Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 
 

 Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27 ... 33  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Φεβ 17 2010, 23:22

Καλώς το Γιάννη! Με το καλό να σμίξωμε να πιούμε και καμιά...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pitsirikas
Member
Member
pitsirikas

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 21/12/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Φεβ 17 2010, 23:29

Καλως ηρθες Γιαννιο!!!!!!!!!!!! wlcm wellcome wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 02:10

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ! ΚΑΛΟ ΑΝΤΑΜΩΜΑ! geia geia wlcm wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
NICK414
gold member
gold member
NICK414

Ηλικία : 46
Τόπος : C:Program Files
Registration date : 10/10/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 07:51

wlcm wlcm wellcome wellcome wlcm wlcm geia geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
big_tzo
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast


Ηλικία : 39
Τόπος : Central Crete Heraklion City
Registration date : 08/02/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 09:29

wellcome wellcome
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roussaks



Τόπος : Αρκαλοχωρι Ηρακλειου
Registration date : 17/02/2010

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Kαλησπερα , τοπικες απορροιες ...   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 14:10

Καλημερα, ειμαι υποψηφιος μοτοσυκλετιστης και αναβατης Vstrom και εχω καποιες "τοπικες" απορροιες ....
μια - μια ....

1. Υπαρχει καποια σχολη στο Ηρακλειο που να εχει εκπαιδευτικη μοτοσυκλετα vstrom?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
painterakis
gold member
gold member
painterakis

Ηλικία : 49
Τόπος : Ο Δρόμος ...
Registration date : 18/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 14:11

roussaks έγραψε:
Καλημερα, ειμαι υποψηφιος μοτοσυκλετιστης και αναβατης Vstrom και εχω καποιες "τοπικες" απορροιες ....
μια - μια ....

1. Υπαρχει καποια σχολη στο Ηρακλειο που να εχει εκπαιδευτικη μοτοσυκλετα vstrom?
καλως τον ... στο ηρακλειο δε ξέρω αλλα στον αγιο νικολαο έχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roussaks



Τόπος : Αρκαλοχωρι Ηρακλειου
Registration date : 17/02/2010

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 14:12

Fast...

Πεφτει λιγο μακρια...κατσε να δουμε και τι λενε και οι Ηρακλειωτες ...
( 'Η εστω καποια παραπλησια με την Vstrom)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickname
Member
Member
nickname

Ηλικία : 35
Τόπος : Ηράκλειο
Registration date : 04/08/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 14:22

wlcm wlcm wlcm wlcm wlcm wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mageiras
Member
Member
mageiras

Ηλικία : 47
Τόπος : ΧΑΝΙΑ - ΚΡΗΤΗ
Registration date : 17/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 14:28

καλως ηρθες wellcome wellcome wellcome wellcome
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 14:39

Απ' όσο ξέρω όχι Crying or Very sad
Βολέψου με κάνένα CB400 τση κακιάς ώρας Smile

και καλως όρισες στο φορουμ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioarma
gold member
gold member
ioarma

Ηλικία : 55
Τόπος : ΧΑΛΚΙΔΑ
Registration date : 29/08/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 14:43

roussaks έγραψε:
Καλημερα, ειμαι υποψηφιος μοτοσυκλετιστης και αναβατης Vstrom και εχω καποιες "τοπικες" απορροιες ....
μια - μια ....

1. Υπαρχει καποια σχολη στο Ηρακλειο που να εχει εκπαιδευτικη μοτοσυκλετα vstrom?


Mα το Ηράκλειο είναι μια σχολή από μόνο του!!!!! Twisted Evil Very Happy Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roussaks



Τόπος : Αρκαλοχωρι Ηρακλειου
Registration date : 17/02/2010

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 14:46

Το Ηρακλειο ειναι καλα .... για ελα σε κωμοπολεις με τους παππουδες να μην βλεπουν τι ειναι μπροστα τους !!!
Τα πετσα , να νομιζουν οτι ο δρομος τους ανοικει . Και τις γυναικες να νομιζουν οτι επισαν τον παπα απο τα @@ !!!
.... τα νευρα μου παλι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 14:46

ioarma έγραψε:
roussaks έγραψε:
Καλημερα, ειμαι υποψηφιος μοτοσυκλετιστης και αναβατης Vstrom και εχω καποιες "τοπικες" απορροιες ....
μια - μια ....

1. Υπαρχει καποια σχολη στο Ηρακλειο που να εχει εκπαιδευτικη μοτοσυκλετα vstrom?


Mα το Ηράκλειο είναι μια σχολή από μόνο του!!!!! Twisted Evil Very Happy Twisted Evil

πανεπιστήμιο θα έλεγα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOEF
Member
Member
GOEF

Τόπος : ΚΡΗΤΗ
Registration date : 25/01/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 14:49

roussaks έγραψε:
Το Ηρακλειο ειναι καλα .... για ελα σε κωμοπολεις με τους παππουδες να μην βλεπουν τι ειναι μπροστα τους !!!
Τα πετσα , να νομιζουν οτι ο δρομος τους ανοικει . Και τις γυναικες να νομιζουν οτι επισαν τον παπα απο τα @@ !!!
.... τα νευρα μου παλι!!!

γεια σου ρε roussaks!!!! Από το Αρκαλοχώρι είναι η πεθερά μου, οπότε σε έχω αυτομάτως αντιπαθήσει Smile (πλάκα κάνω)!!!!!!

Ειδικά οι πετσαράδες είναι ένα θέμα που σηκώνει πολύ συζήτηση... είχα προτείνει παλιότερα να εγκαταστήσουμε βάσεις μεταλλικές για τοποθέτηση καλασνικοφ στο τιμόνι της μηχανής αλλά.... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roussaks



Τόπος : Αρκαλοχωρι Ηρακλειου
Registration date : 17/02/2010

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 14:52

Tα συλληπητηρια μου (για την πεθερα) απο που ψωνισες βρε.... affraid

Οσο αφορα τα πετσα .... θα καταλαβουν θαρρεις , κανενα μπαζουκα στην εξατμιση μετα την προσπεραση μπορει... βεβαια τωρα τελευταια εχουμε και κανουργια "ομαδα" τους αλβανοκαγκουρες (παραλιγο να φανε την μανα ενος φιλο μου) με κωλουφτιαγμενα τουτουνια !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sakismip
vstromhellasforum Fanatic
vstromhellasforum Fanatic
sakismip

Ηλικία : 43
Τόπος : Kαστοριά
Registration date : 22/03/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 14:53

roussaks έγραψε:
Το Ηρακλειο ειναι καλα .... για ελα σε κωμοπολεις με τους παππουδες να μην βλεπουν τι ειναι μπροστα τους !!!
Τα πετσα , να νομιζουν οτι ο δρομος τους ανοικει . Και τις γυναικες να νομιζουν οτι επισαν τον παπα απο τα @@ !!!
.... τα νευρα μου παλι!!!



γεια σου φίλε και καλώς ήρθες......έλα μία τετάρτη στο καφέ η κάθε Κυριακή σε μία βόλτα και θα σου λυθούν όλες οι απορίες!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ESCOBAR
Member
Member
ESCOBAR

Ηλικία : 41
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Registration date : 29/11/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 15:03

ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...............
ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ! OK OK wlcm wlcm wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://PAOKFC.GR
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 15:32

Καλως τον , καταρχην εχεις πολυ study , οπως σου λενε και τα παιδια ελα μια τεταρτη στον καφε που γινετε στο ηρακλειο να τα πουμε απο κοντα
Για αρχη μπορεις να κατεβασεις απο εδω την θεωρια και σηματα wlcm wellcome

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
tanuki
Member
Member
tanuki

Registration date : 17/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 15:45

roussaks έγραψε:
Καλημερα, ειμαι υποψηφιος μοτοσυκλετιστης και αναβατης Vstrom και εχω καποιες "τοπικες" απορροιες ....
μια - μια ....

1. Υπαρχει καποια σχολη στο Ηρακλειο που να εχει εκπαιδευτικη μοτοσυκλετα vstrom?


Και όμως υπάρχει!!! Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_cheers Σου στέλνω pm με το τηλέφωνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lioulios

lioulios

Ηλικία : 44
Τόπος : Αγ.Νικολαος.Κρητη
Registration date : 07/11/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 16:09

PAINTER έγραψε:
roussaks έγραψε:
Καλημερα, ειμαι υποψηφιος μοτοσυκλετιστης και αναβατης Vstrom και εχω καποιες "τοπικες" απορροιες ....
μια - μια ....

1. Υπαρχει καποια σχολη στο Ηρακλειο που να εχει εκπαιδευτικη μοτοσυκλετα vstrom?
καλως τον ... στο ηρακλειο δε ξέρω αλλα στον αγιο νικολαο έχει.

...Και ειναι και καλο κοπελι. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v-kougi
Member
Member
v-kougi

Ηλικία : 44
Τόπος : ροδος - ξανθη
Registration date : 25/04/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 16:18

wlcm wlcm wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 22:20

roussaks έγραψε:
Καλημερα, ειμαι υποψηφιος μοτοσυκλετιστης και αναβατης Vstrom και εχω καποιες "τοπικες" απορροιες ....
μια - μια ....

1. Υπαρχει καποια σχολη στο Ηρακλειο που να εχει εκπαιδευτικη μοτοσυκλετα vstrom?

Καλώ το φίλο roussaks!!!

Για σχολή δεν ξέρω....αλλά και τα δικά μας ''εκπαιδευτικά'' είναι!!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JEFFakhs
vstromhellasforum Enthusiast
vstromhellasforum Enthusiast
JEFFakhs

Τόπος : Volos-->Piraeus-->Heraklion-->?
Registration date : 28/09/2008

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 18 2010, 22:23

lioulios έγραψε:
Απο τωρα και περα θα παρακολουθω και τι πιθανοτερο να βρεθω και απο κοντα με πολλους απο εσας...

Γιαννης
Κ5 black

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ!!!

wlcm wellcome wlcm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rory
moderator
moderator
Rory

Ηλικία : 58
Τόπος : Χανια
Registration date : 25/01/2009

Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kρητικό recycle bin 2   Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 19 2010, 16:03

unsure sos sos unsure sos unsure sos unsure sos unsure sos
Eκτακτο ανακοινωθεν
Αυριο στις 10 το πρωι πρεπει να ειμαι στο Ηρακλειο , θα ερθω με την μεγαλη την κορη για ραντεβου στον ορθοδοντικο , βενζινα με φτανει για να ερθω , αλλα οχι για να επιστρεψω στα Χανια, παρακαλω οποιος γνωριζει βενζιναδικο ανοιχτο να μου γεμισει ενα μπετονακι για να βαλω στο VSTROM αλλιως θα μας κοιμησει στο σπιτι του geek lol!
Κερναω καφε στα λιονταρια και μπουγατσα στου Κιρ κορ , οσοι πιστοι προσελθετε yeye
unsure sos unsure sos unsure sos sos unsure

_________________
Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 107kpb5Kρητικό recycle bin 2 - Σελίδα 22 53k93k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.rorygallagher.com/
 

Kρητικό recycle bin 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 

 Παρόμοια θέματα

+
Σελίδα 22 από 33Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΦΟΡΟΥΜ :: Ενότητα μελών φόρουμ Κρήτης-
Μετάβαση σε: