Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 10 2010, 09:31

KARA έγραψε:
Λοιπόν αδέρφια.

Επειδή αύριο δεν θα είμαι στον καφέ γι αυτό ενημερώνω από τώρα πως αυτό το Σάββατο 13/11/10 είπαμε να πάμε με την σύζυγο για κανά τσιτσί - τσιτσί (ένεκα και της νηστείας που αρχίζει) σε ταβέρνα φίλου εντός Βόλου.

Έχει πολύ καλό ψητό και είναι και πολύ καθαρός.Συζητήστε το αύριο στον καφέ εάν είναι και όποιοι θέλουν ας έρθουν να κάνουμε παρεούλα.Εγώ θα είμαι άνευ παιδιώνSmile

Πρέπει μέχρι την Παρασκευή το βράδυ να του δώσω τελικό αριθμό ατόμων για να μας κρατήσει τραπέζι,οπότε το νού σας....... Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 592564


Το "μαμ" είναι για βράδυ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 10 2010, 10:05

Αριωνα για βραδυ σαββατου εννοει ο KARA!!!
Εγω ειμαι μεσα!Εκανα λαθος με την ημερομηνια φιλε KARA.
Σαν να σε βλεπω να λες στη γυναικα:

ΔΙΑΛΟΓΟΣ:
KARA: Βρε γυναικα μονοι μας θα βγουμε το σαββατο για φαγητο??
EIRINI: Ναι αγαπη μου!θες και παρεα???
KARA: Ε μηπως να λεγαμε και τα παιδια?
EIRINI: Οτι θελεις!Κανονισε το εσυ!
KARA: Αφου ξερεις αγαπη μου εαν δεν εχω καποιον να πειραζω δεν νιωθω καλα!!!

xaxa xaxa xaxa xaxa
KARA για σενα ο μινι διαλογος! Γιατι ετσι μας αρεσεις!!!! 00

Θα κανουμε και λιστα συμμετεχοντων??

eee eee eee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 10 2010, 11:16

ARIWNAS έγραψε:



Το "μαμ" είναι για βράδυ?


Ναι ρε φίλε για βράδυ είναι Very Happy



@ nikosv-strom


Εσύ ρε τομάρι έχεις βάλει κάμερα στο σπίτι μου και ακούς τους διαλόγους XYLO XYLO

Σαν δε ντρέπεσαι kolaraki kolaraki kolaraki
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 10 2010, 13:45

Ειμαι φαγανό παιδί Exclamation και στα "μαμ¨ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ 👅
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 10 2010, 18:10

Νίκο τώρα το είδα Rolling Eyes

nikosv-strom έγραψε:


Θα κανουμε και λιστα συμμετεχοντων??

eee eee eee



Ανοίγω μία λίστα πρόχειρη εγώ για να μετράμε κεφάλια ή μάλλον..........στόματα καλύτερα: Very Happy

1. KARA x2
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 10 2010, 18:51

KARA έγραψε:
Νίκο τώρα το είδα Rolling Eyes

nikosv-strom έγραψε:


Θα κανουμε και λιστα συμμετεχοντων??

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 124912 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 124912 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 124912



Ανοίγω μία λίστα πρόχειρη εγώ για να μετράμε κεφάλια ή μάλλον..........στόματα καλύτερα: Very Happy

1. KARA x2
2. ARIWNAS x2
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Νοε 10 2010, 19:12

Βρε παιδιά και εγώ θέλω αλλά να η σύζυγος πάει ταξιδάκι και μένω μα τα τέκνα για μπείμπισίτινγκ.Θα με παρεξηγήσετε στο τέλος. angry gmt gmt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 11 2010, 10:37

liakosvol έγραψε:
Βρε παιδιά και εγώ θέλω αλλά να η σύζυγος πάει ταξιδάκι και μένω μα τα τέκνα για μπείμπισίτινγκ.Θα με παρεξηγήσετε στο τέλος. Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 807513 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 130231 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 130231

Λίακο "χαλαρη" την έχεις την κυρά σου Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 489962

Ακου Ταξιδάκι Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 124912
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 11 2010, 14:05

1. KARA x2
2. ARIWNAS x2
3. NIKOSV-STROM x2
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
STATHIS
Member
Member
STATHIS

Ηλικία : 42
Τόπος : ΑΛΜΥΡΟΣ-ΒΟΛΟΣ
Registration date : 17/06/2009

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 11 2010, 16:34

1. KARA x2
2. ARIWNAS x2
3. NIKOSV-STROM x2
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 8117 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 8117 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 8117 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 8117 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 8117 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 8117 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 8117 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 8117 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 8117 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 8117 eee felix
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosv-strom

nikosv-strom

Ηλικία : 39
Τόπος : ΒΟΛΟΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Registration date : 31/08/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 11 2010, 18:17

1. KARA x2
2. ARIWNAS x2
3. NIKOSV-STROM x2
4. STATHIS x2
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.

για να σταματησεις να το σκεφτεσαι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 11 2010, 19:56

Επειδή κάποιοι με ρώτησαν που θα πάμε οφείλω να το διευκρινήσω.

Παιδιά εγώ μιλάω για την ΒΑΡΕΛΑ που είναι πάνω στην Παρασκευοπούλου μετά την γέφυρα στα 300m στο αριστερό σας χέρι (πηγαίνοντας προς το νεκροταφείο).

Είναι φίλος και πιστεύω πως έχει πολύ καλό ψητό....Τώρα εάν δεν σας αρέσει βαράτε εμένα XYLO XYLO

1. KARA x2
2. ARIWNAS x2
3. NIKOSV-STROM x2
4. STATHIS x2
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.


Όσο για το ποτάκι που είπαν κάποιοι για μετά το τσιτσί........εγώ είμαι μέσα μιας που θα έχω παρκάρει τα πιτσιρίκια Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liakosvol
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
liakosvol

Ηλικία : 60
Registration date : 05/10/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 11 2010, 20:23

ARIWNAS έγραψε:
liakosvol έγραψε:
Βρε παιδιά και εγώ θέλω αλλά να η σύζυγος πάει ταξιδάκι και μένω μα τα τέκνα για μπείμπισίτινγκ.Θα με παρεξηγήσετε στο τέλος. Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 807513 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 130231 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 130231

Λίακο "χαλαρη" την έχεις την κυρά σου Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 489962

Ακου Ταξιδάκι Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 124912

E! Ναι ARIWNA την έχω λιγο......χαλαρή εεεε....ναιιι...φαίνεται;....λιγάκι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 11 2010, 20:39

1. KARA x2
2. ARIWNAS x2
3. NIKOSV-STROM x2
4. STATHIS x2
5. nasos (solo)
6.
7.
8.
9.
10.
11.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 12 2010, 21:28

Κράτηση τραπεζιού έγινε.STOP

21:30 έχει έναρξη και 22:00 έχει πέρας προσέλευσης στο μαγαζί.STOP

Υπάρχει και δυνατότητα προσέλευσης εκτάκτων συμμετοχών τελευταίας στιγμής.STOP

Και για να μην ξεχνιόμαστε όσοι επιθυμούν μετά το peinao να πιούμε και ποτάκι......μην ξεχάσετε το αδειόχαρτο.STOP bounce bounce bounce lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nigoutsi (Nikos)
Member
Member
Nigoutsi (Nikos)

Ηλικία : 39
Τόπος : Volos-Alex/poli
Registration date : 03/08/2008

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 13 2010, 00:44

Σαββάτο 13/11/2010

Επειδή κάποιοι με ρώτησαν που θα πάμε οφείλω να το διευκρινήσω.

Παιδιά εγώ μιλάω για την ΒΑΡΕΛΑ που είναι πάνω στην Παρασκευοπούλου μετά την γέφυρα στα 300m στο αριστερό σας χέρι (πηγαίνοντας προς το νεκροταφείο).

Είναι φίλος και πιστεύω πως έχει πολύ καλό ψητό....Τώρα εάν δεν σας αρέσει βαράτε εμένα XYLO XYLO

1. KARA x2
2. ARIWNAS x2
3. NIKOSV-STROM x2
4. STATHIS x2
5. nasos (solo)
6. Nigoutsi x
7.
8.
9.
10.
11.


Όσο για το ποτάκι που είπαν κάποιοι για μετά το τσιτσί........εγώ είμαι μέσα μιας που θα έχω παρκάρει τα πιτσιρίκια Very Happy

21:30 έχει έναρξη και 22:00 έχει πέρας προσέλευσης στο μαγαζί.STOP

Και για να μην ξεχνιόμαστε όσοι επιθυμούν μετά το peinao να πιούμε και ποτάκι......μην ξεχάσετε το αδειόχαρτο.STOP bounce bounce bounce lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://magnisiavstrom.forumgreek.com/
N_I_K_O_L_A_S

N_I_K_O_L_A_S

Ηλικία : 56
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Registration date : 01/09/2010

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....   Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 02 2010, 19:10

Καλησπέρα ρεμάλια, εαν "ρεπαρει" κανείς αύριο και γουστάρει θα κάνω βόλτα στην Λάρισα για "panteon" μεριά και μετά
βόλτα στα "μαγαζάκια" για "λεπτομέριες " για το "στεφάνι" μου και καφεδάκι στην Ταχυδρομείου" για το σχετικό "βλέφαρο". Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 184880 Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας..... - Σελίδα 4 184880

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Τι κάνουμε τον ελεύθερο χρόνο μας.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φορουμ Θεσσαλίας Ν. Μαγνησίας-
Μετάβαση σε: