Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Διακοπτης φωτων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NAVIGATOR

NAVIGATOR

Ηλικία : 46
Τόπος : VASILICO CITY - EVIA
Registration date : 15/07/2009

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 17 2010, 22:47

Kevin Tas έγραψε:
Εχει δει κανεις σε καποιο μαγαζι αυτον τον διακοπτη ή καποιον παρομοιο αλλα καλης κατασκευης ? Γιατι ενα αλλον που πηρα δεν κανει και οταν τραβαει στην αρχη ρευμα τα χενον τρομοπαιζουν σαν να εχουν παρκινσον.

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Aswitchhbs01

Δες στο παρακάτω link.....το φοράω ήδη στο μωρό μου και δένει μια χαρά στο τιμόνι.

Το παρείγγειλα και μου είρθε σπίτι....μην με ρωτάτε με ταχυδρομικά και τέτοια διότι δεν θυμάμαι....απλά τον πήρα.

Από λειτουργία και χρηστικότητα άψογο.

Απλά για να ξέρετε πως όλοι οι διακόπτες θα πρέπει να έχουν εν συνεχεία και σύνδεση κάποιου ρελέ για να μην τρώνε το ζόρι της τάσεως κατά το κλείσε - άναψε και στην τελική λιώσουν οι επαφές του.
Ίσως για το λόγο αυτό σου τρεμοπαίζουν τα ξένον σου..

ΡΕΛΕ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ Ή ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ...????


Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 451272

http://www.easternbeaver.com/Main/Elec__Products/Switches/switches.html

geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marcopolo
gold member
gold member
Marcopolo

Ηλικία : 67
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Registration date : 29/01/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 18 2010, 07:24

Kevin Tas έγραψε:
MARKOS-V έγραψε:
αυτον το εχω αγορασει απο ενα αμερικανικο σαιτ που πουλαει μονο ηλεκτρικα ειδη.ειναι πολυ καλος ,λιγο σκληρος στη χρηση του ...αλλα καλος.

μαλλον για αυτο το σαιτ λες αλλα εχει 25 $ και δεν λεει.

http://www.easternbeaver.com/Main/Elec__Products/Switches/switches.html

ναι γεια σου αυτο λεω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
der650

der650

Ηλικία : 44
Τόπος : γαλατσι
Registration date : 14/04/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 18 2010, 08:12

Παιδια το συγκεκριμενο διακοπτακι υπαρχει στο ΜΟΤΟ ΜΙΧΑΣ STH MIXAΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 18 2010, 13:59

der650 έγραψε:
Παιδια το συγκεκριμενο διακοπτακι υπαρχει στο ΜΟΤΟ ΜΙΧΑΣ STH MIXAΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

πήρα τηλ. και δυστυχώς δεν έχει το συγκεκριμένο της φωτογραφίας αλλά τα άλλα (engine : run-off) που έχει και το stelpet στο μοναστηράκι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimis
gold member
gold member
Dimis

Ηλικία : 49
Τόπος : Stuttgart- Κατερινη
Registration date : 27/02/2009

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 19 2010, 18:35

niksalonik έγραψε:
Aspeta λοιπον ως αυριο Τασο να δώ αν έχει ο Ηλεκτρολόγος μου 5-6 κομματια ...να χτυπήσω τιμουλα...και βλέπουμε ...εν αναμονή λοιπόν...
..Δεν περίμενα ο μπαρμπα Γιάννης να μου βάλει τόσο μαματο διακόπτη...και δε θυμάμαι ποσο τον πλήρωσα!!!!scratch scratch scratch

υ.γ. Στα καλύτερα μας drink drink drink ...το τσακοσα το τριποντο (εστω κι ετσι)!!!!

Αυτο να δω ακομη. Τον Νικο να διοργανωνει ΡΒ κι ας πεθανωωωωωωω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 16:56

Kevin Tas έγραψε:
Εχει δει κανεις σε καποιο μαγαζι αυτον τον διακοπτη ή καποιον παρομοιο αλλα καλης κατασκευης ? Γιατι ενα αλλον που πηρα δεν κανει και οταν τραβαει στην αρχη ρευμα τα χενον τρομοπαιζουν σαν να εχουν παρκινσον.

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Aswitchhbs01


Παίδες για πείτε τη σήμερον ημέρα που θα βρούμε αυτό το διακοπτάκι Αθήνα (ή έστω από Ελλάδα)!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 49
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 17:37

terino έγραψε:
Kevin Tas έγραψε:
Εχει δει κανεις σε καποιο μαγαζι αυτον τον διακοπτη ή καποιον παρομοιο αλλα καλης κατασκευης ? Γιατι ενα αλλον που πηρα δεν κανει και οταν τραβαει στην αρχη ρευμα τα χενον τρομοπαιζουν σαν να εχουν παρκινσον.

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Aswitchhbs01


Παίδες για πείτε τη σήμερον ημέρα που θα βρούμε αυτό το διακοπτάκι Αθήνα (ή έστω από Ελλάδα)!!!

λευτερη παρομοιο διακοπτακι πηρα στα παιδια στην ομαδικη για τα προβολακια απο μοναστηρακι το μονο που αλλαζει ειναι οτι γραφει run-off και εχει 10 ευρω.
αν σε ενδιαφερει το εχει ο τουρτογλου και το δινει για προβολακια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 18:27

είσαστε βλάκες όλοι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
άκου 10 ευρώ ?
τον πήρα πρόπερσι στην Λούτσα από το πόκεμον 12,και από κάτω έγραφε ......8 Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 489962

XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bandit
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bandit

Ηλικία : 59
Τόπος : θεσσαλονικη
Registration date : 09/01/2011

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 18:35

αυτό σε βολεύει




http://www.moto-accessories.gr/products/diakoptes_alodioseis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 19:19

σαλιγκάρι έγραψε:

λευτερη παρομοιο διακοπτακι πηρα στα παιδια στην ομαδικη για τα προβολακια απο μοναστηρακι το μονο που αλλαζει ειναι οτι γραφει run-off και εχει 10 ευρω.
αν σε ενδιαφερει το εχει ο τουρτογλου και το δινει για προβολακια.

Καθότι γνωστός ψείρας Very Happy θέλω να είναι όσο πιο όμορφο γίνεται... οπότε αυτό της φωτογραφίας με το σήμα των φώτων πάνω πιστεύω πως είναι η καλύτερη επιλογή!

TomK8ww έγραψε:
είσαστε βλάκες όλοι
άκου 10 ευρώ ?

Έχεις κάτι καλύτερο να προτείνεις και μου το φυλάς για έκπληξη????

bandit έγραψε:
αυτό σε βολεύει




http://www.moto-accessories.gr/products/diakoptes_alodioseis


Δεν μου πολυαρέσουν! Μάλλον έχω φάει σκάλωμα με αυτό της φωτογραφίας!! Very Happy

Με ένα ψιλοψάξιμο βρήκα 1-2 μαγαζάκια εδώ Αθήνα και ένα Θεσσαλονίκη... ίδωμεν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 19:33

terino έγραψε:
Έχεις κάτι καλύτερο να προτείνεις και μου το φυλάς για έκπληξη????

ΟΧΙ..................απλά θυμήθηκα το πόκεμον xaxa xaxa

δεν ξέρω αν τον ξέρεις ?
παλιά ......ιστορία xaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 19:44

TomK8ww έγραψε:
terino έγραψε:
Έχεις κάτι καλύτερο να προτείνεις και μου το φυλάς για έκπληξη????

ΟΧΙ..................απλά θυμήθηκα το πόκεμον xaxa xaxa

δεν ξέρω αν τον ξέρεις ?
παλιά ......ιστορία xaxa

Υποθέτω πως δεν μιλάμε για το γνωστό χαζό καρτούν της τηλεόρασης, έτσι? Μάλλον για κάποιο επεισόδιο που έχω χάσει!! Very Happy

Anyway, θα ψάξω και θα τον βρω τον διακόπτη, που θα μου πάει... στο χέρι του είναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 20:02

Λευτέρη αν τον βρείς τον συγκεκριμένο σχετικά οικονομικά,στείλε μου ένα ΠΜ γιατί ψάχνομαι και γώ αλλά 25$ + μεταφορικά είναι πολλάαααα (από το site) merci
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 20:05

groi1000 έγραψε:
Λευτέρη αν τον βρείς τον συγκεκριμένο σχετικά οικονομικά,στείλε μου ένα ΠΜ γιατί ψάχνομαι και γώ αλλά 25$ + μεταφορικά είναι πολλάαααα (από το site) merci

Εννοείται ότι είναι πολλά... δεν το συζητώ! Ας τον βάλει το Αμερικανάκι εκεί που ξέρει!

Θα τον βρω σίγουρα γιατί ετοιμάζομαι για μόντα, οπότε σου λέω πόσο τον βρήκα και αν ψηθείς τον χτυπάς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
groi1000
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
groi1000

Ηλικία : 43
Τόπος : ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Registration date : 31/03/2010

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 20:06

terino έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Λευτέρη αν τον βρείς τον συγκεκριμένο σχετικά οικονομικά,στείλε μου ένα ΠΜ γιατί ψάχνομαι και γώ αλλά 25$ + μεταφορικά είναι πολλάαααα (από το site) merci

Εννοείται ότι είναι πολλά... δεν το συζητώ! Ας τον βάλει το Αμερικανάκι εκεί που ξέρει!

Θα τον βρω σίγουρα γιατί ετοιμάζομαι για μόντα, οπότε σου λέω πόσο τον βρήκα και αν ψηθείς τον χτυπάς.
Να'σαι καλά αδερφέ,θα περιμένω OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
shadow.gr.
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
shadow.gr.

Ηλικία : 47
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 25/05/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 21 2011, 20:14

dimitrisinside έγραψε:
niksalonik έγραψε:
Aspeta λοιπον ως αυριο Τασο να δώ αν έχει ο Ηλεκτρολόγος μου 5-6 κομματια ...να χτυπήσω τιμουλα...και βλέπουμε ...εν αναμονή λοιπόν...
..Δεν περίμενα ο μπαρμπα Γιάννης να μου βάλει τόσο μαματο διακόπτη...και δε θυμάμαι ποσο τον πλήρωσα!!!!scratch scratch scratch

υ.γ. Στα καλύτερα μας drink drink drink ...το τσακοσα το τριποντο (εστω κι ετσι)!!!!

Αυτο να δω ακομη. Τον Νικο να διοργανωνει ΡΒ κι ας πεθανωωωωωωω


τωρα που βλεπουν οτι δεν πανε ευρωπη στο football ψαχνουν αλλες εργασιες για να βγαλουν τα σπασμενα οι συμπολιτες... XYLO XYLO XYLO XAXAXAXA XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 19:50

groi1000 έγραψε:
terino έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Λευτέρη αν τον βρείς τον συγκεκριμένο σχετικά οικονομικά,στείλε μου ένα ΠΜ γιατί ψάχνομαι και γώ αλλά 25$ + μεταφορικά είναι πολλάαααα (από το site) merci

Εννοείται ότι είναι πολλά... δεν το συζητώ! Ας τον βάλει το Αμερικανάκι εκεί που ξέρει!

Θα τον βρω σίγουρα γιατί ετοιμάζομαι για μόντα, οπότε σου λέω πόσο τον βρήκα και αν ψηθείς τον χτυπάς.
Να'σαι καλά αδερφέ,θα περιμένω OK

Ψιτ... τον βρήκα και μάλιστα στη γειτονιά σου!! Για πέρνα μια βόλτα από τον κύριο Σούμα να δεις!!!!!!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
thanos23

thanos23

Ηλικία : 44
Τόπος : Περαμα
Registration date : 22/08/2010

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 01 2011, 23:33

Αυτον εχω βαλει εγω αλλα λιγο ακριβoς, http://www.moto-accessories.gr/products/diakoptes_alodioseis/diakoptes_timoniou_gia_probolakia_sw_motech



Έχει επεξεργασθεί από τον/την thanos23 στις Τετ Μαρ 02 2011, 08:41, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 00:52

terino έγραψε:
groi1000 έγραψε:
terino έγραψε:
groi1000 έγραψε:
Λευτέρη αν τον βρείς τον συγκεκριμένο σχετικά οικονομικά,στείλε μου ένα ΠΜ γιατί ψάχνομαι και γώ αλλά 25$ + μεταφορικά είναι πολλάαααα (από το site) merci

Εννοείται ότι είναι πολλά... δεν το συζητώ! Ας τον βάλει το Αμερικανάκι εκεί που ξέρει!

Θα τον βρω σίγουρα γιατί ετοιμάζομαι για μόντα, οπότε σου λέω πόσο τον βρήκα και αν ψηθείς τον χτυπάς.
Να'σαι καλά αδερφέ,θα περιμένω OK

Ψιτ... τον βρήκα και μάλιστα στη γειτονιά σου!! Για πέρνα μια βόλτα από τον κύριο Σούμα να δεις!!!!!!!! Smile

Λευτέρη πόσο τον βρήκες? ο άλλος με το οff/run είναι υποδιέστερος ποιοτικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 10:28

Μου είπε αρχικά 12, του λέω τον έχω βρει 10, κόψε κάτι... και τελικά μου τον άφησε 10 ευρώ!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 11:09


Παίζει να μάθουμε από που, μπας και τσιμπίσουμε κι εμείς κανένα ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 12:13

badouras έγραψε:

Παίζει να μάθουμε από που, μπας και τσιμπίσουμε κι εμείς κανένα ???

Δες 5 ποσταρίσματα πιο πριν!

Σούμας λέγεται η επιχείρηση, Γρηγορίου Λαμπράκη στο Κερατσίνι. Δεν θυμάμαι ακριβώς νούμερο αλλά έχει τεράστια ταμπέλα, δεν γίνεται να μην τον δείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 12:22

terino έγραψε:
badouras έγραψε:

Παίζει να μάθουμε από που, μπας και τσιμπίσουμε κι εμείς κανένα ???

Δες 5 ποσταρίσματα πιο πριν!

Σούμας λέγεται η επιχείρηση, Γρηγορίου Λαμπράκη στο Κερατσίνι. Δεν θυμάμαι ακριβώς νούμερο αλλά έχει τεράστια ταμπέλα, δεν γίνεται να μην τον δείς.


Μάλλον αυτός είναι : http://www.soumas.gr/index2.htm

Έχει μαγαζί και στο Πολύγωνο.

Ευχαριστώ πολύ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
terino
gold member
gold member
terino

Ηλικία : 43
Τόπος : Athens
Registration date : 15/01/2008

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 12:41

Ναι, αυτός είναι! Έχει πολλά περίεργα που δυσκολεύεσαι γενικότερα να βρεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.schoolofdance.gr
badouras
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
badouras

Ηλικία : 58
Τόπος : Αγ.Παρασκευή-Αττική
Registration date : 08/05/2009

Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτης φωτων   Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 02 2011, 12:44



Διακοπτης φωτων - Σελίδα 2 Monkeyanimatedthumbsup
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Διακοπτης φωτων

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Ηλεκτρικά-
Μετάβαση σε: