Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 07 2010, 20:27

οδυσσεα και οι λοιποι ...ο λορδος ο ινδιανος κι ο μποζος ειναι ηδη εκει εγώ ξεκινάω σε κανα μισαωρο ...

οδυσσεα φερε κιθαρα κι αμα δουμε πως χωραει γρατσουναμε κατιτις.....τα λεμε εκει...

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 07 2010, 20:30

[quote="niksalonik"]οδυσσεα και οι λοιποι ...ο λορδος ο ινδιανος κι ο μποζος ειναι ηδη εκει εγώ ξεκινάω σε κανα μισαωρο ...

οδυσσεα φερε κιθαρα κι αμα δουμε πως χωραει γρατσουναμε κατιτις.....τα λεμε εκει...[/quot

οχι ρε τρελε...αυτο σε καμια 2ημερη ..
αμα ειναι τρωω και παω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 49
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Νοε 08 2010, 01:16

niksalonik έγραψε:
οδυσσεα και οι λοιποι ... εγώ ξεκινάω σε κανα μισαωρο ...

Με τί έρχεσαι βρε αδερφάκι;
Μούσια βγάλαμε να σε περιμένουμε!
Τέλος πάντων,δεν πειράζει....κερνάς την άλλη φορά τα παιδιά! lol! YOU! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: για ποτακι κανεις?   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Νοε 08 2010, 18:15

καλησπερα παιδες..σε κανα 2ςρο και κατι 8α ειμαι στην αγ.δημητριου 112 στο κεντρο στο BAR MO οποιος δεν εχει τι να κανει ασ κανει καμια περασια...εγω θα παω εκει γιατι δουλευει το αισθημα ... σασ περιμενω

Υ.Γ
ΝΙCKSALONIC AKOYS???????????????????


1.odusseas
2.
3.
4.
5.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Νοε 08 2010, 19:35

odusseasfotos έγραψε:
καλησπερα παιδες..σε κανα 2ςρο και κατι 8α ειμαι στην αγ.δημητριου 112 στο κεντρο στο BAR MO οποιος δεν εχει τι να κανει ασ κανει καμια περασια...εγω θα παω εκει γιατι δουλευει το αισθημα ... σασ περιμενω

Υ.Γ
ΝΙCKSALONIC AKOYS???????????????????


1.odusseas
2.ΝικSalonik
3.
4.
5.
ακουω ....θα φροντησω να μαι εκει ...κατα τις 8 και μιση θα μαι εκει κοντα...αρα ενα ποτακι προλαβαινω...

αντε παμε κι άλλοι

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
LTD SALONICA

LTD SALONICA

Ηλικία : 52
Τόπος : EPANOMI THESSALONIKI
Registration date : 15/03/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΔευ Νοε 08 2010, 23:06

τιποτα σε μουστο παιζει?¨P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dailycoffee.gr
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 12:36

Κατά τις 14:00 υπολογίζω να είναι εδώ o gmavrid και θα πάμε για καφεδάκι στην παραλία πιθανόν flocafe όποιος θέλει επικοινωνεί τηλ. 6977621445
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 18:08

johnnyb έγραψε:
Κατά τις 14:00 υπολογίζω να είναι εδώ o gmavrid και θα πάμε για καφεδάκι στην παραλία πιθανόν flocafe όποιος θέλει επικοινωνεί τηλ. 6977621445

μεχρι τις 4 ημουν off...κατα τις 4 και 15 ομως σας ειδα στην κολομβου κυριε Johny ...τον δευτερο δε τον γνωρισα ...mavrid να υποθεσω?


...ερχομουν κεντρο ......

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 18:10

niksalonik έγραψε:
johnnyb έγραψε:
Κατά τις 14:00 υπολογίζω να είναι εδώ o gmavrid και θα πάμε για καφεδάκι στην παραλία πιθανόν flocafe όποιος θέλει επικοινωνεί τηλ. 6977621445

μεχρι τις 4 ημουν off...κατα τις 4 και 15 ομως σας ειδα στην κολομβου...ερχομουν κεντρο ......





xaxa xaxa xaxa xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 10:27

καλη μας μερα κυριοι !!! θα κατεβω για καφε κατω κεντρο και μαλλον στο κεδρινο λοφο τελεια θεα και τετοια οποιος ειναι μεσα ακολουθει η δεχομαι και αλλες προτασεις Smile


1.odusseasfotos
2.
3.
4.
5.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 10:54

Dreamer έγραψε:
καλη μας μερα κυριοι !!! θα κατεβω για καφε κατω κεντρο και μαλλον στο κεδρινο λοφο τελεια θεα και τετοια οποιος ειναι μεσα ακολουθει η δεχομαι και αλλες προτασεις Smile


1.odusseasfotos
2.
3.
4.
5.

το τηλ μου ειναι 6979459993
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 17:42

Λέω να κάνω μια βόλτα.
Μια γευστική δοκιμή των Σκωτσέζικων ποικιλιών (blendit) του φίλου μου, του JOHNNIE WALKER.
Η γευστική δοκιμή θα λάβει χώρα στο επίσημο στέκι της Δυτικής Θεσσαλονίκης.
Βozosd place (TWINS) εαν KAI εφόσον εργάζετε.....

ΛΕΤΕ !!!!!!!!

1.LORDOS
2.
3.
4.
5.
6.


1000 ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
deep_sea
Member
Member
deep_sea

Ηλικία : 49
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 02/03/2009

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 18:28

Your Excellency, My Lord

Τι ώρα επιθυμείται να πραγματοποιηθεί η συνάθροιση για γευστική δοκιμή των Σκωτσέζικων ποικιλιών, ώστε να προσέλθουν έγκαιρα οι πιστοί σας υπήκοοι;

(πως το δουλεύω το διπλωματικό, ε!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 18:34

deep_sea έγραψε:
Your Excellency, My Lord

Τι ώρα επιθυμείται να πραγματοποιηθεί η συνάθροιση για γευστική δοκιμή των Σκωτσέζικων ποικιλιών, ώστε να προσέλθουν έγκαιρα οι πιστοί σας υπήκοοι;

(πως το δουλεύω το διπλωματικό, ε!)

Νομίζω ότι κατά τις 20:00 είναι η πρέπουσα ώρα για την γευστική δοκιμή .
Τώρα πάλι αν έχετε να αντιπροτείνετε κάτι .........THE STAGE IS YOURS MR DEEP SEA.
Τι λέτε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 18:37

LORDOS έγραψε:

[size=18]1000 ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ


εμεις δηλαδη οι "650" ...δε χωράμε?????????????????????

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 18:41

niksalonik έγραψε:
LORDOS έγραψε:

[size=18]1000 ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ


εμεις δηλαδη οι "650" ...δε χωράμε?????????????????????

ΑΝΕΤΑ κύριε Salonik .
Όμως μόλις επικοινώνησα με το Μήτσο και δυστυχώς ΔΕΝ εργάζετε .
Οπότε αλλάζουμε μέρος της γευστικής δοκιμής ή την αναβάλλουμε.
Σας ακούω κύριοι .........
Εγώ ΜΕΣΑ σε ότι πείτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 19:00

OXIIIIII....ε τοτε παμε αλλου .... εγώ μεσα ...και το θεωρώ σιγουρο....παρκαρω παιδια και κυρα μαγδα...καβαντζαρω τις παντοφλες ...και την κανω οπου γουσταρετε....ΑΝΤΕ ΠΑΜΕ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΑ ....Βαγγελη κανε τηλ σ οσους μπορεις ....και παμε για τσιπουρακι η ποτακι ....αντε ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΛΕΜΕ

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
G.M
Member
Member
G.M

Ηλικία : 53
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/05/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 19:04

Εγώ λέω ποτάκι και όχι φαγητό … όλη μέρα στη μάσα……. ?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deep_sea
Member
Member
deep_sea

Ηλικία : 49
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 02/03/2009

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 19:06

Mr Deep Sea presents its compliments to the Lord and has the honour to bring to the attention of Your Excellency the following matter:

Μέχρι ώρας εννέα εσπερινής τελώ εν υπηρεσία, μετά την παρέλευση της οποίας αποδεσμεύομαι. Κατά συνέπεια σας παρακαλούμε θερμά όπως αποδεχθείτε την αργότερη προσέλευσή μου εις οιαδήποτε συνάθροιση αποφασίσετε.

Mr Deep Sea avails itself of this opportunity to renew to His Excellency The Lord the assurances of its highest consideration.

(συνέχεια του διπλωματικού δουλέματος)

(όντως η πρώτη και η τελευταία φράση στα αγγλικά χρησιμοποιείται για το άνοιγμα και κλείσιμο επιστολών από μία διπλωματική αποστολή μιας χώρας προς τον επικεφαλής της διπλωματίας μίας άλλης χώρας ή ενός διεθνή οργανισμού!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 19:13

deep_sea έγραψε:
Mr Deep Sea presents its compliments to the Lord and has the honour to bring to the attention of Your Excellency the following matter:

Μέχρι ώρας εννέα εσπερινής τελώ εν υπηρεσία, μετά την παρέλευση της οποίας αποδεσμεύομαι. Κατά συνέπεια σας παρακαλούμε θερμά όπως αποδεχθείτε την αργότερη προσέλευσή μου εις οιαδήποτε συνάθροιση αποφασίσετε.

Mr Deep Sea avails itself of this opportunity to renew to His Excellency The Lord the assurances of its highest consideration.

(συνέχεια του διπλωματικού δουλέματος)

(όντως η πρώτη και η τελευταία φράση στα αγγλικά χρησιμοποιείται για το άνοιγμα και κλείσιμο επιστολών από μία διπλωματική αποστολή μιας χώρας προς τον επικεφαλής της διπλωματίας μίας άλλης χώρας ή ενός διεθνή οργανισμού!!!)

Το αίτημα σας γίνετε ΔΕΚΤΟ και χωρίς δεύτερη σκέψη η ώρα ορίζετε 21:00 και για να μην αγχωθήτε κατά την προσέλευσή σας καθώς γνωρίζουμε πόσο πολύ θέλετε να είστε μαζί μας ,αλλά και για να οργανωθούμε καλύτερα.
Οπότε τώρα μας μένει ο τόπος και το είδος εξόδου (ποτό ή τσιπουράκι).
Σας ακούω κύριοι τι έχετε κατά νου...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 19:18

Καλά να περάσετε ρε καλόπαιδα.....
Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Bachel10.Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Party-10


Δεν μπορώ να έρθω,περιμένω παρέα. pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 19:26

kopeli έγραψε:
Καλά να περάσετε ρε καλόπαιδα.....
Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Bachel10.Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Party-10


Δεν μπορώ να έρθω,περιμένω παρέα. pale

Μια μέρα πρέπει να διοργανώσουμε απαγωγή αλλά πρέπει να γίνει με v-strom.
To σκεφτομαι σοβαρά............το μόνο πρόβλημα είναι ότι μας ξέρουν τι είμαστε............ drink drink drink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
nikSalonik
Administrator
Administrator
nikSalonik

Ηλικία : 62
Τόπος : Νεάπολη θεσσαλονίκη
Registration date : 09/10/2008

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 19:30

Sakis Sereos...απλα και καθαρα ...εχει και καλο καιρο ...υποστηριζουμε κι ενα συναδελφο ...αλλοι πιοτο αλλοι μασες ....και ισως αργοτερα σας παω και σε κανα μπαρακι με ευγενικη χορηγεια υποψηφιου εκλεγμενου....κοινως κουτρα

λορδε δε βλεπω να τηλεφωνας λαο ....οδυσσεας και ναρκισος (παρε τα χιλιαρια εσυ..)

_________________
VIDEO απο τις εξορμησεις μας  

το καλύτερο  δ ώ ρ ο   σ 'εναν μοτοσυκλετιστή ειναι η ...επόμενη βόλτα...

   
...γιατι η ζωή ειναι σαν την μοτοσυκλέτα...δεν έχει όπισθεν !!!

Vstromhellasforum...μεσα μου κι εξω μου ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://insuranceate.blogspot.com
johnnyb
gold member
gold member
johnnyb

Ηλικία : 41
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 03/06/2009

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 19:37

niksalonik έγραψε:
Sakis Sereos...απλα και καθαρα ...εχει και καλο καιρο ...υποστηριζουμε κι ενα συναδελφο ...αλλοι πιοτο αλλοι μασες ....και ισως αργοτερα σας παω και σε κανα μπαρακι με ευγενικη χορηγεια υποψηφιου εκλεγμενου....κοινως κουτρα

λορδε δε βλεπω να τηλεφωνας λαο ....οδυσσεας και ναρκισος (παρε τα χιλιαρια εσυ..)

Έχω την εντύπωση ότι ο Σάκης ρεπάρει τις Κυριακές
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LORDOS
gold member
gold member
LORDOS

Ηλικία : 49
Τόπος : Suncity
Registration date : 03/08/2010

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..   Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης.. - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Νοε 14 2010, 19:46

johnnyb έγραψε:
niksalonik έγραψε:
Sakis Sereos...απλα και καθαρα ...εχει και καλο καιρο ...υποστηριζουμε κι ενα συναδελφο ...αλλοι πιοτο αλλοι μασες ....και ισως αργοτερα σας παω και σε κανα μπαρακι με ευγενικη χορηγεια υποψηφιου εκλεγμενου....κοινως κουτρα

λορδε δε βλεπω να τηλεφωνας λαο ....οδυσσεας και ναρκισος (παρε τα χιλιαρια εσυ..)

Έχω την εντύπωση ότι ο Σάκης ρεπάρει τις Κυριακές

ΑΛΛΑΓΗ ΠΛΑΝΩΝ EDIT BY JOHNNY B

Μια φορά είπε ο Εβραίος να πάει στο παζάρι και έτυχε μέρα Σάββατο.
Λαική παροιμία
XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://lordos.listen2myradio.com/
 

Πάμε παρέα? Καφέδο-μπύροσυναντήσεις εκτός Τετάρτης..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 7 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών Φόρουμ Β.Ελλάδας-
Μετάβαση σε: