Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Μαρ 01 2010, 15:43

Mαθανε καποιοι το Slipstreaming στα γεραματα και βγαζουν και γλωσσα geek
Αλλα στις στροφες κοβανε και το σκουτερ και μας παραπονιοτανε kolaraki kolaraki kolaraki




bliax bliax bliax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Μαρ 01 2010, 17:03

Nα το λες ελληνικα να καταλαβαινει ο κοσμος ( εκμεταλευομαι το κενο αερα που μου κοβεις και σε περναω ) Very Happy bounce geek
Οσο για το σκουτερ μου ειχε ζητησει να βλεπει κωλοφαναρο για να μπαινει καλυτερα στις στροφες flower εκτος εαν λες εκει που ειχα μεινει σκουπα για να προσεχω την μαρια με τον χαρη yeye success

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Μαρ 01 2010, 22:24

καλα ρε........ΕΙΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ ΟΛΟΙ ΡΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

αυτο το Σ/Κ το VSTROM de CRETE TOURS AGENCY Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 501340 & XYLO ΠΑΝΤΟΥ!!!

3 ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΡΕ ΚΟΥΖΟΥΛΟΚΟΠΕΛΟΙ?!?!?!?

ΚΑΙ Η ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ και ΣΤΡΙΦΤΕΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ?!?!?!?

απλά............ respect respect respect

μάγκες.......μου λείψατε & σας ζήλεψα τρελλά λεμεεεεεεεεεεε!!!!

υ.γ. γράφω απο το βαπόρι της επστροφής.......ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΟΠΟΙΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΑΥΡΙΟ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Μαρ 01 2010, 22:32

JEFFakhs έγραψε:
καλα ρε........ΕΙΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ ΟΛΟΙ ΡΕΕΕΕΕ!!!!!!!!

αυτο το Σ/Κ το VSTROM de CRETE TOURS AGENCY Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 501340 & XYLO ΠΑΝΤΟΥ!!!

3 ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΡΕ ΚΟΥΖΟΥΛΟΚΟΠΕΛΟΙ?!?!?!?

ΚΑΙ Η ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ και ΣΤΡΙΦΤΕΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ?!?!?!?

απλά............ respect respect respect

μάγκες.......μου λείψατε & σας ζήλεψα τρελλά λεμεεεεεεεεεεε!!!!

υ.γ. γράφω απο το βαπόρι της επστροφής.......ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΟΠΟΙΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΑΥΡΙΟ!!!



εσύ έλειπες ρε γαμώτοοοοοοο.......άντε φίλε καλό ταξίδι να έχεις και θα τα πούμε αύριο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Μαρ 01 2010, 23:05

jeff welcome home
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Μαρ 01 2010, 23:13

αισθητή η απουσία σου... πολύ αισθητή!!!!! Σε καθε γουλιά κρασί που έπινα τη Κυριακή σε σκεφτόμουνα!!! Καλή επιστροφή φίλε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Μαρ 01 2010, 23:30

GOEF έγραψε:
αισθητή η απουσία σου... πολύ αισθητή!!!!! Σε καθε γουλιά κρασί που έπινα τη Κυριακή σε σκεφτόμουνα!!! Καλή επιστροφή φίλε!!!!

Κι εγώ σε σκεφτόμουνα Χρηστάρα .....ειδικά όταν πίναμε ρακή με συνοδεία πανακότας και γλυκό συκαλάκι.....γειά σου ρε goef πότη και καραμπουζουκλή .... success yeye drink OK YOU! geia VSTROM bliax geia mas xexe Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 644705
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης



Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Μαρ 01 2010, 23:44

Χρηστάρα καλή Επιστροφή!!!!!

Άντε να δούμε μπας και οργανώσουμε καμμία Εκδρομή ΧΑΝΙΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΑΓΙΟΣ όλοι μαζί!!!!!

Γιατί εγώ από το Ρέθυμνο είμαι πολύ λίγος!!!


Καλές οι Εκδρομές οι Ξεχωριστές αλλά ρε παιδί μου Στεναχωρέθεικα δεν σας κρύβω.....άλλοι να πηγαίνουν Λευκά όρη άλλοι Ψηλορείτη και άλλη δεν ξέρω και εγώ που χωρίς να κάνουμε κάτι κοινό όλοι μαζί!!!

Αρά οι συντονιστές του Κρητικού Κλιμακίου έχουν βγεί φάουλ!!!!!

(ΤΖΕΦ- RORY) Κανονίστε να ξαναγίνει αυτό !!!!!! Την άλλη φορά θα πάμε όλοι μαζί γιατί και καλή παρέα ήμαστε και καλά περνάμε όλι μαζί!!!

Εγώ ο μικρός με Δύο μισή άτομα από Ρέθυμνο δεν Νομίζω ότι έχω την δυνατότητα να οργανώσω κάτι Τέτοιο....

Λοιπόν, μην παρεξηγηθείτε το ξέρεται ότι σας γουστάρω πολύ και το έχω αποδείξη ΝΟμίζω.

Την άλλη Φορά κανείς μόνος του!!!! ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧ.....ΙΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΡΗΤΙΚΟΙ!!!!!


Και πάλι καλή επιστροφή Χρηστάρα!!!!!!!


Μην Ξεχάσεις τις παραγγελιές μου Να μου φέρεις την Ασημένια όχι την μάυρη!!!!!



geia geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lioulios

lioulios

Ηλικία : 44
Τόπος : Αγ.Νικολαος.Κρητη
Registration date : 07/11/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 02 2010, 01:18

βρηκα.

Mηπως πρεπει να παει το θρεντ στο Kρητικό recycle bin ? Δεν ξερω απο αυτα ακομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sartzegian
Member
Member
sartzegian

Ηλικία : 52
Τόπος : ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 22/01/2010

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 02 2010, 09:34

Rory έγραψε:
Nα το λες ελληνικα να καταλαβαινει ο κοσμος ( εκμεταλευομαι το κενο αερα που μου κοβεις και σε περναω ) Very Happy bounce geek
Οσο για το σκουτερ μου ειχε ζητησει να βλεπει κωλοφαναρο για να μπαινει καλυτερα στις στροφες flower εκτος εαν λες εκει που ειχα μεινει σκουπα για να προσεχω την μαρια με τον χαρη yeye success

Αστους ρε νικολα να λενε οτι θελουνε, μια χαρα το πας το μοτορι σου!!Να δουμε αυτους που τα λενε οταν θα φτασουν στην ηλικια σου πως θα πηγαινουν... pappous EROS
Οσο για τον scooteρα αστον αυτος ειναι τροζος!!Γιαυτο εσυ πηγαινε δεξια δεξια και αστους να σε περνανε!!!! geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 02 2010, 15:37

Μονο εαν χασεις κατι μπορεις να το εκτιμησεις !!!!!! geia

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
σαλιγκάρι
gold member
gold member
σαλιγκάρι

Ηλικία : 50
Τόπος : Περιστέρι
Registration date : 11/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 02 2010, 16:45

ρε ατιμοι τον εχετε φαει τον νικολα γερο και γερο Smile
44 ειναι ο ανθρωπος οχι 74.βραζει ακομη το αιμα του και για πλακα εχει 20 χρονακια μπροστα του για καβαλες lol! lol! lol!

μην μασας νικολαρε ..................ζηλευουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paitos
gold member
gold member
paitos

Ηλικία : 48
Τόπος : Χανια
Registration date : 08/07/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 02 2010, 19:35

Mα αφου ειναι ο αεπιτιμος παππους του Κρητικου κλιμακιου

kolaraki YOU! YOU!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black-v
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Registration date : 02/01/2010

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 02 2010, 20:37

paitos έγραψε:
Mα αφου ειναι ο αεπιτιμος παππους του Κρητικου κλιμακιου

kolaraki YOU! YOU!

κι εγώ ο μικρός παππούς ....μετά τον μεγάλο παππού.... bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sartzegian
Member
Member
sartzegian

Ηλικία : 52
Τόπος : ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 22/01/2010

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤρι Μαρ 02 2010, 20:44

σαλιγκάρι έγραψε:
ρε ατιμοι τον εχετε φαει τον νικολα γερο και γερο Smile
44 ειναι ο ανθρωπος οχι 74.βραζει ακομη το αιμα του και για πλακα εχει 20 χρονακια μπροστα του για καβαλες lol! lol! lol!

μην μασας νικολαρε ..................ζηλευουν

Τι καβαλες εννοεις!!!!!!! XAXAXAXA Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 501340
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 14:22

... πείτε μου καλορίζικη τη χούφτα, τη μανέτα του φρένου και το φλασάκι, ευτυχώς το τιμόνι δεν έπαθε τίποτα εκτός το αντίβαρο που στραβωσε.
κατα άλλα τίποτα το ιδιαίτερο, το πόδι εκτός απο κάποιες γρατσουνιές είναι καλά.
αν και με ψιλοπλάκωσε η πρασινούλα ... με έσωσε το μανιτάρι.
λοιπον προσοχή παίδες, οι δρόμοι γλυστράνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 14:49

Τι ειπες τωρα μανολη !!!!!!!!!! τι επαθες ?????????

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 15:29

κατι μου εκανε και εμενα χθες η μηχανη και νομιζα οτι φταινε τα λαστιχα......αλλα τελικα δεν φταινε μονο αυτα....

περαστικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
geo

Ηλικία : 50
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Registration date : 11/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 16:13

PAINTER έγραψε:
... πείτε μου καλορίζικη τη χούφτα, τη μανέτα του φρένου και το φλασάκι, ευτυχώς το τιμόνι δεν έπαθε τίποτα εκτός το αντίβαρο που στραβωσε.
κατα άλλα τίποτα το ιδιαίτερο, το πόδι εκτός απο κάποιες γρατσουνιές είναι καλά.
αν και με ψιλοπλάκωσε η πρασινούλα ... με έσωσε το μανιτάρι.
λοιπον προσοχή παίδες, οι δρόμοι γλυστράνε.

Έλα ρε τι έγινε πες και με κρατάς σε αγονία

Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 18:35

ευχαριστώ παιδιά για το ενδιαφέρον.
σε μια διακλάδωση που ΕΓΩ έχω στοπ, θεώρησα καλό να περάσω, μιάς νόμισα οτι το τζιπάκι που ερχόταν πήγαινε σιγά.
αμ δε, έπεσα στα φρένα και ... έπεσα.
τελικά η βιασύνη να πάω στη δουλειά, η masturbate και η γλυστερή άσφαλτος είναι ένας ... φοβερός συνδιασμός.
το θετικό είναι οτι απέφυγα το τζιπάκι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03 2010, 22:36

Δροσουλιτες!!!!!!!!

Κατά το τέλος του Μάη, μέχρι τις αρχές Ιουνίου, λίγα λεπτά πριν από την Ανατολή του ήλιου, που η πρωινή δροσιά και η ομίχλη δεν έχουν ακόμα διαλυθεί και υπάρχει στην ατμόσφαιρα απόλυτη νηνεμία, παρουσιάζεται στη θέση Θυμέ Κάμπος πάνω από την ερειπωμένη εκεί κοντά Μονή του Αγίου Χαραλάμπους, να κινείται προς τη θάλασσα, ένα περίεργο φαινόμενο. Στρατιά ολόκληρη από ανθρώπινες σκιές με αστραφτερές πανοπλίες (στρατιωτών , πεζών και ιππέων) να προελαύνουν προς την θάλασσα, πάνω από το Φραγκοκάστελλο.

Λέγεται ότι είναι ο Χατζής-Μιχάλης με τους καβαλάρηδες του, που πολεμούν πάλι τους Τούρκους.....

Τους σκιώδεις αυτούς μαχητές ο λαός ονομάζει <<Δροσουλίτες>>, γιατί μόνο με τη δροσιά της αυγής κάνουν την εμφανισή τους. Η διάρκεια του φαινομένου κρατά 8-10 λεπτά και κατόπιν εξαφανίζεται με την εμφάνιση των πρώτων ακτίνων του Ήλιου. Για να το δεις όμως πρέπει να είσαι στην πεδιάδα και όχι στα γύρω υψώματα
URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/frangocastellodrosoulit.jpg/]Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Frangocastellodrosoulit[/URL]
Στην μεση διακρινεται ο big-tzo!!!!! Very Happy

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 04 2010, 12:02

Νίκο σε διορθώνω γιατί δε ξέρεις καλά την ιστορία:

Κατά τα μέσα του Απρίλη, κάπου στις 17-18, λίγα λεπτά πριν από την Ανατολή του ήλιου, που η πρωινή δροσιά και η ομίχλη δεν έχουν ακόμα διαλυθεί και υπάρχει στην ατμόσφαιρα απόλυτη νηνεμία, παρουσιάζεται στη θέση Θυμέ Κάμπος πάνω από την ερειπωμένη εκεί κοντά Μονή του Αγίου Χαραλάμπους, να κινείται προς τη θάλασσα, ένα περίεργο φαινόμενο. Στρατιά ολόκληρη από μοτοσυκλετιστές με αστραφτερές κορντούρες (κράνη Nolan, shoei κλπ) να προελαύνουν προς την θάλασσα, πάνω από το Φραγκοκάστελλο.

Λέγεται ότι είναι ο καπετάν-Rory με τους καβαλάρηδες του, Goef, Sakimip, Big-tzo, Paito κλπ που πολεμούν πάλι για το 36ωρο.....

Τους σκιώδεις αυτούς μηχανόβιους ο λαός ονομάζει <<Δροσουλίτες>>, γιατί μόνο με τη δροσιά της αυγής κάνουν την εμφανισή τους. Η διάρκεια του φαινομένου κρατά 8-10 λεπτά και κατόπιν εξαφανίζεται με πάνω από 200 χλμ/ώρα με την εμφάνιση των πρώτων ακτίνων του Ήλιου. Για να το δεις όμως πρέπει να είσαι στην πεδιάδα και όχι στα γύρω υψώματα, και πάλι είναι τόσο γρήγοροι μοτοσυκλετιστές που ίσως να μη προλάβει κανείς να δει ούτε τις πινακίδες τους... Εικάζεται ότι οι μοτοσυκλέτες είναι V-strom... ο θρύλος όμως παραμένει ζωντανός και περιμένει πάλι φέτος την αναβίωσή του....

ΤΡΕΜΕΤΕ....!!!!!!!! ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 04 2010, 12:14

Απολυτος σεβασμος !!!!!!!! Respect to GOEF OK respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect
Eμπρος καβαλαρηδες στα grips μρε respect respect respect

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 04 2010, 12:26

Rory έγραψε:
Απολυτος σεβασμος !!!!!!!! Respect to GOEF OK respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect respect
Eμπρος καβαλαρηδες στα grips μρε respect respect respect

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers bounce bounce bounce bounce bounce OK OK OK OK OK geia geia geia xaxa xaxa xaxa geia mas geia mas geia mas geia mas Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 482447 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 482447 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 482447 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 482447 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 328167 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 328167 Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 328167
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TomK8ww
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
TomK8ww

Ηλικία : 62
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 03/05/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 24 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 04 2010, 14:09

PAINTER έγραψε:
... πείτε μου καλορίζικη τη χούφτα, τη μανέτα του φρένου και το φλασάκι, ευτυχώς το τιμόνι δεν έπαθε τίποτα εκτός το αντίβαρο που στραβωσε.
κατα άλλα τίποτα το ιδιαίτερο, το πόδι εκτός απο κάποιες γρατσουνιές είναι καλά.
αν και με ψιλοπλάκωσε η πρασινούλα ... με έσωσε το μανιτάρι.
λοιπον προσοχή παίδες, οι δρόμοι γλυστράνε.
Πάλι το πήγαινες τσίτα το kawazuki?????? XYLO XYLO XYLO
Στο είπαμε αγόρι μου............μαλακά τώρα με τις 4πίστονες ...........αφού δεν έχεις ABS......... tsou

περαστικά στην πρασινούλα..........
για σένα μας είπες................................

υ.γ σφάξε καμμιά μαύρη γάτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 24 από 33Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: