Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Διακοπτες για τα Xenon

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
STRO MAN
Member
Member
STRO MAN

Ηλικία : 45
Τόπος : βολος
Registration date : 23/08/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΚυρ Ιαν 03 2010, 22:05

διακοπτες για τα φωτα μας

http://www.autopowershop.gr/gr/products/in_door_accessories/Sundry.html?page=8


κατι πιο ακριβο


http://atlasteam.gr/eshop/catalog/product_info.php?cPath=22_33_36_315&products_id=7073
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΚυρ Ιαν 03 2010, 22:43

ΜΗΝ σβηνετε τα φωτα σας ειναι θεμα ασφαλειας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
mAthosalas
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
mAthosalas

Ηλικία : 52
Τόπος : Patrasso
Registration date : 19/06/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΚυρ Ιαν 03 2010, 23:27

MILT έγραψε:
ΜΗΝ σβηνετε τα φωτα σας ειναι θεμα ασφαλειας.
Exclamation +1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jim1900dz
Member
Member


Ηλικία : 50
Τόπος : Ανω Μελίσσια
Registration date : 25/11/2008

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 19:52

Πάντως εγώ κάνω αυτό και είναι μια χαρά. Ούτε διακόπτες ούτε τίποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STRO MAN
Member
Member
STRO MAN

Ηλικία : 45
Τόπος : βολος
Registration date : 23/08/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤετ Ιαν 06 2010, 20:08

Σιγουρα προεχει η ασφαλεια μας , τα xenon ομως εχουν οριο ζωης γι αυτο θα μπορουσαμε να προσθεσουμε και αυτα :

http://www.moto-accessories.gr/greek/ProductDet.asp?PID=2778&CatID=564&CatPosition=559

που θα λειτουργουν προσθετα ! Φυσικα ολα εξεταζοντε γι αυτο και υπαρχει το forum.



Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117 Διακοπτες για τα Xenon 8117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
genesis

genesis

Ηλικία : 37
Τόπος : Βόλος --> Αθήνα
Registration date : 13/09/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤρι Ιαν 12 2010, 14:09

Δεν χρειάζεται να τα έχουμε σβηστά. Απλά καλό είναι να τα κλείνουμε την ώρα που βάζουμε μπρος τη μηχανή γιατί όταν μένουν μόνιμα αναμένα την ώρα που πατάμε τη μίζα και πέφτει η τάση για να λειτουργήσει ο κινητήρας κάνουμε ζημιά στα balast! Ρωτήστε και τον everg που ξέρει καλύτερα. Εγώ έβαλα διακόπτη γι αυτό το λόγο και είμαι υπέρ του να έχουμε ανοιχτά τα φώτα μας μέρα νύχτα! Επίσης οι δικόπτες που λέτε δεν είναι και πολύ στεγανοί και μπορεί με το νερό που την πλένουμε ακόμα και με τη βροχή να τα παίξει ο διακόπτης. Εγώ έβαλα έναν του στυλ διακόπτη της διακοπής του κινητήρα που είναι πάνω από τη μίζα. Μου είπαν ότι είναι από τους πιο ασφαλείς. Δε λέω ότι δε χαλάει γιατί αυτός για να χαλάσει πρέπει να πάει και να του ρίχνει ο Μπαγκλαντές με το πιεστικό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jamescook
Member
Member
jamescook

Ηλικία : 46
Registration date : 20/05/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤρι Ιαν 12 2010, 14:59

φιλε μου εχω τα xenon φορεμενα εδω και μια εβδομαδα.ολα τα λεφτα.τωρα οσο αφορα
τον διακοπτη μετα απο συμβουλη του ηλεκτρολογου μου ειπε να μην τον βαλω γιατι με το
καιρο θα ειχα προβλημα με τα πηνια της μηχανης.και αν καψει πηνια το vstrom θελεις τουλαχιστον 300 ευρω.απλα πατας μιζα πριν βαλεις μπροστα και εισαι οκ.και κατι αλλο!
αν εχουνε συνδεθει τα xenon σωστα,απο ρευμα εννοω,δεν θα εχεις κανενα προβλημα.
ξερω ατομα που τα φορανε εδω και τρια χρονια και δεν εχουνε παθει τιποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤρι Ιαν 12 2010, 15:21

πάντως ένα διακοπτάκι δεν είναι και άσχημο να υπάρχει,δύο λόγοι που σκέπτομαι αυτή τη στιγμή πέραν της μπαταρίας στην εκκίνηση:

α. Χθες πήγα για καφέ στην Βεϊκου, ανεβαίνω λοιπόν πεζοδρόμιο να παρκάρω και ξαφνικά βλέπω ότι στραβώνω όλο το μαγαζί με τα ξένον όπως κάνω κάθετα όπισθεν, αμέσως ανοίγω διακόπτη και σβήνουν τα φώτα και βλέπω από μέσα 2-3 κεφάλια να γνέθουν καταφατικά σαν να τους είχα τυφλώσει, το ίδιο κάνω όταν κάποιος μπροστά μου βγάζει αλάρμ να παρκάρει και όπως γυρνάει κεφάλι να κάνει όπισθεν βλέπει την 2α παρουσία μέσα στην μάπα του.

β. Σε περίπτωση που ξελιγώνεται η μπαταρία από ακινησία ή διαρόη ή επειδή ξέχασε τα κλειδιά στο όν μισή μερα, σβήνεις τα φώτα και παίρνει. Aν κάνεις το λάθος να προσπαθήσει να μιζάρεις με τα φώτα να ανάβουν αμέσως πριν, κλάψτα χαράλαμπε.

Μπορούμε λοιπόν να έχουμε ένα διακόπτη για εξαιρετικές περιπτώσεις και όσοι θέλουν να είναι ασφαλής ας τον εχουν συνέχεια ον.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την tazakos στις Τρι Ιαν 12 2010, 16:05, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
genesis

genesis

Ηλικία : 37
Τόπος : Βόλος --> Αθήνα
Registration date : 13/09/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤρι Ιαν 12 2010, 15:35

tazakos έγραψε:
πάντως ένα διακοπτάκι δεν είναι και άσχημο να υπάρχει,δύο λόγοι που σκέπτομαι αυτή τη στιγμή πέραν της μπαταρίας στην εκκίνηση:

α. Χθες πήγα για καφέ στην Βεϊκου, ανεβαίνω λοιπόν πεζοδρόμιο να παρκάρω και ξαφνικά βλέπω ότι στραβώνω όλο το μαγαζί με τα ξένον όπως κάνω κάθετα όπισθεν, αμέσως ανοίγω διακόπτη και σβήνουν τα φώτα και βλέπω από μέσα 2-3 κεφάλια να γνέθουν καταφατικά σαν να τους είχα τυφλώσει, το ίδιο κάνω όταν κάποιος μπροστά μου βγάζει αλάρμ να παρκάρει και όπως γυρνάει κεφάλι να κάνει όπισθεν βλέπει την 2α παρουσία μέσα στην μάπα του.

β. Σε περίπτωση που ξελιγώνεται η μπαταρία από ακινησία ή διαρόη ή επειδή ξέχασε τα κλειδιά στο όν μισή μερα, σβήνεις τα φώτα και παίρνει αν κάνεις το λάθος να προσπαθήσει να μιζάρεις με τα φώτα να ανάβουν αμέσως πριν, κλάψτα χαράλαμπε.

Μπορούμε λοιπόν να έχουμε ένα διακόπτη για εξαιρετικές περιπτώσεις και όσοι θέλουν να είναι ασφαλής ας τον εχουν συνέχεια ον.

+650 OK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STRO MAN
Member
Member
STRO MAN

Ηλικία : 45
Τόπος : βολος
Registration date : 23/08/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤρι Ιαν 12 2010, 16:18

Κυριοι εχετε να προτινετε καπια ειδη διακοπτων?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILT
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
MILT

Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 06/06/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤρι Ιαν 12 2010, 18:50

tazakos έγραψε:
πάντως ένα διακοπτάκι δεν είναι και άσχημο να υπάρχει,δύο λόγοι που σκέπτομαι αυτή τη στιγμή πέραν της μπαταρίας στην εκκίνηση:

α. Χθες πήγα για καφέ στην Βεϊκου, ανεβαίνω λοιπόν πεζοδρόμιο να παρκάρω και ξαφνικά βλέπω ότι στραβώνω όλο το μαγαζί με τα ξένον όπως κάνω κάθετα όπισθεν, αμέσως ανοίγω διακόπτη και σβήνουν τα φώτα και βλέπω από μέσα 2-3 κεφάλια να γνέθουν καταφατικά σαν να τους είχα τυφλώσει, το ίδιο κάνω όταν κάποιος μπροστά μου βγάζει αλάρμ να παρκάρει και όπως γυρνάει κεφάλι να κάνει όπισθεν βλέπει την 2α παρουσία μέσα στην μάπα του.

β. Σε περίπτωση που ξελιγώνεται η μπαταρία από ακινησία ή διαρόη ή επειδή ξέχασε τα κλειδιά στο όν μισή μερα, σβήνεις τα φώτα και παίρνει. Aν κάνεις το λάθος να προσπαθήσει να μιζάρεις με τα φώτα να ανάβουν αμέσως πριν, κλάψτα χαράλαμπε.

Μπορούμε λοιπόν να έχουμε ένα διακόπτη για εξαιρετικές περιπτώσεις και όσοι θέλουν να είναι ασφαλής ας τον εχουν συνέχεια ον.



α. Αδυνατιζεις, η προφορτιζεις την πισω αναρτηση.

β. Ξαναπαχαινεις και σπρωχνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.vstrom.gr/
genesis

genesis

Ηλικία : 37
Τόπος : Βόλος --> Αθήνα
Registration date : 13/09/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤρι Ιαν 12 2010, 23:21

XAXAXAXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tazakos
gold member
gold member
tazakos

Ηλικία : 43
Τόπος : Καλλιθέα ,από Καβαλα
Registration date : 22/05/2008

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤρι Ιαν 12 2010, 23:23

MILT έγραψε:
tazakos έγραψε:
πάντως ένα διακοπτάκι δεν είναι και άσχημο να υπάρχει,δύο λόγοι που σκέπτομαι αυτή τη στιγμή πέραν της μπαταρίας στην εκκίνηση:

α. Χθες πήγα για καφέ στην Βεϊκου, ανεβαίνω λοιπόν πεζοδρόμιο να παρκάρω και ξαφνικά βλέπω ότι στραβώνω όλο το μαγαζί με τα ξένον όπως κάνω κάθετα όπισθεν, αμέσως ανοίγω διακόπτη και σβήνουν τα φώτα και βλέπω από μέσα 2-3 κεφάλια να γνέθουν καταφατικά σαν να τους είχα τυφλώσει, το ίδιο κάνω όταν κάποιος μπροστά μου βγάζει αλάρμ να παρκάρει και όπως γυρνάει κεφάλι να κάνει όπισθεν βλέπει την 2α παρουσία μέσα στην μάπα του.

β. Σε περίπτωση που ξελιγώνεται η μπαταρία από ακινησία ή διαρόη ή επειδή ξέχασε τα κλειδιά στο όν μισή μερα, σβήνεις τα φώτα και παίρνει. Aν κάνεις το λάθος να προσπαθήσει να μιζάρεις με τα φώτα να ανάβουν αμέσως πριν, κλάψτα χαράλαμπε.

Μπορούμε λοιπόν να έχουμε ένα διακόπτη για εξαιρετικές περιπτώσεις και όσοι θέλουν να είναι ασφαλής ας τον εχουν συνέχεια ον.



α. Αδυνατιζεις, η προφορτιζεις την πισω αναρτηση.

β. Ξαναπαχαινεις και σπρωχνεις.

α. η προφόρτιση είναι σχεδόν τέρμα, απλά καθόντουσαν οι άνθρωποι

β. κι άλλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤρι Ιαν 12 2010, 23:30

Οσο αφορά την όπισθεν του άλλου,θα πώ το εξής..

Αθήνα
Καλοκαίρι '99
Μλκς κάνει όπισθεν κι εγώ στο CRM φώτα σβηστά..
Λέω άσε τον να παρκάρει..
Μπαίνει ο μισός μέσα και αποφασίζει ότι δεν χωράει
Εγώ όμως πέρναγα ήδη από δίπλα του..Ξέρεις όταν παρκάρει κάποιος και το θεωρείς δεδομένο
διστακτικά με πρώτη και πόδια κάτω πας να περάσεις..Είχε μπεί ξαναλέω ο μισός..
Τεσπά
Βάζει τσατισμένα 1η και φεύγει σχεδόν με 3-4Κ στροφές !!!
Με χτυπάει,πέφτω κάτω,σηκώνομαι και ακούει την Αγ.Γραφή..
Και μου απαντάει λέγοντας ''Αναψε τα φώτα ρε κωλόπαιδο να σε βλέπω άλλη φορά''

Οπότε όποιος κάνει όπισθεν για πάρκινγκ και κοιτάει πίσω (αν είναι δυνατόν,υπάρχει τέτοιος οδηγός ??)
καλύτερα να δεί τη 2α παρουσία,παρά να τη δώ εγώ..Ασε που την έχω δεί...

Οπότε ένας κανόνας..
Τυφλώνεις τους πάντες και τα πάντα (εννοώ με τα φώτα νορμάλ ρυθμισμένα)
και το βράδυ γυρνάς στη γυναίκα σου Wink

Υ.Γ. Από τότε που πήρα το Στρομ πάντως όταν κάποιος θέλει να παρκάρει,δεν ξέρω γιατί
ανάβει αλάρμ,μου κάνει νόημα να περάσω και μετά παρκάρει.. Shocked
Τί πράγμα κι αυτό..Φοβούνται τον ογκόλιθο ? Cool

_________________
Διακοπτες για τα Xenon 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤρι Ιαν 12 2010, 23:36

V.Stratos έγραψε:
Οσο αφορά την όπισθεν του άλλου,θα πώ το εξής..

Αθήνα
Καλοκαίρι '99
Μλκς κάνει όπισθεν κι εγώ στο CRM φώτα σβηστά..
Λέω άσε τον να παρκάρει..
Μπαίνει ο μισός μέσα και αποφασίζει ότι δεν χωράει
Εγώ όμως πέρναγα ήδη από δίπλα του..Ξέρεις όταν παρκάρει κάποιος και το θεωρείς δεδομένο
διστακτικά με πρώτη και πόδια κάτω πας να περάσεις..Είχε μπεί ξαναλέω ο μισός..
Τεσπά
Βάζει τσατισμένα 1η και φεύγει σχεδόν με 3-4Κ στροφές !!!
Με χτυπάει,πέφτω κάτω,σηκώνομαι και ακούει την Αγ.Γραφή..
Και μου απαντάει λέγοντας ''Αναψε τα φώτα ρε κωλόπαιδο να σε βλέπω άλλη φορά''

Οπότε όποιος κάνει όπισθεν για πάρκινγκ και κοιτάει πίσω (αν είναι δυνατόν,υπάρχει τέτοιος οδηγός ??)
καλύτερα να δεί τη 2α παρουσία,παρά να τη δώ εγώ..Ασε που την έχω δεί...

Οπότε ένας κανόνας..
Τυφλώνεις τους πάντες και τα πάντα (εννοώ με τα φώτα νορμάλ ρυθμισμένα)
και το βράδυ γυρνάς στη γυναίκα σου Wink

Υ.Γ. Από τότε που πήρα το Στρομ πάντως όταν κάποιος θέλει να παρκάρει,δεν ξέρω γιατί
ανάβει αλάρμ,μου κάνει νόημα να περάσω και μετά παρκάρει.. Shocked
Τί πράγμα κι αυτό..Φοβούνται τον ογκόλιθο ? Cool


Ή τον έχεις ή δεν τον έχεις τον μ@λ@κομ@γνήτη............... kolaraki bliax kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤρι Ιαν 12 2010, 23:51

Πάντως και εγώ σκεφτόμουνα να βάλω διακοπτάκι αλλά τελικά δεν έβαλα Cool

Λειτουργώ με την λύση που έχει δώσει ο jim1900dz,εννοώ με το πάτημα της μίζας,και μέχρι στιγμής δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα.

Ούτως η άλλως εάν τον έβαζα θα τον έβαζα μόνο και μόνο για να προφυλάξω τα ballast από αυτό το άναψε σβήσε κατά την διάρκεια της εκκίνησης.

Αλλά επειδή όπως και να έχει ένας διακόπτης είναι πειρασμός"και εγώ είμαι λίγο επιρεπής στους πειρασμούς.............. Razz "πιστεύω πως πάνω απ'όλα προέχει η ασφάλεια μας γι αυτό είναι καλύτερα να μην παίζουμε με τέτοια πράγματα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
genesis

genesis

Ηλικία : 37
Τόπος : Βόλος --> Αθήνα
Registration date : 13/09/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤετ Ιαν 13 2010, 00:25

Ελπίζω Στράτο να μην σου έτυχε στην Ιάσονος ή μάλλον καλύτερα να μην σου ξανατύχει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
V.Stratos
moderator
moderator
V.Stratos

Ηλικία : 41
Τόπος : Βόλος
Registration date : 19/08/2008

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤετ Ιαν 13 2010, 00:28

Αθήνα δεν έγραψα ?? Rolling Eyes Cool

Σε ευχαριστώ anyway Smile

_________________
Διακοπτες για τα Xenon 1331373600_20_1_EUR_3_dark

''Ride slower than your guardian angel can fly''

Reveka Project
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
genesis

genesis

Ηλικία : 37
Τόπος : Βόλος --> Αθήνα
Registration date : 13/09/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤετ Ιαν 13 2010, 00:30

KARA έγραψε:
Πάντως και εγώ σκεφτόμουνα να βάλω διακοπτάκι αλλά τελικά δεν έβαλα Cool

Λειτουργώ με την λύση που έχει δώσει ο jim1900dz,εννοώ με το πάτημα της μίζας,και μέχρι στιγμής δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα.

Ούτως η άλλως εάν τον έβαζα θα τον έβαζα μόνο και μόνο για να προφυλάξω τα ballast από αυτό το άναψε σβήσε κατά την διάρκεια της εκκίνησης.

Αλλά επειδή όπως και να έχει ένας διακόπτης είναι πειρασμός"και εγώ είμαι λίγο επιρεπής στους πειρασμούς.............. Razz "πιστεύω πως πάνω απ'όλα προέχει η ασφάλεια μας γι αυτό είναι καλύτερα να μην παίζουμε με τέτοια πράγματα Wink

Τι εννοείς με τον πειρασμό? Να τα κλείνεις? Εγώ πάντως γουστάρω με χίλια να ναι αναμμένα μόνιμα τα φώτα απλά προφυλάσω και τα xenon όπως είπε κ ένας φίλος ηλεκτρολόγος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
genesis

genesis

Ηλικία : 37
Τόπος : Βόλος --> Αθήνα
Registration date : 13/09/2009

Διακοπτες για τα Xenon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διακοπτες για τα Xenon   Διακοπτες για τα Xenon Icon_minitimeΤετ Ιαν 13 2010, 00:32

V.Stratos έγραψε:
Αθήνα δεν έγραψα ?? Rolling Eyes Cool

Σε ευχαριστώ anyway Smile

Ούπς δίκιο έχεις αφηρημάδα μου! Στην Αθήνα ανάθεμα αν βλέπει ο ένας οδηγός τον άλλο!! Οι καθρεπτες απλά δεν υπάρχουν! angry tsou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Διακοπτες για τα Xenon

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: