Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Αρκαδία κανείς???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29 2011, 15:33

The pleasure is all ours man Exclamation Exclamation Exclamation Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 581176
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29 2011, 15:40

Παιδες και οταν ανοιξει λιγο ο καιρος να κανονισουμε κανα καφεδακι στο Λεβιδι να γνωριστουμε και απο κοντα!!
geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavramis
Member
Member


Registration date : 01/11/2010

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 29 2011, 16:02

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Ok_green
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tezas
gold member
gold member
tezas

Ηλικία : 41
Registration date : 15/12/2008

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30 2011, 17:08

Πατριδα καλως ορισες, ειμαι απο τον Αγιο Ανδρεα εγω!!!! Θα κανονισουμε να τα πουμε και απο κοντα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavramis
Member
Member


Registration date : 01/11/2010

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 30 2011, 19:29

Καλώς σας βρήκα θα τα πούμε σίγουρα, καλά να είμαστε πρώτα από όλα και να βρεθούμε και με τους Μεσσήνιους (Παράρτημα το θέλουν και αυτοί) στη πρώτη ευκαιρία lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 00:02

mavramis έγραψε:
Καλώς σας βρήκα θα τα πούμε σίγουρα, καλά να είμαστε πρώτα από όλα και να βρεθούμε και με τους Μεσσήνιους (Παράρτημα το θέλουν και αυτοί) στη πρώτη ευκαιρία lol!
Καλώς ηρθες στην παρέα!!! wlcm
Ειναι κάτι που το έχουμε συζητήσει με τα παιδία για συνάντηση με τους υπόλοιπους Πελοπονήσιους.Ειναι ευκαιρία να γνωριστούμε με όλους.Και το καλύτερο θα ήταν να το συνδυάσουμε με εκδρομή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 01:28

Με την πρωτη ευκαιρια να κανονισουμε κατι καιρου και Θεου θελοντος ....

Αν καταφερεις να μιλησεις κ με κανα Μεσσηνιο καλο θα ηταν .....

εγω προσπαθησα μιας και κατεβαινω συχνα με τη δουλεια μηπως επινα κανα καφε μαζι τους αλλα δεν ....

μαλιστα ολη αυτη τη βδομαδα ημουν κατω .....Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FEBU
Member
Member
FEBU

Ηλικία : 50
Τόπος : Άργος
Registration date : 15/02/2008

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 07:11

Πρόταση: συνάντηση στο Πλανητέρο για πέστροφα η στο Βαλτεσινίκο, να έρθουμε κι εμείς οι Αρκάδες που μένουμε στην Πάτρα. Ειμαι από τη Μυγδαλιά Γορτυνίας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v_kostas
Administrator
Administrator
v_kostas

Ηλικία : 46
Τόπος : Patra
Registration date : 10/07/2008

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 13:13

apk έγραψε:
Πρόταση: συνάντηση στο Πλανητέρο για πέστροφα η στο Βαλτεσινίκο, να έρθουμε κι εμείς οι Αρκάδες που μένουμε στην Πάτρα. Ειμαι από τη Μυγδαλιά Γορτυνίας.

Super!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavramis
Member
Member


Registration date : 01/11/2010

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 13:37

Jumaru έγραψε:
Με την πρωτη ευκαιρια να κανονισουμε κατι καιρου και Θεου θελοντος ....

Αν καταφερεις να μιλησεις κ με κανα Μεσσηνιο καλο θα ηταν .....

εγω προσπαθησα μιας και κατεβαινω συχνα με τη δουλεια μηπως επινα κανα καφε μαζι τους αλλα δεν ....

μαλιστα ολη αυτη τη βδομαδα ημουν κατω .....Exclamation Exclamation


Κάθε Τετάρτη μαζεύονται από τις 20:00 και μετά στο καφέ ΠΑΝΘΕΟΝ (έχω καθημερινή επικοινωνία μαζί τους, λόγω προσωπικών σχέσεων με αρκετούς από δαύτους χαχαχα! Leader του παραρτήματος ο γνωστός dottore, εκ των συντονιστών των μελών Foroum Πελοποννήσου ).
Υπάρχει και σελίδα στο facebook:

https://www.facebook.com/pages/suzuki-v-strom-kalamatas-clubkai-alloi/104761169555564 lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 14:23

mavramis έγραψε:
Jumaru έγραψε:
Με την πρωτη ευκαιρια να κανονισουμε κατι καιρου και Θεου θελοντος ....

Αν καταφερεις να μιλησεις κ με κανα Μεσσηνιο καλο θα ηταν .....

εγω προσπαθησα μιας και κατεβαινω συχνα με τη δουλεια μηπως επινα κανα καφε μαζι τους αλλα δεν ....

μαλιστα ολη αυτη τη βδομαδα ημουν κατω .....Exclamation Exclamation


Κάθε Τετάρτη μαζεύονται από τις 20:00 και μετά στο καφέ ΠΑΝΘΕΟΝ (έχω καθημερινή επικοινωνία μαζί τους, λόγω προσωπικών σχέσεων με αρκετούς από δαύτους χαχαχα! Leader του παραρτήματος ο γνωστός dottore, εκ των συντονιστών των μελών Foroum Πελοποννήσου ).
Υπάρχει και σελίδα στο facebook:

https://www.facebook.com/pages/suzuki-v-strom-kalamatas-clubkai-alloi/104761169555564 lol!

Εγω που δεν εχω επικοινωνια κ δεν μου απαντησαν οταν ειχα κανει post τι επρεπε να κανω ???

Να παω ετσι απροσκλητος κι οποιον δω με μποφανι μηχανης να τον ρωτω
αν ειναι απο το Forum, αν εχει v-strom κι αν μπορω να κατσω ?????

Δεν τα κανω αυτα εγω φιλαρακι ........ μαλιστα εσβησα και το post μηπως τους ενοχλει κ δεν το λενε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mavramis
Member
Member


Registration date : 01/11/2010

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 15:30

Εγω που δεν εχω επικοινωνια κ δεν μου απαντησαν οταν ειχα κανει post τι επρεπε να κανω ???

Να παω ετσι απροσκλητος κι οποιον δω με μποφανι μηχανης να τον ρωτω
αν ειναι απο το Forum, αν εχει v-strom κι αν μπορω να κατσω ?????

Δεν τα κανω αυτα εγω φιλαρακι ........ μαλιστα εσβησα και το post μηπως τους ενοχλει κ δεν το λενε.[/quote]


Φίλε Jumaru, χωρίς να θέλω να δικαιολογήσω καμία κατάσταση είμαι βέβαιος ότι δεν έγινε κάτι σκόπιμα, απλά οι παλιόγεροι δεν έχουν και πολύ σχέση με την τεχνολογία (παρακολούθηση ποστ, παράθεση, απάντηση κτλ) οπότε κατά πάσα πιθανότητα δεν θα το πήραν και χαμπάρι. Sleep
Όσον αφορά το καφέ και εγώ δε θα πήγαινα εξυπακούεται angry

Θα μεταφέρω τη πατάτα τους XYLO και όλα θα τα διορθώσουμε.

Φιλικά και VSTROM άδικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aristrom
gold member
gold member
aristrom

Ηλικία : 57
Τόπος : Αιγιο
Registration date : 05/05/2008

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 19:19

apk έγραψε:
Πρόταση: συνάντηση στο Πλανητέρο για πέστροφα η στο Βαλτεσινίκο, να έρθουμε κι εμείς οι Αρκάδες που μένουμε στην Πάτρα. Ειμαι από τη Μυγδαλιά Γορτυνίας.

Αγαπημενα μερη!!!!!!!!!!! flower flower flower flower



[img]Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Phpbbobxeam [/img][img]Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Phppufkpiam [/img]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skepas

skepas

Ηλικία : 41
Τόπος : kalamata
Registration date : 19/10/2010

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 20:04

Jumaru έγραψε:
mavramis έγραψε:
Jumaru έγραψε:
Με την πρωτη ευκαιρια να κανονισουμε κατι καιρου και Θεου θελοντος ....

Αν καταφερεις να μιλησεις κ με κανα Μεσσηνιο καλο θα ηταν .....

εγω προσπαθησα μιας και κατεβαινω συχνα με τη δουλεια μηπως επινα κανα καφε μαζι τους αλλα δεν ....

μαλιστα ολη αυτη τη βδομαδα ημουν κατω .....Exclamation Exclamation


Κάθε Τετάρτη μαζεύονται από τις 20:00 και μετά στο καφέ ΠΑΝΘΕΟΝ (έχω καθημερινή επικοινωνία μαζί τους, λόγω προσωπικών σχέσεων με αρκετούς από δαύτους χαχαχα! Leader του παραρτήματος ο γνωστός dottore, εκ των συντονιστών των μελών Foroum Πελοποννήσου ).
Υπάρχει και σελίδα στο facebook:

https://www.facebook.com/pages/suzuki-v-strom-kalamatas-clubkai-alloi/104761169555564 lol!

Εγω που δεν εχω επικοινωνια κ δεν μου απαντησαν οταν ειχα κανει post τι επρεπε να κανω ???

Να παω ετσι απροσκλητος κι οποιον δω με μποφανι μηχανης να τον ρωτω
αν ειναι απο το Forum, αν εχει v-strom κι αν μπορω να κατσω ?????

Δεν τα κανω αυτα εγω φιλαρακι ........ μαλιστα εσβησα και το post μηπως τους ενοχλει κ δεν το λενε.



φίλε μου κάλε όταν κατέβεις με το κάλο πάλη έλα από το ΠΑΝΘΕΩΝ και θα τα πούμε με έναν καφέ και καλή παρέα ΜΗΤΣΕΑΣ broum
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dottore

dottore

Ηλικία : 47
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 26/01/2008

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04 2011, 21:51

Φίλε Jumaru συγνώμη κατ'αρχήν που δεν σου απαντήσαμε είμαστε αδικαιολόγητοι φίλε πάντως αν βρεθείς από τα μέρη της Καλαμάτας να έρθεις από το Πάνθεον και μην ανυσηχείς θα μας καταλάβεις γιατί κάνουμε φασαρία χαχαχαχα!
Τώρα συμφωνώ να κανονίσουμε όλοι μαζί μια εκδρομή να γνωριστούμε κι από κοντά και όχι πίσω από το μπλιμπλίκι.
Παίδες πάντως παίζει εγώ στις 4 Μάρτη να είμαι από εκεί για το όμορφο καρναβάλι σας.Δεν είναι σίγουρο ακόμα θα δούμε.




Φιλικά και πάντα όρθιοι
Γιώργος - Dottore
Εκπρόσωπος Μεσσηνιας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gandalf
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
gandalf

Ηλικία : 42
Τόπος : Πάτρα
Registration date : 24/10/2010

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 05 2011, 11:30

What's this....What a FaceWhat a Face .aaaaaaaaaaaaaaaaaa affraidaffraid gostttttttttttt Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 434624 Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 434624
O.K πλάκα κάνω....

Θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε είτε κατεβαίνοντας εσείς προς τα εδώ είτε
ερχόμενοι εμείς προς τα εκεί ή κανονίζοντας και μια εκδρομούλα με σημείο συνάντησης
κάπου στη μέση
geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 05 2011, 16:45

Οπωσδηποτε .... πρεπει να παμε και Αγ. Θεοδωρα ....

ειναι το μονο μερος στην Πελ/σσο που δεν εχω παει και
εχω ακουσει τοσα πολλα !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
radiodj105

radiodj105

Ηλικία : 52
Τόπος : Μεγαλόπολη
Registration date : 09/05/2012

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αρκαδία κανείς???   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 18 2012, 00:03

chefbf έγραψε:
Καρύταινα πατριώτες και να μαζευτούμε για κανένα παϊδάκι σύντομα

Από Καρύταινα και Μεγαλόπολη εγώ πατριώτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.radiodj.gr
DL65022001



Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΣΤΡΟΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ
Registration date : 08/01/2018

Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Άστρος ρε γείτονα!!!   Αρκαδία κανείς??? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 26 2018, 00:49

tezas έγραψε:
Γειά σας φίλοι μου Vstromαδες. Να ευχαριστήσω και εγώ τους οργανωτές του φόρουμ για το χώρο που μας δημιούργησαν.Μπορεί να κατοικώ στην Πάτρα τα τελευταία χρόνια λόγω εργασίας, αλλα ο τόπος μου και το σπίτι μου είναι στον Άγιο Ανδρέα Αρκαδίας. Είναι κανένας άλλος φίλος λοιπόν από τα χώματα της Αρκαδίας?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Αρκαδία κανείς???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Πελοποννήσου-
Μετάβαση σε: