Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kalamaria
gold member
gold member
kalamaria

Ηλικία : 59
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ)
Registration date : 18/01/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 15 2009, 22:02

πολυ καλη αλλα λιγο ακριβη....! ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 09:37

Κώστα πολύ όμορφη η στρουμπουλίτα, το κόστος όντως θέλει να το έχεις μεράκι για να το καταπιείς αλλά είπες και θερμαινόμενη ε? Για πες κάτι παραπάνω επ'αυτού,που βρίσκεται ο διακόπτης?πόσο καλά ζεσταίνει,είναι ασφαλές? μη τσουρουφλίσουμε κάνα ξηρό καρπό!! success
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lordjohn
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
Lordjohn

Ηλικία : 46
Τόπος : N. Smirni-Athens
Registration date : 15/02/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 11:10

Μαχητη τι σελαρα ειναι αυτη? Γ@Μ@ΕΙ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panoskon
Member
Member
panoskon

Ηλικία : 44
Τόπος : Kινεττα - Αθηνα
Registration date : 19/11/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 12:03

Οντως μ@μ@ει η σελα!!! Αλλα η τιμουλα τσουζει λιγο, εεε?!?! Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maxitis tou dromou

maxitis tou dromou

Ηλικία : 43
Τόπος : athens
Registration date : 04/05/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 18:36

[quote="tazakos"]Κώστα πολύ όμορφη η στρουμπουλίτα, το κόστος όντως θέλει να το έχεις μεράκι για να το καταπιείς αλλά είπες και θερμαινόμενη ε? Για πες κάτι παραπάνω επ'αυτού,που βρίσκεται ο διακόπτης?πόσο καλά ζεσταίνει,είναι ασφαλές? μη τσουρουφλίσουμε κάνα ξηρό καρπό!! success[/quote]


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΛΟΙΠΟΝ Ο ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΗ ΕΧΕΙ 7 ΣΚΑΛΕΣ ΓΙΑ ΑΠΟΛΙΤΟ ΕΛΕΝΧΟ ΤΗΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΗΚΑ ΔΙΑΜΟΡΦΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗ ΤΑ ΚΑΤΑΛΗΛΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΦΩΤΙΑ.ΝΑ ΣΥΜΕΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΦΟΥΛ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΣΕ ΣΤΗΝ ΣΕΛΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΧΡΙΣΗΜΟΠΟΙΩ ΣΤΟ 3-4 ΣΚΑΛΑ.ΕΧΕΙ ΠΟΛΗ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΔΕΡΜΑ ΜΕ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΤΙΚΕΣ ΛΟΡΙΔΕΣ.ΝΑ ΣΕΙΜΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΠΕΙΓΕ ΣΕ ΕΡΓΟΣΤΕΣΙΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΙΣ ΣΕΛΩΝ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΤΙΚΕ ΣΤΟΝ ΜΠΑΡΜΠΑ ΠΕΤΡΟ ΤΙΣ ΓΙΤΟΝΙΑΣ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΟΣ ΤΗΝ 300ΑΡΑ ΘΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΤΕ ΡΕΛΕ ΕΑΝ ΤΟ ΕΠΙΘΗΜΗΤΕ ΓΙΑ ΞΕΧΟΡΙΣΤΗ ΡΙΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΠΙΣΩ ΕΠΙΒΑΤΗ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΙΣΗ.ΟΠΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΞΕΧΟΡΙΣΤΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΙΣ.ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΜΠΕΝΟΝΥΑΣ ΣΤΟ PROFILE ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΩΝ ΜΟΥ ΜΠΕΝΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ficelift for v-strom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 16 2009, 22:17

gevo έχεις pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 61
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 17 2009, 13:20

LARRY έγραψε:
gevo έχεις pm

LARRY ................δες pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
wolf

wolf

Ηλικία : 51
Τόπος : Ηλιουπολη
Registration date : 04/09/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Απρ 01 2009, 17:14

η σελα στο εργαλειο τα επαιξε...μια ο ηλιος και μια το βοδι που καθεται πανω (σε μουα) εχει κανει κανα δυο σκισιματακια και εχει ανοιξει και στην ραφη 4-5 ποντους.Τι κανω?Που θα με στειλετε εδω κοντα(ηλιουπολη) να φτιαξω νεο καλυμα οικονομικα???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gevo
Member
Member
gevo

Ηλικία : 61
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 11/10/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 11 2009, 20:54

gevo έγραψε:
painterakis έγραψε:

για δωσε περισσοτερες πληροφοριες για τιμη,ανεση...

τιμή 130 ευρίδια ,αλλα καλύτερα μιλας απευθείας μαζί του (ισως παίξει και λιγότερο ,ανάλογα
με τι εργασία θα κάνει) στη δικιά μου περίπτωση "σκάλισε" το αφρολέξ απο τα 6,5 cm που ειναι
μια καινούργια στα 2,5 cm σε σχήμα, μετά το εντυσε με 2 cm ενα αρκετά αφρώδες υλικό (λιγό
τερο πυκνό ) που βοηθάει να ειναι πιο μαλακή η σέλα και πίσω απο τη μέση κόλλησε αφρολέξ
και το σκάλισε για να πάρει το σχήμα ,αυτη η πίσω στήριξη ειναι πολύ καλή ,τώρα για άνεση
που ρωτάς, εκανα μια διαδρομή 150χλμ μονοκόματο και δεν ειχα θέμα (αν και ειναι μικρό το δείγμα)
ολα τα παραπάνω ζήτησα εγώ να γίνουν ,πρίν τα ζητήσω ειχα βγάλει τη μαμά δερματίνη και
δύο μέρες εκοβα βολτες και εβαζα σημάδια σε πιο σημείο κάθομαι και πόσο βυθίζεται το σφουγγάρι,
ολα αυτά για μένα στο ~1,72 και στα ~75κλ ,για βαρύτερους μάλλον δεν θα το συνιστούσα
συνεχίζω να το ψάχνω το θέμα της σέλας ( για το υψος) σε σχέση με την βάση της ( περιμένω να
ανοίξει λίγο ο καιρός και να δοκιμάσω να φτιάξω μια δοκιμαστική κοντή βάση απο πολυεστέρα)

για να μην ξεχνιόμαστε και αφού έγιναν κάμποσα χιλιόμετρα έχουμε καί λέμε

1. στη θέση του οδηγού το αφρολέξ έκατσε τόσο πολύ που νιώθεις από κάτω τα νεύρα
της βάσης να σου βαράνε τον κ@λ@
2. στη δερματίνη λόγω του οτι εχει ραφές και για να μήν παίρνει νερά το αφρολέξ, μπαίνει ναύλον
(ενω στα εργαστασιακά ειναι θερμοκολλημένα) αυτό βρίσκεται μεταξύ αφρολέξ και δερματίνης,
ε λοιπόν αυτό μετά από κάποια χρήση κάνει μπρος πίσω (γλυστράει,σαν να πατάς σε χαλί πάνω σε
γυαλισμένα μάρμαρα) και το καταλαβαίνεις οταν πέφτεις για στροφές ή φρενάρισμα (ιδιαίτερα κακή
αίσθηση να νομίζεις οτι θα φύγεις)
3. η πλαστική βάση στο μπροστινό μέρος εχει ανοίξει λίγο (αφου σχεδόν κάθομαι εκεί μιας και η
αφαίρεση υλικου αφρολέξ που λειτουργούσε σαν αντικραδασμικο δεν υπαρχει και ολη τη πίεση τη τρώει
η βάση ) με αποτέλεσμα ο λόγος που εγινε η επέμβαση δηλ για χαμήλωμα να μήν υφίσταται αφου
τα πόδια χρειάζονται να ανοίγουν (σαν ποδοσφαιριστής στραβοκάνης) οπότε χάσαμε οτι κερδίσαμε
4. ενα θετικό (και για αυτό δεν την πέταξα ακόμα) η πίσω θέση που κάνει το σκαλοπάτι και αυτό
σε κρατάει μέσα και σου στηρίζει τη μέση
καλή η προσπάθεια της επέμβασης καλή και η προσπάθεια του γιατρού αλλά και τα υλικά και τα εργαλεία
επίσης δίνουν το αποτέλεσμα της μαστοριάς
πάμε παρακάτω........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 30 2009, 12:47

Αν κάνεις τη σέλα πιο φαρδυά για να είναι πιο άνετη,πώς θα βγάζετε σώμα
ρε σεις παίδες στις στροφές ??

Τί λέω τώρα..!!! Shocked lol! lol!

_________________
ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
noe
Member
Member
noe

Ηλικία : 45
Τόπος : Καβαλα-Δραμα
Registration date : 29/05/2009

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 27 2010, 12:49

παιδια δειτε τι εκανε ο σκυλος στην σελα μου!!!!!!

http://img31.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img31/4595/dsc00186r.jpg&via=mupload

εχετε να μου προτυνετε καμια λυση.

Υ.Γ λυσεις οπως "φολα στον σκυλο" δεν θα ληφθουν υποψην.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 27 2010, 13:12

noe έγραψε:
παιδια δειτε τι εκανε ο σκυλος στην σελα μου!!!!!!

http://img31.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img31/4595/dsc00186r.jpg&via=mupload

εχετε να μου προτυνετε καμια λυση.

Υ.Γ λυσεις οπως "φολα στον σκυλο" δεν θα ληφθουν υποψην.

AUTOMAGIG και διάφορα τέτοια καταστήματα τα φτιάζουν αυτά (τοπικά)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MixalisX aka HELLBOY
Member
Member
MixalisX aka HELLBOY

Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 27/05/2009

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 28 2010, 18:20

[quote="gevo"]
gevo έγραψε:


για να μην ξεχνιόμαστε και αφού έγιναν κάμποσα χιλιόμετρα έχουμε καί λέμε

1. στη θέση του οδηγού το αφρολέξ έκατσε τόσο πολύ που νιώθεις από κάτω τα νεύρα
της βάσης να σου βαράνε τον κ@λ@
2. στη δερματίνη λόγω του οτι εχει ραφές και για να μήν παίρνει νερά το αφρολέξ, μπαίνει ναύλον
(ενω στα εργαστασιακά ειναι θερμοκολλημένα) αυτό βρίσκεται μεταξύ αφρολέξ και δερματίνης,
ε λοιπόν αυτό μετά από κάποια χρήση κάνει μπρος πίσω (γλυστράει,σαν να πατάς σε χαλί πάνω σε
γυαλισμένα μάρμαρα) και το καταλαβαίνεις οταν πέφτεις για στροφές ή φρενάρισμα (ιδιαίτερα κακή
αίσθηση να νομίζεις οτι θα φύγεις)
3. η πλαστική βάση στο μπροστινό μέρος εχει ανοίξει λίγο (αφου σχεδόν κάθομαι εκεί μιας και η
αφαίρεση υλικου αφρολέξ που λειτουργούσε σαν αντικραδασμικο δεν υπαρχει και ολη τη πίεση τη τρώει
η βάση ) με αποτέλεσμα ο λόγος που εγινε η επέμβαση δηλ για χαμήλωμα να μήν υφίσταται αφου
τα πόδια χρειάζονται να ανοίγουν (σαν ποδοσφαιριστής στραβοκάνης) οπότε χάσαμε οτι κερδίσαμε
4. ενα θετικό (και για αυτό δεν την πέταξα ακόμα) η πίσω θέση που κάνει το σκαλοπάτι και αυτό
σε κρατάει μέσα και σου στηρίζει τη μέση
καλή η προσπάθεια της επέμβασης καλή και η προσπάθεια του γιατρού αλλά και τα υλικά και τα εργαλεία
επίσης δίνουν το αποτέλεσμα της μαστοριάς
πάμε παρακάτω........

Oταν πρωτοπήρα την καλή μου ένα φιλαράκι βρήκε ένα παλικάρι που ήθελε να κάνει τράμπα την δικά του (tonimpagio χαμιλομένη οπως στην φωτο). Λόγο ύψους (173cm) με ενδιέφερε πολύ αλλά τελικά και με τα λεγόμενά σου θα γλύτοσα απο μεγάλη πατάτα. Πάντως επιδη την δοκίμασα η διαφορά ύψους είναι ανεπαίσθητη και κάνει μπαμ απο μακριά ότι είναι aftermarket κάτι που για εμένα είναι μεγάλο - .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λεωνίδας

Λεωνίδας

Ηλικία : 54
Τόπος : Λαμία
Registration date : 07/11/2009

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 30 2010, 16:12

Καλυτερα να πατε σε λυση χαμηλωματος με αλλους συνδεσμους στην αναρτηση, παρα να πειραξετε τη σελα.
Χρειαζεται για τα τρυφερα σημεια bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kopeli
gold member
gold member
kopeli

Ηλικία : 48
Τόπος : GR-SKG
Registration date : 16/07/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 30 2010, 00:15

Στην Ιταλια παιζει πολυ αυτη η σελα.
ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Dsc_5110

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Img_3310


Δεν ρωτησα τιμη αλλα καθησα σε ενα v-strom και ηταν πολυ αναπαυτικα,που να την εκανα και ταξιδι!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bozosd
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
bozosd

Ηλικία : 48
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 12/12/2009

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 30 2010, 00:32

Δείχνει πολύ καλή!
Κάτι πρέπει να ξέρουν τα Ιταλά! What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιώργος k7

Γιώργος k7

Ηλικία : 40
Τόπος : Giannena-Nea smyrni
Registration date : 24/11/2009

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 30 2010, 11:34

Πολύ ωραία φαίνεται και απαπαυτική.
Αυτό το μαγαζί το ξέρει κανένας γιατί σκέφτομαι να πάω να κάνω εκεί την σελα μου αναπαυτική.
ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 451272

www.moto-k.gr/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
plumberfx
Member
Member
plumberfx

Ηλικία : 47
Τόπος : Aθηνα - Νεα Σμυρνη
Registration date : 21/10/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 30 2010, 11:58

Γιώργος k7 έγραψε:
Πολύ ωραία φαίνεται και απαπαυτική.
Αυτό το μαγαζί το ξέρει κανένας γιατί σκέφτομαι να πάω να κάνω εκεί την σελα μου αναπαυτική.
ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 451272

www.moto-k.gr/

εφτιαξα τη δικια μου εκει πριν μερικους μηνες. πολυ καλη δουλεια και σωστος επαγγελματιας. βεβαια εγω αλλαξα μονο το καλυμμα αλλα κανει και μετατροπες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meatismurder

meatismurder

Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα - Κέντρο
Registration date : 20/04/2009

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 30 2010, 13:58

plumberfx έγραψε:
Γιώργος k7 έγραψε:
Πολύ ωραία φαίνεται και απαπαυτική.
Αυτό το μαγαζί το ξέρει κανένας γιατί σκέφτομαι να πάω να κάνω εκεί την σελα μου αναπαυτική.
ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 451272

www.moto-k.gr/

εφτιαξα τη δικια μου εκει πριν μερικους μηνες. πολυ καλη δουλεια και σωστος επαγγελματιας. βεβαια εγω αλλαξα μονο το καλυμμα αλλα κανει και μετατροπες.


Κι εγώ την είχα φτιάξει εκεί. Μια χαρά είναι η σέλα και τα παιδιά. Κι τα υλικά τους είναι καλά. Εγώ την έχω ένα χρόνο (με πολλά χλμ και ταξίδια) και δεν έχω κανένα πρόβλημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/manos_arvanitakis
Fanis
Member
Member
Fanis

Ηλικία : 48
Τόπος : Μαρουσι-Βονιτσα
Registration date : 20/10/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 30 2010, 14:04

kopeli έγραψε:
Στην Ιταλια παιζει πολυ αυτη η σελα.
ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Dsc_5110

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Img_3310


Δεν ρωτησα τιμη αλλα καθησα σε ενα v-strom και ηταν πολυ αναπαυτικα,που να την εκανα και ταξιδι!!!!!!!!!

Πολυ αναπαυτικη φαινεται.τι μαρκα ειναι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@lex_73
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
@lex_73

Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 29/01/2009

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 30 2010, 14:16

Fanis έγραψε:
Πολυ αναπαυτικη φαινεται.τι μαρκα ειναι???

VStrom DL650 geek lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μάης 30 2010, 14:33

Μίλησα με Ιταλό για αυτή τη σέλα που σας έδειξε το κοπέλι και την πήρανε με GB
στην προνομιακή τιμή των 230?..
Πολύ αναπαυτική όντως αφού κι εγώ κάθησα σε μία τέτοια..
Κάθεσαι,βουλιάζεις 2-3 πόντους και είναι μαλακή !!!

Οι ραφές δε που έχει μπορούν να είναι ότι χρώμα θες
Κόκκινες,πορτοκαλί,μαύρες,μπλέ κτλ..Αναλόγως και τον χρωματισμό της μηχανής Wink

_________________
ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LARRY
Member
Member
LARRY

Ηλικία : 48
Τόπος : ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Registration date : 15/01/2009

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05 2010, 08:05

V.Stratos έγραψε:
Μίλησα με Ιταλό για αυτή τη σέλα που σας έδειξε το κοπέλι και την πήρανε με GB
στην προνομιακή τιμή των 230?..
Πολύ αναπαυτική όντως αφού κι εγώ κάθησα σε μία τέτοια..
Κάθεσαι,βουλιάζεις 2-3 πόντους και είναι μαλακή !!!

Οι ραφές δε που έχει μπορούν να είναι ότι χρώμα θες
Κόκκινες,πορτοκαλί,μαύρες,μπλέ κτλ..Αναλόγως και τον χρωματισμό της μηχανής Wink

Μήπως υπάρχει κανένα link;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
largkat
Member
Member
largkat

Ηλικία : 45
Τόπος : pieceland, larissa
Registration date : 05/10/2009

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05 2010, 08:10

στο προηγούμενο μηχανάκι μου F650 Funduro είχα φτιάξει την σελα με 70-80 ευρώ στο luxusmoto. με κτέλ θεσσ/νίκη και πίσω .σπέσιαλ....θα το σκεφτόμουν εκεί πάλι για το v
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://bcplatykampos.blogspot.com/
Fanis
Member
Member
Fanis

Ηλικία : 48
Τόπος : Μαρουσι-Βονιτσα
Registration date : 20/10/2008

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!   ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05 2010, 12:13

LARRY έγραψε:

Μήπως υπάρχει κανένα link;

Εσυ μη δεις κατι καινουργιο,αμεσως το link........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΣΕΛΕΣ & Seat cover's for our V!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ-ΑΝΑΒΑΤΗΣ :: Προστασία, οπτικές βελτιώσεις-
Μετάβαση σε: