
Registration date : 25/02/2008

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 15:44

όχι δεν θα πέσουν, κρατιούνται κ από την κάτω τιμονόπλακα. Κ την κάτω να λύσεις κρατιούνται από τον τρόχό. Αν βγάλεις τον τροχό πρώτα έχεις πρόβλημα geek

Το ρεπορτάζ υπάρχει ήδη εδώ Αλλαγή ρουλεμάν λαιμού!!!, μιας κ αφορά αυτό το θέμα. Καλή ιδέα να το συμμαζέψει κάποιος κ να το στικαρίσει!

Μίλτο, κις μαϊ kolaraki

bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.kangaroo.gr
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 44
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22 2010, 22:03

e-Andreas έγραψε:
tazakos έγραψε:
σκυλοσοφέ μια ακόμη συμβουλή: μην είσαι σίγουρος ότι ο μάστορας σου σε έχει τόσο πολύ βελούδο, εφόσων στο τέλος λεφτά φεύγουν απο σένα κ πάνε σε αυτόν είστε σε αντίθετα στρατόπεδα.

Jonny...δεν νομίζω ότι είναι σωστή η τακτική «άμυνας» που εφαρμόζεις...δλδ για όλα αυτά τα λεφτά που μας έχεις πάρει από τα pb πρέπει να σε θεωρούμε εχθρό μας; lol! lol! lol!

Χε χε, βελούδο μου η μόνη διαφορά είναι ότι στα power buy εγώ δίνω κάποια λεφτά σε κάποιον κ μετά ίσως τα πάρω πίσω από εσάς...
σε μένα δεν μένει τίποτα...μόνο κάτι τέτοιες αναφορές σαν αυτήν να παίρνω κουράγιο Razz Mad Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Skylosofos
Member
Member
Skylosofos

Ηλικία : 42
Τόπος : Νίκαια Πειραιάς
Registration date : 22/02/2010

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 25 2010, 16:14

Τελικά η λυπητερή βγήκε και είναι 370 ευρο σύνολο...

Και του χρόνου...!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 26 2010, 00:15

Skylosofos έγραψε:
Τελικά η λυπητερή βγήκε και είναι 370 ευρο σύνολο...

Και του χρόνου...!!


φιλε ειναι ντροπη να σε λεει ο μαστορας καλα για 40 ευρω κανεις ετσι.....πες του εσυ για 40 γιατι κανεις ετσι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Skylosofos
Member
Member
Skylosofos

Ηλικία : 42
Τόπος : Νίκαια Πειραιάς
Registration date : 22/02/2010

500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 500 ευρό για το τίποτα...   500 ευρό για το τίποτα... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 26 2010, 09:29

shadow.gr. έγραψε:
Skylosofos έγραψε:
Τελικά η λυπητερή βγήκε και είναι 370 ευρο σύνολο...

Και του χρόνου...!!


φιλε ειναι ντροπη να σε λεει ο μαστορας καλα για 40 ευρω κανεις ετσι.....πες του εσυ για 40 γιατι κανεις ετσι???

Κ να ήταν μόνο αυτό...

Προσοχή στα συνεργεία που πηγαίνετε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

500 ευρό για το τίποτα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.... :: Δυσάρεστα.....-
Μετάβαση σε: